• Vizor

    Zdravíčko,

    potřeboval bych od vás milou radu, potřebuju slečně koupit kolo na takovéto domácí ježdění po cyklostezkách.

    Vyhlídli jsme toto kolo na aukru: odkaz

    jaký je váš názor? Není to sebevražda? slečna váží cca 70kg, jiným doporučením se nebráním.

    Díky

    0 0
    • umpalumpa  

      Asi nemáš slečnu moc rád co? Tohle kolo je za trest!

      0 0
      • Vizor  

        :-D jedná se jen o nouzovku, nejsou peníze tak aspoň aby měla něco na dočasné ježdění než budou nějaké finance, to pak samozřejmě půjdem už do slušného kola :-)

        0 0
    • Mastr  

      To si raději kupte pořádný boty (cca 3 tis.) a začněte běhat

      0 0
      • Vizor  

        To by jsme např. z Olomouce na bouzov jen tak nedoběhli, ale taky dobrá rada :-)))

        0 0
        • Volf  

          Z Olomouce na Bouzov a jak se dá předpokládat i zpět na kole za tři litry to bude znamenat cyklistickou derniéru tvojí přítulky, protože cca 80 km na šrotu za trojku zanechá ve tvé přítelkyni opravdu nezapomenutelný zážitek.

          0 0
    • Lance  

      odpruzenou vidli to ma, skvely stroj, neudelas chybu,ale narovnej ji riditka

      0 0
    • Vilém  

      Za ty penize koupis fakt maximalne nejakou bazarovku. To z odkazu bych nebral ani nahodou. Ta kombinace vpredu Vcka, vzadu kotouc, je taky dobra:) A ten jejich slogan bych upravil na „Kdyz kolo, tak Olpran urco ne.“

      0 0
      • Vizor  

        Klidně bych šel i do bazarovky, jenže najít něco ve slušném stavu za tak hodně nízkou cenu (jsem si toho vědom na kolo je to opravdu dost malá částka) je dost těžké. Proto mě oslovilo to kolo na aukru, řekl jsem si tak rozhodně to bude lepší než nějaký šrot z hypermarketu, ale jak to tu tak čtu, tak tohle kolo bude asi na podobné ne-li stejné úrovni :-)))

        0 0
        • Palec  

          Za tu cenu, jedine slusny bazar. Koukni se sem http://www.cyklobazar.cz/…ekove-cross/

          0 0
        • Lišák  

          Třeba tenhle Author

          Je sice přes limit, ale ty levnější jsou fakt nepoužitelné. Jak je slečna vysoká?

          0 0
          • Vizor  

            je vysoká necelých 170cm

            0 0
            • ulipik  

              fakt ne, minulý týden jsem daroval v rámci rodiny fungující RAVO maniax s DEORE přehazkou s devítkou. Pokud bych to prodal tak asi za 1500 až 2500. Ale už je pryč. Myslím než to cos ukázal by byl lepší starej Favorit:-)

              0 0
    • iron.hide  

      kup jej za tu cenu korcule. Dalsia vyhoda: schudne na nich rychlejsie a budes ju mat radsej.

      0 0
    • mr.antik  

      Určitě bazar. Kolik měří slečna? Já třeba vím o jednom vhodném kole v ceně tisícovky s tim, že všecko je tak nějak funkční.

      Ale určitě seženeš něco podobného v okolí.

      0 0
    • pavlix  

      Vrahu !

