• Jaroslávek

    Letos to vychází buď před, nebo po. Co např. na 2.12. říkají nezodpovědní otcové ? Budeme objednávat nocleh ohledně následného přesunu na Šmelc ?

    0 0
    • Jaroslávek  

      Za brzké vyjádření děkujeme

      0 0
    • Polka  

      Ja spis 9 – 10.12.

      0 0
    • RomanH  

      Ja se bal, ze to takto dopadne, letos to vychazi blbe :-(

      Pa 02.12. i Po 05.12. negativ, ze So na Ne je to asi blbost, stejne tak i v tydnu (rikal jsem si, ze bych si druhej den konecne projel ty traily).

      0 0
      • RomanH  

        Takze i sobota 10.12. je out :-(

        No, z tohoto pohledu tak maximalne v sobotu 03.12. , dopoledne projet traily, odpoledne dat dve tri piva, a mazat domu. A nebo proste z lehka pres tyden.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Jelikož ti vypadlo Brno z názvu vlákna, lze očekávat nějaké přespolní nováčky :)

      0 0
      • RomanH  

        No ono tam Jaroslávkovi vypadlo i „s“, takže tu může být docela nával :-)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Vidíš a já se se naopak snažil, aby se do toho nemontoval kdejaký cizák.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Takže letos žádný spaní a „zlehka někdy přes týden“ jak píše Roman.

          0 0
          • Polka  

            Nudaaaa, co ste to domluvili? Ja chtel uzeny na Smelcu s sebou :-(

            0 0
          • Smazaný účet  

            To proběhlo nějaký tajný hlasování asi… :(

            0 0
            • JSt  

              ja se po tme v noci vodnikad ***** nebudu. a v tydnu uz vubec ne. v ramci brna se zucastnim cehokoliv. ;-)

              0 0
              • RomanH  

                Neco ala Holedna & Veslo ?

                0 0
              • Smazaný účet  

                To je na… Právě ten nocleh a ta snídaně z toho dělali zajímavou akci (pro mě).

                0 0
                • mastihuba  

                  Nocleh si nemůžeš pamatovat. :P

                  0 0
                • JSt  

                  sak proti noclehu nic nemam, jen jsme asi jedini dva, teri by mohli.

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    3

                    0 0
                  • RomanH  

                    A co ve ctvrtek ? Citam, ze rozumne vypusteni z penzionu do pracovniho procesu asi nepripada v uvahu, ale takova noc v jeskyni v romantickem udolicku by mela taky neco do sebe ;-)

                    0 0
                    • pepek  

                      Tak Jiřík by se možná nechal přemluvit :-) Při cestě na Buk si tam uložíte flašku rumu . . .

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Hele tady bysme měli jednu, třeba bychom ji uviseli. Škoda že je z Práglu.http://www­.bike-forum.cz/forum/cy­klista-pro-zivot

                        0 0
                    • Excel  

                      Jako není to úplně blbej nápad s tím čtvrtkem, pokud by to jináč nešlo tak bych to i zkousnul. Ale podíváme-li se na to od lesa, že skrze to si nebudou lidi brát na pátek volno, tudíž by museli vyrážet časně zrána, tudíž po tmě a stejně nalití, tak to vlastně ztrácí všechny výhody, takže to je blbej nápad a navíc padne Šmelc.

                      0 0
                      • RomanH  

                        Jako pokud se vas vetsina shodne na patku 02.12., jedte na Buk, a ja vas pak v sobotu rano pockam nekde u Podlesi / Kurasu. V patek bych mohl akorat na Smelc, a to tak do 20te hod max.

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Máme se od čeho odpíchnout.

                          0 0
                        • Jaroslávek  

                          2.12 kulaťák u krbu s tím, že start od jihomoravské metropole bude rozhodně dříve než obvykle, jak někteří soudruzi prosazují. Zamluvena jest čtverka na přespání. V pátek ráno přesun na Šmelc s částečným doprovodem páně Motýlovic a vyzvednutím tebe po cestě.

                          0 0
                          • RomanH  

                            V patek rano presun na Smelc ? ;-)

                            0 0
                          • Motyll  

                            V sobotu přesun na Š…

                            0 0
                          • Polka  

                            Pisu do kalendare. Neobjedname radeji predem pak to uzeny na sobotu? Ja bych si urcite vzal sebou domu, na miste si dam klidne neco jinyho…kdo by jeste chtel? Kdyztak tam zase zavolam.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              uzeny dom si mužeš koupit na jezerách :) kdo by se s tim tahal ze šmelcu? :)

                              0 0
                              • Polka  

                                Jezera sou moc blizko, ja se chcu vzdycky pred tou zranicou aspon trochu kua projet ;-)

                                0 0
                            • Jaroslávek  

                              Já si teda dám, když jinak nedáš.

                              0 0
                            • RomanH  

                              Pokud si chcete vzit domu srutky, tak by to objednat asi chtelo. Jinak k obedu urcite teple nebude, pouze klasicke hotovky (pokud se to teda nezmenilo).

