• heretik

    Tak Malevil je za námi, zbývají jen samé zahraniční vyjíždky. Tak zakládám vlákno na nějaké domluvy dopravy, ubytování apod.

    Už příští týden je Polsko, jede někdo z Prahy, kdo má místo? Případně naopak, můžu vzít auto já, a určitě dva další lidi (kola dovnitř).

    0 0
    • Medunka  

      Prizivim se:  kamarad proda startovne (ale obsah tasky pry ne :))

      zajemci na muj mail

      0 0
      • heretik  

        Jé, a já když viděl reakci, tak jsem myslel, že aspoň někdo pojede,.. zatím to moc nevypadá.

        0 0
        • Medunka  

          se to kryje s 24.

          Ale nejak se do Polska lidem nechce – startovne neudano ;-(

          0 0
    • heretik  

      Tak ještě jeden pokus o UP vlákna, jinak jedu zítra navečer sám :)

      0 0
    • heretik  

      Dovolím si v bodech shrnout maraton v Gluszyci, dokud si to tak nějak pamatuju. Stručné shrnutí pro ty, kdo to nechtějí číst celý: organizace hrozná, trasa super :-)

       

      Organizace:

      • Poláci nezklamali, stálo to tradičně za pendrek
      • na prezentaci jsem dostal číslo a do ruky tričko, pásky na číslo si člověk mohl (musel) nahrabat vedle. Žádná taška, žádný materiály, instrukce atd., šetříme naše lesy
      • vůbec nikde nebylo k dohledání (ani na webu, ani na mapě v místě) například rozmístění občerstvovaček
      • a musím říct, že 4 občerstvovačky na závod, který je časově delší než Malevil (7 občerstvovaček) mi přijde celkem drsný, ještě že jsem vezl dvě lahve
      • navíc nikde lidi, co by něco podali do jízdy, kdo se chtěl nakrmit nebo napít, musel si zastavit
      • servis jsem neviděl nikde, ale defekt žádnej nebyl a nehledal jsem, třeba mi něco uniklo
      • v cíli akorát kupon na studený těstoviny, i to pivo si člověk musel koupit :-P
      • snad ani sprchy tam nebyly, veškerý zázemí reprezentovaly 3 toitoiky, který navíc přivezli sotva hodinu před startem
      • navíc zkopali výsledky, na dlouhý byly všechny časy posunutý o hodinu, zřejmě začali měřit až v 11
      • chápu, že většinu lidí na konci drží v místě akorát tombola, ale přeci jen, dát ji před vyhlášení hlavní trasy (všechny kategorie), takže lidi se pak hned ztratili a těm nejlepším ani neměl kdo zatleskat, kromě týmových kolegů, to byl trochu trapas. A to nemluvím o tom, že z nějakého důvodu měli závodníci v kolonce tým název seriálu (Maratonman, Kolo vo život), pokud se hlásili přes příslušný seriál. Takže když na konci říkali, že tým „Kolo pro život“ byl určitě nejúspěšnější, nevěděl jsem už, jestli se smát nebo brečet
      • pozitivně hodnotím čip ve startovním čísle – odpadají radosti s umístěním, zapomenutím, odebíráním. Na webu se psalo, že za něj budou chtít 15 zlotých, což je otrava, když stejně další polský závody nepojedu, ale pak mi ho dali bez řečí, tak nevím
      • značení bez problémů, nedalo se přehlédnout, těžko se dalo zabloudit. Zajímavý nápad jsou vymlíkovaný retardéry před výjezdem na silnice, jen nevím, co na to říkala špice
       

