• karf

    SV Krivoklatsko a cast povodi Kacaku, 1. sraz na vlakaci v Kladne 10:25 po prijezdu vlaku z Phy – Mas.nadr 9:47, 2. sraz 11:00 Sletiste (pod stromem u automatu na kafe) smer: modra M. Kysice, zelena Zlabek, zricenina Jincov, modra Zlubinec (Vybrnice), Chynava, Libecov, zelena Zabita rokle, podel Kacaku na Markuv Mlyn a podel Cernyho potoka do Unhoste, dal bud Kladno, Kralupy, nebo Pha- Zlicin, kopyrajt na trasu ma Kveta 607 588 077 :-)

    0 0
    • Jenda  

      sice se nechystam ale:-) az sjedete zabitou doporucuju vyslap nahoru ke svarovsky lipe – ze zabity porad rovne neznacenou sirokou cestou ktera vede az tam (na mista kde uz to znam …:-) od lipy dolu pro damy doporucuju zelenou pro technicky zdatnejsi damy a pany mozno i modrou (musi se asi 20 m prenest pres stromy) konci to technickym sjezdikem:-) toz tak zlom bike

      0 0
      • karf  

        diky za tip :)

        0 0
      • karf  

        myslis tu modrou, jak v shocartovy mape tam jsou 2 vykricniky s napisem RELAX ? :)ale tam opravdu JE kam spadnout, myslim pak dole, jak se to pripoji k potoku

        0 0
        • Bulda  

          my chceme adrenaliiiin :)))

          0 0
          • Martinaa  

            tak dokumentujte, chci to pak taky vidět :)

            0 0
            • karf  

              jak tooo, ty nejedes ? a kdo nam ukaze prelet riditek s dvojitym vrutem s usmevem na tvari ? :)

              0 0
              • Bulda  

                zejtra ji nepustime domu a pojede :))))

                0 0
              • Martinaa  

                bys mě mohla třeba zastoupit, minule ses koukala, tak víš, jak na to :) Jsem zvědavá, do kolika se to zítra protáhne…

                0 0
                • karf  

                  to neni lakava nabidka :-) produkci pouzivam zasadne vlastni

                  0 0
          • karf  

            jenze ja nemuzu videt krev :) takze drsne zeny pojedou po cerveny na jedno rychly (Na Mlejne toci staropramen) a zbytek se pojede zrakvit ke Svarovsky lipe a dolu " blue RELAX !!" a pak se pripoji

            0 0
            • Bulda  

              adrenalin se sice vyplavuje do krve, ale to preci neznamena, ze pri tom ta krev pujde ven …doufam :))

              0 0
        • Jenda  

          jak padat? je to takovy neviny sjezd, dyt se tam kdysi jezdilo i nejaky XC:-)

          0 0
          • karf  

            no hlavne rekni rodicum, at jedou, at ma kdo pak odborne konstatovat exitus !

            0 0
    • MC78  

      Hmm to zní slibně, já bych jel…Ten Copyright mě pobavil :) Já jezdím tohle: www.volny.cz/…pa_Kacak.gif a nebo tohle: www.volny.cz/…_Klicava.gif I když mi mapka dala práci tak si ji klidně stáhněte :) a jezděte co se do vás vejde…

      0 0
    • Hurka  

      moje trasa!!! jezdím pravidelně, až na to Kladno, to je z ruky, bydlím v Chrustenicích, Zabitou rokli mám rád, to je krásný sjezd… :-)

      0 0
      • MC78  

        Na tu rokli jsem zvědavej , já jel párkrát kousek od ní , podél potoku (a chatiček) co teče mezi Libečovem a Podkozím.Tam je to taky pěkný.