                              0 0
                          • Excel  

                            Hmm…tak to asi nedopadne u mě, no uvidíme.

                            0 0
    • Excel  

      Za mě taky až po. Víkend před nula.

      0 0
    • mastihuba  

      No takze si udelame peknej patecek a na mikulasa se vyserem.

      Letos jedem na krampus do Hollabrunnu.

      0 0
    • Motyll  

      Nadějné…

      0 0
      • Jaroslávek  

        Podle tohoto: http://www.yr.no/…no/long.html jsem lehce p@X.

        0 0
        • Polka  

          Ale kuš! Kolik nás vlastně bude? Neobjednáme u Ladě zas tataráček?

          0 0
          • les  

            Kdy teda ?

            0 0
          • Jaroslávek  

            To be šlo.

            0 0
            • Polka  

              A toho uzenýho na Šmelc kolik? Já si vezmu jen sebou 1 kýtu asi. Musím to nahlásit paní Marcelce ;-)

              0 0
            • Polka  

              Nebo můžem domluvit u kuchařa tzv. cykloguláš (s pečivem), dělal ho na zamykačku a byl výbornej.

              0 0
              • pepek  

                nebyly v tom játra?

                0 0
              • Motyll  

                Já raději ten guláš.

                0 0
                • les  

                  Cykloguláš posledně byl dobrej.

                  0 0
                • Polka  

                  Otazka jestli nam udela jen tech par porci. Mno uvidime. Takze…

                  • zkusim gulas pro 8 lidi, kdyz ne tak 0,5kg tataraku + topinky, nak se slozime
                  • smelc zkusim zamluvit flek pro 6 lidi na 15:00 (nebo kdy jsme tam tak loni dojeli?) + na sebou nachystat 3 x kytu
                  0 0
                  • RomanH  

                    Ne ze bych Vas chtel honit, ale Pepek ma vychazky do 16 hod. Na Smelc to mate z Buku tusim 40 km (po znackach pres Adamov / Vranov / Babi lom / Kuras). Dal bych to uz na 13:00, at s Pepkem chvili pokecame.

                    Uzeny k obedu nepotrebuji. Mist bych vzal mozna vice (cely stul 8 lidi) – kdo vsechno pojede ?

                    0 0
                    • Excel  

                      Pátek nula, sobotní Šmelc začíná bejt v pozitivu.

                      0 0
                    • mastihuba  

                      Sice uz mam kolo ale u nas jsou napoleoni takze mam problem obhajit patek. Nicméně patek jasně buk.

                      0 0
                    • Polka  

                      Tak vyjíždělo se zpravidla v deset. Já tam klidně na 13 dojedu, ale co ostatní? :-) v tom kdo pojede či ne mám total bordel, na spaní jsou rezervovaný 4 fleky, ale depka má depku.

                      0 0
                      • RomanH  

                        Za me patek bohuzel 0, ja az v sobotu Smelc. A vyjizdelo se v 9, minimalne loni (Januli jel v 9 bus), ale to je samo na Vas.

                        0 0
                        • Polka  

                          O tobě vím :-) Imho v devět byla snídaně a vždy se vyjíždělo kolem desáté. Když to vezmu opačně, tak jsem byl myslím v sedm doma tzn. cca 2 hod. domů + i kdyby 2 hod. na Šmelcu, tak byl příjezd kolem třetí. Ale tak zkusím soudruhy popohnat kvůli jednomu lazarovi, historku si rád poslechnu :-)

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Jakej lazar ? Jaká historka ? Potřebuji se v so dostat dom do 17-ti ±. Ale nemusím vás po cestě na Šmelc zdržovat a jet si svou nějakou libovou trasu.

                            0 0
                          • Motyll  

                            Kdyby se jelo ráno v 6, tak to s váma dám až na Šmelc.

                            O pátku máte představu?

                            0 0
                            • mastihuba  

                              na počest padlých bojovníků, by se měl zařadit nějakoj pořádnej výmrd. :)

                              0 0
                              • Polka  

                                Neni problem ;-) Mel bych beztak soudruhum ukazat ten zaver vyjezdu hore, ktery jsme minule nestihli.

                                0 0
                            • Polka  

                              Zapomen! Patek nekde sraz v 16 a prijezd v 18 nebo se zas vsichni rozleti jak holubi a pristanou u krbu, je to fuck.

                              0 0
                              • les  

                                Bych se někde připojil. Případně to můžem natáhnout nad Šumice. Nějakej ten výmrd už by se našel :)

                                0 0
                              • Motyll  

                                Bych v pátek vyrazil klidně po obědě.

                                Jinak u nás je bílo.

                                0 0
                                • Polka  

                                  Sak to nemusis hlasit, to vidim :-) Treba jeste nasnezi a vydrzi to do pa/so, ma pak zas prituhnout. Ja zatim nevim jak na tom budu casove, nerikals ze mas zas dovolenou.

