• olkyczase

    Jaké máte výhrady proti kolům Maxbike? Já osobně vidím jen přednosti. Hlavně ve výbavě, kdy už od Altusu je výbava komplet Sh, bez taiwan dílů a tedy plně kompatibilní, kvalitativně na výši, vydrží, vše je spolehlivé ..
    Jediné „slabší“ místo vidím v nadváze, která je ale jen u nižší a střední třídy, kolem 500 g .. Ale osobně bych dal přednost Maxbike s Altusem až Aliviem, než obdobné cenové kategorii GT, Rock Machine a jiné renomované zn., kde se platí jen za rám a jehož cena je kompenzována ubohou, noname výbavou .. J.

    Anketa: Maxbike je:

    10x
    19%
    OK
    6x
    12%
    fuj
    29x
    56%
    0 0
    •  

      Já mám taky nadváhu, takže nemám výhrad.

      0 0
    • roud  

      Nechci flame jen se zeptám jel si někdy na něm ty rámy se kroutěj jak bestie… to myslim stačí jako nevýhoda…

      0 0
      • olkyczase  

        Jel, ale jen tak .. tohle nedokáži posoudit, proto jsem založil tuto diskusi .. sbírám poznatky těch, kdo na nich jezdí/li .. J.

        0 0
      • olkyczase  

        Bylo by vhodné uvádět, zda hovoříte o rámu 6061, 7005, n. 7005SL .. J.

        0 0
    • mechanik  

      Už jsi konečně uvědom,že napsat BEZ ŽÁDNÝCH TAIWAN DÍLU… je nebetyčná BLBOST… Samotný rám je 100% Taiwan (ostatně jako všechno a skoro všechny ostatní)

      0 0
      • mechanik  

        Jo a hlasovat nebudu… Nejsou to špatná kola a někomu název MAXBYKE :-) stačí.

        0 0
      • olkyczase  

        Mechaniku, pochop, že hovořím o dílech, vyrábějící Sh .. A neříkej, že Sh vyrábí na Taiwanu, to kje známo .. jde mi o noname díly a zn. SH, která je zárukou spolehlivosti, kompatibility avýdrže .. a nechytej mne za slovo, každý výrobce má procento zmetkovitosti, alke jde o celkový pohled, o přístup Sh ke svým výrobkům .. Mechaniku, neslovíčkař, toto je podružné, neodváděj pozornost od tématu ..
        Ještě 1×: Je rozdíl, jestli zkombinuji noname řazení anebo bude vše od SH, kde to šlape jako švýcary .. J.

        0 0
        • Vilém  

          A v jake cenove kategorii vyrobci michaji noname razeni s Shimanem? Tak do 5000,– ?

          0 0
          • olkyczase  

            Ne. Tř. namátkou kolem 17000,–. Kdežto Maxbike už nad 8000,– s taiwanem nemontuje. J.

            0 0
            • Vilém  

              Muzu Te poprosit o nejaky konktretni priklad. Fakt jsem myslel, ze od tech cca 5000,– ma vse razeni bud Sh. nebo Sram. Pokud myslis nejake jine komponenty, napr. naby, str. osy atd., tak tam je mi to jasny.

              0 0
        • mechanik  

          I shimano se dělá na taiwaně…

          0 0
      • olkyczase  

        A je to, jaks napsal v dovětku: všechny rámy (a věci) jsou z Taiwanu (viz thread o rámu Made in USA) .. čili tento Tvůj argument je irelevantní, jen zbytečně čeří H2O .. J.

        0 0
      • o.1  

        Najzabavnejsie na tom je , ze automaticky je to myslene ako Taiwan = smejd ( + podvedoma motivacia my sme ta elita a mozno este nejaki japonci). Nuz ale zas naco brat ludom iluzie…

        0 0
        • olkyczase  

          Nemyslel jsem, že taiwan věci jsou šmejd, ale že je není vhodné kombinovat s SH .. A v porovnání s SH taiwan prohrává .. J.

          0 0
    • Lister  

      je to maxbike a to úplně stačí, stejné výhradu jako ke kolům typo galaxy, Dominátor apod.......jsem snob a klidně si to přiznám :)

      0 0
    • Gorgov  

      ošklivý- hodně, těžký, levný rámy. Co k tomu víc říci? nechtěl bych to pro sebe ani zadarmo. A to sem chudej student…:)

      0 0
      • olkyczase  

        :-) J.

