• pegas

    Pokud mate nekdo obrazky,odkazy a nejaky zpravy ohledne kolekci kol a komponent 09, sup sem s nimi:-)..neco uz tady na foru je,tak at to mame pohromade…

    0 0
    • pegas  

      kona

      0 0
    • pegas  

      lapierre 09

      0 0
      • RoKo  

        fakt nadherne…

        0 0
      • treatt  

        Lapierre me desne zklamal tim, ze ustoupil od sveho skvele vychytaneho systemu odpruzeni jen proto, aby mohl jit i na americky trh a nekrizily se mu tam patenty. Ve chvili, kdy prijdou se zmenou pruzeni ne kvuli funkci, ale obchodnim cilum, tak :-////////////////

        Ale nemeni to nic na tom, ze designove patri porad na spicku, jedna z mala firem, co umi udelat opravdu sexy kolo i v kategorii „motorek“ :)

        Naproti tomu silnicni modely se mi subjektivne libi cim dal min. Proste uz jen to, ze v dnesni dobe udelaji ram a k tomu i designem uplne odlisnou vidlici od jiny firmy…jo, kdysi jsem se mohl uslyntat po hlinikovych ziletkach, treba ve stribrnem lesku, kdyz mely cernou, KARBOOONOVOU vidli Look…to bylo neco…ale to uz je par let zpatky. No nevim, no..narazim teda ted hlavne na team stroje, co vybavuji Agritubel

        0 0
        • fluider  

          LP nevyvinul OST systém (Zesty, Spicy, Frogy) kvôli prieniku na US trh, pretože to je klasický 4čap s Horst Linkom… V minulosti nebol na US trhu, pretože FPS2 systém na modeloch XControl je zase variácia na VPP. Pozri si ich web pre USA, aké fully tam ponúkajú. 1čapy …

          0 0
    • pegas  

      author design authoru je od roku horsi a horsi..kazdej rok si rikam ze to nemuze bejt horsi…a vono je..

      0 0
      • jIrI___  

        Letošní design Authoru se mi hodně líbí. Hlavně Traction 29 a Egoist taky nevypadá zle.

        0 0
      • De.Fly  

        jj,minulej rok jsem si rikal jak se ten agang zhorsil designem a tenhle rok se mi nelibi jeste vic

        0 0
        • Kubiczech  

          Agang a A-RH jsou strasny, ty XC HT docela ujdou. Kdyby to bylo pet let zpatky, tak mozna reknu, ze jsou hezky, ale bohuzel v tomhle u Authoru podle meho zaspali.

          0 0
          • De.Fly  

            mam ganga rok 07 a rikam si jeste ze jsem ho vzal, stavajici se mi nelibi ani za pytel buraku

            0 0
      • Jirik123  

        to vypadá zatím jenom na rendery. skutečný fota můžou vypadat líp. ale zatím teda fuj.

        0 0
      • eM  

        Podle mne je to zatím jejich nejlepší design v tomto století (mimo a-gangu – ten fakt nechápu). Hodně hezký je Instinkt 29, Egoist a ASL řada s novým logem, jak to bude s kvalitou - laku i kol je věc druhá.

        0 0
      • mitch  

        Mě se letošní author celkem líbí http://www.mtbs.cz/…6_clanek.htm?…

        0 0
      • Jarkis  

        nj aspon se už nebude snad tak prodávat, protože ta kvalita je fakt hrozná…zejtra sem dám link na Pellsy. Sice se to asi nikde nedá sehnat ale dneska sem byl na předváděčce, tak mám dokumenty

        0 0
        • mitch  

          Na stránkách pellse už 2009 je..ale stejně sem s tim :), sem zvědavej na ty 29ky

          0 0
    • Lister  

      Ghost by nebyl ???

      Zatím jsem našel jen pár modelů…

      0 0
      • pegas  

        ghost sem nasel jen par modelu..zatim zadna ucelena info o kolekci…kaz­dopadne jsou ted na 08 pekny slevy a nevim zda ma smysl cekat na 09…08 sou krasny…

        0 0
        • Lister  

          Jde mi o samostatný rám. Kdybych měl zájem, tak mi ho český dovozce předobjedná a někdy v listopadu by mohl být, ale rád bych viděl jaký budou designy.

