MAGURA HS33 nebo úplně něco jiného?

25 nepřečtených
  • Martin97

    Zdravím, potřeboval bych radu. Vydražil jsem brzdy Magura s tím, že to jsou prý HS33, kompletní brzdy i s podkovou, přední i zadní.. Požádal jsem si o doklad o koupi. Cena nových je 1499, byly kupované na této adrese: http://www.horska-silnicni-kola.cz/…ve-d3106.htm

    Co je to vůbec za brzdy, na HS 33 to nevidím.. Mám tu ještě jednu fotografii z aukce, není tu někdo, kdo to pozná podle nějaké detailu?

    Díky

    0 0
    • Vilém  

      Chtelo by to foto paky. To je jediny rozdil mezi rafkovejma magurama.

      0 0
    • scalar  

      Najdi si na netu Magura HS11 a HS22 a porovnej si to (hlavně páky).

      0 0
      • kali222  

        a green a tomac edice a a a…:)

        0 0
      • Vilém  

        Tak HS22 uz je hodne velky retro:) Podle podkovy jw to nejake novejsi provedeni.

        Takze spis HS11, nebo 33 a jeste muze byt vic verzi paky, podle roku vyroby.

        0 0
      • Martin97  

        Taky mi ty páky už docvakly.. No, ale HS33 za 1500? To není cena ani jedné :D

        0 0
        • Vilém  

          Obchodnici jsou casto radi, kdyz se tech brzd zbavi, protoze zakaznik si tam dal neco jineho. Takze to nesrovnavej s cenou dovozce ap. to by koupil leda blazen.

          Ty brzdy uz mas, nebo jak si vysvetlit, ze nejsi schopen to na netu dohledat, oc vlastne jde?

          0 0
          • Martin97  

            Jak jsem psal, uviděl jsem je na aukru, tak si říkám, že to není špatná cena, zkusím to.. Brzdy doma nemám, nicméně aukci jsem „vyhrál“. Než zaplatím, tak si o tom nco zjistím, to už jen tak preventivně.. No a tak jsem si požádal i vyfocení dokladu. Jsou z toho obchodu, na který jsem dal link + za stejnou cenu, takže jsem si docela jistý, že to jsou ony, jiné tam nai nemají.. Ca tu cenu, za kterou jsem je vydražil si můžu koupit v podstatě nový.. Takže chci zjistit, jestli to jsou opravdu brzdy, které uvedl.

            0 0
            • Vilém  

              Takze pokud souhlasi i druhe foto v aukci, tak je to jedna ze starsich verzi HS33 a ta cena je pomerne normalni.

              Kdyz tu zasmejdis, tak o tech brzdach tu najdes dost.

              0 0
    • pekl024  

      Vydražil jste moje brzdy a od té doby vymýšlíte samé kraviny.

      Petr

      0 0
      • Vilém  

        :))

        0 0
        • pekl024  

          Pan Martin97 vydražil moje brzdy Magura HS-33 , které jsem pořídil za 1499,– Kč. Mám ráfky Mavic 20-ti drát a prostě se to kroutí.

          Tak jsem je dal na Aukro s vyvolávací cenou 999,– kč.

          Martin97 si je vydražil za SVOU cenu, a od té doby místo aby splnil podmínky obchodu a zaplatil tak vymýšlí kraviny.

          Petr

          0 0
          • Vilém  

            No to se na aukru stava, drzim pesti.

            Jen mi unika souvislost mezi kroucenim predniho kola a brzdama.

            0 0
            • pekl024  

              Nevím, nikdy jsem neměl povolený dráty a po cca 60km výletu s Magurama rozhozený přední kolo a na obou povoleno pár drátů. Podruhé taky. Kámoš co je má , žádný problém

              Nevím …

              0 0
              • Vilém  

                Ted to myslis jak? Jako, ze s jinejma brzdama tento problem nemas?

                Tady fakt souvislost nevidim.

                0 0
                • pekl024  

                  Měl jsem tam AVID Arch Rival a nic. Nevím , ale je to tak.

                  Teď jsem tam prsknul obyč od Shimana a dobrý.

                  Nechápu ale to tak.

                  0 0
                  • Vilém  

                    Zvlastni.

                    Leda by ty brzdy byly nejak blbe namontovany a kolo pri brzdeni rezonovalo a v dusledku toho se povoloval vyplet. Nic jinyho me nenapada.

                    0 0
          • Martin97  

            Ještě jednou se omlouvám za potíže, ale stejně tak jako neznáte vy mě, neznám já vás.. Důvěřuj, ale prověřuj. Nechci být knidopich, ale kdybyste do aukce přidal ještě jednu fotografii se zaměřením na páky, nemuseli jsme spolu ty „kraviny“ řešit.

            0 0
            • pekl024  

              Měl jste si oni napsat dříve a ne hodinu před koncem aukce /byli vystaveny týden/. Nesedím věčně u compu, chodím ven a jezdím na kole.

              Petr

              PS: tím bych to uzavřel.

              0 0
            • kubad  

              Taks je neměl drazit když nemas jistotu co to je.

              Pravidla jsou nahovno když s nima každý vytírá pr…

              0 0
            • Evilcleaner  

              to jsi snad měl řešit před tím než jsi přihodil ne? to budeš mít hádám pěkné hodnocení od prodejce…

              0 0
    • RomSva  

      Zdravím,

      asi mě zbydou HS33 a rád bych je dal synovi na kolo(earlyrider belter 16) . Teď tam má Tekro s dětskou pákou(něco takového http://www.tektro.com/…products.php?… )

      Jdou sehnat nějaké páky které by pasovali na HS33 a přitom by na ně dosáhlo i 4leté dítě?

      Děkuji

      0 0
      • kubad  

        pro dítě asi nejhorší co může být , brzdy které buď nic nebo blok

        0 0
        • RomSva  

          Najezdil jsem na nich cca 600km a nějak jsem si nevšiml že by šli hned do bloku. Je teda pravda že na malém ráfku se budou chovat jinak.

          0 0
          • kubad  

            najezdil sem na nich hezkých pár tisíc, a prcek má výrazně menší váhu

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.