Krádež RADON SLIDE CARBON 160MM

14 nepřečtených
  • čel.A

Ahoj,

prosím o sdílení. Dnes ráno v 6h mi před očima ukradl zloděj bike. Stalo se to v Praze 4, Točitá ul.

Bike je full carbon černá barva, bílé nápisy, se samolepkou servisu Bikelive, jinak čistý bike postavený na XT, Fox s kashimou vpředu, vzadu RS v černý, RF turbiny rodla + Ergon gripy, SQ Lab 611 sedlo, sedlovka RS Reverb, kola DT Spline 1501 na DHF/Aggressor. Fotek moc nemám, moc jsem ho nefotil…

Takových biků moc v ČR není, tak doufám, že by ho někdo mohl vidět. Tím, že se mi to stalo před barákem a příležitost dělá zloděje, tak to určitě nebyla org. skupina.

Jakékoliv informace prosím na – napis.petrovi@gmail.com. Či telefon +420603178665 (ve stresu jsem si ho omylem zablokoval, tak mail je sichr). Odměna je samozřejmostí.

Díky!

• adam1  

To si ho jako opřel o barák a šel jsi se vy…nebo co?

• čel.A  

Přeparkoval jsem auto o pár metrů dál, abych neprobudil děti, šel ke kolu a proti mě jedna osoba. Byl jsem od kola cca 10m a bez šance. Bylo 6h ráno, nikde nikdo, zapadlá ulice… Tohle nevymyslíš.

• adam1  

Tak to je pech,já už více verim na náhodu.Takže se „možná“ s kolem ještě setkate?Je někdo komu se povedlo odcizené kolo najít?

• MichalBr  

Sere me, ze si tohle nekdo vubec dovoli .. Preju Ti at se to kolo najde! Ja vzdy davam nejlehci nebo nejtezsi prevod kdyz takhle kolo na chvilku nekde opru

• čel.A  

Měl jsem nejtěžší převod. A bylo to před barakem a šel jsem k tomu kolu. Byla to fakt rychlovka.

• plzakj  

Lepsi shodit retez z prevodniku

• novas752  

Taky to dělám, když někde výjimečně kolo nechám bez přímého dozoru, řetěz shodim na vnější stranu úplně ven z klik.

• MirosPikos  

Skoro bych někdy nějaký kolo políčil a pak si nějakého zmrda podal. Třeba jen odvézt 50 km daleko, do naha a přivázat ke stromu na nějakém místě kde by ho někdo našel za pár hodin. Ještě cedulku – kradu kola ideálně vytetovat na xicht. Až si tak říkám, ještě že mi nikdo kolo neukradl. Šel bych asi sedět.

• novas752  

Nějaký popis toho č*ráka by nebyl?

• čel.A  

Bylo to hodně za tmy. Video jsem jen tmavou bundu s kapucí a světle tepláky. Ja vubec nechápal co se děje.

• Sunshine 29  

Hoď to na FB třeba na bike bazar uvidí a nasdílí to víc lidí.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse