Mattoc PRO vs. Durolux R2C2 pro Bandit 675

1 nepřečtený
  • MirosPikos

    Nedokážu se rozhodnout, jakou vybrat vidlici na Bandita. Mám momentálně Auron RC2 a myslím, že bych potřeboval lépe fungující vidlici. Chci maximální kontakt s podložkou. Nejezdím zase takové kudly. Je mi lépe na zemi než ve vzduchu. Bandita chci proto, abych nemusel řešil reklamaci prasklého rámu. Doufám, že se ta vyšší váha někde projeví. Mám cca 92 v civilu. Chci nějakou pasivní hmotu shodit pod 90 kg. Ale tak jako tak s EVOCem budu mít vždy kolem 95 kg.

    Teď k věci. Jakou vzít vidlici? Mám možnost zde na bazaru Durolux R2C2 T-T (lazený na váhu 90 – 100 kg v plné polní za 9.999,– nebo Mattoc PRO 2 z Chainu za necelých 12.500,– když nakoupím v librách. Z mého pohledu je to tuhost vs. váha. Nedokážu zhodnotit, která vidlice má lepší chod, která nabídne vyšší trakci, která se dá lépe nastavit. Mattoca jsem měl v ruce na bráchovým Spectralu. Přesněji Mattoc EXPERT první verze. Byl jsem ve srovnání s Auronem mile unešen, jak chodí. Na tuhost jsem se nijak nezaměřoval. Zas tak moc jsem jí neprojel.

    Takže babo raď. Přikládám anketu.

    Anketa: Jakou vybrat vidlici pro rám RB Bandit 675 pro nezávodní enduro, A/M, trail.

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.