• wwmagic

    Plánuje někdo z hobíků ježdění na jaře na Mallorce? Jak nejlevněji se to dá pořídit? Přes cestovku nebo si všechno schánět sám?

    Díky za tipy!

    0 0
    • maajkee  

      Co bys dělal na Mallorce, v HK se dá jezdit celoročně :)

      0 0
      • wwmagic  

        tj pravda, taky to praktikuju, ale podívat se do světa není na škodu :-)

        0 0
      • prvniodkonce  

        Plánuje někdo z hobíků ježdění na jaře v HK? Jak nejlevněji se to dá pořídit? Přes cestovku nebo si všechno schánět sám?

        Díky za tipy!

        0 0
        • blaf  

          zkus poptat majkeeho, ten tam bydli tak treba levne ubytuje ;)

          0 0
        • maajkee  

          Ubytko seženem, neboj a i nějaký ty trasy ukážem! :)

          0 0
      • nox159  

        serem na malorku budem jezdit v hradci a bydlet u maajkeeho ktery nam bude vařit ( maso od řeznika ryby z makra… :D )

        k tomu nam zahraje s tou svoji kapelou, vecer se muzeme divat na jeho super kolo a pokud budem hodni ukaze se nam i roud

        :)

        0 0
        • Ruprt2  

          Lehni, ty prej neexistuješ. Tak netroluj.

          0 0
        • maajkee  

          no není to nádhera? :)

          0 0
          • karliner  

            Dyť tě z kapely vyhodili, ne?

            Nebo aspoň jsi to tu někde psal.

            0 0
            • maajkee  

              ? :) Myslim, že ne, Time. Zhruba před rokem a půl nám odjel bubenec posbírat zkušenosti a hlavně se pořádně naučit jazyk do Anglie, teď na začátku prosince se vrací už na stálo a zase to rozjedem! :)

              0 0
              • karliner  

                Takže se vrátí s brilantní polštinou a zase to rozjedete na plný koule pod vlajkou GNWP?

                0 0
                • maajkee  

                  Ne, nekydá nikde hnůj, dělá v jazykovce, ale to je fuk, jinak nijak aktivní v kampani GNWP jsme nikdy nebyli, ale klidně si i pod jejich vlajkou kdykoliv zahraju.

                  0 0
    • Rubi  

      ja uz to mam naplanovane a malem i zaplacene;) bude to premiera

      0 0
    • Lance  

      kamosi jedou na tohle:

      http://www.alltraining.cz/…llorca-2012/

      jeden tam byl loni a nadseny

      0 0
      • bagr  

        Tak temhle jde jen o to vytahat lidem z kapes prachy za ty blbosti co jim tam tlaci.De to poridit levnejc bez tech ptakovin ktery sou zbytecny.

        0 0
        • Lance  

          ja to neznam, pisu co jsem slysel od kamose, byl tam ne loni,ale letos teda a ted jede zas, jo jinak v te cene neni letenka samozrejme, ja bych ty penize za to nedal, ale si vem, ze to maji furt plne a hlavne to mas bez starosti ne? a netahas svoje kolo

          0 0
          • Mikikuba  

            nemít svoje kolo je výhoda!?!?nedělej si srandu:)

            0 0
            • Lance  

              tak kdyby mi dali na vyzkouseni toho spesla,tak bych se nezlobil vubec teda, a ano v tomto pripade by to pro me byla vyhoda nemuset resit dopravu sveho kola P.S. zas to tak nezeru,ze bych na jine nesednul

              0 0
        • wwmagic  

          No právě zdá se mi to předražený, zkoušel jsem jen tak klikat na podobný zájezdy s nacesty.cz a s německou cestovkou to výjde na ±16K (14 dnů).

          0 0
          • jerryx  

            Ja tam s nima nebyl, ale pride mi ta nabidka dobra. Pokud chces fakt trenovat (tj. najizdet) a nic jinyho neresit, tak asi tezko lepsi sezenes. Pokud sockujes a pocitas kazdou korunu, tak si kup jeste jedny navleky a zustan doma.

            BTW… podobny zajezdy poradaj snad vsechny mistni treninkovy firmy.

