• Smazaný účet

    nechystá se tam náhodou někdo? já bych tam rád jel s přítelkyní, leč jsa socka bez auta, museli bychom se vláčet busem. na benzín pochopitelně přispějeme – jednalo by se o dva lidi BEZ LYŽÍ (jen brusle) + batůžky

    někdy tak v pátek k večeru…to by bylo krásný :-)

    tel. na mě 736499100

    kdyžtak se můžu pokusit zapracovat i na ubytování – jeden hotel máme vyhlídnutej, ale ještě jsem s nima nemluvil

    a na konec odkaz:

    http://www.stopaprozivot.cz/…-program.htm

    0 0
    • miki  

      Ahoj Seržo ,no já tam jedu až o týden později ale předpokládá se že bude obleva a stoupne voda a z bruslení nebude nic ,a mám zprávy od místních že led je dost popraskanej a hrbolatej tak žádná sláva.Uvidím o týden později až pojedu na Kramolín na lyže.O ubytování mám taky nějaké info.Já jezdím vždy do Frymburku do penzionu,je to o dost levnější než být přímo na Lipně,je tam dost Holandanů a ceny jsou vysoké.

      0 0
      • marios  

        Jo, včera jsem se odsud vrátil, led nebruslitelnej a ve stopách žádnej sníh. A předpověď pořád teplo, takže myslím, že to možná zrušejí.

        0 0
        • Smazaný účet  

          jojo, už jsme to s přítelkyní odpískali…ale je to škoda, fakt jsem se na těch 25km bruslení těšil :-(

          0 0
    • miki  

      JOO a prej socka!!!tak se lidičky podívejte seržovi na kola jak má vypadat socka ala B-F :-)))))

      0 0
    • Smazaný účet  

      tak vzhledem k předpovědi počasí je celá tahle akce asi passé :-(

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce