• klokan

    Čautě všichni, v pondělí 19.3.maj v Lidlu zase nějaký věci na biky, koukněte zde: www.lidl.cz/…070319.index

    0 0
    • Volf  

      Tvůj časovej posun si vysvětluji tím, že jsi až z Austrálie:-))))))))))))

      0 0
    • pos3k  

      www.bike-forum.cz/…9/forum.html#…

      ps: svuj prispevek muzes locknout :)

      0 0
    • fonsta  

      Ocelový vlny mám už plný skříně, nepotřebuju…ale takovej transportní vozík, to je věc! Rozběhneš se, naskočíš.. a jseš u kola;)) a eště dost supr je nehodová sada -pro cyklistu jako dělaná:)

      0 0
    • mosquito  

      tak co jste ukoristili :) po tahanici s duchodcema ;-) ? klofnul sem bundu, zda se byt zajimava – funkcnost samo nevim

      jinak na dlouhou dobu mam podobnych akcnich nakupu dost, samo ze me zjebl dedek ze predbiham ikdyz sem si jen sporadane bral kosik az pred vchodem a nestal s nim ve fronte pres cely parkoviste, jedna babca tam bundy brala aspon 4 nebo snad jeste vic

      0 0
      • Žulda  

        Jéžišmarjá, kde to bylo? Odpo se chystám v Berouně pro dres, snad už budou důchodci krmit holuby.

        0 0
        • shark.A  

          … nevím, jestli je to jen lokální problém, ale v 7.10h zbylo v nabídkových košík pár kousků onoho nabízeného sortimentu – od každého něco :o( … Zato se mi naskytl pohled na neurotické zákazníky nahnuté nad svými plnými nákupními :o)))))) … Smysluplnější asi bude jít s těmi důchodci krmit holuby ;o)

          0 0
          • mosquito  

            co bys cekala … jestli tam byly ve skutecnosti 1–2 kusy od kazde velikosti, vyjimecne 3 pac zamestnanci Lidlu si to nepochybne probrali uz po ranu .. a s tim krmenim to neni spatnej napad „neni vam v ty bunde teplo? ja vam ji podrzim nez ten loupak nalamete na ty kousicky“ :-D

            0 0
            • shark.A  

              … :-DDDDDD …

              0 0
            • Volf  

              No asi tě překvapí informace, že ti zaměstnanci Lidlu si nesmí nic vzít z regálu. Oni si nějak hlásí dopředu a mimo dodávku na prodejnu, ale přesně nevím jak. Mám to od jednoho bývaleho zaměstnance.

              0 0
        • Žulda  

          Tak sem tam byl v 17:00. Bot měly dost, chtěl jsem ale dres a to ani omylem. Tak sem koupil tátovi tu podsedlovou brašničku, vypadá použitelně. A ty computery taky neměli, asi je budou v létě důchodci mít na fofr-taškách a budou je tahat v dresu, nebo nevím…

          0 0
      • Martin  

        do lidlu se chystám odpoledne na standardní nákup (mám to nejblíž k baráku) tak omrknu co tam budou mít pěknýho :-)

        0 0
        • mosquito  

          heh no dres nevim, ale jelikoz se to tam neda moc zkouset tak nesly na odbyt kalhoty .. ty asi jeste budou

          0 0
          • black maniax  

            nedíval jsi se, mají tam ty vesty?? Nebo šly na dračku?

            0 0
            • Aillas  

              U nás vesty myslím ani neměli :(

              0 0
            • mosquito  

              vesty na 99% vubec nebyly, kdosi tam rikal ze jsou nekde jinde, ale nevidel sem je a pochybuju ze by je davali jinam nez vsechno ostatni

              0 0
          • poiko  

            důchodci a elastáky? na co by jim byly

            0 0
            • orca  

              nekup to když je to levné … a pak že důchodci jsou bez peněz…

              0 0
            • mosquito  

              jako takhle z 20ti lidi co tam vlitli hned po otevreni, sme tam byly asi jen 3 neducchodci co chteli bajkozni veci (vestu/bundu) a 1 bezec co sel po ponozkach… zbytek duchodci a rozhodne to nebrali po jednom pro vlastni potrebu

              0 0
              • Zdena  

                Zdar „mosquito“, jsem netusil, ze te tu taky najdu. Ja tam byl teda az chvili po devate. Duchodcu kolem „bike“ veci asi deset, vsichni s vozikama, takze ten kousek naprosto neprostupny. Ja teda chtel jen ten pulsmetr, ale co jsem koukal na obleceni, tak uz bych si asi nevybral.

                0 0
                • mosquito  

                  hmm tak to sem taky netusil, ale nevim kterej zdena jsi ze :-D .. dyztak napis na icq 81435239

                  0 0
          • Martin  

            situace v Ol. lídlu kolem páté: tachometry pryč, vyzkoušitelné prádlo pryč, podsedlové brašny byly a treter měli taky dost. koupil jsem jedny tretry slečně. o SPD už dlouho mluví, tak tohle byl impuls. až se ******u, tak je vyreklamujeme.

            0 0
            • Lister  

              neposerou, zatím jsem je nezničil, drží dobře, nemám ani jeden problém, letos jsem vlastně ve svojich sportovních ještě nebyl, protože mi v nich byla kosa ale v tomhle vydržím jen s teplejší ponožkou i kolem 0, což ale není zrovna dobrá informace, pokud je chce vozit hlavně v létě :o)

              0 0
              • Martin  

                myslím, že tohle slečnu potěší, protože i v létě nadává na studený nohy a bere si teplý ponožky :-)

                0 0
      • Jituschka  

        Hehe, já dres, růžovej, mlask! Ale je mi akorát. Bunda se mi taky líbila, ale už měli jenom velký a vestičky tam nebyly vůbec. Byla jsem tam poprvé a naposled, nechala jsem se zlákat, ale už nikdy tam nepůjdu. Fuj, důchodci nervóznní, deset dresů ve vozíku, urvat toho co nejvíc…Brrr.

        0 0
      • mrozu  

        Tak jsem byl ve dvou plzenskych lidlech, jeden kolem 8:30, tam se jeste dalo vybrat dost – koupil jsem cyklotretry za 700, vypadaj slusne a k tomu par bezeckych ponozek :) Druhej lidl v 11 uz byl beznadejne vybrakovanej, zbylo par ruzovych damskych dresu. A duchodci v pohode, cekal jsem to horsi :)

        0 0
        • poiko  

          kterej je vybranej? ten na locháči, nebo ten druhej?

          0 0
          • mrozu  

            Lochotinskej byl vic vybranej, ale zas tam meli vetsi vyber z treter. U zimaku to bylo jeste ok, ale tezko rict, jestli to v 11h uz nebylo stejny.

            0 0
            • ivaneck  

              a co kalhoty, maji?

              0 0
              • mrozu  

                Nejaky kalhoty meli, ale ja na to uz moc nekoukal, zrovna minulej tejden sem si za 1500 koupil LG, tak jsem si nechtel kazit chut kalhotama za 200 :)

                0 0
                • ivaneck  

                  hm, prave jsem se od tamtud vratil a meli uz jen damsky nebo takovy ty kratasy. Zkratka cyklisticky kalhoty jsou ty tam.

                  0 0
                  • poiko  

                    byl sjem v lochotínskym Lidlovi a maj tam nějaký běžecký trika, ale podle obrázku je to klasický cyklo, pár kalhot a ještě stále hafo treter (41–45 nejvíc v lichých velikostech)

                    0 0
                  • pepino  

                    Já jsem přemejšlel nad spodarama s vložkou, no koukam, že už to asi nemá význam:) To zřejmě důchodci nosí na inkontinenci:)

                    0 0
                    • gargamel  

                      co sem viděl, tak vložka u spoďár byla tragická, takže si o nic nepřišel:)

                      0 0
    • Darjan  

      Pánové a dámy spěšnětě do Lidlu. mají tam výborné rohlíky. A jestli se ptáte na oblečení – tož nevím jestli ještě nejaké v tuto pozdní hodinu bude. Ráno bylo hafol důchodců a každý z nich má nejméně 3 vnuky a 2 vnučky, bo brali dresy a bundy po i po 4 kusech. Vesty nebyly – potvory.

      PS. Pozor duchodci maji vypracovanou techniku dostání se k největším pokladům. To se spojí 4 důchodci a každý si vezme obróóóóóó´vský vozík. Pak zatarasí dvěma vozíky uličku zleva a dvěma zprava. Uprostřed dva probírají zboží a zbylí dva dohlížejí na to, aby barikáda byla neprostupná.

      Napište pak jaký byly ty cyklo kalhoty…

      0 0
      • Vevoda  

        Jakmile vysvitne slunko na kanál, už jsou venku „hůlkaři“ a ty nic nezastaví. Několikrat svědek jejich „bezmocnosti“ čagany do vozíku a zběsilí sprint, že by dali 100m pod 10s!! :-))

        0 0
    • klokan  

      ukořistil jsem jedny volný kraťasy – docela slušný. Jinak sem tam byl v 7:00 a žádný vesty taky neměli.

      0 0
    • cernys  

      Omlouvám se všem co se tak nadšeně vrhají na nákupy v Lidlu, nemyslím to zle, ale přijde mi to ubohý. Hrrr na nákup, mají slevu! Kolo je pro mne docela srdeční záležitost, když du něco koupit, tak si zajdu do bikeshopu a v klidu si tam vyberu, pokecám s prodavačem a mám sváteční pocit z nově nabytýho komponentu nebo kusu oblečení. Nějak se mi příčí kupovat věci na kolo, když jsou v regálech mezi plenama Pampers a psím žrádlem…

      0 0
      • kout.jk  

        Ale je rozdíl dávat za kraťasy, či kalhoty 1200,– nebo 200,–. Už dlouho mám od nich dres a kalhoty a kvalitou je na tom mnohem líp, než dres z cykloshopu za 100,–, takže dneska jsem tam koupil kraťasy pro mě i pro přítelkyni a jí i cyklo obuv (hodně podobný mojim specialized taho) celkem za 1400,– a to je oproti 4600,– docela úspora rodinnému rozpočtu;)

        0 0
        • kout.jk  

          vypadla mi 2 : než dres z cykloshopu za 1200

          0 0
          • cernys  

            Dres za 1200 je dost drahej. Dresy mám od G-sportu z Hořovic (dneska se to myslim jmenuje jinak) mám je už víc jak 3 roky a nemám s nimy problém a koupil sem je za 900 (objednávka přes web).

