Krádež kola CANYON Spectral AL 8.9

139 nepřečtených
  • Rad.on

    Dne 29.9.2014 v 18:15 z balkonu paneláku na Praze 11 mi ukradli kolo CANYON Spectral AL 8.9 model 2014 velikost M. Více tady:

    http://www.canyon.com/…es/bike.html?…

    Dal jsem si tam svoje pedály Time Atac XS carbon a vyměnil sedlo za černé Fizik Gobi k:ium. Kolo zloděj ukradl bez řetězu, tak s ním musel prchat po svých.

    Bohužel jsem si ho užil jen 14 dní. Prosím o jakoukoli informaci k nalezení kola. Předem děkuji všem co se mi ozvou.

    0 0
    • roura  

      Do jakého patra zloděj šplhal? Fakt děs co se dneska děje.. Jinak přeji hodně štestí at se najde…

      0 0
      • Janouch  

        dneska ?? kradeze z balkonu je stara vec

        preju at se najde ale moc sanci tomu nedavam but ho rozeberou na dily nebo je uz v cizine :(

        0 0
      • Rad.on  

        Kolo letělo přes zábradlí z 5 m do křoví a zloděj, potom co ho manželka načapala, skočil ze 4 m, sebral kolo a mizel.

        0 0
        • karliner  

          Jasná chyba manželky..

          Měla do křoví hodit svůj bike vybavený řetězem, skočit dolů a lupiče pronásledovat a chytit.

          0 0
          • roura  

            Nebo po něm hodit květináč.

            0 0
          • Janouch  

            nejaka „vtipna“ prupovidka o hloupem (bývalem) majiteli kola nebude ??

            0 0
            • karliner  

              Předpokládám, že se toho jako obvykle ujmeš ty, nepolezu ti do zelí..

              0 0
              • Janouch  

                ja nemam potrebu urazet lidi co jim ukradli kolo moc dobre vim jak jim je …to tu delas jen ty chorej mozek! proto se ptam kde je od tebe nejaka chytra rada ??

                0 0
          • Josef Panek  

            Lálo, chvilku jsem tu nebyl a tobě to šlape! Pobavils;-))

            0 0
        • Janouch  

          no tak to je slusnej kaskader skoda ze se dole nezrakvil myslim ze by jsi mu jeste nalozil

          0 0
        • MirosPikos  

          Neodpustím si komentář. Mít manželka zbrojní pas, má manžel dneska kolo. Co se dá dělat :( Chybami se člověk učí. Upřímnou soustrast…

          0 0
          • Azmir  

            Má manžel kolo a manželku pravděpodobně ve vězení, vzhledem k našemu soudnictví :)

            0 0
          • Lenka.05  

            A manželku ve vězení.

            0 0
          • Elwing  

            K ochraně majetku je adekvátní použít zbraň? Aby na tobě pak ten čórkař ještě nevysoudil doživotní následky.

            Jinak kola je mi líto, to je fakt blbá náhoda, že to čórnou za takovu chvilku z balkónu.

            0 0
            • MirosPikos  

              Pokud mi někdo vleze na balkon a já si nebudu být moc jistý tím, jestli mě chce zabít a nebo „jen“ okrást? Proč ne… minimálně, jak by uviděl hlaveň, tak by se pádem zabil nebo přizabil a pokud jen přizabil, rozhodně by se nestaral o kradené kolo ale snažil by se rychle utéct. A ani bych nemusel střílet.

              Ale abych odpověděl na otázku, ano k ochraně majetku je adekvátní použít zbraň a toto jsem také uvedl jako důvod pro pořizování zbraně v protokolu který má u sebe Policie ČR (ochrana zdraví, rodiny a majetku…).

              0 0
              • Smazaný účet  

                +1…zlodej si vybral, ze bude riskovat…

                0 0
              • Soreno  

                Ono je jedna vec mit zbran a druha vystrelit na cloveka. Na to uz musis mit povahu.