          0 0
          • pegas  

            co vubec meli letos v nabidce jako samotne ramy?

            0 0
            • Lister  

              no právě že žádný :-(

              0 0
              • pegas  

                a na 09 neco chystaj?

                0 0
                • Lister  

                  pánský asi jo, ale když chce mít člověk jistotu, tak je dobré to předobjednat a pak ten rám bude určitě.

                  0 0
                  • pegas  

                    ty chces ale damskej, ne?..nebo pro pritulku zkusis sehnat damskougeometrii?

                    0 0
                    • pegas  

                      repsektive kdyz nebude k sehnani damskej model tak zkusis sehnat panskej?

                      0 0
                      • Lister  

                        Plánuju jedině dámský rám, i nejmenší pánský by byl veliký.

                        Ale jinak jsem si začal pohrávat s myšlenkou na výměnu rámu i u mého kola, tak kdo ví :-)

                        0 0
                        • pegas  

                          chces se zbavit marina??:-)..dyt ho nemas ani rok ne?

                          0 0
                          • Lister  

                            No rok už ho mám :-) Ale dosti offtopicu, budem se věnovat budoucnosti a v té možná budu jezdit na duchovi :-D

                            0 0
                            • pegas  

                              muhehe:-)),tak preju stastnou ruku pri vyberu…ja to nemel lehky- rozhodoval sem se mezi Canyon,Cube a Ghost..Budete aspon s pritulkou ladit…take jsem uvazoval o ramu pro pritulku,ale neni to v mych financnich moznostech (imho na kolik vyjde od ghostu samotnej ram?)…

                              0 0
                              • Lister  

                                Na moc :-( Přesně nevím, ale předpokládám cca 25 tis. Taky záleží jak to dodávají, někdo dává holé rámy, jiný třeba rámovou sadu se sedlovkou, představecm atd...... Cube AMS stojí RP 23 a sedlovkou Thomson cca 26 tis, takže z toho tak vycházím.

                                0 0
                                • pegas  

                                  no ohledne ceny ramu- napr.: predtim jsem uvazoval jeste o gt force 2 v te bile barva…cenu jsem s rp 23 uvazoval kolem ±20 tis…a ono ejhle dostali se s cenou na ±17,18 tis… (cenu rp 23 pocitam ± 7000) takze samotnej ram vychazi na cca 10ku…coz je super…u ostanich vyrobcu me ani nenapadlo kupovat samotnej ram pac je to zlodejina(bohuzel i Ghost mezi ne patri)…to uz fakt radsi koupit  cely kolo a veci prodat…Ohledne Cube ams-Cube je taky super kolo, ramy co sem videl jsou nadherny, ta cerna anodizace je uchvatna, ram je lehkej a pocitam ze i udrzba a odolnost bude na pohodu..a ceny Cubu z Anglie na CHR z nej delaji opravdu super kauf…treba ted sem zvedav z jakym designem vyleze Cube na rok 2009..

                                  0 0
                                • miki  

                                  Dá se koupit i holej rám .já takhle kupoval jeden a to bylo přímo od výrobce.

                                  0 0
          • miki  

            Až pojedu příští týden  do Waldssasenu kde se vyráběj skusím se zeptat na katalog.

            0 0
    • pegas  

      trek

      0 0
    • Raider  

      Však je pěknej ten Author! se jim teda povedl néé jak tento rok

      0 0
    • Lucke  

      Scott uz to tu bylo hodněkrát, ale u mě jsou beztak nej:)

      0 0
    • mitch  

      Hezká 29" od SUPu

      http://www.supriders.cz/…r-2009---SUP

      0 0
    • kloubik  

      Gary Fisher 29" tady

      0 0
    • pegas  

      nemate nekdo info o novych Cube,Canyon?

      0 0
      • vikicek  

        Tydle 2 značky by mě taky zajímaly :)

        0 0
      • voytaa  

        Nový ltd race prý bude v červenočerné barvě, tak jsem zvědavej,co na tom bude pravdy, opustit tu krásnou modrobílou, to mi hlava nebere…

        0 0
      • MlokCZ  

        Canyon mívá nové modely poměrně pozdě na webu, na ty je ještě brzy. Cube mívá většinou někdy na přelomu září/říjen, takže ještě také až za pár týdnů.