                                  EDIT: prej vcera nekdo nechal u krbu rukavice Pells a nakrcnik, neni to nakyho buzeranta z BF?

                                  0 0
                          • Excel  

                            O mě víš taky, já jestli, tak jen ten Šmelc.

                            0 0
                  • Paja  

                    U me to vypada na patecek bez noclehu, zradlo je mi jedno – gulas i tatarak jsou No. 1, ale preferoval bych spolecnou jizdu nahoru…

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Ale každopádně ne v 16:3o.

                      0 0
                      • Paja  

                        Zmena planu, jedu v sobotu, nekde si na vas pockam.

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Kruci to byl fofr. Do pátku se to může ještě 3× změnit:-))

                          0 0
                        • Jaroslávek  

                          P.S. A preference padá.

                          0 0
                          • Paja  

                            ?

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              ** ale preferoval bych spolecnou jizdu nahoru…**

                              0 0
                              • Paja  

                                To plati, i v sobotu preferuju spolecnou jizdu.

                                0 0
                                • les  

                                  nahoru…

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Tak ja bych samozrejme i v puvodni variante patek preferoval spolecnou cestu i dolu, ale bylo by to asi bezpredmetne ;-)

                                    0 0
                                    • Jaroslávek  

                                      O cestě dolů v pá nikdo nemluvil.

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        Bob zduraznuje, ze nahoru, tak pisu, ze bych preferoval v patek (dokud jsem chtel jet v patek) spolecnou jizdu i dolu, ale vzhledem k tomu, ze tam vsichni budete spat, by tento dotaz byl bezpredmetny, tudiz jsem psal jen nahoru, kapisto?

                                        A jinak jak kdybych te slysel… SLOVICKARENI

                                        0 0
                                    • les  

                                      Nuž já můžu jen v pátek. Tak je škoda, že to nakonec bude takovej štafeťák. Ale samozřejmě to chápu, taky válčím s časem :)

                                      0 0
          • Motyll  

            Já to ke štěstí nepotřebuju, ale klidně se přidám.

            0 0
    • Motyll  

      Předpověď už změnili…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nevím, jak to se mnou Jardo letos bude, jelikož https://youtu.be/goQtQb-U7OI?…

      Nevím, jestli to, co předvádím od té doby co dojíždím na jih je příčina nebo důsledek.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Jedinou možností se stává slušnej psychiatr. Mohl bych se optat v Kersku hospodské, ta nám nějakýho dobrýho tenkrát nabízela.

        0 0
      • Karaya  

        Hmm, po shlednutí klipu nabízím něco bližšího, než je Kersko.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Děláš nábor? Radši pudu k pravoslavným :)

          0 0
        • RomanH  

          Tak nam zabili Ferdinanda

          0 0
          • Paja  

            Inspirace na pristi silnicni akci? Brno – Kersko obed – Jested?

            0 0
            • RomanH  

              No jestli se domluvime i na silnici, tak bych prubnul Brno – Jested – Machac. Letos mam na silnici tak 300km max, tak bych ji pristi rok zase rad provetral.

              0 0
              • Paja  

                Brno – Kersko – Jested – Machac = 320 km

                0 0
                • RomanH  

                  To zni (vypada) jako plan ;-)

                  Ja to asi pred mesicem planoval mimo to Kersko. Uz si nepamatuji, kolik to hodilo, mam to v komplu. Hodim Ti pak link a nejak to dame dohromady. A mozna bychom meli ted na Mikulase, kdy se nas sejde vetsina, probrat dopredu terminy na pristi rok, alespon orientacne.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    To abych zavčas začal řešit obutí ;) Road tubeless ano či ne? Hmotnost stroje na to, že to je kotoučák už začínám mít velice solidní.

                    0 0
                    • Motyll  

                      Mistr slepých uliček :)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Proč to nevyzkoušet, kvůli jednomu tripu za rok, když na to mám ráfy, gumy za 2 litry? ;)

                        Plášťovky, který jsem střídal na Duratecu už naštěstí řešit nemusím, na ty jsou už ráfy široké :)

                        0 0
                    • Karaya  

                      Já mám Road Tubeless už dvě sozóny a zatím žádný problém, jen pozitiva světlé zítřky. Mám je i na silničním zimáku.

                      Největší přínos je pohodlí.

                      0 0
                • Jaroslávek  

                  Hmmm, silnička. Myslíš, že to „koloopřenýopo­pelnici“ ještě vydrží ?

                  0 0
                  • Paja  

                    Tak urcite, o te doby, co jsem ho tam nasel, toho zas tak moc nenajelo, takze bude docela odpocaty ;-)

                    0 0
                • Polka  

                  Je to sice míň jak tehdy na Ještěd a Mužský, ale v Kersku jsem ještě nebyl. Jel bych, otázkou bude termín bo ČP MTBO.