        0 0
      • Hejdik  

        Musím reagovat:Oškli­vý???V sekci naše biky se nikdo k mému Maxbiku nevyjádřil jako odpudivý,nebo nic moc. Těžký??? 1600–1700g je těžký rám??? Levný???-Ano levnější on je,a co?

        0 0
        • Pebe  

          imho je to kvůli tý pěkný barvě rámu a tu váhu jsi taky neupravil ;-)

          0 0
          • Hejdik  

            Na váze nemám co upravovat ta je s těmito komponenty taková jaká je.

            0 0
            • Pebe  

              mohl by jsi teda vyfotit kolo na váze? 11.5kg to imho nemá

              0 0
              • olkyczase  

                Maxbike dělá na nižší váze: 11,05, model 770 .. J.

                0 0
                • Pebe  

                  fakt? škoda že ho Hejdik nemá… informace platná asi jako že Scott dělá fula pod 10kg, na nic

                  0 0
                  • olkyczase  

                    myslím, že jsi krapet mimo .. Hejdík nikde nepsla o váze 11,5, to Ty ..Možná mi něco uniká, tož mi to osvětli .. J.

                    0 0
                    • Vilém  

                      No ono se staci kouknout do Hejdikova profilu a tam to najdes, nac narazi.

                      0 0
                      • olkyczase  

                        Pravda, chybí mu proti defaultní váze 700 g, ale třeba to odlehčila vidla a pláště .. co my víme .. tedy já .. neznám váhy těchto věcí .. J.

                        0 0
                    • Pebe  

                      já tvrdim, že to 11.5kg v tomhle osazení nemá, nic víc

                      0 0
                  • olkyczase  

                    Hejdík naopak psal, že váhu má Maxbike takovou, jakou má, čili naopak, netvrdil, že jsou extra lehké .. J.

                    0 0
          • Hejdik  

            Tohle teď není na tebe,ale zajímavé je,že někdo dokáže dát něčemu známku super,a pak se o tom samém vyjádří známkou fuj. že by náznak schyzofrenie???

            0 0
            • přišlapávač  

              roudík no :-)

              0 0
              • roud  

                tohle byl teda podraz šáhněte si do svědomí co ste mu dali vy a pak se podívejte co dostal ten pells s foxem od vás nedávno pak mě teprve kritizujte :oů

                0 0
                • přišlapávač  

                  bavíme se tu o pellsu? já myslím že o maxbiku a ten moc lidí nehodnotilo…

                  0 0
                  • roud  

                    Heh ok moje hodnocení u jeho kola nebylo objektivní ale to nemění nic na tom že maxbike je děs… A to že se kroutí jak děs potvrdil sám hejdík v tom co napsal :O)

                    0 0
                    • přišlapávač  

                      no vidiš a to chtěl asi slyšet že nebylo objektivní :-) ale v pohodě, mě je to jedno, já těmto kolům taky nehodluju, ale každého věc…

                      0 0
                      • roud  

                        Heh je to jedno každej ať si jezdí na čem chce hlavně že mu to vyhovuje… :O)

                        0 0
        • Gorgov  

          uz si spokojenej? jinak budina na webu uvadi hmotnost 1950g, ale nedivil bych se kdyby to bylo pres 2 kilca. A nemysli si ze za 3 a pul sezenes slusnej ram. myslim ze za tu canu koupim lepis nosaint…

          0 0
      • olkyczase  

        .. asi máš bohaté mecenáše .. :-) J.