                0 0
                • karliner  

                  Běžný uživatel BF ani kvér nepotřebuje, umlátil by klávesnicí i Chucka Norrise.

                  0 0
                • MirosPikos  

                  Souhlasím, můžu tady mít 100-silný řeči, ale třeba bych vůbec nevystřelil. To ovšem nezjistím, dokud se to nestane. Jen je třeba se na takovou situaci fyzicky a hlavně psychicky připravovat.

                  Už když nám dávali ZP, tak nám komisař říkal, že jsme dnešním dnem vstoupili jednou nohou do kriminálu a druhou do rakve. Něco na tom bude :)

                  0 0
                  • Lenka.05  

                    Nam instruktor kladl na srdce, ze svedci nesmi zustat na zivu :-)

                    0 0
                    • MirosPikos  

                      Nesmí jich být moc :)

                      Nějakej současnej nebo bejvalej kriminalista radí náboje před vložením do zásobníku očistit od otisků (vzal jsme si ho k srdci) a v případě použití zbraně nic nehlásit a rychle utéct. Ale asi si musí člověk být jistý tím, že trefil dobře.

                      0 0
                      • Krejca  

                        Promin ale nespojuje náhodou vystřelený náboj se zbraní a potažmo s majitelem náhodou něco jinýho než otisk prstu? :-)

                        0 0
                        • Ruprt2  

                          dobrý úmysl?

                          0 0
                        • LRRTM1  

                          Nejde o střelu, ale o nábojnici. Ale ani nábojnice se neidentifukuje jen podle otisků prstů, ale podle otisku čela závěru, otlaků z nábojové komory nebo podle otisku zápalníku. Takže otisk prstu by byl, v případě nějakého usvědčení, jen dalším důkazem.

                          Spíš bych tu radu pochopil tak, že někde vystřelíš do vzduchu a na místě se najdou jen nábojnice. Pak dohledat soudruha podle otisku prstů je už asi celkem snadný, protože pravděpodobnost, že někde budou mít Tvoje otisky prstů je docela velká.

                          Naopak spojit nábojnice s Tvojí pistolí už bude těžší, protože se při koupi zbraně žádné balistické zkoušky nedělají. Takže by vyšetřovatel ani nevěděl, kde má pistoli ke srovnání hledat.

                          Ale to jsou jen teoretické kecy. Jinak jsem přesvědčený, že při použití hromové hole si člověk musí být sakra jistý tím, co dělá a pak by neměl být problém, v souladu se zákonem, orgány přivolat.

                          0 0
                      • Zdeno Micio  

                        A ještě radil, ža až tě budou chtít udělat, tak musíš zapírat, že to oblečení s povýstřelovými zplodinami není tvoje :)

                        0 0
                    • ememem1  

                      mudere a pravdive. ked uz nema kto k veci co povedat plati tvoja verzia. v opacnom propade riskujes dlhorocnu basu.

                      0 0
                      • karliner  

                        Nic ve zlým, ale život není hollywoodský film.

                        0 0
                        • ememem1  

                          to je realita. to ze na to treba mat viac ako zbrojny pas je ina vec. kazdopadne strielat „na postrasenie“ je asi to najhorsie co sa da urobit. ked uz raz tasim tak musim byt rychly a odhodlany, to by si mal uvedomit kazdy kto zbran nosi resp. ju vlastni „na obranu“. v opacnom pripade v tom lepsom use case basa, v horsom bude ten druhy mat zbran tiez a bude rychlejsi, pripadne nebude mat ziadnu a bude rychlejsi tiez.

                          0 0
              • Elwing  

                Je mi jasné, že když ženská vystřílí zásobník do někoho kdo ji vleze do bytu, řekne, že jednala v nepříčetnosti, že si myslela, že ji chtěl zabít, že měl nůž, tak to asi projde. Ale zastřelit někoho, kdo utíká s kolem, to si myslím, že soud zhodnotí, že lidský život má vyšší cenu než kolo za 80 tis.

                0 0
                • karliner  

                  Jsem zvědavej, kdo první poradí strčit mrtvole do ruky nůž..

                  0 0
                • LRRTM1  

                  A ještě jeden zásadní rozdíl je v těchle dvou případech. Soudruh s nožem v bytě je přímá hrozba a jednání dotyčné by se posuzuvalo jako nutná obrana. A aby byla obrana účinná, musí být silnější, než útok. Ale někdo, kdo zdrhá s kolem nepředstavuje už ohrožení. Takže by se jednalo, v nejlepším případě, o krajní nouzy. Tudíž o ochranu zákonem chráněného zájmu (vlastnictví kola). Ale tady se pak hodnotí i přiměřenost takového zásahu a jak píšeš: postavit život proti kolu za osmdesát klacků už by asi před soudem neustálo.

                  Takže, IMHO, z právního hlediska máš pravdu.

                  0 0
                  • Pavel  

                    Nejdůležitější je pak strčit mrtvole nůž do ruky… ;-))

                    0 0
                    • LRRTM1  

                      Samozřejmě. Proto se, krom železa, doporučuje nosit ještě pár nožů. Asi tak 2,73. Protože to je průměrný počet mrtvol po správné přestřelce ;-)

                      0 0
                    • LRRTM1  

                      A si říkám, že pokud soudce chodí na BF, tak by dotyčné mrtvole stačilo dát do ruky pumpu a tvrdit, že mi chtěl změnit tlak v tlumáku. To by snad mělo k uznání krajní nouze stačit :-)

                      0 0
                      • Pavel  

                        Policie sem už chodí, tak nějaký ten soudce pravděpodobně taky… ;-)

                        0 0
                        • LRRTM1  

                          No tak paráda… takže měním svou informaci na „Nosit železo a pumpičku“ :-D

                          0 0
                          • Pavel  

                            Přesně tak nějak. Já taky nikdy nic o vložení kudly do ruky nenapsal… :-DD

                            0 0
                • Krejca  

                  Přesně chudák zloděj,co by bez nich naše společnost dělala :-)

                  0 0
                • ememem1  

                  u nas bohuzial hej. mozno keby si ho picla este na balkone ale na uteku uz bez sance. to by si myslim bol problem uz aj trebars v usa.

                  0 0
            • n04r3d  

              není zbran je možné použít v případě ochrany života

              a je to tak zatraceně dobře

              0 0
          • DND  

            MirosPikos> Ano, v ideální společnosti by tomu tak mohlo být – zloděj by posloužil jako krmivo pro vepře a manželku by to celé stálo těch pár korun za náboj.

            V naší společnosti by to bohužel dopadlo argumentací „vždyť to bylo jen blbé kolo a nikdo si nezaslouží zemřít kvůli kolu za 70 tisíc“, což je škoda.

            0 0
    • Pan.Fazole  

      sorry, ale nechat kolo za 70kolíků ve 2. patře na balkoně ?

      já ho tam nenechávam ani v 6. a stálo půlku

      0 0
      • wilda81  

        Problém přece není v nechávání levných nebo drahých věcí v X-tém patře na balkóně, ale v tom, že je nějaký zm*d nenechá na pokoji když mu neříkají pane.

        0 0
        • Janouch  

          to mas sice pravdu, ale je potreba tomu predchazet nektera pouceni jsou draha me jedno stalo taky bickyl :(((

          0 0
        • Lenka.05  

          No asi tak. Bohužel, člověk musí zažít na vlastní kůži takovou zkušenost, aby si pak dával větší pozor. Tady by možná pomohla nějaká dobrá podkova, kterou takový zloděj obyč kleštěma nebo malejma pákovkama nedá, ale…my máme kola doma, v rámci možností zabezpečený byt. Ukrást je můžou samozřejmě i tam, ale aspoň něco by člověk od pojišťovny asi dostal a už to přece jen není tak na očích. Takový full na balkoně je bohužel jak magnet pro takový šmejdy.

