MTB Haibike Edition RC 2012 nebo Vautron Deore Disc

13 nepřečtených
  • Zaily

    Tak nakonec jdu do 26 po dnešních návštěvách obchodů a mám dvě nabídky:

    HAIBIKE EDITION RC 2012 za cenu cca 18 000,–

    (odkaz jen pro detailní přehled- http://www.haibike.cz/…rc-2012.html)

    nebo

    Vautron DEORE DISC za cenu 16 500,–

    +cca 2160,– vidlice SUNTOUR NRX-S-RLD AIR

    +1400,– rám Hydroforming DHF

    (celkem cena 20000,–)

    ( http://www.mcsport.cz/detail-kola.php… ) přikládám pro ilustraci obrázek vyššího modelu s mnou vybraným rámem

    kterou spíše doporučujete?

    0 0
    • Zaily  

      Moc prosím o radu Vás zkušenější, já jsem v kolech a dílech na ně docela laik a rád bych kolo objednal již zítra abych je měl co nejdříve a mohl začít pořádně jezdit :)

      Ještě o mě:

      3× za týden do práce 20km tam a 20 zpět přes cyklostezky+pol­ňačky/louky s pěšinkami

      2× do měsíce větší vyjížďka někam do terénu i kopců s partou

      měřím 182 cm, vážím 87 kg :)

      předem velice děkuji všem za rady

      0 0
      • Azmir  

        Upřímně tady není moc co řešit, určitě ten haibike ;-) velikost 20 pravděpodobně.

        0 0
        • Zaily  

          Je tam opravdu takovej rozdíl?

          On teda slevil hodně co se koukám na ty český stránky, ale zas jestli ty komponenty jsou opravdu lepší než u toho vaultrona(i po těch příplatkových doplňcích)-

          tak trochu jsem dnes pochopil něco v tom smyslu, že když je tam celá řada toho shimana např(viz kolo Deore) tak je to lepší než když je to poskládáno všechno možné.. ale aby to nebyl jen prodejní trik :)

          0 0
          • Azmir  

            Ten vautron upřímně je hnusný, možná ale budeš mít jinou rabvu, doplňky zoom bych teda asi nesnes ale to není až tak podstatené. Sada deore je na obou kolech, akorát ten haibike má alivio náboje, ten hai je hlavně hezčí, pravděpodobně bude mít lepší rám a hlavně skoro bych řekl top vidlici, vautron má navíc nějaké určitě noname těžké pláště, navíc suntour NRX je crossová vidle, nevím jestli to víš a tu na 100mm si myslím že určitě nedají, jinak vautron má ještě lepší brzdy to je tak celé moje shruntí, snad ti pomůže.

            0 0
            • Zaily  

              Vautron by měl tu barvu jak jsem přihodil obrázek z přílohy (ten modro černý rám)..

              jinak tu vidli tu jsem opsal zřejmě špatně z jiného kola :(

              správně to měla být:

              VIDLICE SUNTOUR RAIDON-RLD AIR

              0 0
              • Azmir  

                I tak pořád haibike.

                0 0
                • Zaily  

                  Děkuji za radu, je objednaný, měl by dojít příští středu snad :)

                  Doufám, že budu spokojený a jízdu si budu užívat :)

                  0 0
                  • Azmir  

                    Gratuluju, vybral si dobře, skoro kolo za cenu jenom vidle ;-) Jinak kolo relativně bez kompromisů na pohodové ježdění, ještě SPD a bude to super ;-)

                    0 0
                  • devet  

                    Vítej v klubu HAI. Určitě budeš spokojený. Já také dlouho váhal dal jsem na místní rady a jel pro něj až do Brna.

                    Kromě řetězů a sedla, což je spotřebka, žádný problém. (3000k)

                    0 0
    • cernocky.t  

      Ahoj, mohl by jsi mi dát nějaký kontakt na tebe, zrovna přemýšlím o koupi kola a mám zhruba stejné priority jako ty, jsem z Olomouce a chtěl jsem se poradit, hlavně kde jsi sehnal tu super cenu na ten Haibike?;)

      Díky moc

      Tomáš Černocký

      cernocky.t@gmail.com

      0 0
    • cernocky.t  

      Ahoj, mohl by jsi mi dát nějaký kontakt na tebe, zrovna přemýšlím o koupi kola a mám zhruba stejné priority jako ty, jsem z Olomouce a chtěl jsem se poradit, hlavně kde jsi sehnal tu super cenu na ten Haibike?;)

      Díky moc

      Tomáš Černocký

      cernocky.t@gmail.com

      0 0
    • czlib  

      Zdravím,

      pokud by to bylo možné mohu taky poprosit o kontakt na shop, kde mají ten haibike za tuto neskutečnou cenu. Libor.sx@seznam.cz

      Díky

      Libor

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.