        0 0
    • michalstep  

      Nejsem „znalec“ a dávno už ani „honič kilometrů“, takže popíšu jen nedávné os.zkušenosti.Loni na jaře mi ukradli zánovního scotta (Aspen) koupený koncem r.2006 . Kolo ve výbavě nejvýš Sh LX stálo se slevou těsně pod 20tis. a vážilo lehce přes 13Kg se šlapkama. Krátce na to mi ukradli další a nezbylo než začít shánět něco, abych měl vůbec na čem jezdit. Po dlouhém hledání jsem narazil na „noname“ MAXBIKE. V ceně ještě o „litr“ nižší (vč.nášlapů) jsem koupil kolo s rámem 7005 SL, lehčí o dobrý 1kg, rám model 2007/8, ve výbavě Deore LX – XT. Celou dobu co jezdím ,se snažím nezaplést s koly vybavenými „podrasou“ Altusů, Alivií apod. a podle toho volím i výrobce. Tentokrát jsem přesto vybíral jinak než dle známé značky (Authorem, Kelly a spol. trochu zpupně pohrdám) a min.s poměrem cena/(výbava+rám+hmot­nost+kvalita provedení+vzhled) jsem spokojený. Navíc jsem koupil v obchůdku, který jsem do té doby ignoroval. Takže teď mám jako bonus navíc dobrou zkušenost i se servisem (po dlouhé době). Jak je trvanlivý zatím nepovím, ale jednu pořádnou šlupku už rám (na rozdíl od zadního super ráfku) přežil bez ztráty kytičky.

      0 0
      • Vilém  

        Jaka to nahoda, ze sotva Olkyc zalozi tento thread, tak ty se tu zaregistrujes a popises svoji zkusenost s temito koly. Nic proti teto znaccce nemam, pokud se ty kola nekomu libi, tak at si ho klido koupi, jen mi tvuj prispevek prijde jako hodne velka a nepravdepodobna nahoda.

        0 0
        • michalstep  

          Náhoda to je, dodělal jsem si svou práci a na moment před obědovou přestávkou obhlížím oblíbené weby (kola, letadla, reality). Jinak ten obchod je v HK. "olkyc"e opravdu neznám.

          0 0
          • Vilém  

            Mozny to je, ale v tom pripade je to nahoda 1:moc :) Jinak at bike slouzi.

            0 0
      • vladaza  

        bral jsem stejný rám loni synovi a řekl bych, že za stejný peníze bych podobný rám koupil těžko – váha, provedení, kvalita povrchové úpravy … za cca 3000, to jde. to nejsou výrobky pro fajnšmekry nebo závodníky, ale pro člověka, kterého zajímá užitná hodnota a nějakou značku na rámu prostě neřeší. v Olomouci těchto kol jezdí hodně / i v krosových verzích/, prodává je např. Kaňkovský, tož to žádná hrůza nebude

        0 0
      • favorit.  

        „Authorem, Kelly a spol. trochu zpupně pohrdám“ – to se mi hrozne libi. Tak sis koupil Maxbike :-DDD

        0 0
    • Hejdik  

      No pročítám si tenhle thread ,už jen proto,že kolo maxbike mám a jezdím na něm. No některé přízpěvky mi přijdou celkem úsměvné,al nikoho nechci zhazovat,páč názory jsou svobodné. Zde by se hodilo:„kdo chce psa bít,hůl si najde“! ANO,nejsou to drahá kola,která ve své ceně mají především cenu značky,jak je tomu třeba u Adidasu a jiných renomovaných značek. ANO, nejsou to kola,která by se svou kvalitou rovnala značkám jako Rockymountain,Ma­rin,Scott,aj. ANO,nutno přiznat,že modely r. 2006 a dříve na tom nebyly zrovna nadvakrát nejlíp a to jak kvalitativně,tak především designově,nutno ovšem podotknou,že asi ne nejhůř. Ano i dnes jsou to kola řadící se do kategorie levnějších výrobků. Myslím,že všechny výše mnou zmíněné pohledy lze brát prostě jako fakt. Ovšem na druhou stranu se ptám,co je na tom tak špatného? Vždyť se přece jedná o kola,která jsou standartně osazována ověřenýmy a kvalitními komponenty,Co se týká samotného rámu i v tomto pohledu šla tato značka kus dále a myslím,že jde dobrou cestou. Sám jezdím rám 7005 Super Lite a nemůžu proti němu zatím říct zásadní negativa. Geometrie je skvělá a už vydržel několik ran. Designově je na tom dobře ,váhově a cenově taky. Sice není super tuhý ,ale takový bych stejně nechtěl. To je asi tak to zásadní ,co jsem chtěl napsat. Pro mě jsou názory typu,je to Maxbike a to stačí,naprosto bezcenné a nicnevypovydající.