                  0 0
                  • Paja  

                    Tak kdyz ti to bude malo, muzes si pred cilem pridat horskou premii na Bezdez :-)

                    0 0
                • RomanH  

                  Tisnov – Jested – Machac

                  Je to cca 300 km a 3200m. To Kersko by tam slo zabudovat taky, ale mel bych trosku obavu o cas (zalezi, kolik by tam sedelo lidi).

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Letos mi něco takovýho chybělo. Z hlediska času je nutno zvolit nejdelší dny.

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    P.S. Jo a bacha na Kuňku:-))

                    0 0
                  • Motyll  

                    Slušný. Na otočku?

                    0 0
                  • Polka  

                    Casove by to bylo jak cca tenkrat ten Jested ne? Akorat ze se nebudem vracet na Muzsky, ale na ten Machac no, to je ale cca stejne daleko. Tehdy byl sral ve 4 na benzince v Tisnove? Nebo v pet?

                    0 0
                  • Paja  

                    Tech mejch 320 km pres Kersko je z Brna, takze to vyjde zhruba nastejno.

                    Aspon na obed chci jit normalni, svou benzinkovou odyseu mi uz nevnutis :-)

                    0 0
                    • RomanH  

                      Jasne, obed bude urcite klasika (sak to bylo aj cestou na Spicak), i Svijany budou :-) Akorat ja se drzel vice v pravo (pro Tebe nova trasa, pro nas puvodni), abychom nejeli potreti nahoru stejnou trasu.

                      I tak se ale da z te me odbocit do Kerska. Spise mi slo o to, ze se tam muzeme casove zaseknout, a kdyz bychom videli vhodnou hospodu po ceste, bylo by zbytecne tam zajizdet. Na druhou stranu, na Machaci asi nebude casovy problem s ubytkem, a tak nebude kam spechat :-)

                      0 0
    • Polka  

      Takze domluveno:

      Buk – domluveno 500g tataraku + z drivejska 4 mista na spani (ja, manas, depka? a dal nevim)

      Smelc – rezervace pro 8 mist od 13:00 – 16:00 + 3 kusy uzenyho s sebou (pani Marcelka to zrovna nakladala) :-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Vedoucí může být jen jeden. Tímto se stáváš vedoucím.

        0 0
        • Polka  

          Timto dekuji, ackoliv mne slo vlastne jen o zradlo :-) Pokusim se vasi duveru nezklamat.

          0 0
          • RomanH  

            :-D

            0 0
          • pepek  

            No hlavně je všechny vyžeň brzo ráno z postele, bez snídaně a napalte to napřímo, žádné Jedovnice a jiná zvěrstva. Ať jste v 11.01 na šmelcu u dveří.

            0 0
      • Karaya  

        V kolik budete v sobotu ráno vyrážet z Buku? Možná bych se na chvíli připojil.

        0 0
        • Polka  

          Uz to tady padlo mlho, ale stejne se uvidi dle aktualni kocoviny. Mezi 9–10 rano.

          0 0
      • obda  

        Jestli se neco nestane, mohlo by mi to zitra vyjit. Teda jestli se vejdu.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Karaya  

      Si musím postěžovat. SRAM přehazky stojí úplně za ho*no, jak jsem se dneska přesvědčil. Sram GX v ceně Shimana XT má vodítko vylisovaný z plechu, bez jakékoliv výstuže a ani ty dvě části nejsoou uprostřed nějak spojený. Malá větvička a vodítko do vrtule a pořádně ohnutý. Taky jeden zub ze spodní kladky je pryč, mají to na opravdu správném místě odlehčené. Přitom patka je netknutá.

      XT to má z frézovaného hliníku a ještě uprostřed spojený a za 20 let ježdění NIKDY žádný problém. Se SRAMem to trvalo jen 3 měsíce :-(. A to nemluvím o tom, jak jim ta hazka trčí do strany. Při prvním pádu se to musí zlomit. Grr…

      Nový kolo a jsem na tom jak Depka, normálně zvažuju přechod na Shimano 2×11.

      0 0
      • Paja  

        To jsou ty novoty, sram 9.0 a X.9 dohromady cca 100 tis. s jednim poskozenim voditka, pri kterym jsem loni na Drtici urval i patku, voditko jsem narovnal a slape jak hodinky.

        0 0
        • Karaya  

          Tak už to mám taky srovnaný, když se to rozdělá, tak je to fakt jak bláto, to není ani kovaný. Prostě obyčejný výlisek. Patrně by to šlo srovnat i v terénu, rukou. To abych na to začal vozit imbus. Nemáš náhodou navíc sram 11z kladku? Teď mám jednu 10z :-).

          0 0
          • Paja  

            Ne, ja obvykle menim kladky az maji misto zubu takovy spicky :-)

            0 0
          • mastihuba  

            Tak nevim co s tim delate. X9 s brzdou co mam na Lv jsem pres packu ohnul v zaberu 42z pastorek a nic to s voditkem neudelalo. 2× 11 co mam na zimakovi taky neni zly.