            0 0
            • nox159  

              kdyz se nad tim zamyslis jen ciste teoreticky da ti 10 dni luxusu vic nez 25dni sockovani? :)

              0 0
              • Medunka  

                Když odjedeš trénovat někam dál, tak neřešíš práci, rodinu. Řešíš jen to kolo, jídlo, odpočinek.

                Takže pokud si zaplatíš, tak máš ideální podmínky pro kvalitní trénink. Tedy ráno vstaneš, např. v 7, hodíš sprchu, od 8 mi sedíš na snídani, sedíš na ní třeba hodinu, protože nikam nespěcháš. V 10 vyrazíš na trénink – kolo v pohodě, protože ti ho někdo před vyjetím zkontroluje. Dáš 3,5,7 hodin, nebo kolik potřebuješ. Pokud máš chuť, zastavíš se někde na kafíčko, než dojedeš na hotel.

                Vrátíš se z kola, zaparkuješ ho. Dáš sprchu a od 17ti hodin máš v jídelně pasta party. Nadlabeš se, deš na pokoj, rozvalíš se na postel a odpočíváš. Na 19tou sejdeš zase dolů, strávíš hoďku dvě na večeři, pokecáš s lidma, někam se poposunete. Kolem 22hodiny seš zpět na pokoji, deš spát. Kvalitní regenerace.

                Jako bonus máš možnost jít na welness – masáže, výřivka atd atd.

                Konzultace s trenérem, různé přednášky… – podle toho s kým jedeš.

                Prostě když si zaplatíš, nic neřešiš a jen si užíváš

                0 0
                • nox159  

                  odjedu trenovat nekam dal, 4 lidi v aute na privat,

                  rano vstanu nachystam si snidani cca prace na 10min v klidu si pojim

                  sednu na kolo, kolo mam pripravene je prece moje vlastni a jedu :) vratim se sypnu regenere udelam kureci s testovinama nebo s ryzi a pojim posedime pokecame mrknem na film a jdeme spat

                  a rano znova chybi jen maserka + virivka ( ale ta je stejne lepsi s babou :D )

                  ale nebudu tam takhle 10 dni ale treba 20dni… ( nebo si to dam 2× 10 dni… )

                  konzultovat s trenerem to budu po netu a plan je predem dany..

                  takhle jsem to myslel… :)

                  0 0
                  • Medunka  

                    4 lidi v autě – někdo musí řídit tam, zpět – to znamená první a poslední den si někdo neužije tak, jak by měl. Pokud pojedeš autem někam za teplem = aspoň 8 hodin jízdy.

                    Uděláš snídani, uděláš večeři – musíš zajistit zásoby (dovezeš z ČR, případně pořizuješ tam), musíš řešit úklid atd atd…

                    Musíš dopředu zajistit ubytování – výběr lokality, ubytování – veme to nějaký čas, musíš se o to starat.

                    Internet můžeš mít, nemusíš – když nemáš, problém, nemůžeš konzultovat aktuální stav – únava, úraz…

                    Musíš jet s lidma, se kterýma seš na tom aspoň podobně výkonostně – jinak si ZDV budeš jezdit sám. Na Mallorce máš vždy šanci, že si najdeš balík, ve kterém ti to bude vyhovovat, pokud nepojedeš s teamem.

                    Sama za sebe musím říci, že jsem asi stará, abych si to neužila se vším všudy a starat se o co nejmíň věcí. Ale chápu, že mladí nemá finanční možnosti…

                    Jo, Mallorca má službu půjčení kol – nejen přes český cestovky, na místě jsou půjčovny (přeci jen tam denně na silničce trénujou desítky tisíc cyklistů) – máš možnost trénovat na lepší kole a cena půjčovného nepřevyšuje náklady, které by si měl, když by sis tam bral své kolo (letenka, opotřebení, …)

                    0 0
                    • nox159  

                      neresim vlastne finance… resim to za stejne prachy jen ruzna delka a co mi da do fyzicky vice… :)

                      samozrejme je kdyz mas vsechno zazirene je to pohoda klidek… 20k za 10 dni mi ale prijde dost… nehlede na to jestli ty prachy mam nebo ne… jsme to pocitali a mohli by jsme se vlest do 5k na tyden… uvidim jestli neco vyjde nebo ne.. :)

                      0 0
                      • karliner  

                        To tvoje uvažování je typický pro člověka, kterej ty prachy nemá. Pro cílovou skupinu, ve které jsi ty samozřejmě ty pobyty na Mallorce nedělají.