        0 0
        • kubad  

          jj spousta výrobců odhaluje oficiálně novinky na eurobike a pak je teprve hodí na web

           
          0 0
        • TheIF  

          Už je tam má ne  tady ? a i online webovku na Eurobiku zrovna tam borec vysává :-))

          0 0
          • MlokCZ  

            To sice ano (i když možná ráno to tam ještě nebylo), ale já myslel celkovou nabídku s osazením, cenami a detaily, ne jen první ukázky.

            0 0
    • kali222  

      asi neni sance ze by „S“ SX trail 09 byl k sehnani letos,ze?:(

      0 0
      • kali222  

        fnuf to nikdo nevi? :( ano muzu si napsat do 69,ale tak :((

        nebo nejakej shop kterej posila do CR

        letosni sx neni pekny a ma na me nizko riditka-neresitelne 20tisic podlozek a vyuhlovanej predstavec nechcu.vidlcie byla zdvihem k ramu vhodna.

        letosni nomadi se vyprodja sx bude v dubnu nekdy a ja se picnu:(

        0 0
    • pegas  

      ktm

      0 0
    • Polka  

      Norco 2009 je aspon humac :-)

       
      0 0
      • jIrI___  

        Kdo víc pokroutí rám je víc IN, ne? :-)

        0 0
      • Kubiczech  

        A ja myslel, ze uz to vic nejde a ono jde. Design uz skoro dosahuje „kvalit“ authorova arh…

        0 0
        • TheIF  

          Ale jo ještě maj na pár let rezervu pořád je tam ten trojuhelník. Příští rok by mohla být již první polovina rámu v celku :-)

          0 0
    • skytr  

      Canyon 2009

      http://www.canyon.com/…2009_en.html

      Vypadaji moc dobre. Konecne nejake inovace.

      0 0
      • TheIF  

        Tak si mě předběch s linkem… Mě přijde že vypadají uplně stejně což je jen dobře, že nesledují módu nabořených kol.

        Hm FRXko už má 200mm a fešnou foxinu, takže sjezďáček spíš uvažuji o Torque ES/FR chci koupit nějaký malej rám na blbnutí a samostatnej je šilenost, takže rozprodávačka tedy jestli našetřím kapital :-)

        0 0
    • skytr  

      Cube 2009

      http://www.cube-bikes.de/…d_31041_.htm

      Zvlast nove Stereo a LTD Race se povedlo.

      0 0
      • jIrI___  

        Stereo parádní, ale u LTD nevidím žádnou větší změnu.

        0 0
        • voytaa  

          Já teda spíš změnu k horšímu:-( Ty červený hnusy na vidli a ráfcích se k tomu nehodí…

          0 0
          • voytaa  

            Tak jsem se byl dneska kouknout u Kočaře, mají tam samostatnej rám LTD race 2009. Je to lepší, než jsem čekal, barva je stejná jak loni, fotka na netu dost zkreslovala. Stejně se ale nemůžu zbavit pocitu, že hlavně design RS je pro letošek dost nepovedenej a to kazí celkovej dojem. Vylepšily se celopéra, tam je to takový plavnější, ale u pevňáků se mi zdá, že celkově ten vzhled nějak přepískli. Třeba nejvyšší ht model vypadá dost cirkusově-komplet červený kola, bílá sedlovka s představcem a červeno-modro-bílo-černej rám. No když to srovnám s letošním canyonem, mám pocit, že u cubu letos nějak letos vsadili na docela vulgární design…co vy ostatní, jak se vám to jeví?

            0 0
            • jIrI___  

              Tak asi mám úplně opačný vkus než ty :-). Ten nejvyšší HT model od Cube s červenými koly je nádherný. Naopak Canyon je pro mě strašně nevýrazný, takový usedlý design o ničem.

              Btw. Kočař je někde v Brně?

              0 0
              • voytaa  

                JJ když pojedeš jedničkou(nebo šestkou nebo sedmičkou:-), tak je to po pravé straně mezi zastávkou hrnčířská a pionýrská, těch rámů tam mají docela dost. Já mám cube samozřejmě taky moc rád, dva mi stojí v pokoji, jak říkám třeba ten ltd race nakonec naživo vypadá stejně dobře jako loni, kazí to jen ty rs vidle s ím červeným proužkem.. jinak pokud jde o nejvyšší model, rozhodně vypadá na první pohled bombasticky a hodně draze, ale canyon se svým cf pro mě letos vede, určitě je mnohem nenápadnější, nicméně se mi zdá elegantnější. BTW nedáme vyjížďku, když už nám zase začíná ta škola?