      0 0
    • XC-biker1  

      Mám Maxbike 35MB a jsem spokojený.Zažil už hoodně pěknych ran,a použival jsem ho hlavně na závody.Všechno vydržel a slouží dál,ted už ale bude jen jako zimák.Ale nevidim na těch rámech nic špatného.

      0 0
    • McBlacky  

      dávám fuj a stojím si za tím.

      nelíbí se mi značky, které nakoupí nejlevnější šrot z katalogu taiwanu, olepí to návrhem Franty z Horní Dolní, který si stáhnul fotokrám z netu a osadí to tím co ostatní. Navíc o značkách, jejichž jediný plus je cena mám svý mínění, taky nekupuju nejlevnější hajzlpapír…

      někomu to ovšem vyhovovat může.

      0 0
      • Hejdik  

        Ano i tohle může být názor…

        0 0
      • olkyczase  

        Právě ten rozdíl mezi Maxbike a „tím co ostatní“ je v tom, že to neosadí „tím co ostatní“! Maxbike osazuje jen Shimanem, narozdíl od Kellyse, Authora, Leader Foxe a d. J.

        0 0
        • McBlacky  

          chápu, že z nějakýho důvodu musíš dělat reklamu maxbiku. Ale co se týče řazení a pohonu,tak drtivá většina značek v ceně nad 10tisíc osazuje shimanem, pokud nepoužívá sram. když uvádíš ty značky tak se mrkni na Kellys quartz Author Basic LF Classic

          to že někdo používá i brzdy a náby ze sady, není argument že je lepší, protože speciálně náby Shimano ty bych moc jako kvalitu neviděl. měl jsem STX, alivio, deore, XT a všechny se vysraly, nejvíc vydržely XT -ovšem méně než 5000km se servisem je sakra málo /srovnávám s Real,DT Cerit, Novatec, author, které jezdím ted/, takže v porovnání quando, joytech atd nemám pocit že by alivio náby byly výhra. A zbývají nám brzdy – na tom bych obhajobu nestavěl i Tektro brzdí slušně…

          0 0
          • olkyczase  

            Ano, beru v potaz i čelisti, např. Tektra. Dát je na Deore, to mi nepřijde košér. A ještě se hojně dávají kliky Sun Tour, což též není optimální, jakožto součást řazení .. No a př. nába je sice to poslední, ale vždy dám přednost Sh, než Quandu .. J.

            0 0
            • mechanik  

              A kolikrát je právě to Quando lepší…!

              0 0
              • olkyczase  

                To bych netvrdil. Měl jsem v rukou průmysly a nové, nevypoletené drhly jak vyjeté konusové .. a ne 1, ale 1 vedle 2., celá várka, asi 20 .. A proto noname (což Quando je) raději ne .. J.

                0 0
                • mechanik  

                  Jo?… tak to byly zmetky, které zase nějaký dobrák dovezl protože byly za dobré prachy. Jinak právě Quando dělá náboje pro X dalších firem, které by si výsloveně špatnou kvalitou hodně pošramotily pověst :-)

                  0 0
                  • olkyczase  

                    obecně řečeno: Kolik lidí zná qUANDO A KOLIK Sh ..? :-) J.

                    0 0
                    • mechanik  

                      Jo hodně lidí zná v poslední době „hodně kvalitní“ shitmano :-) I když dnes je každý materiál víceméně SPOTŘEBNÍ !!!

                      0 0
                      • olkyczase  

                        Demagog jsi .. každý ví, že u Sh má jistotu, kdežto u taiwanu ne .. Jen tu řečníš, ale stačí se zeptat kohokoliv, ne tu vaší cykloloby, omezené na pár studentíků a jim poplatným rádobymechanikům (obecně) a jiným odborníkům, kteří nejsou sto uznat schopnosti a výkony jiných a jen zesměšňují, jako Ty ..J.

