• Donuts

    Většinou sezónu končím s prvním sněhem. Letos holt krapánek dřív.

    0 0
    • schrapnel  

      Kľúčna kosť? Kde? Kedy? Ako?

      Skoré uzdravenie …

      0 0
      • Pan.Fazole  

        císař voe

        0 0
      • Donuts  

        AC luxace, nic zlomenýho, ale muselo se to fixovat železem. Přední kolo mi sklouzlo v zatáčce na trávě do stopy vyjetý traktorem. Bohužel byla dost hluboká, aby se mi to v ní kouslo a už jsem letěl přes řidítka, do země jsem se zapíchnul přesně tím ramenem.

        0 0
        • schrapnel  

          jak si sa dostal domov vlastne?

          0 0
          • Donuts  

            Bylo to v lese hned za městem, takže jsem si zavolal domácí servisní vozidlo (manželka) a ten kilák k silnici dotlačil. Pokud jsem tu ruku držel u těla a nezkoušel s ní hýbat tak to ani moc nebolelo.

            0 0
    • MirosPikos  

      Není nad to se pochlubit na anonymní diskuzi tím, že neumím jezdit.

      0 0
    • Yura  

      Prej pomaha ke tlumeni narazu při padu svalnata postava..

      0 0
      • Smazaný účet  

        Spíš špeky.

        0 0
        • Yura  

          No je pravda, ze postava typu hruška bude dobra prevence proti zlomenine panve/kycle, ale zeby to pomohlo při padu na rameno? Na ramena se speky nabaluji snad az jako na poslední místo. To bys musel byt 300kg hroch, aby jsi mel dostatecne obalena ramena. To uz je lepsi nabrat 10kg svalu aby ti aspoň ty kosti nelezly z pod tricka. :))

          0 0
          • Chlebovnik  

            A kdo se s těma svalama na horní polovině těla má pak tahat do kopce? Fuj.

            0 0
      • kali222  

        na to sem se tu ptal v priapde klicky a ne pry! .-)

        0 0
    • wanderer  

      taky jsem měl to štěstí dobržďovat z asi 30kmh na nulu ramenem a taky mi doktoři potom takhle zmalovali rameno ;-)

      A to jsem měl kliku že jsem nedobr¡ždoval ještě hlavou o sloup kterej stál asi o metr dál

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.