Ktere kliky (XTR970 nebo Noir 3.3)?

33 nepřečtených
    • Lister  

      Záleží, za kolik můžeš sehnat ty XTR, jestli za dobré peníze tak ty. Ale pokud ti jde hlavně o vzhledový upgrade, tak se mi zrovna na tomhle kole moc nelíbí.

      0 0
      • kubad  

        mě tam ty XTR nesedí vůbec, podle mě to chce černé kliky.

        Noiry lepší, ale chtěly by černé placky.

        Takže adept na RF Turbine :D, nebo Rotory

        0 0
        • Lister  

          Tak ale předpokládám, že by si chtěl vůči těm XT pomoct taky váhově, což bude krapet problém. Ale máš pravdu, XTR na tomhle vypadají divně, ale jak jsi sám říkal, tak vypadají skoro na všech kolech.

          0 0
        • fantozzi  

          Nejsou R-F Turbine 3×10? Ja ta mam vse 3×9.

          0 0
    • siafu  

      vzhledově Noir, funkčně asi XTR ./

      0 0
    • tonik666  

      Čistě funkčně to bude jedno, papírově váhově jsi na tom nejlíp s XTR, Noiry jen kdyby se ti líbily.

      Když jsem teď kupval Noiry, vyšly výrazně těžší než úváděných 800g, navíc to že jsou lehké jde z převodníků, samotné kliky a středové složení není o moc lehčí než u XT (Originál Noir střed má přes 130g oproti 100g u shimana), kliky jelhce lehčí jsou. XTR jsem v ruce neměl.

      Jinak noiry se víc otlučou, takže na AM jsem jim dokoupil gumové botičky což je dalších 18 g navíc. U kovových klik bych to neřešil.

      Osobně se mi na tom nelíbí ta trojplacka.

      0 0
      • Lister  

        K tomu ošoupání – broušená boční plocha XTR je extrémně náchylná na jakýkoliv kontakt, stačí málo a začíná se rozlešťovat nebo škrábat.

        0 0
      • kubad  

        Epic na AM to nééééé :D

        0 0
        • tonik666  

          NikJen mu říkám, že se otlučou a není to nezké, narozdíl od XT, kde je to jedno a není to moc vidět.

          0 0
    • tonik666  

      Vzhledově by měly být jasná volba červené Noiry

      0 0
    • Georrge  

      ani jedny, dal bych tam nějaké celočerné :)

      0 0
      • Lister  

        Tak po dlouhé době, pokud jde o názor na design, s tebou musím souhlasit.

        0 0
    • fantozzi  

      Kdysi jsem tady videl krasne kliky, ale ted je nemuzu za boha najit. Tusim ze je sem daval „TJK“ nebo „Kubanec“ – byly to prebrousene celocerne Noir + prevodniky TA Specialites.

      Nemate nekdo, prosim, fotku?

      0 0
      • kubad  

        to byly XTR v černém laku

        ma je na fotkach v profilů, na Tranym, a na titanu

        0 0
        • fantozzi  

          Uz jsem to nasel, mel je opravdu Kubanec, ale na Scott Scale 30 (Noir prebrousene + TA Specialites). Diky

          0 0
    • scret  

      osobne bych tam dal Noiry v cervene! XTR, sedy Noir, Turbiny mi tam prijde jak pest na oko…

      Co jeste zkusit cerveny Deusy?

      Jinak at tak jako tak, je to blba barva kola, k tomu se ladi dost blbe:)

      0 0
    • vertak  

      Co černé MiddleBurny RS8?

      0 0
    • mr.antik  

      Noiry (černé, resp. jsou spíš šedivé) + černý placky (já je teda kupoval s černýma, asi starší model). Myslim že to vyjde i cenově dobře.

      0 0
    • Kubiczech  

      Noiry jedině černé s černými převodníky, jinak je to vzhledově dost bída. Dal bych XTRka, celkem tam i padnou. Co X0ky?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.