        0 0
        • Hurka  

          letos ji docela uklidili, takže je to v podstatě singletrailový sjezd. v loňských letech byla docela „dirty“ – plná větších dír a výmolů a byl to docela adrenalin, když se to trochu pustilo bez brzd :-) – hlavně podvečer, kdy jinde bylo šero, tady už úplná tma… moje ztráty tady před „úklidem“ byly docela velké – přišel jsem o několik částí kola (blatník-ten jsem už nenašel, po pádu to odneslo několik drátů a zánovní rukavice, první opravdové rány od létajících šutrů na novém rámu, první opravdu proražený plášť, na starém kole jsem zlikvidoval na výmolu ráfek atd.). Po pádech tady mám několik už asi trvalých značek na nohách po odřeninách a nárazech na šutry… nejhorší bylo, když jsem si už myslel, že to tam znám a jezdil jsem odvážně, najednou za menší zákrutou byl ve sjezdu spadlej strom – to byl hnusný pád, nešlo to ubrzdit…

          0 0
      • homat  

        mě se líbí nahoru :-)

        0 0
        • Hurka  

          nekonečně táhlé stoupání… brrr – ale pri gustu…

          0 0
    • vysmátej bajker  

      Škoda že to neni v sobotu.

      0 0
      • karf  

        v sobotu kazdej bajker, i ten vysmatej, nekde zavodi, tusim ze jsou cca 3 zavody :)

        0 0
        • vysmátej bajker  

          Vysmatej se jede projet,zkusí najít tu vaší trasu.Jestli se chce někdo přidat dejte vědět.Zabitá je výživná,hlavně to stále zvětšujícíse stoupání.

          0 0
    • karf  

      ad Zabita rokle: cca v pulce je spadlej strom,takze to tak nepustime :)

      0 0
      • Jenda  

        jak spadlej strom? snad vezmes pilu a odklidis ho ne:-) prinejmensim za trest jak jsi me vypekla svou informaci o absenci stromu na modry z chynavsky myslivny do nizbora

        0 0
        • karf  

          to je furt sikana s mapou :-), vidim modrou, tak jedu, no, boze tak je to chvilema potok a ne modra turisticka, tak ja to nekde na b-f vylovim a opravim a na dukaz dobry vule priste strcim do kapsy motorovku a nejak to poresim :)

          0 0
      • Hurka  

        je tam, včera večer jsem ho obcházel… :-)

        0 0
    • Bulda  

      kralupská sekce dorazí pod strom (možná i ten správnej :))

      0 0
      • karf  

        kdyztak objedu sletak v soustrednych kruznicich a nakouknu pod kazdej, kam ze se ti cerchmanti schovali (neschovali se, deti, umreli :) )

        0 0
    • Daf  

      Snad kolo bude po zavode pouzitelne a doufam ze Bulda vi kde je Sletiste, protoze ja ne ;)

      0 0
      • karf  

        ty na zavode planujes nejakou vetsi akci viz Jenda vyse „zlom bike“ ? Sletiste je presne na druhym konci Kladna, nez smer od Kralup, da se jet po smerovkach na Aquapark, na cyklotrase 0017, ale ta to dost objizdi…trenink na Kliku :)

        0 0
        • Daf  

          Na Klice jsem kolem aquaparku jel když jsem zabloudil, takže nejsem si jistej, jestli ho tefim když ted budu chtit :)))

          0 0
          • Bulda  

            neres, neboj, pojedes po cerveny (vezmu si Sos dres :))) a ta te dovede na misto :))

            0 0
    • vysmátej bajker  

      Tak jsem na to koukal do mapy a docela by mě zajímalo kolik ten kroužek má,já to z Valdeku odhaduji na 50.

      0 0
      • karf  

        no rozhodne DO 75 km !!!! a je to samy skopce, jenom ten Zlabek a trosku Zlubinec se mirne zvedaj

        0 0
    • hawrda  

      Špatná zpráva. Včera jsem jel z Unhoště podél asi toho Černýho potoka tuším modrá značka a ta z mého pohledu nádherná cesta až nad spojku s červanou u Loděnického potoka je komplet rozšířená,prav­děpodobně tam připravujou nějakou dálnici,protože to vypadá,že tam ještě neskončili.Jak jsem se na ten úsek v délce asi šesti km těšil tak jsem byl nasranej.