                        0 0
                        • nox159  

                          diky ze jsi mi objasnil moji financni situaci ;-)

                          0 0
                          • karliner  

                            Neurážej se, já taky nemám na vilu s třiceti pokojema a tenisovým kurtem na břehu Bodamského jezera :-)

                            0 0
                            • nox159  

                              ja se vubec neurazim… ale dat za mesic kvalitni pripravy 60k mi prijde trochu mimo… ( bavime se o priprave prumerneho hobika – vetsina BFka )

                              ja tady jen resil jestli je lepsi 10dni v luxusu nebo 20 dni v prumeru… co je lepsi a co ti da vice…

                              jinak samozrejme nejsem v situaci kdy bych nevedel co z prachama… ale v pohode mam na to abych dal 20k do pripravy jen nevim jestli si to nerozvdrhnout lip nez to jen tak bez niceho dalsiho nacpat do 10deni dovolene…

                              0 0
                              • karliner  

                                Jasný, ale když už se bavíme o průměrném hobíkovi (většině BF), tak toho ani nenapadne jet v březnu na Mallorcu, důvod nejsou ani tak prachy, ale málokdo má k dispozici tolik dovolené, aby mohl vyplácat 14 dní (nebo i jenom týden) ježděním na kole na Mallorce.

                                0 0
                              • blaf  

                                ty vubec nedokazes pochopit, ze kazdej ma jiny priority a pristup ze?

                                nekdo si na dovoleny bude varit sam a za usetreny penize pojede radeji jeste nekam a nekomu zase zalezi na tom, aby na dovoleny nemusel hnout prstem a tak si priplati za komfort

                                uz konecne pochop, ze lidi jsou ruzni a premysli ruzne a nemuzes neustale tvrdit, ze jen ten tvuj pristup je jedinej spravnej

                                0 0
                                • nox159  

                                  ale ja tady nerikam ze muj pristup je ten zpravny ptam se jen co da cloveku vice… pokud tam teda na jare jedu s kolem tak asi trenovat… ( neresim ze si tam jede nekdo najet hodku denne na kole a zbytek dne ztravi u baru…)

                                  0 0
                            • Ruprt2  

                              socko

                              0 0
                    • karliner  

                      Já tedy na Mallorce nebyl na jaře nebyl, ale docela by mne zajímalo, co v těch půjčovnách je za kola, páč v létě tam na solidní kolo nenarazíš, 99,9% sortimentu půjčoven jsou x let starý a rozštelovaný MTB plečky a silničku nenajdeš žádnou. A co tedy s těma „závodníma“ silničkama (co všude inzerují) dělají těch zbylých zhruba 9–10 měsíců, kdy tam nejezdí ty davy cyklistů. Fakt by mne to zajímalo.

                      0 0
                      • Mug  

                        Nevím, kde jsi přesně byl a kdy. Ale v Arenalu nebo Alcudii se silniční kola půjčit dají. Pod některými hotely mají větší Německé a Švýcarské cestovky kola ugarážována většinou tam mají i krámy a servisy. Teda nevím jak je to s tím půjčováním kol mimo ‚cyklistickou‘ sezónu, ale třeba Max Hürzeler tam má údajně na 3tis. kol (většinou hliníkové Cube na Ultegře), které asi průběžně obměňují. Hodně kol tam má i Fred Rompelberg myslím v Taurusu. A je tam i několik malých půjčoven vetšinou ‚usazených‘ Němců s různým sortimemtem kol a jejich velikostí.

                        0 0
                        • karliner  

                          Cala Marcal a Cala d´Or, vždycky velkej hotel s drtivou většinou hostů z německa a británie. Kola jen horská a tragéééédie.

                          0 0
                          • Mug  

                            Tak to jo. V Arenalu je těch půjčoven několik a některé i docela velké s výběrem kol i velikostí.

