• kralovek

    Zdar,

    Dnes o pulnoici se otevre prihlasovani na Marmotte 2013.

    http://www.sportcommunication.info

    Pokud neznate, je to silnicni zavod cca 170km, prevyseni neco prez 5000.

    Bourg d'Oisans Col du Glandon, Col du Galibier, Alpe d'Huez.

    Je to krasná klasika – ale chce to byt spolecensky typ, pac tam nejsi nikdy sam :o)).

    Loni byla kapacita naplnena behem prvniho dne .. vic nez 6000.

    Dal bylo mozno se prihlasit jen v ramci nektereho ze serialu do kterych marmotte patri (Grand Trophé, nebo trophé d'Oisin) – coz byl muj pripad.

    Startuje se asi ve 3 vlnach podle startovniho cisla, cas se pocita od projeti startem – ja byl v posledni vlne. Me spis vyhovuje startovat vzadu (pac vim ze vsichni ktere jsem predjel jsou skutecne v poradi za mnou :o) ).

    Takze jeste nevim jestli to odkliknu o pulnoci, nebo si pockam na cislo „pekne vysoky“.

    Nebude se nekdo ucastnit? No je to trosku z ruky … ale stoji to za to ;o)

    0 0
    • jecnak  

      Popremyslim o tom. Spojili bysme to asi s dovolenou ve Francii.

      0 0
      • kralovek  

        Jojo, tak to si to muzes strihnout hned jako etapak :o)

        Nedele Vaujany, streda Prix de Rousses, sobota Marmotte a v nedeli Alpe d'Huez :o)

        0 0
        • jecnak  

          Tak dlouho jsme vahali az je plno. I tak si ale Galibier s Telegraphem pristi rok strihnem.

          0 0
          • kralovek  

            jak jsem rikal … zmizi to za jeden den.

            Navic oznamili ze zapis zacne 01/12 … 3 zavody na seznamu jeste nebyly … marmotte mezi nima.

            Takze ani nevim kdy presne to otevreli.

            Nicmene … me to nijak moc netrapi … jak jsem rikal, cislo chci mit do posledni vlny a tak jako tak chci odjet maximum z cele serie.

            Jeste nevim jestli se zapisu na trophé oisans jako loni, nebo na cely GT (oisans je soucasti).

            Neves parohy, zapis se na oisans … 139€ misto 60€ … no aspon si k tomu pridas Vaujany … to je taky moc pekny :o)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse