• Sajpres

    Zdravím Vás.

    Chtěl bych si koupit nové kolo tak max do 17000,–

    Mám to jen tak do práce, sem tam les ale žádná divočina, polní cesty, město..tak od všeho trochu..

    Měl jsem půjčené od kemoše tohle: http://www.ebikeshop.cz/…-0-disc-2011

    docela fajne se mě na něm jelo, přišlo mě hodně svižné, obratné, žádný lenoch..Takže bych asi volil nějaké GT..Ale pokud by jste někdo mohl doporučit nějaké jiné, lepší sem s tím:-)..

    Za každou radu budu rád.

    Měřím 179,89 kg

    http://www.ebikeshop.cz/…che-2–0–2012

    0 0
    • Outdoor-Cyklo-Sport1  

      http://www.outdoor-cyklo-sport.cz/…l-2012–10206 S cenou se vejdeme, pokud ještě je ve Vaší velikosti :) Teoreticky můžete jezdit rám 19" i 20.5", já mám 180cm/105–110kg a 20.5" je mírně větší, ale jezdí se mi na ní lépe stezky, 19 by zase byla lepší na techničtější jízdu v terénu.

      0 0
      • Kamikaze 591  

        Aby s takovým přístupem těch zákazníků náhodou neubylo. Tady reklama nepatří.

        0 0
        • Dave-geo  

          Nevím jak ty, ale být v jeho kůži jsem za takovouhle nabídku spíš vděčný :)

          0 0
          • Dave-geo  

            Ale pravda je, že za 17k postaví zdejší borci mnohem zajímavější kolo. Hlavně tam nebude pružina, ale aspoň Epicon…

            0 0
        • Outdoor-Cyklo-Sport1  

          Zdravím, to jsme nevěděli. V desateru jsme to při registraci nenašli, je možné, že jsme to jen přehlédli. Je tam sice, že na forum nepatří reklama, nicméně mi to přišlo jako reakce na poptávku jako že to sem patří, o reklamu jako takovou snad ani nešlo. Každopádně nám přišlo férovější se zaregistrovat upřímně než tady házet linky na shop pod různými rádoby bajkerskými nicky :)

          0 0
          • maajkee  

            Právě že už ten nick je defakto reklama a příspěvek taky. Radím Ti dobře, s takovou se tady se zlou potážeš.

            0 0
            • Georrge  

              pokud jsme v tématu kde se řeší nové kolo, a posílají se odkazy na různé nabídky a akce, tak vzásadě všechno je to reklama… pokud mu jen udělá nabídku, nevidím v tom nic špatného, ostatně od profláklých členů (mezi které patříš i ty) se ty nabídky objevují pravidelně, ikdyž se jich pak většina řeší po e-mailu. Do ničeho ho nenutí, nesnaží se ho nijak obalamutit že zrovna to jeho je nejlepší, prostě nevidím zrovna v tomhle případě problém…

              0 0
              • maajkee  

                Já tady nic nenabízím, ani fotky staveb už sem dávno nedávám, protože mi pak spousta lidí psala, že si dělám reklamu.

                0 0
      • Vilém  

        Tak to musis byt Terezko pekna almara, to jsou parametry tak nejake koularky, nez cyklistky.

        0 0
        • Outdoor-Cyklo-Sport1  

          Už jsem to psal do vlákna kamsi vedle, že se omlouvám za matoucí profil – chtěli jsme být féroví a nehrát si tady na nezávislého bajkera. Nick jsme zakládali proto, že se odkaz na nás objevil v jednom z vláken, což jsme zjistili na Google Analytics. Profil je veden na naši paní majitelku a budeme zde psát tak nějak zrovna ten, kdo bude moci. Čili ty kilogramy nejsou její, ale moje, její kilogramy jezdí Shimano LX vybavené pánské Marin San Anselmo 2009, jezdí ho rády a ladně a říkají mu buclík :)

          0 0
          • AussigBiker  

            No a co kdyby ste si do jmena v profilu dali jmeno obchdodu, nebo tak neco a smazali kilogramy? Nebo se vsichni zamestnanci zvazte vcetne pani majtelky a dejte si tam prumernou vahu :D Pac se vas zdejsi diskutujici budou ptat kazdou chvili na to samy.

            0 0
    • Vito_OL  

      pokud nechceš skládanku od místních skládačů tak bych asi volil mezi avalanchem a tím ghostem se3000. jsou to řekl bych docela vyrovnaný kola a hlavně ověřený a funkční. rozdíly jsou v této cenové kategorii malé takže v podstatě jde jen o vkus

      0 0
    • rbcrx9  

      www.scudbike.cz

      0 0
      • Sajpres  

        Ptal jsem se jaké by bylo pro mě nej kolo za ty peníze. Vím, že nemůžu za tu cenu očekávat nějakou šupu..