                            0 0
                    • maajkee  

                      Asi jsi fakt stará, nebo možná jen líná :D

                      Ale chápu, někdo si rád připlatí a o nic se nestará, já se ale o sebe třeba rád starám :)

                      0 0
                      • Kubiczech  

                        Tak hezkou dovolenou s noxem. (:

                        0 0
                      • Medunka  

                        Ano, jsem líná,

                        ale pokud 50 týdnů jsem ten člověk, co vaří a stará se (velký barák, pole do toho práce a koníčky), tak si ráda zaplatím, abych si 2 týdny užila a nemusela řešit vaření, úklid, nakupování, tzn chci se o sebe starat jinak, než jako obvykle :-)

                        0 0
                        • maajkee  

                          Jasan, já tomu rozumím, že to tak někdo má. Ale já jsem třeba hrotič a aktiv a rád mám prostě všechno pod svojí kontrolou :)

                          0 0
    • Specík  

      Tam bych se jel spíš válet… na bajkovou dovolenou to není, byl jsem u sousedů na Ibize.

      0 0
    • unitak  

      Nevím, ale to co tu lidi postovali za odkazy, tak mi to přijde strašně předražené…Kámoš tam letěl loni za 2ku (zpáteční letenka), 2 je stála polopenze a okolo 4 je vyšly různé vstupy + půjčení kol. Takže za 8 tisíc letecky s polopenzí a půjčením kol na týden. Ale je pravda, že se o vše staral sám..celou zimu vyhlížel ty nejlevnější letenky a podle letenek si pak zařídil zbytek.

      0 0
      • Mr.Data  

        Kamnos ale asi nebyl ve welness hotelu. Pokud avizovane sluzby budou dodrženy, cena mi přijde naopak zajimava.

        0 0
        • jeffino  

          jasně pokud, je to tak jak avízují určitě cena nebude přehnaná, záleží, jak je to potom v realu a zda mi to něco dá, ale nedělám si moc velké iluze…pokud bych měl 20t a nevěděl co s nima, tak o tom budu možná uvažovat:-).

          0 0
        • unitak  

          Přístup do wellness neměli, ale říkal, že to byl super hotel…Všechno čisté, příjemná „obsluha“ atd. Jako sry, ale když už tam jedeš, tak jedeš asi na kolo a ne na wellness a připlatit si 11ku za wellness, to si radši zajedu někam do lázní. Ionťáky nějaké gely atd dostávali každý den, kola prý byly v luxusním stavu + dostali taky nějaký dres + láhev na pití. To je jedno, nechcu se hádat, prostě jsem odpověděl na otázku toť vše cya.

          0 0
          • Mr.Data  

            Me treba tyhle sluzby vyhovuji, po celym dnu na kole si dam tri kola sauny, virivku a par bazenu a jsem novej clovek. Jenom je to strasne drahy, posledne jsme platili ve dvou 8,5 v Beskydech za vikend. Venku je to jeste horsi, spis schanim nejaky akce… Hlavne jsem chtel upozornit na sluzby, ktere asi budou na urovni. S klukama jezdim porad na pankace, ale s manzelkou se musi hochnobl.

            0 0
      • Az29A  

        loni v rijnu me vysel tyden na Mallorce na 200E, letenky od Ryana z Bratislavy za 40E, ubytko bez jidla v *** s bazenem 40E, auto 40E, kolo jsem mel jenom na jeden den tusim za 10E, pristi rok planuju tyden jenom na kole …

        0 0
    • jose  

      já kupoval loni 14dní před odletem(vzhledem kpráci nelze rok dopředu:-)) a na 12dní mi to vyšlo 15,5tis se vším všudy vč. kola a dopravy do vídně. Příští rok to budu řešit stejně.Přes nacesty…dle stálých návštěvníků údajně hodně se hodně zlepšili, takže alespon konkurence donutila zlepšit služby. Já si nemohl stěžovat, bohatý snidaně, iontaky dle výběru na trenink(dodnes nechápu, že plno lidí to cpalo do bidonu nezředěný:-)), těstoviny + proteinak po treninku a ty večeře…stále přežranej…