            0 0
        • vlk  

          No já teda nevím, když jsou cyklodresy s krátkým rukávem v Lidlu za 700, tak nic moc, já kupoval napodzim značkový ve výprodejích v cykloshopech za 750–900-podle typu. Ty kalhoty, no loni jsem se byl podívat-ta vložka je v nich fakt hrozná-to raději ne. Jediné co za něco stojí jsou ty vesty co nebyly a bundy-tedy pokud je to opravdu prefabrikate Teflon.Jenomže, k čemu takovou bundu.JTaky má smysl ty levný tepáky-jeden jsem si předloni koupil.

          0 0
          • vlk  

            PS: Sorry tak dresy tam prý byly levnější než 700.

            0 0
          • Jirik123  

            kdysi jsem tam koupil velkou pumpu beto za 130 a slouzi mi uz skoro 2 roky, takze tu bych tam klidne vzal znova, ale tretry nebo helmu bych nevzal urcite.

            0 0
            • Ja uz fakt nevim  

              tu mam taky a je super

              0 0
              • Martin  

                no tak pumpa beto (ne z lídlu) se mě po půl roce posrala – zasekla. nová pumpa zase nenafoukne na víc jak 7 atmosfér – buď je blbě nastavenej měřák a nebo je zas vadná.

                0 0
                • Martula  

                  Brácha-Splinter s tou pumpou asi moc zápasil,už máme jen jedno držátko :D

                  0 0
      • smith22  

        Neztotožňuji se s tvým názorem.Když je něco v poho a líbí se mě to a není to šunt tak si to v Lídlu klidně koupím.Většina věcí je tam levných a někdy i docela nekvalitních ale najdou se i vyjimky kdy se tam dá slušně pořídit.Proč bych měl třeba kupovat dres za 1300,– v bikeshopu kde platím jen ten nápi na dresu(značku) když ho mohu mít za 299,– od Lídla.A myslím že tam až tak velký rozdíl v kvalitě toho hadru není ale záleží taky o co se jedná a proto si tu věc než ji koupím radši pořádně prolídnu a nekoupím to za každou cenu ikdyž je to třeba v akci a stojí to 99,–

        0 0
        • cernys  

          Opravdu sem se nechtěl nikoho dotknout. Na Lidl mám dost vyhraněnej názor a to mne ovlivňuje. Nevěřím, že u Lidlu koupím něco co chvíli vydrží a bude to alespoň trochu kvalitní. Pro mne je zboží od Lidlu synonymem pro „zboží“ z asijských tržnic. Co se týká treter, tak ty jedině značkový, nestojím o to, abych si pro pár ušetřených stovek zhuntoval klouby. Nekupuju tretry 3× ročně, abych na nich šetřil

          0 0
          • Jituschka  

            Mě se to nedotklo:) Já tam jela dneska poprvé a byla to hrůza, už asi nikdy víc. Když už jsem tam ale byla, tak jsem si koupila jeden slušivý růžový cyklodres. Na první pohled je úplně stejnej, jako ostatní dresy – a ta cena (jak psal někdo výše) dost příjemná. Ale třeba tretry bych si tam taky nekoupila, toho bych se trochu bála. Takže tak.

            0 0
          • fousek  

            souhlas, urcite nektery veci se tam daj poridit za dobry prachy, ale me proste nevyhovuje nakupovani stylu supermarket, vetsinou hledam par konkretnich veci a po supermarketu musim behat z rohu do rohu a jeste s mym orientacnim smyslem… no a jeste k tomu cekat frontu pred otevrenim a pak se bitkovat s duchodcema to proste si to nekoupim a mam usetreno jeste vic:-)

            0 0
    • Lenka.05  

      No, taky jsem tam byla-v Benešově někdy po osmé hodině. V košíkách už byly jen žalostné zbytky. Nicméně se mi podařilo ukořistit docela fajn triko, ty volné kraťasy (opravdu nevypadaj špatně), dokonce i jedna cyklo větrovka na mne zbyla. Protože mám jednu prastarou, nevyhovující, vzala jsem ji v klidu s tím, že kdyžtak ji budu nosit na procházky se psem nebo na večerní běhání:-)) Docela mně mrzí, že už neměli ty 3/4 cyklokalhoty, na občasné použití by se mi hodily a nějakou tu službu by taky vykonaly. Jinak tedy musím říct, že se podobných akcí nezůčastním, do Lidlu nechodím. O téhle akci jsem se dozvěděla tady z fóra. A už to zas dlouho absolvovat nemusím. Zas je fakt, že ty věci co jsem vybrala nejsou špatný a za zlomkovou cenu v cykloshopech. Joo ponožky vlastně ještě:-) Mimochodem-kdo jste viděl-co to prádlo? Mně přišlo dost úděsný… Boty si koupil přítel s tím, že jako „druhý do rodiny“ ujdou. No..mně se moc nezdály, naštěstí mám nohu 39 a měli jen pánské tlapáky:o) Psal mi, že byl po sedmé někde v Praze (nevím kde), byla tam klasická bitka a v osm bylo dobojováno:-)

