mavic crossmax a 105 kilo živé váhy

42 nepřečtených
  • mamut69

    co myslíte nerozhodím je po prvním švihu??

    24 drátů mi přijde málo.

    http://www.kupkolo.cz/…10_5797.html

    nebo jiné rešení do 3500 kč

    Jak je to s náhradními díly a dráty na mavici??

    děkuji

    0 0
    • Vilém  

      Az mi sezenes Crossmaxe za 3500,–, tak se ti budu klanet az k zemi:)

      0 0
    • Zlatka  

      To samé jsem se ptala dnes tady.

      0 0
    • mamut69  

      AHA CROSSMAX A COSSRIDE TO SAMÉ NENÍ

      jsou ty crossrady tak špatné??

      0 0
      • scret  

        ale ja bych chtel ty CMaxy:)

        CRidy bych na tvoji vahu nekupoval, v podstate nevidim ani jediny duvod proc do nich jit… Na tvoji vahu tak Ctraily, abys nevykrvacel za maxy…

        0 0
      • ememem  

        clovece co vlastne riesis? chces Cride za tri litre alebo Cmaxy za dvadsat?? kde si prisiel na to ze Cride je spatny? ale aby si nepovedal tak za mna:

        mam tiez asi 100kg a Cridy na zimaku (predtym jazdne mojou drahou)a su uplne v pohode.

        Cmaxy bych pri tvojej vahe uz asi radsej nahradil ekvivalentym Fulcrum Zero. Ja ich mam a uplne bez problemov. Cmaxy ma draha teraz na novom biku a ciste „na omak“ vyzeraju oproti tym fulcrumom o dost papierovejsie (co neznamena za su zle ale istota je istota).

        0 0
        • scret  

          tak treba CMaxy SX si myslim jsou v pohode i na tu vahu:))

          0 0
    • Duon  

      no trochu si sa sekol, ale tak pri tvojej váhe by som radšej nejakú tú chvílku pošetril prachy a zavolil nejaké tie maxi :)z druhej ruky, alebo minimálne tie traili, no popravde ak nejazdíš nejaké náročnejšie trasy, to je asfalt, sem tam lesné chodníky, tak aj ridy vydržia.

      0 0
    • Duon  

      ***mám ridy a cca75 kíl, jazdím asfalt ale aj terén žiadne extrémy a nikdy som nemal ani mionimálnu osmičku a to mám dokonca véčkovú verziu, takže to viem určite :)

      0 0
    • roud  

      crossridy nejsou moc gut pro lidi nad 100 kilo :O( osobně bych volil klasickej záplet pro tebe…

      0 0
      • ememem  

        preco? resp v com su klasicke zaplety oproti nim lepsie? (nerypem.)

        0 0
        • roud  

          dobře udělanej klasickej výplet bude mít větší tuhost než crossridy…

          0 0
          • ememem  

            uz si za boha neviem presne spomenut kde to bolo (test v nejakom nemeckom platku) kde myticka „netuhost' a tzv. "rundlauf“ poriadne napnutych Cridov bola docela vyvratena a prilis sa nelisila od podstatne drahsich kolies. ale tazko povedat bez exaktneho merania.

            0 0
            • MlokCZ  

              On je problém taky v ročníku Crossridů. Ty nejstarší i když byly nejtěžší, tak tuhost měly znatelně horší.

              Teď už je to pár let v celku ok a ne tak špatné.

              0 0
            • roud  

              já osobně jsem celekm zastáncem crossridů ale myslím že pro chlapa 100kg plus bude opravdu klasika nejlepší :O)

              0 0
    • deyv  

      že já vůl dával za ty své tolik peněz :) teď jsem mohl mít skoro troje za tu cenu :):)

      0 0
    • mamut69  

      tak doporučte chytráci :-))

      něco do 4 000

      0 0
    • kubad  

      z návodu ke kolům.

      Recommended maximum weight of the cyclist and his

      equipment: 100 kg.

      osobně bych si nechal něco zaplést na 32 drátech, nějaké odkazy už sou nahoře nade mnou

      0 0
    • ruza  

      CrossRide mám asi 4 roky. Moje váha kolem 100. Teď 97, ale už tam bylo i 110

      A jsou v pohodě. Najeto tak 7tis…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.