          Tihle lidi nedělají nic jiného, než že zevlují kde, co a jak ukrást.

          Když to vezmu do důsledků – nakonec to mohlo dopadnout ještě tak, že když ho manželka vyrušila, mohl jí takovej hajzl třeba bodnout nožem. Těmhle lidem je to fuk…takový jedině chytit a hodit do vápna. Beze svědků :)

          0 0
      • Rad.on  

        Samozřejmě má kolo svoje místo v bytě. Na balkoně bylo jen pár hodin, aby uschlo po umytí a navíc byla manželka doma!

        0 0
      • AussigBiker  

        --

        0 0
      • AussigBiker  

        Pan chytrej se ozval.

        0 0
    • Jenda  

      majiteli to uz nepomuze, ale kdyby nahodou mel nekdo podobny napad :-/

      http://www.sterba-kola.cz/…-kradli-kolo

      0 0
    • Ruprt2  

      Dobře, že jsi to sem napsal. Budu koukat. Před lety se mi poštěstilo koupit podezřele levně Canona, chvíli jsem i hledal jestli někomu nechybí, ale majitele jsem nenašel.

      Jestli ho teď uvidím, budu vědět odkud vítr vane.

      0 0
      • Rad.on  

        A kde jsi se díval? Je někde na webu nějaký seznam kradených kol, kam bych mohl přidat to moje?

        0 0
    • AussigBiker  

      Ty kraso, uprimnou soustrast, to nasere.

      0 0
    • Yura  

      Tak ja mam balkon ve 13 patre, tam bych se fakt nebal nechat kolo za 200t, ale stejne bych ho mel pro dobrej pocit v pokoji, aspoň by mu nebyla zima.. Ja si ani uz nedovedu představit bydlet nekde, kde ti muze někdo cumet oknem do bytu a nebo ti vlezt na balkon, dost hnusna představa brr.

      0 0
      • Vilém  

        Ze strechy to do 13 patra zas tak daleko nebude.

        0 0
        • Yura  

          Ze strechy přes dvoje zavrene dveře? Plus na schodisti jsou mrize, protože u tech dveri na strechu spavali prave fetaci a bezdomovci. Mame na strese nejaky hovadiny od O2 atd. Tam nemůže jen tak kazdej lozit jak v diskopribehu Hrusinsky, kterej si tam chodil vykuřovat. :) Btw ikdyby mohl někdo lozit po strese, tak uz vidim, jak vleze na ten balkon a něco tam krade, to kolo pak hodi dolu ne? :D Leda tak horolezec z výbavou. :)

          0 0
          • Yura  

            Ještě k tomu je balkon zasklenej, takze kdyby byl zavrenej, tak musí rozmlátit to sklo, coz taky není uplne jednoduchy, když nam borec co to montoval ukazoval co to vydrzi, jak do toho mlatil. :D

            0 0
          • scret  

            staci slanit kolo i sebe:)

            0 0
          • Dejv94  

            To si říkáš ted, ale kdo chce, najde si způsob.

            Už i takové případy že zloděj nechal kolo na střeše a až se situace uklidnila (po pár dnech), tak si to kolo ze střechy odnesl. Pokud budeš mít na balkoně ve 13. patře plečku, tak tam ti nikdo nepoleze, ale pokud tam budeš mít kolo za 200 litrů, zloději si najdou cestu (profi zloděj).

            0 0
            • Jetson  

              Profi zloděj asi půjde dveřma,ne?

              0 0
            • grim334  

              tohle v 90% případů kradou fetky.. před 2 rokama jsem jednoho chytil u nás v baráku v kolárně. Zavolal jsem na něj benga, šmejda zejmuli a odvezli.