      0 0
      • karf  

        no, trosku to zavazej bridlou s korenama, ale klyyyyd, kde to je dokonaly :)

        0 0
        • Bulda  

          no, jestli driv vypadala tak, jako pak ta pesinka ke konci k rybniku, tak teda teda Fuck Harvestor of stromow …ale ono se to zas vyjezdi, zahladi

          0 0
    • vysmátej bajker  

      Parádní trasa,moc děkuji za tip.Doporučuji při výjezdu od Nižboru po modré odbočit u brány doprava(dle plánku)cesta na výjezd trochu příjemnější než pokračovat po modré.Přišli jsme na to náhodou dle rady okolo jedoucího cyklisty.Po celé cestě je pár spadlých stromů ale vše je dobře vidět takže v pohodě.

      0 0
    • Daf  

      Děkujeme naší skvělé průvodkyni za bezvadný den ;) Těším se další podobnou akci.

      0 0
      • Bulda  

        Jo, bylo to supeeer :)) Já chci taky ten zelenej dres CHKO Křivoklátsko …a hurá na „dobrovolný monitoring“ do dalších „zakázanejch“ oblastí …co třeba kolem Klíčavy? No a samo tempo ideální …Martina už asi na větu: „vede to holka, to v pohodě zvládneš“ nenalákám :)) To má asi z toho, jak musí občas ujíždět těm ciká …alternmativně zbarveným spoluobčanům :)) a bylo to fakt 75km, přesně!! A ten Harvester of stromow taky chcem vidět, nejlíp v činnosti :))

        0 0
        • Bulda  

          harvestor of stromow :))) krasavec …doufám, že mi nepůjde po lejtku, až ho potkám :))

          0 0
      • heretik  

        Připojujeme se k poděkování průvodkyni Květě, zejména za výbornou přípravu ;-)

        0 0
        • heretik  

          Fotka byla záměrně oříznuta, aby mě neukamenovala za to, že jsem ji (tu fotku) dal na web, ještě přidávám jednu z výjezdu k Nižboru.

          0 0
        • heretik  

          A jedna z Jinčova

          0 0
      • MC78  

        Ač jsem místní některé trasy mi byly do dneška utajeny.GREAT!

        0 0
    • vysmátej bajker  

      Našli jste zkratku?

      0 0
    • pes  

      Čau, jednou se nemám čas připojit a takhle to propasu… Ale v neděli jsem stejně musel ségře na narozeniny. Tak příště

      0 0
      • Bulda  

        o moc si přišel …měls jet, cestou nasbírat nějaký „vzorky“ v CHKO, uvázat do kytice a dvě mouchy jednou ranou :)) …taky jsme se naučili sklonovat slovo svěží …bez věže :))

        0 0
      • Bulda  

        o moc si přišel …měls jet, cestou nasbírat nějaký „vzorky“ v CHKO, uvázat do kytice a dvě mouchy jednou ranou :)) …taky jsme se naučili sklonovat slovo svěží …bez věže :))

        0 0
    • karf  

      diky vsem za podporu, s timhle „materialem“ z b-f se jezdi jedna baaasen, sama bych se urcite nehecla na „blue RELAX !!“ ani na ten pidibrod hned za nim

      0 0
      • Bulda  

        takhle to začíná, nejdřív pidibrod a skončí to na sudetech :))) blue relax amerika :))

        0 0
        • karf  

          Sudicko, co mi predpovidas konec na Sudetech :-) i kdyz vlastne stari je trest za to, ze jsi v mladi nebyl dost odvaznej :-)

          0 0
      • Daf  

        Fotogalerka zde marry.ic.cz/

        0 0
    • Kotěnočkin  

      Hele pěkná vyjížďka, ale co NPR Vůznice? Přes kytičky jste nejezdili, netrhali…

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.