      0 0
    • smith22  

      Jaký fronty před otevřením?Jaký přetahování z důchodcema?Lidi kde to bydlíte?My tady žádný fronty nemáme,normálně v klidu vejdu dovnitř,v klidu si prohlídnu co potřebuji a jdu pryč.To chce klid a žádný stresy.A nemluvím o tretrách.Kupovat dres je něco jinýho než kupovat tretry.Boty si taky nekupuju v Lídlu nebo na tržnici ale to je přece samozřejmá věc pokud si teda nechcete zkazit nohy levnýma křuskama z tržnice nebo Lídlu.Ale dres je přece něco jinýho,ten ti nijak neublíží.To máš to samí jako by sis šel koupit třeba vrtačku,tak bych si určitě nekoupil nějakýho šunta z Lídlu ale zašel bych do specializované prodejny s nářadím.To chce jen trochu rozlišovat věci.Nedávno sem třeba v PennyMarketu viděl booket na Céda kterej stál pár korun a byl mnohem lepší než ten kterej sem viděl v elektru za 300,–.Na takové blbosti se ti nemá co pokazit.Toto sou prostě věci který se tam dají bez problému vzít a budou sloužit tak jako ty předražený ve spešl prodejnách.Nebo třeba když mají v nabídce nějaký nářadí (imbusy apod.)Tak to je jasný že si to tam nekoupím protože to je blato a ne nářadí.Jak řikám, rozlišovat věci.

      0 0
      • mrozu  

        S tema frontama souhlas, je to uplne v klidu. Ale co se tyce toho zbozi, zas bych netvrdil, ze co je levny, je spatny. Neplatim za predrazeny jmeno znacky, za odbornej prodavajici personal, za peknej kamennej obchod… stejne je to vsechno made in China. Navic mam moznost zbozi do 30 dnu vratit, to kdybych chtel udelat v normalnim obchodu, tak by se mi vysmali.

        0 0
      • mosquito  

        fronty sem krapet „vysperkoval“ ale je fakt ze v 6.50 tam ti lidi staly ve fronte s uz nachystanyma vozikama, ja se postavil slusne do fronty kdyz sem byl u vchodu sahnul sem po voziku (v tu dobu me predjelo cca 5 lidi – ale neva), jen kdyz sem se zpatky vratil k te fronte z vozikem tak sem jeste 2 lidi pustil pac vypadali desne uspechane a pak sem se tam s citem natlacil a jeden duchodce zacal remcat ze predbiham z boku a ze se nestydim .. no co na to rict

        0 0
    • Al_Bunda  

      U nas klid v 7,05 zadni duchodce. Nic jsem si nekpoupil jelikoz jsem se chtel podivat na to jak vypada vesta, ale nemeli ji, celkem asi 10 lidi vesmes mladsi. Asi vsichni duchodci byli na zajezdu u vas. Patri vam to :-)))))))))))))))) dobre jsem se pobavil prispevkama, ovsem je treba vedet, ze se to musi brat s rezervou jako kazdy prispevek na BF, takze at vas na vyjizdce nepomlati duchodci berlema a preji stastny navrat.

      0 0
    • kungpao  

      Nazdar. Chcel by som sa opýtať tu prítomných čo už boli v Lidli či mali tento závesný systém : www.lidl.cz/…stem_na_kolo prípadne či už niekto má s ním skúsenosti. POtrebujem vyviesť bike hore a pre priateľkyn full sa mi to javí ako najrozumenjšia voľba.....

      BTW čo sa týka polemiky kupovať resp.nekupovať v Lidli tak mám od nich windstoperove ponožky (totožné s tými od Senzoru – lacnejšie polovicu), kuklu na bežky (vzhľadom ku tejto zime nevyužitá) a ja i priateľka po jednom kuse dresu (kvalita uspokojivá, cena nízka, strih nič moc, s drahými kúskami sa nedá porovnávať, je to o niekoľko kategorii nižšie ale do jarného najížďania OK). A kľudne si tam pôjdem kúpiť niečo čo ma zaujme aj na budúce…

      0 0
    • Lister  

      jediný co mi nejde do hlavy je kam se ti věci potom zmizí, dresů je tam vždycky plno, většinou se všechny prodají, ale já jsem zatím neviděl jediného člověka, který by je vozil :o)

      Kdyby to aspoň tihle nenechavci nechali lidem co to užijou.....

      Jinak koupil jsem dres – za 3 kila. jelikož mám už dva doma a mám jen ty nejlepší zkušenosti, tak jsem si vzal i tenhle

      0 0
      • mosquito  

        duchodci je maji ve skrini :-D

        0 0
      • Lenka.05  

        Já ani nevím, že tyhle akce s cyklo-věcma jsou…tímto děkuji zdejšímu fóru za upozornění na tuto akcičku-byl to zážitek!! Od čtvrtka tam mají např. motorovou pilu za 1990,–kč. To teprve bude MASO!

        0 0
        • poiko  

          řetězová pila + horda nasraných polomrtvých důchodců? skoro by se s tím dal natočit solidní béčkovej krvák:)

          0 0
      • martt  

        Ja vozim uz tri-styri roky skoro denne lidlovsky dres. Je doslova neznicitelny. Nas oddielovy dres od renomovaneho vyrobcu je ovela horsi a stal niekolkonasob­ne viac.