              Ve výsledku ja byl od 3 od rána na služebně abych podal výpověd k události a s tím zrmdem si pojicajti tykali a chodili ven před služebnu na cigárko… ja se dostal domů před osmou a rovnou to otočil do práce s pocitem totálního zmaru…

              Předpokládám, že státní zástupce ho nechal jít hned jak se dostal do práce…

              0 0
            • MirosPikos  

              Pokud bude mít někdo na balkoně kolo za 200 tak je především magor.

              0 0
            • Yura  

              Sorry, ale to je scifi jak prase, opravdu si nedovedu představit, jak k nam někdo leze na balkon. Nehlede k tomu jak asi muze vedet, co na tom balkone mam. To uz je opravdu daleko lehci se proste vloupat do toho bytu..

              0 0
          • iron.hide  

            na tvojom mieste by som sa radsej bal, ze mi ta BTS stanica od O2 pomaly smazi mozog :) a aj celej rodine.

            ale ber to s rezervou ;)

            0 0
      • Jenda  

        koukni na ten odkaz co jsem daval vyse – odhaduju ze 13. patro je tak cca 2 min tam vylezt, kolo dole na lane za 15 s a borec velmi podobne. V noci si ho nikdo nevsimne.

        0 0
        • Yura  

          Ty ses tatrman ctes co pisu? Na nasem baraku nemá nic po cem by lezl. Zadne rimsy ani klasicke zabradli jako je na baraku, na kterej leze ten v tvem odkazu. Ještě když bude mit plno lidi zavreny ty skleneny rolety, tak je uplne v hajzlu. Uz vidim jak to někdo zkousi v noci bez jisteni, ani to lano nemá kam uvázat lol..

          0 0
          • karliner  

            Se divím, že američani skladujou svoje zlato ve Fort Knoxu a ne u vás na balkóně.

            0 0
            • Yura  

              Jo tak kdyby všichni vedeli, ze na tom balkone je koho obalene ve zlate a diamantech za 100 mega tak verim, ze mi brzo bude krouzit nad barakem helikoptera s které slani nejaci zoldaci z vychodu a mam po kole.. :) Ale ted vazne, proste prilezitost dela zlodeje a když nejaka fetka vidi na balkone kolo a evidentne se tam da vylezt, tak to kolo proste ukradne to je snad jasny, ale aby ti někdo lozil do 13 patram(jakoze tam stejne nevyleze..) aby se podival jestli na tom balkone něco je? :D Ještě jinak, ukaz mi pripad, kdy někdo něco ukradl s takhle podobne vysky 10 patro a vys.

              0 0
          • Jenda  

            hele, me je uplne jedno kde mas kolo, jasne, pokud je to jak pises tak je to asi velmi nesnadny, v zadnym pripade ne neproveditelny. to ze je pristup na strechu zavrenej neznamena ze se tam neda dostat, tusis kolik teba muze mit lidi klice? Zaskleni ani pritomnost majitele neni prekazkou, bydlel jsem 3 roky v oblasti kde velmi casto vykradali byty v dobe kdy tam lide spali, kdyz se vzbudili jen jim cakli nejaky uspavaci sprej, nikdo si pak nic nepamatoval. Ale je fakt, ze takhle vysoko uz to kolo aspon neni videt z ulice a musel by jit clovek na jistotu.

            0 0
        • Yura  

          Stejnej barak, jen tam není zabradli klasicke, ale je to plne a většina balkonu zasklenych. Jak bys vylezl uplne nahoru bez jisteni ty supermane? :D

          0 0
          • karliner  

            Kde je to 13.patro?

            0 0
            • Delkim  

              třeba se to čísluje jako v Rusku, ne? matně si pamatuji ze školy, že tam to bylo posunutý :)

              0 0
            • Yura  

              13 podlazi a 12 pater sorry..

              0 0
              • kali222  

                zadny sorry a hlavne zadna prizemi. jsou jen nadzemni a podzemni podlazi. :) cili 13.

                0 0
                • karliner  

                  Nech ho vole, za chvíli sem napíše i adresu, abychom se mohli přesvědčit, že má nedobytnej balkon :-)))

                  0 0
          • Vilém  

            Tak snad ti ta tva vira vydrzi co nejdele.

            Na tech balkonech, krasne nad sebou, nevidim nic neprekonatelneho.

            0 0
            • Yura  

              Rikam, ze to je ted zasklene a uz tam není to zabradli s tema mrizema. Ceho se tam chces chytnout.. :D

              0 0
              • jonti  

                Lezl jdi nekdy po skalach nebo na umelce? Na chyceni tam je toho vic nez dost. Porad mi ale prijde daleko jednodussi nejak se dostat na strechu a slanit. To by uz ale musel byt nekdo hodne specializovany, asi ta uroven, co jezdi po zavodech a krade tam kola.

                0 0
        • Yura  

          Me ukaz toho fetaka, kterej vyleze az nahoru pro kolo, který si mysli, ze tam mozna bude. :DD

          0 0
          • Pavel  

            Stačí se dostat na střechu. Případně „jednoduše“ vykopne vchodové dveře. Prostě, když někdo kolo bude chtít ukrást, tak ho taky ukradne. Toho se rozhodně vůbec neboj. ;-)

            0 0
          • scret  

            hehe, udelame experiment, napis sem svoji adresu a uvidime za pul roku:))

            Jinak jak pisou ostatni, staci se dostat na strechu, coz muze jit klidne treba od souseda, na strese se privaze a tradaaa dolu:)

            0 0
    • Jetson  

      A ještě štěstí, že si ten hajzl při skoku něco neudělal. V našem absurdistánu majitel kola mohl platit víc, než ho bude stát nový bike..:(

      0 0
      • karliner  

        Můžeš tu svoji úvahu nějak rozvést?

        0 0
        • Jetson  

          Majitel nezabezpečil dostatečně balkón, následkem čehož vznikl úraz…:)

          0 0
      • iron.hide  

        ani ne, stacilo by ignorovat vykriky o pomoc, zavret okna, zhasnut, ist spat :) mas v pazi nejakeho skurveneho fetaka.

        samozrejme este predtym rychlo zbehnut po bajk :)

        0 0
    • huricane  

      a ofotil jsi si aspon výrobní číslo rámu nebo jak se tomu nadava nějaky to číslo býva to zespod rámu pak to policie muže dohledat někde podle toho

      0 0
    • Picino  

      a sakra, upřímnou soustrast, držím palce ať se najde kolo, nebo čorkař. Sice mám kolo schovaný na relativně bezpečném místě a navíc ještě zámkem přikurtovaný, ale radši si pořídím odolnější zámek, kdyby přeci někdo přišel i s pákovkama. Člověk nikdy neví.

      0 0
    • Lsdenski  

      Praha 11, Jižní Město? Budu se dívat

      0 0
    • toxical_ali  

      Nazdar panove,

      rad by som len zdelil svoju skusenost. Tiez som bol naivny, ked som si do 2. patra skoro 5 m nad zem ulozil na balkon kolo. Mal som vsak obrovske stastie pretoze som si ho zamykal takym tym obycajnym levnym zamkem a sused ma male decko vdaka ktoremu nespal a zachranil mi bike. Stal ma sice len 15k ale citova hodnota je omnoho vyssia.

      Nastastie sused uvidel zlodeja vcas, zavolal cajtov a ked sa zlodej vracal s kliestami tak ho cajti chytili.

      Spolubydla, ktory ma v pokoji dvere na balkon to cele sladko prespal :-)

      Poucil som sa.

      Michal

      0 0
    • Bretek  

      Tak tomu říkám pech. Obejdi všechny možné zastavárny v širokém okolí tvého bydliště. Pokud ho někde objevíš, neříkej nic bazarníkovi a zavolej policii. Oni přijedou kolo mu odeberou a na základě záručáku a papírů od kola ti ho vydají zpět.

