• dua

    Nazdar, má někdo nějáke zkušenosti s tímto kolem? Prý se nové meridy lámou, říká se to, ale nikdy nebyl objeven někdo komu by se to stalo.

    0 0
    • roud  

      zkus projít galerii kol a komponentů myslim že se tam pár prasklejch merid najde i když se to nikomu nestalo…

      0 0
    • Balvan  

      jedna praská se resi tady, jsou tam i fotky, ale jestli je to praskani u tyhle meridy nejaky pravidlo, nebo jen nahoda nevim.

      0 0
    • Deathklaat  

      Letos na podzim jsem si koupil AM 800 a mužu řict,že jsem maximálně spokojen.Má spokojenost začla již při velmi přijemné ceně.Design suprový(mi osobně se řešení rámu libí).Vše pkračuje přes komponenty až k jizdnim dojmům.Cesta no problem,výjezd si užívám a downhill je pekelný.Jediné co na kole chystám vyměnit je vidlice,chodí sice parádně ale výměna bude kvůli váze. Mé dojmy jsou tedy pozitivní…

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • pavlix  

      Asi obcas prasknou.

      0 0
      • Deathklaat  

        Prasknout ti muže cokoliv.Dobrý u Meridy je že nedělaj cavyky s reklamačkou.

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • MirkoCarver  

      Ahoj, ta zadní stavba praskla mě, bylo to na Sudetech a měl jsem ji prasklou minimálně 70km v dost náročném terénu. Asi to způsobyla vibrující zadní brzda, po výměně to vibrovat zcela přestalo. Letošní model má zadní stavbu trochu jinou, ta moje je dost progresivní, na doraz jsem ji ještě nedostal, většinou mi zbývá 8mm zvihu tlumiče. Na poslední fotce je nová vidlice, s reklamací žádný problém nebyl, vyřešeno za 14dní.

      0 0
      • K2  

        Je to jasné, v blízkosti praskliny jsi místo oslabil šoupáním paty :)

        0 0
      • Jarkis  

        do roku 2005 byly kvalitní ty kola no, sem tam si prasknou (1 ze 3) a s tou reklamačkou se nedivím, že jednaj tak rychle, protože jich maj mrtě… (zkamarádil sem se s prodejcem Merid:D)

        0 0
        • kafac  

          Podle tvych prispevku soudim ze toho o kolech moc nevis, lituju toho chudaka, kdo si k tobe da kolo do servisu...........

          0 0
    • Sobi  

      No já mám následující model AM3000D je to to samé…

      jsem spokojený a to mám cca 95kg, ještěd po 2×7 sjezdů a tam mi poprvé vibrovala zadní stavba, ale to bylo po skoku do bláta za tou dřevěnou lávkou a bylo to hrozným humusem co se dostal do brzdy… vyčistit a vše bylo v pohodě…

      jediný problém je v tom, že merida je trnem v oku nějaké skupiny bikerů… já nejsem zarytej ortodoxní vyznavač značky ale když můžeš takovýho bika ( viz profil ) koupit na splátky bez navýšení za 50tkč… tak není co řešit… vždy mě zajímá poměr kvalita/užitnos­t/cena a ten poměr má merida vynikající!:-)

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce