Kola Remerx mtb-disc-7325-pro co vy na ně

44 nepřečtených
  • Mobidyk1

    Uvažuju že si koupím tyhle kola, moje pohnutky jsou: nízká cena cca. 5500Kč a hlavně skvělá váha – 1568g. Co vy na to, co by jste si kolupily kolem šesti tisíc? Taky uvažuju o XTčkách a nebo Vikyngách. Jezdím Mavic Crossride ale ten mne už začal nudit :)

    http://www.remerx.cz/…sc-7325-pro/

    Anketa: Jaký kola (do 6500kč) by si dal na bika?

    5x
    13%
    6x
    15%
    1x
    3%
    0x
    0%
    0 0
    • Hnoj  

      Kola jsou to výborná, ale budou k dispozici až v červnu, ehm…

      0 0
    • Kubiczech  

      Nedovedu posoudit, zda XT, Fulcrumy nebo Wheelsbike, ale pokud bych vybíral od Remerxů, tak vemu rozhodne tyhle místo Vikingů. Já jsem se zapletenými koly od nich na Novatec nábách spokojený.

      0 0
    • DSRbike  

      Letí jako blesk, před 7325 jsem měl AC a rozdíl jsem nepoznal. Dokonce jsem na Rremerxech měl pád a jsou nepoškozené a skoro nerozcentrované.

      0 0
    • Evilcleaner  

      no já jezdeckou chybou jsem na nic ohnul přední ráfek, takže můžu potom ještě napsal jestli šel narovnat:-) nicméně včera jsem rozpletl přední kolo a trochu statistiky, přední nába mě překvapila (váha jen 142g bez RU, což je o něco lehčí než měla mít, chod po polovině sezony naprosto dokonalý, vnitřek úplně čistý), dráty a niple v cajku (až na to že jeden praskl) no a ráfek který je křivý tak váží 433g, což mě překvapilo trochu nemile, remerx udává 415g. na druhou stranu nejsem tak naivní, že bych si myslel že rozdíl poznám. váha celého setu i s velopáskou je skutečně 1568g. z té kombinace co jsi tu napsal bych se rozhodoval mezi vikingy a právě 7325. vikingy si myslím, budou odolnější. přeju štastnou ruku při výběru;)

      0 0
    • Adrenaline  

      Tak jsem se se rozhodl koupit nějaké nové záplety ale nevím jaké? Narazil jsem ted na tyhle remerxy 7325 a podle informací mají super váhu ale jiné vlastnosti neznám. Může o nich někdo aspon trochu poreferovat?, vím že jsou nové. Všichni stejně odbočí k Vikingům, které mě vůbec nezajimají. Vážím 77–80kg a jezdím maratony atd. Za rok na tom kole najezdím tak 1500km. Jediné co všichni píšou o remerxech že praskaj dráty a vržou. Pokud má měkdo info sem s ním.;o)

      Předem díky za Vaše odezvy. Biku Zdar

      0 0
      • Vilém  

        Kamos ty 7325 vozi, na mtbo a je spokojen. Jen byl i samotnym dealerem remerxu upozornovan, ze to neni na vetsi vahy tak kolem 75kg. Vypadaji moc pekne a narozdil od Vikingu jsou klasicke konstrukce, kde nema co praskat, povolovat se, lupat. Pouzite novatec naby, CX-ray draty, jsou osvedcene a rafky remerx delat umi.

        0 0
        • Adrenaline  

          Díky moc, konečně někdo něco napsal co jsem potřeboval..

          0 0
        • Honza321  

          a co je omezuje nad 75kg (strop by měl být spíš někde kolem 85kg když mají 28děr)??? dráty CX-Ray které vydrží AM a DH použití, alu niple to musí vydržet taky a náby jsou Novatec takže kde je problém???

          0 0
          • Adrenaline  

            Taky si myslím že ten strop bude asik někde jinde, když vemu kola o 24 a míň drátech a jací lidi je jezdí. Asik je to pouze doporučení… Ale zkusím napsat do remerxu a uvidíme.

            0 0
          • Vilém  

            Nejezdil jsem je, ale udajne nizsi tuhost.

            0 0
    • Mr.Infernal  

      Nazdar, chci se zeptat jak jsou na tom kola s kompatibilitou na bezdušové pláště? Můžu na ně dát tohle http://www.kupkolo.cz/…95_5945.html ?