      Přeju hodně štěstí. Samozřejmě se budu dívat po okolí a pokud ho uvidím tak dám vědět.

      0 0
      • Janouch  

        obejit zastavarny samozrejme muze ale netusim kdo by takový kolo dal v bazaru naprodej to uz je davno nekde zasity a nebo v cizine :((

        0 0
        • karliner  

          Včera jste tady spekulovali nad zoufalou smažkou na piku, která skáče jako batman a dneska je to už přeshraniční organizovaný gang?

          0 0
        • Bretek  

          Lepší jak sedět doma a naříkat. Aspoň něco zkusit udělat pro nalezení kola.

          0 0
          • karliner  

            Ale asi tak stejně účinné jako modlení se k Panně Marii, aby ho lupič vrátil.

            0 0
          • Janouch  

            umis cist? pisu ze obejit zastavarny muze a to je tak jedinu co se da delat :(

            0 0
            • Delkim  

              třeba na čerstvém vzduchu přijde na jiné myšlenky :)

              jinak bazarník by musel být asi idiot, aby takové kolo jen tak veřejně nabízel, zvláště když mu ho tam dovalí nějaká „balkónová“ smažka…

              0 0
              • Janouch  

                presne takovy kolo zmizi hned jak se dostane z dosahu smazky … kamosovi corla kolo taky smazka nic luxusniho a ten idiot na nem jezdil, jeste si ho neumele prestrikal z cerny na bilou. Kamos se snim uz rozloucil, kdyz mu vola policie ze nasli jeho kolo podle cisla ramu :)

                0 0
    • roura  

      Jen tak kdyby si chodil po bazarech a nekde náhodou potkal tohoto ghostíka, dej mi prosím vědět…

      http://www.bike-forum.cz/…20141018.jpg

      Prošel jsem už toho dost ale kola jen samý plečky, nevim jestli to maj někde jako podpultovky nebo co..

      0 0
    • n04r3d  

      klasickej případ

      kdo nemá (nemá na) kvalitně zabezpečené prostory neměl by si kupovat drahá kola

      je to sice kruté a taky se mi to nelíbí ale je třeba si uvědomit že drobná kriminalita byla je a bude a podle toho je třeba se zařídit

      0 0
      • mr.antik  

        jako třeba pravidelně mazat balkón WDéčkem?

        0 0
        • Pan Jan  

          Použitým fritovacím olejem, policejní pes najde pachatele podle pachu hranolek.

          0 0
          • Lenka.05  

            Stačí, když mu uklouznou ruce na zábradlí a rozbije si tlamu. Ovšem jestli to policie posoudí jako nelegální nástražný systém, může to být průšvih.

            0 0
            • pocestny  

              Jedině řešení na jistotu, a ne blbinky jako klouzavé zábradlí.

              0 0
            • jonti  

              To by mozno posoudila, kdybys to zabradli napojila na 230 V. Ze pri mazani kola ustrikne trochu WD i na zabradli je bezne.

              0 0
        • n04r3d  

          kolo na balkon nepatří

          patří do garáže nebo do sklepa zavřené na petlici v případě podezření řádně pojištěné

          kdo na sklep/garáž nemá at si nekupuje kolo za sto kolíků

          0 0
          • pepek  

            vtipy jsou vedle

            0 0
          • Yura  

            Heh kdo ma rad svoje kolo, tak ho ma oprene vedle postele. Někdo to tak dela i s motorkou. :))

            0 0
            • Jimm22  

              Dva bajky mám na chodbě a novýho Canyona pěkně v obýváku :)

              0 0
          • Krejca  

            ježiši :-( to sou pindy

            0 0
          • roura  

            Hlavně sklepní kóje, ty jsou na to uplně nejlepší…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.