            0 0
        • RomanH  

          Njn, zbozi je potreba tocit :-(

          0 0
      • Motyll  

        SRAM jsem opustil před X léty po druhé uražené/roz****** X9. To bylo v době, kdy TOP bylo 3×9. Od té doby ortodoxně vše od Japonců (včetně silnice) a žádná depka.

        0 0
      • Polka  

        Nesvadej to na Sram, asi mas pech :-) Ja od dob nacionalniho Apace mam na letnacich pouze Sram (X9, X0 a NX) a zadnej problem, kdyz uz neco ohlyho bylo, tak vzdy mou vinou, protoze jsem to nekde hodne vyrazne oprasil.

        Ted jsem nastesti taky kompletne opustil shimano packy i na zimakovi.

        0 0
        • Motyll  

          Věděl jsem, že se chytneš ;-)

          Jestli to nebo wono je věc každého soudruha.

          0 0
          • Polka  

            Vsak ja to soudruhovi nenutim, jen jsem zminil sve zkusenosti ;-)

            0 0
        • Karaya  

          Pech to asi byl, ale ve zpracování vodítka je výrazný rozdíl. Jestli to bude po narovnání blbě řadit, tak jdu do slx 11.

          NX je má jak to moje GX, nebo je to lepší?

          0 0
          • Polka  

            Já tam žádnej spoj nedivim, on tam ani být nemůže (abys to mohl rozdělat nebo nevím cos myslel), jen, co já vím, pár mm tlustej hlinik, ale tak to měli všechny ty sram šaltry asi. Co jsem tady měl shimano, tak mě přišlo celkem stejný ty vodítka, tak nevím.

            0 0
          • Polka  

            Vzhledem k tomu, ze GX je nad NX, tak tam bude asi lehci matros, zejmena na tele hazky. Tvarove je voditko stejny, jen u NX je jeste jeden vyrez navic, ale stejne je NX saltr celkove o cca 50g tezsi.

            0 0
    • mastihuba  

      Vidim ze se nám to nejak rozpadá. Opět jsem měl pravdu :)

      No takze si udelame peknej patecek a na mikulasa se vyserem.

      0 0
      • Polka  

        Rozpadá? Měl bys radši snídat to maso ;-)

        0 0
      • Motyll  

        Mám opušťák a nemusím po florbalu dom.

        0 0
      • les  

        Je to podobný jako počasí. Jak to bude doopravdy, Ti předem nikdo nezaručí. :)

        0 0
    • Motyll  

      Na kolikátou plánujete tatarák? Že bych pozval i drahou na jedno…

      Což třeba 19 hod.

      0 0
      • Polka  

        Ladovi jsem rikal, at je na 19:00 ready.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Zdravotní riziko nám nehrozí, pokud je tatarský biftek připravený z kvalitních surovin z důvěryhodného zdroje, restaurace jej nepřipravuje do zásoby, tedy neskladuje a ani nikam nepřeváží. Samozřejmostí je jeho příprava v restauraci těsně před podáváním zákazníkovi, a pokud si to zákazník přeje, i jeho informování o původu a stáří masa, případně potvrzení o zdravotní nezávadnosti. :)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Já vím, že nikomu se nedá věřit, ale když ne na základně, komu už teda, kua ?

            0 0
            • Polka  

              Nereaguj, dyt je to psychous a mrda mu v hlave :-) Hore byl vzdycky tatarak ok a ten novej kuchar co uz tam teda taky nakej patek je, tak neni ***** a jidlo „na objednavku“ si dycynky pohlidali.

              0 0
            • Smazaný účet  

              To není o důvěře, je to prostě riziková potravina stejně jako třeba syrová ryba, a „řešič“ si to prostě nikdy pořádně nevychutná, přestože jej mám rád i sushi.

              0 0
    • Motyll  

      A je po sněhu. Za to bláta po ko***". Plus 3 a lije.

      0 0
      • les  

        A ten severozápadní vítr je krutý.

        0 0
        • mastihuba  

          doufám že mi do vodpoledne uschnou hadry, sem vyrazil cca vo 50min pozdě. Začlo chcat hned jak jse byl na dědině. :)

          0 0
        • RomanH  

          Je skoda, ze nezacal foukat az ted, aby tu vodu vyfoukal. Rano to muze byt docela loterie. Kazdopadne bahno nebude a bude svitit slunicko :-)

          0 0
          • mastihuba  

            tvl to počasí mne sere, su zvyklej vstávat a jezdit ráno a kdybych si 2–3h přispal, tak teď nemusím sušit hadry po všech radiátorech na patře.

            0 0
      • Excel  

        Jsem v buzerantově vylez ze dveří a dostal mokrým hadrem po tlamě.

        0 0
      • Polka  

        A večer to zmrzne :-)

        0 0
      • Motyll  

        Kdyby se někdo chtěl projet víc, tak 14.00 Hádek.