                0 0
                • jIrI___  

                  joo, to se musím nejdřív domluvit s novýma spolubydlama jestli jim nebude vadit kolo na pokoji a pak se ještě přemoct a dotáhnout ho vlakem do Brna :-))

                  0 0
                  • voytaa  

                    Heh a budeš letos na kolejích? U nás to už většina lidí vzdala a našla si podnájmy,nakonec je to většinou vyjde i levněji a prostoru je mnohem víc..

                    0 0
                    • jIrI___  

                      jj, koleje. Hledat si podnájem mě ani nenapadlo. Jednak bych nechtěl bydlet v takovém 3+1 s dalšími 6, 7 lidmi, to bych je asi nesnesl a kdyby bylo míň lidí, tak to zas vyjde strašně draho. Navíc papírování kolem toho, čachry s inkasem… vyrůstal jsem v rodinném bráku, takže tyhle „panelákové“ věci jdou mimo mě. Navíc takový KolejNet a DC++ na něm má taky něco do sebe :-). Prostoru na to přespání taky moc nepotřebuju :-)

                      0 0
      • Scotty  

        Noo,tak až přítelkyně uvidí,že je Stereo v dámské verzi (navíc takhle nádherné),tak se obavám,že tady v bazaru bude brzy na prodej její sezonu ježděný AMS PRO :)))

        0 0
        • pitos  

          jestli jsi neměl raději počkat na stereo  09. …konečně také snížily ty horní trubky…stejně to udělají skoro všichni výrobci,jen to některým trošku trvá než to pochopí:)

          0 0
          • Scotty  

            Jsem přesně věděl,že tohle ty tady napíšeš jako první :) Tak já říkám,že nelituju,že jsem nepočkal. Ten sloping beru,ale nelíbí se mi ta výztuha tvořící trojůhelník mezi sedlovkou a horní rámovkou. Všechny kola začínají vypadat stejně (vidím v tom Giant,Spešl atd…) Lonský rám mi přijde velmi originální. Ještě se mi nelíbí ta výztuha ve tvaru blatníčku,ale to je maličkost. Jako + vidím větší průměr pevné osy vzadu. Naďka je z dámských modelů nadšená :))

            0 0
      • přišlapávač  

        hmmm silničky taky krásný :-) hlavne dva nejvyssi modely, mnam :-)

        0 0
      • MlokCZ  

        Hm. To Stereo je moc pěkný. Kromě zvětšení slopingu ještě ta výztuha, která je současně miniblatníček (a opravdu decentní ale akorát aby zabránil odlétávajícím šutrům ze vzorku přímo zasáhnout tlumič), to je moc pěkné.

        A k tomu samozřejmě pevná osa u Talasu, která se dala čekat.

        To je velké lákadlo prodat 125tku a koupit druhé Stereo :-)

        0 0
        • vojtechposmourny  

          Proč druhý stereo? Prodat stereo a koupit nový, ne?

          0 0
          • MlokCZ  

            Protože chci mít trvale dva fully, abych mohl pořád jezdit (přeci jen věci jako servis tlumiče v TF tuned v Anglii a podobné jsou na dlouho dobu) a Stereo je lepší než 125tka (pro moje potřeby a to 125tka přitom je také velmi dobrá).

            Tedy mít dvě Sterea je pro mě lepší než mít 125tku + nové Stereo místo starého.

            A zatím jsem nejel na žádném fullu, který by se chováním i jen velmi přiblížil tomu co já přesně chci (tím netvrdím, že je to ideální kolo pro každého) a co mi nabízí Stereo.

            Ale jak vidím ten střed, to se mi vůbec nelíbí, to je o dobré 2cm dolu a už takhle je pro mě tak akorát (výš už bych ho nechtěl, ale níže rozhodně také ne). Je tedy možné, že nepatrně změnili přepákování, to se z fotky nepozná, protože na vahadle stačí 1–2mm posunout čep při tomhle systému a změna je to poměrně velká a tím nepatrně snížit reálný chod. Pak by to snížení středu tak nevadilo, ale to by se mi zase nelíbilo, že je chod menší.