      Trasa

      • hodně těžký, skoro ani nebylo kde se za jízdy napít
      • trasa krásná, docela rozmanitá, nic nechybělo
      • člověk si na některých místech připomněl, kolik jeho kolo váží a za co se nejlíp nese. Ze začátku to ještě bylo ok, i zpestření, ale hřebenovka na konci s kolem na ramenou byla, myslím, trochu zbytečná
      • měl jsem toho celkem dost, a musím říct, že cílová „rovinka“, která byla po sjezdu přes sjezdovku až na stadion najednou otočená proti kopci, ze mě vymáčkla pár sprostých slov :-P
      • to jejich podzemí je pěkný, ale po těch kluzkých schodech do kopce se jet stejně nedalo, dělal se tam zbytečnej špunt a nervozita, mohli si to možná odpustit a pustit tam lidi po závodě
      • jak jsme se bavili s kamarádem, obtížnost 4/6 snad musela vzniknout zprůměrováním obtížnosti všech tří tras
      0 0
      • tulda  

        stejny pocity… secteno podtrzeno hroznej zavod, a tak sem se tesil :( nahanet vyskovy metry tim, ze clovek nosi kolo na ramenou je fakt moc, „sjezdy“ taky sileny, divim se ze to tretry prezily… malo obcerstvovacek mi ani nevadilo, nebylo nijak teplo, takze 0,7 lahev vzdycky vystacila. docela me zarazilo, ze jedina sanitka, kterou sem videl, byla v cili. osobne sem to smotal 2*, nic se nestalo, ale co kdyby… znaceni mohlo trochu posilit, v jednom miste ukazovaly sipky dvema smery, takze sem to poslal za 4 polakama do dalsi zajebiscze stojky s kolem na ramenou, zatimco ostatni si svisteli dal po rovine:( vysledky me taky prekvapily, cipy v cisle fajn

        0 0
      • Grimni  

        Já blbec jsem se zeptal na zálohu na čip a platil jsem 15zl. Kdybych držel hubu tak ho mám zadarmo. Slečna si myslela, že všicni jedeme všechny závody MarathonMan a že máme čip už zaplacený. Vůbec ji nenapdlo, že se někdo může přihlásit jen na jeden závod.

        0 0
    • heretik  

      Tak další závod za humny, již příští víkend, a mám pár otázek:

      • nechystá se náhodou někdo na 200 km? Já bych moc rád, pokud bude trochu slušný počasí, ambice je dojet do limitu, nic víc – tak že bych třeba nejel sám :) Zkušenější, co už to jeli, zas mohou vypomoci radou, jak se to dá vůbec zvládnout a na co si dát hlavně pozor
      • kdo že to tentokrát řídí slow motion, když Bulda nejede (jestli se nepletu)? Abych věděl, kde si vyzvednout výhru :-P
      0 0
      • tulda  

        200 jedu s kamosem, cil je vicemene stejnej :)

        Loneliness of a long distance rider Team coach: Marek Novotny, e-mail: marek_novotny@centrum.cz

        0 0
      • jecnak  

        Pravidelne jist a pit. Pokud mas najeto, tak to zvladnes.

        0 0
      • goood  

        3 hodinovy kopce v paraku mas ted natrenovany, tezky sjezdy nebo snosy tam nejsou (a i kdyby, tak to mas taky nacviceny), tak bys to mel bez problemu stihnout :) Jen je potreba pravidelne jist a pit, jak psal jecnak a neprepalit to! :) A hlavne nezaspat na trati limit! :)

        0 0
      • karliner  

        já…

        ceny budou k vyzvednutí asi v neděli dopoledne po Salzce zde:

        Jugendgästehaus Mörtelmühle
        Gschwandt 3
        4822 Bad Goisern

        je to v Bad Goisernu na druhém břehu než je start, odhadem cca 500 metrů

        pokud se neuvidíme tam, šoupnu to asi po Buldově vzoru do Gung-ho shopu nebo se domluvíme nějak jinak, nikoho neošidíme ;-)

        0 0
      • heretik  

        Tak jsem svý zážitky ze závodu sepsal, akorát je to ukrutně dlouhý. Kdyby to chtěl někdo číst, najde to mezi povídkami. Stručně – dojel jsem to, v dobrým čase (14 hodin) a bez větších problémů, hlavně proto, že jsem se snažil nezávodit, občas něco snědl, dost pil, a že bylo fajn počasí – lijáky a ne spalující vedro.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.