• hanzak

    Ahoj, viděl jsem, že se tu celkem často řeší kratší sloupek vidle a já jako laik si ani po pročtení témat netroufám odhadnout moji situaci. Se současnou vidlí, kterou je na kole je rozměr od začátku sloupku k úplnému vršku představce 23cm. Co když bude mít nová vidle (bazar) sloupek třeba jenom 21cm?

    Viděl jsem, že jste tu s podobným problémem radili na základě fotek představce, tak přikládám a díky za reakce.

    0 0
    • 123J  

      Pokud nedáš podložky pod představec, o to kratší může být sloupek vidlice.Podle fotky to ale 2cm dělat nebude.

      0 0
    • Evilcleaner  

      no ty podložky podle mě budou dělat 16mm, při tom, že současnou vidlici nemáš taky k hornímu okraji představce ale pár mm pod je dléka 21cm taková rozumná hranice (za předpokladu, že podložky pujdou pryč). Můžeš také použít jiný představec, který bude nižší – tenhle syncros je supervysoký, ostatní budou klidně o 10+ mm nižší.

      0 0
    • hanzak  

      díky za rady…btw, nad ježkem je ještě cca 15mm sloupku, který jde podle mě taky oželet, je to tak?

      0 0
      • xshreck  

        Podložky, co jsou pod představcem – o ty to mlžeš zkrátit. Podle fotky jde prd poznat.

        0 0
      • Evilcleaner  

        ne. ten sloupek tam nad ježkem nemáš kvůli seřizování vůle hlavka, ale kvůli uchycení představce na sloupku.

        0 0
      • Zdenda CUBE  

        Nejkratší sloupek by měl být max.2mm pod okraj představce, abys dotáhl víčko (některé má právě 2mm osazení do představce). Jak bude trubka vidle kratší, třeba jen na půl představce, už je to nebezpečný!!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.