        0 0
    • SoLaX  

      Hmm, tak sem si rikal, ze tam nebudu jak blb stepovat uz v sedm, prisel tam pekne na osmou a samozrejme meli uz ho***. Jen par damskych bund, panskou uz zadnou, coz je skoda, protoze za ty prachy nevypadala veru zle :-( No co, budu se asi muset s vecma z Lidlu rozloucit, pac jak tu ctu, tak na bitvu s duchodcema v sedm rano fakt nemam povahu. Jinak kvality veci z Lidlu bych se nebal a uz vubec bych to nesrovnaval s Vietnamcema. My od nich mame vrtaci kladivo. Samozrejme, ze do Black@Deckeru to ma daleko, ale na tech par der co do panelu udelame bohate staci a oproti priklepce to s nim de jak po masle.

      0 0
      • heretik  

        Já bych se teda kvality věcí z Lidlu bál. S nákupy tam osobní zkušenost nemám, protože tam nelezu, ale jednou jsem byl na vyjížďce, cestou záhořanským údolím se mi dotrhal popruh co drží podsedlovou brašničku (asi po šesti letech). Stavoval jsem se cestou domů u rodičů a táta se vytasil s novou brašničkou z Lidlu, dokonce včetně nářadí (to celý asi za 200). Zkušenost? Jedním slovem: příšerný. Taštička se přidělávala na sucháč okolo sedlovky, a pak se zacvakla pod sedlo. Z toho zacvaknutí to vypadávalo za jízdy, takže pak taštička držela jen na tom sucháči na sedlovce. Během jízdy se také nářadí, které mělo v horní části brašničky úhledné sloty, rozsypalo všude kolem. To by tolik nepřekvapilo ani nevadilo, kdyby se zároveň na jednotlivé díly, matičky a podložky nerozsypal taky multiklíč. S montpákami nešlo udělat nic, protože se ohýbaly, a to i kvalitní stojej asi osm korun (musel jsem si tehdy na závodě půjčit páky od někoho jinýho).

        Tím nechci říct, že by některý věci, co tam v akcích nabízej, nemohly dělat dobrou službu. Mám jedinou zkušenost, a stačila mi.

        0 0
        • kout.jk  

          Tu brašničku mam už z minulý akce, ale už ji nevozim protože je kravsky velká a nelíbí se mi. To odepínání jsem vyřešil provrtáním toho zobáčku pod který jsem dal matičku a zhora jsem to prošrouboval šroubkem, aby ta matička nevypadávala.Ten multoklíč určitě za tu cenu neni špatnej, Jenom ho chce občas utáhnout, ale vydrží dost – ten materiál, až se sám divim. Takhle měkký montpáky jsem viděl prodávat i v kamennym cykloshopu. Určitě to za tu cenu nebyl špatnej kup.

          0 0
      • fousek  

        hmm, Black&Decker (ty nizsi rady) jsou docela sunky takze jestli pneumaticky kladivo horsi nez B&D tak to uz musi bejt sila

        0 0
      • borda  

        to jsi fak netrefil, BD je levny, shitovy naradi :-)

        0 0
        • SoLaX  

          Ok, sorry, ja moc do kutilstvi nejsem, ale B&D sem uved jako znamou znacku. Co treba Festo, to uz je lepsi? :-P

          0 0
          • SoLaX  

            Sakra, a ted nevim, jestli dela i vrtacky.. Hmm, radsi sem se nemel michat do neceho, cemu nerozumim :-) Jen sem chtel uvest priklad, ze i levne veci z Lidlu muzou dobre slouzit a nerozpadnou se po jednom pouziti..

            0 0
            • fousek  

              Narexem nic nezkazis a pokud jde o pneumaticky kladiva tak asi nejznamejsi a nejdrazsi jsou Hilty

              0 0
    • wendak  

      2× jsem se nechal zlákat na akční věci z Lidlu, jednou pumpa na kolo, ani nezačala foukat a rozpadla se a jednou ponožky a nevydržely praní, navíc je tam špína (a to ve všech kde jsem byl – Sokolov, K. Vary, Karlín, Most ) myslel jsem, že úroveň je jiná místo od místa, ale je to shit všude, mají tam hnusný víno a divně oblečený prodavače, takže už tam nechodim …

      0 0
      • Volf  

        No nesmíš si koupit všechno co vidíš, ale používat zdravej rozum. S vínem je to tak, že musíš koupit californský a bude dobrý / vyzkoušeno /. Ostatní tam nekupuju. Koupili jsme tam tepáky a do dneška fungujou, dres s dlouhým rukávem / žádnej zázrak materiálově a tak ho vozím jen pod bundu nebo pod vestu /, ale pořád je to lepší než bavlněný triko. Já to vidím tak, že maj cykloturisti možnost koupit slušný věci za pár korun a časem přijít na to, že to je dobrý, ale může to být i lepší, nebo naopak bejt spokojenej s tím co mají. A zrovna Lidl neprodává na rozdíl od jinejch marketů shit, nebo mám alespoň ten dojem. A kdybych neměl hader na kolo celý tuny, tak bych se tam včera klidně oblíknul / bundu, dres a i ty tretry nevxypadaly zle, ale pro mně moc turistický /.

        0 0
        • Lister  

          možná jsem nikdy nevozil pořádný dres, ale s těma z lidlu nemám problém, je celkem příjemný na tělo a slušně odvádí pot, rychle schne, navíc je to 100% Coolmax, takže nevidím problém.

          0 0
          • Volf  

            Já taky ne, jen prostě chápu, že dres třeba od Senzoru za 1 400 bude asi o chlup lepší. Ale jak je ten chlup velkej už necchci soudit, protože je tam i placebo efekt.

