• redhotrock

    Ahoj všichni, snad nebudu za lamu (ale v histerii sem k tématu letošního závodu nic nenašel).. Máte někdo tušení jak to letos vypadá s Posázavskou 50?? Na jejich webu: mtb.cenytisku.cz jsou stále staré info a nikde žádné novinky. Vim teda, že p.Šimera tam už dlouhodobě po závodě mluvil o tom, že když si lidi nechodí po závodě pro ceny z tomboly, tak že to zruší. Jel by ste tam někdo aspon na projížďku?? Trasa to je přece jen moc hezká..

    0 0
    • Pedro RB  

      Jestli se neco od podzima nezmenilo, tak je ten zavod zrusenej. A projizdka: je tam par hezkejch useku, ale okolo Mnichovic se da namotat atraktivnejsi padesatka..

      0 0
      • karliner  

        Taky jsem slyšel, že se Šimera urazil, protože ho všichni dostatečně neobdivovali a tak letos Posázaví nebude. Škoda, párkrát jsem to jel a celkem jsem ten závod měl rád.

        Ad atraktivnější trať – to asi jo, otázkou ale je, co by na to řekli majitelé pozemků…

        0 0
      • redhotrock  

        ano, určitě by se dala namotat atraktivnější padesátka, ale mě se líbil ten závod sám o sobě. projelo skutečně hezká místa. škoda toho závodu..

        0 0
    • karliner  

      Neví někdo, zda je organizátor stále uražený nebo jestli letos tento závod bude?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.