      0 0
      • Hnoj  

        Jedině s Rubena Tubeless kitem, každopádně pokud tvůj prodejce ty kola nemá na skladě, máš pech. Zase už nejsou a nějakou dobu nebududou, logistiku u Remeše fakt nezvládaj…

        0 0
        • Mr.Infernal  

          Ono to nějak nespěchá stejně výměnu kol spolu na kotoučové brzdy plánuju až po sezoně někdy na podzim/zimu. Jen jsem se potřeboval ujistit že se na tom nezabiju, zatím jsem vždy jezdil na dušových pláštích a prostě z bezdušových mám jiný pocit :-)

          0 0
          • Hnoj  

            Tak ještě oprava, právě jsem tydle kola zprovoznil jen se žlutou páskou No Tubes, ventilky, tmelem a Rubena Tubeless supra plášti. Tubelesskit netřeba :-)

            0 0
            • raceman  

              to je dobrá zpráva :-)

              jen pro zajímavost, testuješ takhle nasazené pláště podobně jako typek v tom videu z webu NT na ten únik vzduchu při „odchlípnutí pláště“?

              0 0
              • Hnoj  

                Tak při 35Psi s tou gumou ani nehnu, ta UST patka drží jako přibitá…

                Stan to zkouší se zcela běžnými plášti, které nemají tak silné patky.

                0 0
            • Mr.Infernal  

              Výborně :-) Já na ně chci hodit Rubena Charybdis Tubeless Supra, akorát mě zaráží malá váha kolem 450g, není to na tubeless plášt trošku risk?

              0 0
              • biker jura  

                bud rad že je lehky, taky moje rubeny vázili 450 a 460

                0 0
              • Hnoj  

                Já jsem obovouval Scyllu a Charybdis Tubeless Supra a váha byla 530 a 540g.

                0 0
                • Mr.Infernal  

                  Jaký rozměr to byl? Já chci 2.0

                  0 0
                • Mr.Infernal  

                  Omlouvám se za OT ale nedá mi to. Neví někdo jak si ty Rubeny budou stát na asfaltu oproti Conti Race Kingům? V terénu jezdím rád ale v dnešní době než k němu dojedu tak ještě urazím 15km po silnici takže to i se zpáteční cestou klidě vyjde 50:50 asfalt/terén.

                  0 0
                  • Hnoj  

                    Ma asfaltu mizej před očina, směs je vážně měkká.

                    0 0
            • Trainman  

              Taky se chystám rozběhnout na 7325 bezdušáky. Jaké jsi použil ventilky? Je Rubeňáckej Tubelesskit o moc horší (protože vyjde asi levněji než notubes páska + ventilky)? Dík

              0 0
              • blisterexist  

                ventilky vystřihni z duše:-), pásku dej stříbrnou co prodávaj v každým krámě

                0 0
                • Trainman  

                  nechci český DomaDo řešení, za ověřený systém si rád zaplatím, na to se mám rád :)

                  0 0
                  • blisterexist  

                    tak pokud ti není líto vyhodit 500 zbytečně:-), já nejsem tak bohatý, tak jak to vozím já to vozí min 6 lidí co znám a nikomu se nic nepokazilo

                    0 0
    • MirosPikos  

      Pořídil jsem je od RB s rámem, dnes jsem zjistil, že origo by měli mít placaté dráty (CX-ray) a já dostal eloxované 2mm obyč kulaté. Je v tom nějaký zásadní rozdíl kromě váhy? Nebo co mi k této OEM verzi můžete říct…

      Díky

      0 0
    • MirosPikos  

      Jezdí někdo 7325 předělané na bezdušáky? (Rubena Kit + NoTubes mlíko)? Zajímalo by mě, jestli nebude dělat problém těch 17mm šířka.

      0 0
    • Trainman  

      Čau, nejezdí tu někdo prosím ráfky 29" Remerx 7325 s nábama SRAM X.7? Mají sice 32 drátů vpředu i vzadu, nicméně potřebuji aby bez nějakých problémů vzaly pilota 100kg. Díky!

      0 0
      • Vilém  

        Proc myslis, ze u nich pisou „Doporučený váhový limit: 85 kg“ ?

        0 0
        • Trainman  

          No, pokud vím, tak to je pro 28drátů a 26 palců. Ale dobře, budu to brát že to platí i pro 32 drátů a 29 palců :)

          0 0
          • Vilém  

            A myslis, ze tim vetsim prumerem ziska rafek na pevnosti? :)

            0 0
            • Trainman  

              Samozřejmě že ne, napsal jsem to trochu neobratně. :) Řeším ale dilema. Zjistil jsem, že to je na 2mm drátech. Žádný brutální zacházení by ta kola nečekalo, jen bych prostě pak nerad každý týden centroval…

              0 0
      • Smazaný účet  

        pokud potrebujes, tak se nabizi zdvojeni predniho a zadniho kola…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.