            0 0
            • Volf  

              A taky je už dva roky starej:-))

              0 0
            • vlk  

              Dres od Senzoru nic moc, kupoval jsem ho ve výprodeji za 850Kč. Ale zato, dresy Naliny, ty jsou skvělé, akorát drahé-skoro 2× tolik.

              0 0
              • Volf  

                Já mám od nich vlastně všechno a nestěžuju si…

                0 0
        • wendak  

          Dobrý kalifornský víno z lidlu, tak to můžu pít obarvenou octovou vodu hypermanganem a mám dobrý víno z Lidlu, no ale proti gustu …, tak ať ti chutná ;-)

          0 0
          • vlk  

            Kalifornská vína jsou dost hodně uměle doslazována. Chutnají tak díky sladkosti především ženským. (On se i Americký vinný průmysl na ně i docela dost zaměřuje.) Poněkud nevýhodou je to, že se tím dost potlačí samotné aroma a chuť toho vína. (I když ony stejně ty americká stojí zahouby.) Lidem co je zajímá, že je víno sladké a že má prostě nějakou chuť vína, tak takovým z Lidlu vyhovuje. Lidé, kteří si dokáží vychutnávat i suchých (někdy i trpších vín), pro jejich specifickou a nejen odrůdově různou chuť, kteří nepřebíjí chuť cukrem, tak ti si pořídí něco lepšího.

            0 0
          • Volf  

            Nic proti tvý nevědomosti… ale já na vínu vyrostl

            0 0
            • wendak  

              vono asi záleží na jakym ;)), někdo říká víno i Ludmile a co na to Karel IV ? "… co je to za patok, za zrádný kvas co rdousí hrdlo a láme vaz … " , ale to je asi člověk od člověka, někomu chutná víno z krabice, někomu z Francie, někomu z Moravy a tobě holt z Lidlu :)

              0 0
              • martt  

                Niektore vina v Lidli su vynikajuce a za neskutocne ceny. Ja to robim tak, ze si kupim flasku, degustujem a ak je OK, vezmem dva tucty. Obcas je svinske, vacsinou priemer, kde tu super.

                Priklad z minuleho roku bol Vespral Reserva rocnik 2000. Povodne zan chceli nejakych 100–120,–SKK. Behom par tyzdnov sa asi predalo velmi malo a zrazu bum! bolo po 50,–. Uz som ho mal ochutnane, tak som hned vzal zopar krabic.

                O par mesiacov dostali uplne rovnaku flasku rocnik 2002, to vino bolo stale velmi dobre ale nie take dobre ako rocnik 2000.

                Este som tam kupoval Rioju, tiez vynikajucu.

                A teraz maju vyber vacsinou talianskych vin, tie ale nie su az tak hromadne nakupene, takze su drahsie, okolo 200 za flasku. Tiez su ale vyborne (asi tri druhy som uz otestoval).

                0 0
                • Volf  

                  tak tak konečně nekdo bez předsudků:-))

                  0 0
                • kungpao  

                  REzerva bola skutočne luxusná. Čítal som nejakú recenziu kde hodnotili vína odborníci z univerzity (prof. Malík a spol.) a Rezerva sa umiestnila na 9. mieste odzhora, čo je vzhľadom na cenu jeden z najlepších pomerov. Mimochodom pre toho chytráka čo písal že kalifornské vína stoja za prd – schválne si pozri rebríček najlepších vín vyhlásený cca pred 1–2 týždňami. Vyhralo víno z Talianska od renomovaného výrobcu, ktorý už raz vyhral, takže overená kvalita. V prvej desiatke 3 vína z Talianska, 4 vína z Francúzka, 2 vína z Kalifornie a jedno víno z Austrálie (samozrejme Shiraz). Je to hodnotenie nejakej medzinárodnej komisie, váha ich slov sa vyrovná slovu božiemu. Pokiaľ kalifornia dokáže vyrobiť vína takejto kvality, považujem za neuvážené vyjadrovať sa na ich adresu takto. …

                  0 0
                  • vlk  

                    Pokud tím myslíš mě, tak já to shrnul- USA globálně a to na které zákazníky se orientují.Samo, že vždy existují v dané lokalitě i výrobci, kteří produkují kvalitu. Já prostě mám nějak zafixováno, že v supermarketech v regálech, kde není dodržovaná příslušná teplota apod. se těžko dá koupit víno stejné kvality jako by člověk koupil ve vinotéce. Možná je to dnes již jinak. No asi se do toho Lidlu nakonec podívám :o)

                    0 0
                    • kungpao  

                      To beriem. Na podmienkach hodne záleží, ja si tiež nepôjdem kupovať niektoré veci do supermarketu nakoľko idem radšej do špeciálky, ale u vína tú výnimku urobím pokiaľ nerozoznám rozdiel a je to lacnejšie (výnimkou sú drahé vína – tam hodne záleží na podmienkach). Ja som skôr reagoval na tvoju vetu „I když ony stejně ty americká stojí zahouby“. Keby si napísal že obecne poľské alebo kanadské vína stoja zahouby, tak by som to bral, ale USA už je vínarská veľmoc. O tom aký typ vína sa tam vyrába alebo ku nám dováža nehodlám polemizovať, je to ako si napísal rovnaké ako s tým Authorom… :-) Ku tomu len toľko že suché vína sú aj mne blízke, ale rozhodne by som si nedovoli kritizovať výrobcov alebo spotrebiteľov sladkých vín. Niečo o tom viem a je to naozaj na osobnej preferencii každého súdruha/žky.