      0 0
    • Vizor  

      tohle olpran kolo mám asi raději koupit tchýni jak se tak dívám :-D

      0 0
    • Vizor  

      Ještě jsem dostal tip na jedno, co třeba tohle Odkaz

      0 0
    • alinceb  

      Slušné kolo do 3tis.? Určitě na Aukru nebo bazaru, ale rozhodně ne Olpran. Solidní nabídky jsou hier und hier und hier a další…jen je potřeba hledat…;)

      0 0
    • t29  

      Narozdíl od všech ostatních toho Olprana hned nezatratím, ale napřed prozkoumám fotky:

      • Deore přehazovačka, ok. Deore páčky, ok. Proč ale prodejce tvrdí, žeto má 3×8 převodů, když ty páčky jsou dělané na 3×9? Podle fotky byvzadu mohla být devítková kazeta, pak je to v pořádku, ale jestli sedívám špatně a je tam skutečně osmičková, jak uvádí prodejce, tak tonebude fungovat.
      • brzdy – když už nejsou kotoučovky obě, tak se obvykle dávákotoučovka dopředu, kvůli lepší dávkovatelnosti a větší síle, opačnéřešení je dost nepochopitelné.
      • gripy jsou naražené dovnitř řidítek, proč teda není kolo vybavenérohama?

      Pokud je tam devítková kazeta, tak se to za těch dejme tomu 2000 Kč hodí, ale čekám, že ta cena ještě poskočí. Pokud je tam osmičková kazeta, tak se tomu zrovna obloukem vyhni.

      To GT, které sis vybral dál, má sice papírově horší komponenty, ale je to vyvážená sestava a ještě půjde prodat, až našetříš na pořádné kolo.

      0 0
    • biker90  

      Jako nouzové řešení bych koupil něco za 1000Kč v bazaru a ty dva si raději schoval na to pořádné :)

      Záleží kolik a kde budete jezdit. Ale myslím si, že to nemá moc smysl. Já bych raději chvíli vydržel bez kola a schoval si na to lepší celé 3t :))

      0 0
    • DAWE25  

      To se s ní snad rozejdi rovnou a netrap jí chuděru.

      0 0
    • couffy  

      Když jsem četl nadpis tak mě napadlo jediné.Přední nebo zadní?

      0 0
    • Luk02  

      No to ne toto…

      0 0
    • Sheep-Master  

      jí to vytřese vaječníky

      0 0
    • dr.t.t.  

      tomu se říká láska:-D

      0 0
    • Vizor  

      Tak nakonec jsem dal na vaše rady a do té aukce jsem nešel :-)…budu hledat dál, snad něco najdu…to GT laguna model 09 už není nikde dostupné což je škoda, bylo by to ideální dočasné kolo za tu směšnou částku snad i bez vytřesených vaječníků mé milované ;-)

      0 0
      • pI3rre  

        Doma mám v garáží dámské kolo, které jezdila máma. Je plně funkční, mám dojem, že je to Superior. Pokud by jsi měl zájem určitě se dohodneme na nějaké příznivé ceně. Na to co jsi psal bude stačit bohatě a aspoň ušetříš nějaké peníze na něco lepšího.. :) Má nové gripy WSC!:D Email mám v profilu..

        0 0
    • bukajcze  

      Za 3500,– se u nás v bazaru prodávaly nový obyčejný kola na rámu RockMachine (červeným osazení Shim. Tour(er?)…) prostě obyč kolo, který ale vypadalo slušně.

      0 0
    • amito  

      ..když chceš aby jí to alespoň trochu bavilo a neměla pocit že je na galejích….nebrat

      0 0
      • Vizor  

        ona má už zkušenosti s kolem ze supermarketu takže už je na to trénovaná, horší to už být přeci nemůže :-D to kolo co sháníme je pouze sezóní, maximálně dvousezóní záležitost, pak už půjdem do normálního kvalitního „poloděla“

        0 0
    • weekend warrior  

      né že bych vám to chtěl nějak hanět nebo vám radit, ale pro zpestření sex. života existují i jiné a hlavně bezpečnější pomůcky z oboru S/M, tortura, masox atd…

      Tohle kolo je fakt na hranici nelegálních ultra praktik=nechcip­sátaniocobyse­mělojednat,ale fakt neveselo!!!!!

      Hlavně jsou to fakt vyhozené prachy…,přitlač alespoň dalších 5t

      0 0
    • BigKarel2  

      S timhle rozpočtem si projdi bazary…když ho pěkně nablejskáš (to kolo) tak bude vypadat i „nově“…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.