        0 0
    • mastihuba  

      Jako ve 14h pod hádkem nebudu, ***** se ve sračkách po lese taky ne, tak přemejšlím kudy to bude nejlíp střihnout. Po stezce do bílovic, pak asi stoupací vložka k stb archivu a z ochoza po bukole přes novej dvůr ke krbu. Neptám se jestli má někdo lepší nápad, ale jestli se nekdo přidá. :) Ještě bych byl ochotnej jet tu novou štráse co na ni všeci tak nadávali před par letama. Myslim Šumberu nebo tak nejak. :D.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nevím, co se stalo, jsem doma, dobitej jak prase, bez telefonu a peněženky.

      0 0
      • pepek  

        Copato? Vracel ses domů po Cejlu?

        0 0
      • Excel  

        No, ty vole.

        Cejl mi tam nesedí, to by psal, že nemá i kolo.

        0 0
      • Polka  

        Vole! Sem měl dojem, že tě vidím v posteli, ale von to byl Maňas :-D

        0 0
      • obda  

        Hezkydobřepěkně…

        0 0
      • Polka  

        Tak peněženku prej našel Motyluv pes :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Telefén bude asi poblíž.

          0 0
          • Motyll  

            .

            0 0
            • Smazaný účet  

              Jestli to náhodou funguje, napište Dáši, že jsem rozbitej, ale v pořádku.

              0 0
              • Motyll  

                Vše má pan Maňas…

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Tisíceré díky, ***** vůbec nechápu, proč jsem nešel spat.

                  0 0
                  • Motyll  

                    Poděkuj Bartolomějovi. Ten našel šrajtofli o 100 metrů dál v poli…

                    0 0
                  • RomanH  

                    Po bitve kazdy general…

                    Bud rad, ze to dopadlo „jen“ takto. Po te, co me pred lety Doktor u Vesla posadil na kolo a roztlacil smerem k domovu, si uz taky davam bacha. Stanovil jsem si svoje limity pro bika i silnicu. Pokud to presvihnu, tak si nehraju na hrdinu, volam si odvoz, nebo tam prespim.

                    Kdyz pominu, proc jsi odjizdel, kdyz jsi tam mel domluveny nocleh, taj nerozumim, proc jsi se nevratil, kdyz ses rozsekal 200m od hospody.

                    0 0
                    • scoty  

                      Taky se mi dnes dařilo:) nejdřív při úklidu stromu na sjezdíku mi praskla v rukách při záběru větev:)no a salto vzad do kamení se mi podařilo vyšperkovat úderem té větve do zubů přímo na jedničky:))

                      no a když jsem poslední vylezl z hospody na Šmelcu a kluci fetkaři už odfrčeli na Javůrek, tma a mráz, tak jsem vylezl na kolo…a zadní prázdný:) teď tou malou pumpič.ou..fec kua fec kua fec kua..:) na Hálově mlýně, znovu prázdný kua kolo, jsem přišel na to že se povolil ventilek od ráfku…tak zase fec kua fec kua..:))pak už jsem to dojel:)

                      0 0
                      • Excel  

                        Tak dvě „motorky“ nás míjeli v protisměru na asfaltu od Hovozdce na Javůrek. Říkal jsem si, že se na nás valí odbržděnej džíp, zvuková kulisa dominantní.

                        0 0
                      • RomanH  

                        Tak stesti, ze sel bezdusak tou pumpickou nahodit.

                        0 0
                        • scoty  

                          Naštěstí jen total ufouk:)a na Halaku jsem si v baru pujčil velkou/ale procházející:)pumpu + kombihonačky na ventilek no:)

                          0 0
                      • Jaroslávek  

                        No nazdar, to vypadá jak na pátek 13.

                        0 0
                    • Excel  

                      Tak dnes amaterismus.

                      Jak se odpojuje MTZ (směrem od Ríšovky) na Žebětín, z té nově pískové cesty ke Křivé borovici, jsem tam vletěl jako obvykle, po 50 m tam byly zamrzlý, úzký, koleje cikcak z bahna asi od osobáku, chyt sem levou, pravou a levou na zem, levým ksichtem jsem to tam jebl, naštěstí, do trávy, hlava zaduněla, ocel zavzdychala. Naštěstí jen naraženej palec, jelito na stehně a hlava rychle odduněla a jen neznatelnej modrák, ale nasral sem si do gatí. Oproti Depkovi, samo dětská hra.

                      0 0
                  • JSt  

                    lepsi rozbitej rypak v noci nalitej, nez narazeny koleno ve dne a ve strizlivym stavu. zitra to bude roku a furt neni uplne cajk. ale zitra dam tu kratkou byci skalu, ktera loni neklapla. :-)

                    0 0
                    • RomanH  

                      Drzim pesti ;-)

                      Ja si pred par lety zkusil z placu ubehnout v ramci BBP Kanice a Kurim (oboje 10 km). V Kanicich jsem byl v ramci sve kategorie posledni z tech, co klasifikovali, v Kurimi (libila se mi podstatne vice) jsem uz byl nekde v posledni tretine.