                      0 0
                      • vlk  

                        To jo, máš pravdu. Já do toho příspěvku vložil moc svých vlastních preferencí. Já jen nemám rád, když cukernatost hroznů přespříliš dohání výrobci jinými sladidly.

                        0 0
                      • Ruprecht  

                        …//obecne poľské // tak teď jsem se fakt nasmál – ty víš o nějaké vinici v Polsku? Jinak většina levnějších zahraničních vín prodávaných v supermarketech je dovezena do ČR v cisternách a tady je teprve lahvují. Takže je potřeba se taky podívat kromě země původu na to kde bylo nalahvováno. Ale souhlasím, že i mezi levnými víny lze nalézt něco slušnějšího, přesto jsem patriot a dám přednost domácím zdrojům…

                        0 0
                  • Volf  

                    To neřeš, o Authoru taky slyšel, že je to shit :-)) Jinak ještě k těm vínům. Víno mám rád, rád ho piju, myslím si, že o něm už taky něco vím a ty vína o kterých jsem tady psal mně přímo doporučil kamarád, kterej má vinařství!!!!!

                    0 0
                    • wendak  

                      nechtěl jsem se dotknout kalifornských vín, ani osobního vkusu a chuti nikoho z vás, akorát říkám, že jsem si párkrát koupil víno v lidlu a to mám nejradši Cabernet-Shiraz, jednou bylo z Kalifornie, jednou asi Fr. a pokaždý to byl humus a to se snažím vybírat podle výrobce, ročníku, zátky, barvy a stejně jsem si naběhl, tak nekupuju, zvlášť když vedle Lidlu v Sokolově je speciálka na vína a asi jako každej mám známýho na Moravě s vinohradem, kterej mě zásobuje fíglema jak s nám Pražákama (pro ně jsme všichni Pražáci) vyjebávaj při návštěvě sklípků, část příbuzných má ta moje v Landžhotě, takže jsem taky „školenej“ od mýho okolí a taky vím, že víno se přibarvuje řepou, slušnější vinaři tam dávaj bago a největší střelci hypermangan :)), jeden rakušák doslazoval víno fridexem, než otrávil asi 10 lidí. Vybrat víno je velmi individuální a asi stejný jako kolo, auto nebo ženskou. Já prostě do Lidlu nechodim, ale tím nechci snižovat ty co tam chodí. Stejně si však neodpustím poznámku, že SUPERMARKETY jsou SHIT a Lidl a Penny největší :))

                      0 0
                      • Volf  

                        Nic se neděje. Kup si tam Kalifornskej Ruby Cabernet, stojí kolem 67 ,– Kč a když ti nebude chutnat, tak ti těch 67 ,– Kč pošlu :-)) třeba budeš překvapenej.

                        0 0
    • JackCCC  

      Loni sem v Lidlu koupil cyklo bundu a dres s dlouhým rukávem, obojí mi dodnes slouží k mé spokojenosti…Cena je fakt lidová,takže to stání ve frontě s pár důchodci se vyplatí:-)Dnes sem tam vyrazil s přítelkyní,takže jsme pro ní zakoupili boty, cyklo kraťasy a bundu. Jedině u těch bot až čas ukáže,zda jsme udělali dobře:-)

      0 0
      • Marky  

        Pred dvemi lety jsem si tam koupila ty boty a dodnes mi slouzi. Jsou pohodlny a na leto supr, noha se mi v nich nijak zvláš¡¡t nepotila a nesmrdej. Dres mám taky, ale vadí mi na něm ten střih, není příliš ženský. Kalhoty bych tam nezakoupila, protože ty vložky, co do nich dávaj jsou absulotně šitový. Co se týče bezdrátovýho computeru, tak fakt doporučuju. Mám ho dva roky, jezdím v zimě v mrazu a pohoda. Jo a co se týče tý pumpy, tak na tu si už vůbec nemůžu stěžovat. Perfektní,alespo¡¡n ta moje. Myslím, že za ty prachy to jde. Nám se to osvědčilo, a to si na kvalitní věci taky potrpíme.

        0 0
    • mosquito  

      tak sem se ted 10minut promenadoval pred zrcadlem a dalsi 10minut zkoumal vsechny pitchovinky ty bundy a je supr :) doma mi ji zavidej :)) mel sem vzit rovnou pro celou family :-D .. akorat sem lama a nepodarilo se mi ji nacpat do te zadni kapsicky :(

      0 0
      • Darjan  

        hm. tak jestli je tak dobra, tak se pridavam k seznamu zavidejicich. Ja jsem tez spokojen. Ikdyz nekdo je evidentne spokojenejsi…

        0 0
    • Shadow Walker  

      Hele co rikate na ten pulsmetr s tachaskem? vyplati se to na zacatek kdyz si chcu vyzkouset jake je to jezdit s pulsakem? Maji posledni kus tak tam zitra houpnu :D

      0 0
      • kout.jk  

        špatnej asi nebude- a hlavně ta cena. Škoda, že tam neni i výškoměr a propojení s PC- to až za dva roky :) – pak si ho tam koupim (zatim mi stačí moje VDO s výškoměrem)