        Víc jezdím na silničce, mtb využiju jen do práce, sem tam do města, projet se po lese, myslím, že za tu cenu by mě to kolo stačit mohlo..Nečekal jsem, že se tady zase semele hádka:-)..Naopak jsem rád, že mě nabídne kolo i obchod, mám za to, že forum je pro lidi o kolech a když někdo chce poradit, nevidím na tom nic špatného, když nabídne i ze svého shopu, hlavně když to dotyčnému může pomoct bo ne?

        Prosím, žádné hádky..

        Kolo bych chtěl pořídit některý den v týdnu, byl bych moc rád za jakékoli rady, popř. bych se nebránil, když by mě přišla nabídka na skládané kolo..

        Moc díky všem:-)..

        0 0
        • maajkee  

          Jenže víš jak by to vypadalo, když by do každýho vlákna hodili odkazy lidi co dělaj v kolech? Navíc když někdo doporučuje to co sám prodává, tak je to prostě čistej kalkul a reklama, nic víc.

          A navíc je strašně jednoduchý někomu prostě doporučit kolo co prodávám, nakoupím za x, prodám za x + nějaký procento a mám skoro bez práce výdělek zaručen.

          Když někdo kola staví, má s tím alespoň nějakou práci a dává do toho kus sebe.

          Jenže jak se mi zdá, ty prostě chceš koupit nějakou seriovou hotovku. Tak se ji snaž koupit alespoň někde kde maj ke kolům vřelý vztah a trochu to kolo před prodejem poladěj.

          0 0
          • Sajpres  

            Já vím, chápu to, ale když člověk chce kolikrát dobře poradit někomu tak kolikrát se nestačím divit jak někteří začnou sypat..tím nemám na mysli moje dnešní vlákno:-)..

            Jasně že bych byl radši koupit kolo od někoho, kdo by ho poslkádal, ví o kolech své a kolo by bylo super, ale myslím, že za tu cenu by toho moc vymyslet nešlo bo jo?

            Další věc, nikoho kdo staví kola neznám:-(..

            0 0
            • maajkee  

              Ideální bys měl někoho z tvého okolí. Tady z BF staví kola celkem dost lidí, scalar, hnoj, kubad, luk02, já a myslím, že určitě ještě někdo.

              Za 17 tisíc se dá rozhodně postavit funkčnější kolo než z těch odkazů. Především což je základ, s dobrou vidlicí a v rámci možností s kvalitními koly.

              0 0
              • Sajpres  

                Jsem z Uherského Hradiště, ale když by někdo byl pro, mě postavit kolo, vzdálenost nehraje roli..

                Mohl bys mě prosím Tě poslat nějaké kolo, které by se dalo postavit?

                sajprs@seznam.cz

                Můžou i ostatní, když by někdo měl čas a chut' se do něčeho pustit:-)..

                0 0
              • Fanatik  

                Jen tak mimochodem dotaz na podobné téma (případ z mého okolí). Stavbička MTB za 14, max 15? Pro dámu okolo 180 cm, štíhlou (váhu neznám), klidně i v-brake…

                0 0
          • Outdoor-Cyklo-Sport1  

            No, abych to trochu utišil. Co se týká toho odkazu, stále trváme na tom, že jsme tady noví a nevěděli jsme, že je to problém. Odkazů se tady objevují spousty a myslím, že se nemýlím, když řeknu, že ne vždy jde o úplně nezávislé linkery. Alespoň v tomto ohledu jsme se snažili být férovější. Už to takto dělat nebudeme, problém v tom nevidím.

            0 0
    • pepino  

      No, co dával Jiri vedle, co něco takovýho

      http://www.bike-discount.de/…eam-6–0.html

      0 0
    • kotew CZE JIHLAVA  

      Zdar a sílu,

      píšu za kámoše kterej si chce pořídit nový horský kolo,velikost kol 27,5 se už vyloučila.

      Určitě chce 29",jeho jízda se bude spíše zaměřovat na cyklostezky max. polní cesta,nebude s tím jezdit žádný kořenový pekla ani kamenitý sjezdy, bude spíš jezdit s rodinou takový to piánko.Jeho výška je 185 cm a váha tu přesně nevím ale cca 75–80 víc rozhodně ne.

      Jeho limit je 17000,–víc do toho nechce sypat,není to celoroční jezdec,trošku sem ho nahlodal at' udělá max. rozpočet na 20–21000,– snad jo:)

      tohle měl vybráno jako první: http://www.cyklopoint.cz/….gry-12049d/

      tohle jako druhý: http://www.hervis.cz/…OLOR-1998313

      a já ho verbuju do tohodle :http://www.hervis.cz/…OLOR-1988939

      Jestli prosím víte kde nebo sehnat za ty peníze v poho kolo na jeho potřeby,tak něco nahod'te posílejte odkazy.

      Díky moc za pomoc,píšu proto že BF ví vše a víc hlav víc rozumu,Díky kotew.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.