            0 0
            • MlokCZ  

              Ten střed neposuzuju z údajů co uvádí, ale u současného z měření dle praxe (u 08 je znatelně nad spojnicí střed/střed – více než 1cm, tohle měli u 08 geometrie dost blbě) a u nového z přeměření aspoň dle fotky (tam skutečně je pár mm pod spojnicí os nábojů, tedy těch –7mm bude buď přesně pravda nebo velmi blízko).

              0 0
            • TheIF  

              Heh trochu ulet mít dvě „stejný“ kola… Raděj pořiď něco od Intense taková 6.6… hm jasný tobě by určitě nesedla holt vy perfekcionalisti to máte těžky, mě zase nesedí finančně jinak bych si určitě zvyk :-)

              0 0
              • MlokCZ  

                Do vyšších zdvihů mě zatím nic neláká (vždy si čas od času ověřuju, že to pro mě nění a asi jen tak nebude), jinak funčně bych si vybral Fritze, s tím by nebyl problém.

                Takže je to jednoché, bude cesta nejlevnější varianty, tedy žádná změna.

                0 0
          • MlokCZ  

            Navíc nové Stereo by bylo jako komplet pro mě problematické. To jsou věci jako znovu nechat upravit tlumič (což je to nejjednodušší, ale peníze navíc). Dále kola, to je velký problém, protože se nevzdám UST (ještě jsem detailně nestudoval ty DT, co tam jsou, z čeho jsou zase postavené pro Cube, ale UST na 95% nebudou) kol, STčka maximální spokojenost a ty si rozhodně chci nechat. A přehodit je, to je zase ta pevná osa, takže by se muselo přední kupovat stejně nové ještě navíc. A když je k tomu níže ten střed…

            0 0
        • MlokCZ  

          Akorát koukám, že snížili střed a to se mi tedy vůbec nelíbí.

          0 0
      • vojtechposmourny  

        Fritzz super. Ale můj (2007) je hezčí…

        0 0
        • MlokCZ  

          U Fritze také není nic zajímavého po funční stránce oproti předchozímu modelu. Jen zase koukám střed také níže, což nevim jak bys u Fritze ocenil nebo naopak se ti nelíbilo. Mě přijde, že je také moc nízko.

          0 0
      • rhapsody  

        LTD team v zelený hooooodně pěkně :))

        0 0
      • gumid  

        U Sterea je vidět na zadní stavbě „blatníček“  pro tlumič – dobrá vychytávka…

        0 0
        • MlokCZ  

          Akorát jsem pak koukal detailněji na ty fotky (na některé ty zvětšené) a ta výztuha, co je ve tvaru blatníčku, tak není celá plná, tedy jako krytí tlumiče asi stejně stačit nebude (to ale ukáže až praxe). Ten miniblatníček u 08 modelů je velikostí akorát, aby zcela ochránil tlumič.

          0 0
      • bike29er  

        Je vidět, že 2009 top modely brzdí Formula R1. A nejen u CUBE.

        0 0
    • De.Fly  

      Crankworx 2009 Product Highlights

      http://www.nsmb.com/…t-highlights

      0 0
    • Tomcat  

      Tlachání co bude je hezké ale např na BikeMailOrderDe jsou některé věci již skladem.

      např nové kusy od FOX ,  Hayes  , Shimano , RockShox atd…

        
      0 0
    • Radek Broz  

      EUROBIKE 1

      0 0
      • padlos  

        www.stevens.cz sleva 20% na nové modely.

        0 0
      • treatt  

        Ty vado, tak tohle byt lakem vic poladeny do zlatava nez do oranzova na ramu, tak to je do vykladni skrine…ono uz teda samo i tak…proste Colnago, nechutne drahy, snobsky, sileny Colnago..ale kraaaaaaaaaaa­aaaaasnyyyyyy­yyyy…

        0 0
    • rossi001  

      kouknete ! http://www.super-nakup.cz/…ce-1-0-2009/  tengle novy gt force 1.0 2009 vypada dost dobre , snad se jim uz podaril vyresit problem s temi lozisky..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.