      Alltrenink je dle mne předraženej, ale kdo chce, tak je to jeho věc…nadruhou stranu je Beran doprej podnikatel, když dokáže zblbnout tolik lidí…můj názor je, že na Mallorcu by měl jet ten, kdo již zná zásady treninku a jezdit podle sebe a ne se to tam učit a jezdit jen podle druhých:-)

      0 0
    • žvejk  

      Já byl na Mallorce loni na 18 dní, ubytko, letenka i s kolem, transfér, pojištění, cesta do Vídně na letiště a nějakou útratou (moc jsem tam neutrácel, ale potraviny v marketu levnější jako u nás) prostě se vším všudy za 23 tis. Měl jsem to přes nacesty a vcelku spokojenost. Ubytování dobré, jídlo super, klídek, hned u moře… Ale kdybych to řešil teď na jaře, už bych si to zařídil rovnou přes německou cestovku. Nacesty to jen zprostředkují a něco si tom samozřejmě přirazí, tak že by to vyšlo podstatně levněji. Ubytování tam vyjde kvalitativně všude skoro stejně, transfér z letiště pořešíš taxíkem kterých je tam hafo a nic víc nepotřebuješ.

      0 0
      • Cryzyy  

        taxikari tam jsou zlodeji, takze zkusenejsi jezdi MHD za 2€ :) pokud teda clovek jede nekam do Arenalu

        0 0
        • Beeda  

          oni te okradli?

          0 0
          • Cryzyy  

            tezko rict jak to nazvat, ale predem dohodnuta cena se zmenila a koncilo to pretahovanim o zavazadla a vykrikama policia policia :) jednou nas cesta stala rozumnou cenu, od lonska jezdi MHD primo a jezdi ze stejneho mista jako taxi, takze pokud cloveku nevadi pockat 15–20 minut, nez pojede bus neni co resit… za usetrene penize si clovek muze dat kazdej den par piv :)

            0 0
            • indoorajn  

              Predpokladam, ze tam nejezdis pres Nacesty, jinak transfer z letiste je v cene. Zajimaly by me zkusenosti lidi co tam jedou bez cestovky, kde bydli, zazemi pro cyklisty atak. Ayron znam a Alltrening apod. nechci. Dik.

              0 0
              • Cryzyy  

                s Nacesty si zaplatis transfer a pak ho mas v cene :) byl jsem ve 4 hotelech vcetne Ayronu, kterej byl jednou pohoda a podruhe peklo, ostatni hotely 3–4* kde jsem byl vychazeji ± stejne co tyka jidla o ktere jde asi nejvic a celkove urovne hotelu, mistnost na uskladneni kol byla vsude, bazen a sauna nekde ne, free internet nekde jo, jinde nebyl free, ale za poplatek ano – informace se vetsinou daji najit na strance hotelu. Ohledne jidla plati, ze cim vetsi hotel (v urovni 3–4*) tim vetsi vyber jidla, ale prezit se da urcite vsude :) Naposledy jsem byl v hotelu Oleander http://www.booking.com/…nder.cs.html?…

                0 0
                • indoorajn  

                  no jasne, ze ten transfer neni zadarmo, to byla dedukce ze jsi nebyl v Ayronua proto se ptam. Zajima me jak jste to resili treba s tratovkama, coz plus odpoledni testoviny (pokud je teda stihnes) jsou v Ayronu fajn, asi si to nechaji slusne zaplatit jasny, ale nez neco kupovat a na posteli v hotelu patlat.. Zalezi taky jaky je rozdil v cene..

                  0 0
                  • Cryzyy  

                    s jednou houskou od snidane problem nebyl, ale scenka jak sef jidelny vysvetloval nejakej belganum, ze se od snidane nic neodnasi byla dobra, ale jim toho koukalo z kapes celkem dost…

                    0 0
            • Beeda  

              tak to vas chtel okras:-)

              0 0
              • Cryzyy  

                …uctenku dat nechtel a podle recepcniho z hotelu to byla natazena cena

                0 0
    • dany8  

      Sháním 1–3 osoby v termínu 18.-31.3.2014 nebo i jen na část v tomto datu, kdo by měl zájem napište na e-mail v profilu. Cenově přívětivá akce.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.