        0 0
      • Beeda  

        mam ho, beru to jako spotrebak, skoda ze hrudni pas nefacha s hac4 a tchibo, asi je kodovanej:-)) jinak bezdratova rychlost, 2obvody a teplomer na desetiny je ok:-)

        0 0
    • smith22  

      No otec si včera od tama dovezl celej komplet(krata­sy,dres,bundu) a to všechno jen za 950,– a vypadá to fakt dobře i materiál je dobrej a nejvíc je nadupaná ta bunda,má snad tisíc otvorů na různý odvětrání,kapsy a já nevim co ještě.Tu sem mu fakt záviděl.A když si to tak vezmete tak za těch 950,– co stály ty tři věci který navíc vypadají fakt solidně tak by v cykloprodejně nepořídil ani dres.Já si tam možná koupím tu brašničku pod sedlo.Stojí jen 199,– a je v ní i nářadí s lepením(lepe­ní,mont páky,imbusy,nějakej vehykl na řetěz a šroubovák nebo co)

      0 0
    • Gospeed  

      Zdarec ..... Nevite zda nakej Lidl v okolí Brna nema jeste nejake ty botky? Nejak jsem tuhle akcicku zaspal:( chjooo

      0 0
      • smith22  

        No v Brně to je už určitě všechno pryč.Ale otec dnes ráno kupoval v Rosicích u Brna jěště bundu a dres a to tam včera nic nebylo,prej ještě svezli nějaký zbytky s ostatních prodejen.Ale než bych tam jel tak bych si tam radši zavolal jestli tam ještě něco je.

        0 0
    • ptak1000  

      Nechal jsem se ovlivnit Vašema názorama a šel hodit voko na ty hadříky z Lidlu na Dobříši. Dnes tam toho bylo ještě hafo. Noooo, nechal jsem tam 1700,– a to jsem si řekl, že v Lidlu nic kupovat nebudu, když kácejí stromy u provozoven:o))

      0 0
      • PedroChuanez  

        Použiju tohle vlákno, Od čtvrtka by měli mít v lídlu nějaký mazací a čistící spreje na řetězy. Ceny jsou hodně nízký a tak mě napadá otázka zda-li budou aspoň trochu funkční. http://www.lidl.cz/…fferdate.htm?…

        0 0
        • teepeex  

          jestli myslis na kolo, tak to pouzitelny neni:)

          je to spis na motory a rozvody motorek a tak

          0 0
          • Chiron  

            Přesně tak, zkusil sem ho už kdysi dřív a nic moc… Ale asi tam pujdu koupit ten silikonový olej a ten čistič řetězů.

            0 0
          • Vilém  

            A v cem se tak vyrazne lisi retez motorky a kola, ze by nebyly pouzitelne? Nejakou doby jsem mazal Castrolem na moto retezy a zadny problem jsem nezaznamenal. Myslim, ze za 45,– by to za pokus stalo.

            0 0
            • maajkee  

              Nestálo, nebrat.

              Já na kolo občas teda používám spray na řetezy Castrol, ale ten stojí asi 3 kila, na řetězu udělá celkem dlouhodobej film, kterej nechytý bordel a poměrně slušně maže.

              0 0
              • Vilém  

                Osobni zkusenost s nim nemam, takze nemohu soudit. Pokud se tu najde vic lidi, kteri potvrdi tvoji zkusenost, tak jsem ochoten verit, ze stoji za prd a nema to cenu.

                0 0
                • pepek  

                  Co spray, ale ten olej 5W40 za stofku? Kdo to má vyzkoušený, tak ať napíše hned svoje kladný zkušenosti :-)

                  0 0
                  • Vilém  

                    tak ten riskovat nehodlam:)

                    0 0
                  • hrajem  

                    Ja kupoval 10W40 za 80… Nepripada mi to nejak uzasna cena…

                    Ale nevim, v olejich se nevyznam…

                    0 0
                    • maajkee  

                      Já kupuju tenhle mogul

                      Měním každej rok. V paramu kupuju za 550,– což mi příjde jednou ročně jako prd. Nějaký srajdy z lidlu bych rozhodně nebral.

                      0 0
                  • maajkee  

                    do kamen dobrej! :)

                    0 0
        • maajkee  

          pokud myslíš toto

          Tak to rozhodně nekupuj, klasický wédéčko je oproti tomuhle luxus. Jednou jsem to koupil, jednou použil a od tý doby to leží ve sklepě. je to strašně řidký a asi po 20km byl řetěz suchej :)

          0 0
          • mrozu  

            Jj, je to jak voda, skoro to nemaže, na normální kolo bych si to nekoupil. Ovšem řetěz na městským kole nastříkanej tímhle sajrajtem mi během cca 2 měsíců každodenního ježdění ani po několika stání venku na dešti nechytil rez, takže aspoň k něčemu to dobrý je :)

            0 0
        • Chiron  

          Máte vyzkoušený ten silikonový olej a ten čistič na řetězy? Na silikonovém aleji snad není co zkazit, ale ten čistič jestli funguje. Za ty prachy, lepší jak kupovat podstatně dražší Clen Star apod.

          0 0
          • jIrI___  

            Stejný silikonový olej používám už hodně dlouho (vidlici ani gufera nesežral, laboratorní rozbor vzorku oleje jsem ale nedělal :) ) a čistit řetěz je k ničemu.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.