                      0 0
                      • JSt  

                        za mnou dobehli jeste ctyri lidi. :-D

                        ten brnensky bezecky pohar je dobry. bezel jsem jehnice letos a byl jsem z tech 10km docela rozbitej jeste par dnu po. ze zamilca na utechov a zpet je imho narocnejsi profil a dobehl jsem relativne vpohode a dneska vlastne ani nevim, ze jsem vcera bezel. takze vlastne spokojenost, staci mi malo. ;-)

                        0 0
                    • scoty  

                      Přesně:)hlavně že je v pořádku hlava a páteř.

                      Příště soudruha nepouštět samotného na mráz…:)

                      0 0
                    • obda  

                      Masochisto ;)

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      Ono toho je víc, naražený nos (dnes se začínám pomalu poznávat v zrcadle), obražený kolena, kyčle, kostrč, lokty, ramena.

                      0 0
                    • jeffino  
                      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
                      0 0
                  • Jaroslávek  

                    Chtěl jsem kola zamknout hned, ale Laďa měl zrovna frmol s kamioňákama(ze­lena, vodečka atd.) takže to nedopadlo. Příště bez dozoru ani ťuk, ani na hajlzl nepudeš sám.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      Vam to rikam pořád abyste jezdili opatrně.

                      0 0
                    • mastihuba  

                      Vam to rikam pořád abyste jezdili opatrně.

                      0 0
                      • RomanH  

                        A hned 2× :-)

                        0 0
                      • Polka  

                        Beztak za to může Maňas s těma dominikánskýma rumama, ale byly výborný.

                        Btw. člověk není jeden den doma a hned výměna trojcestnýho ventilu za 4litry, málem jsme zrmzli, kua práce!

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Jj, trojcesťák, znám. Užili jste si v so aspoň to uzený ?

                          0 0
                          • Paja  

                            Urcite a k tomu flasku koralky, kdyz hrozilo to umrznuti ;-)

                            0 0
                          • Polka  

                            Moc ne covece, misto abych se po celodennim mrazu ohral, tak doma kosa jak prase :-) Uzeny tam jeste naky zbylo.

                            0 0
                  • Jaroslávek  

                    P.S. Za chvíli jedu do Lanškrouna, ale večer budu doma, když tak pošli mladou, jestli se necejtíš. pošlu ti moje číslo mailem.

                    0 0
            • mastihuba  

              Krve jak z prasete… :) z ceho to teklo? Todle uz neni skrabnuti

              0 0
      • babicak  

        Tak nám pěkně začal dnešní den :-(

        0 0
        • Paja  

          Jojo…;-)

          0 0
          • Paja  

            …uz jedou.

            0 0
            • Motyll  

              Nakonec jsem PT nejel. Vzdal jsem to pár metrech. Desítky lidí.

              Vrátil jsem se do Kuřimi a přes Lelekovice údolím po žluté a bezbolestným výjezdem po zelené do Ořešína.

              0 0
              • Polka  

                Dyť ho s náma nakonec jel i Maňas, začátek za šera. Foto z pátku:

                • Motýl to vzal „zkratkou“
                • tataráková žranice
                • dvě topinky nám chyběly
                0 0
      • Polka  

        Máme mobil, ty vole! :-) Neměls nikam jezdit :-)

        0 0
        • mastihuba  

          Ty vole v kolik po nas vodjizdel. ? Sem byl v jednu doma, jeste sem stuhl na středu a malem sem vyzenil dalsi dva vinohrady.

          0 0
          • Polka  

            Já nevím, podle náramku jsem zjistil, že já jsem šel spát o půl čtvrté :-) Jel asi po Babičákovi, kterej prej jel v jedenáct.

            0 0
          • pepek  

            Franto, teď ukazovali v TV, jak dělají v Austrálii víno. Vozili to přímo z vinice (150km2) několika Kenworthy s vlekem. Tak jestli ty neděláš něco špatně :-)

            0 0
    • Smazaný účet  

      Tak abych to vlákno nějak uzavřel a zároveň varoval nesvéprávné jedince.

      Opakuji, že měl proběhnout nocleh, který byl domluvený, já však z nezjištěných příčin, místo do betle nasedl na koně.

      foto 2: poslední co si pamatuju

      foto 3: první co si vybavuji po cca 2 hod. amnézii

      0 0
      • RomanH  

        No Ty vole, tak to prvni foto je drsny… Bud rad, ze to jeste dopadlo takto. A ze jsi to otocil na Lhotkach na Blansko, tomu uz vubec nerozumim, hotovej Hanzelka

        0 0
        • Smazaný účet  

          Domnívám se, že ke ztrátě orientace došlo až po tom úderu do palice, směr byl nabraný dobře, ale u rudé skvrny objevil Motýlův čoklík šrajtofli někde v poli a já si matně vybavuji jakýsi prodíraní křama.

          0 0
          • RomanH  

            Kup mu alespon susene praseci ucho

            0 0
          • obda  

            Přijet do Blanska od Jedovnic cestou z Buku do Brna je vysoký level.

            0 0
            • Paja  

              Tak furt lepsi, nez kdyby tam byla treba cedule Jihlava, ze by si po uderu do palice vzpomnel, ze jsme to na Td8B nedojeli :-D

              0 0
          • Motyll  

            Ta šrajtofle ležela o 100 m dál než proběhl pokus o transfúzi. Ujelo ti to na kalužince 10×15 cm.

            Máš štěstí, že Polka nešel spát v 10 jako já a tím pádem snídal s Maňasem o půl hodiny později. Čímž mi vybyl čas na venčení.

            0 0
          • mastihuba  

            Sme spekulovali jak moc bezpecna byla cesta pres brno a ja tvrdil ze do brna uz dojizdis strizlivej, ale takhle bych to teda nenaplanoval. :) todle je lepsi faul nez v mlze hodit na dvorech zpatecku a vratit se na buk, nebo vzit cizi kolo a az k lesu zacvakavat sh kufry do CB. :) hlavně ze uz se to hojí. Asi byl otres mozku…

            0 0
      • pepek  
        1. Odmastit kotouč
        2. Ostatní nečistit, opatrně přelakovat
        3. Blansko? – 100% naplnění hesla: „cesta je cíl“
        0 0
      • babicak  

        Stáli u Tebe všichni svatí, nebo máš 7 životů, jako kočka.

        0 0
      • Paja  

        Je videt, ze ozrali maji z pekla stesti, kdyz to clovek srovna s nevinnym pepeho padem za dne a za strizliva O:-)

        BLANSKO, no tvl…:-)

        0 0
      • obda  

        No ty kráso … Ses podruhý narodil.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Tak to je horor se vším všudy.-(

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ono se to asi málem odehrálo už předloni, jak mě ukládala paní Soňa, říkali jste, že jsem lítal venku, takže jsem asi hledal bike, který byl tehdy pod zámkem. Přitom loni to bylo úplně napohodu, zřejmě jsi nic neobjednával. To se mě ještě p. Soňa ptala, jestli budu letos OK.

          0 0
      • Jaroslávek  

        P.S. Dál bych v této soutěži jak přežít raději nepokačoval.

        0 0
        • Paja  

          To jo, taky by se nam mohly zacit hlasit nejaci zombici ;-)

          0 0
          • mastihuba  

            To uz radeji ne. Sice ne po ceste z buku, ale jeden kamarad co s nama paril uz posledni pad nerozchodil. Od te doby nas spousta prehodnotila pristup k jízdě pod vlivem.

            0 0
          • Paja  

            *****, mohli, jsem to mel puvodne napsany jinak @:-)

            0 0
      • Polka  

        The Devil's Ride…tomu rikam sebevrazdeny nocni prejezd :-D

        0 0
      • JSt  

        to byla takova pekna tecka za tim nasim pripadem. opakuji, to byla takova pekna tecka za tim nasim pripadem. ;-)

        0 0
        • pepek  

          To ne, teprve se to rozjelo: poslanci se o této politováníhodné události dověděli a okamžitě reagovali

          0 0
      • Excel  

        Nenacházím slova a v úžasu koukám na ceduli Blansko.

        To je prostě srdcařina, seš dělník MTB, cejtil ses večír v knajpě nesvůj, že máš ten den ještě málo najeto a prostě ti to nedalo a pro tu porci kilometrů sis šel jak norník.

        Edit. Jako červená myš!

        0 0
        • mastihuba  

          Toho vecera byl depka neklidny… :)

          0 0
        • RomanH  

          :-D

          Tebe je u te stavariny skoda.

          0 0
        • Smazaný účet  

          Rana to musela byt pořádná, helma, brýle ruplý.

          0 0
          • mastihuba  

            Dneska ma schuzu CHC mel bys vyrazit. :)

            0 0
          • Polka  

            To je dobrý, zimní helmu mám taky několikrát naprasklou. Odlož na zimní akce a na léto kup novou.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tvl wtf „zimní helma“ a může být naprasklá??????! To si voz třeba slepený i s pepkem. Já se shodnu s většinovým názorem BF.

              0 0
              • Polka  

                No tak nechci mít hned dorvanou novou letní helmu a ke koupi nějaké levnější na zimu jsem se nějak zatím nedostal, tak zatím jezdim pořád tu starou, lepší než nic. Voz si samozřejmě co chceš.

                0 0
            • JSt  

              jezdil na prasklym ramu s prasklou helmou jakoze zimak. co mas jeste prasklyho vyhrazenyho na zimu? :-D

              0 0
        • kankrlicek  

          :)))

          0 0
    • Polka  

      Btw. kéž bychom se dožili zase takového množství…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Už tehdy mě to mělo trknout a měl jsem si hledat nový kamarády: http://www.bike-forum.cz/…en-2011.html#…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.