                        0 0
                • omar  

                  ty si hroznej demagog, 99% lidi co si koupi kolo v techto kategoriich je uplne jedno jestli tam sou brzdy sh nebo tektro protoze ten rozdil nepoznaj, kdybych ti zavazal oci tak ten rozdil nepoznas taky , jenom blbe argumentujes napisama, ( neberu v potas samozřejmě třeba plastovy brzdy – ty na kole za 10 nebudou )

                  0 0
                  • mechanik  

                    A co bys chtěl po SM Olkycovi … I když i já jsem z SM :-)

                    0 0
                  • olkyczase  

                    proč demagog?? Prostě lidi chtějí jistotu kvality, kterou u Sh mají, kdežto noname ne .. Nejde o zavázané oči ..a já bych to poznal, jsem lepším, než Ty ..:-P .. Ale jde o další věci, jako výdrž, kompatibilita, prodloužená záruka ..atd .. J.

                    0 0
                    • omar  

                      co je na tektru no name ? ty poznas ten rozdíl ? že se ve fabrice tektra delaj treba avidy, ty sou taky spatny ?

                      0 0
                      • JSt  

                        avidy jsou taky nounejm, pac to neni shimano ;-).

                        0 0
                      • olkyczase  

                        přesně, že poznám .. mají větší vůli na čepu, strává se, že pružina při max, n. min napnutí vyskočí a pak musíš brzdu sundat a nahodit pérko, že každá pružina chodí jinak, odchází mnnohrm dřív, nechtějí se vracet, páč mívají menší D na čepu .. prostě komplikace tu občas jsou, což o Sh nelze říct .. Už jen montáž, kdy Sh nepotřebují podložku .. při demontáži se Tektra někdy rozpadnou a musíš je skládat .. J.

                        0 0
                        • JSt  

                          u altusu mi taky obcas vyskocila pruzina. ze by byly vsecky stejne predepnuty se vubec rict neda (kolikrat to musis rukou napruzit, aby si jakz takz odpovidaly). vuli maji taky. v podobne cenove hladine je kvalita zpracovani ±stejna.

                          0 0
                          • olkyczase  

                            Tak to ne, to se mi nikdy nestalo, aby pružina sama vyskočila, považuji to za nemožné .. stejně jako nesmysl, že by se pružiny musely napínat v ruce, resp. kleštích .. a že jsem jich namontoval min 1000 ..Vždy seděly perfektně .. A co se stejnoměrného napnutí obou čelistí týká, jde mi o to, že u tektra je rozdíl takový, že musím pružinu posunout do jiného otvoru v navářce, aby se předpětí srovnalo ..
                            Samo, že se nebavíme o cantilevrech .. J.

                            0 0
                  • Andrzej  

                    ale houby, uznej ze treba ty brzdy fakt maji solidni technickou uroven a pouzivaji kvalitni materialy. olkyc to vidi tak, ze na 2 kolech za stejnou cenu napr author a maxbike fakt jsou trosku lepsi brzdy. jestli to pozna bezny spotrebitel se zavrenyma ocima se sice muzeme hadat, ale jako clovek ktery s kolama pracuje vis ze ty shimana brzdy jsou trosku lepsi.

                    0 0
                    • olkyczase  

                      nehovořím o běžném spotřebiteli (a i ten to časem může poznat), ale o objektivním srovnání .. J.

                      0 0
          • olkyczase  

            tak jsem kouknul: Author Basic: Brzdy:Tektro(Ta­iwan), Kliky: SunTour(sice pův. Japan, ale není SH). Vidla: RST Capa v porovnání se Sun Tour XCM-HLO prohrává ..
            A reklamu ..?? Dá se to i tak říct, jak říkáš Ty .. Má odpověď: Protože je to můj názor! J.

            0 0
      • Gorgov  

        presne tak

        0 0
    • alex33  

      Maxbike jsem vlastnil ,ale trekový rám ve22-musím říci,nejezdilo se na něm nejhůř,ale kroutil se jako had,tuhost byla skutečně mizerná.Za ty kačky proč ne,ale znova bych do něj nešel:-(

      0 0
    • kesu  

      mne treba nejvic vadi ze nedelaj karbonovy celopera:D. poskladat levny kolo na nudnym ramu a osazeni deore umi fakt kazdej.Ja hodnotim vyrobce podle vyvoje technologie a pak podle celkovyho vysledku

      0 0
      • Patar  

        Bohužel celkové výsledky nejsou dané kvalitou, ale bombastickou reklamou (viz na českém trhu např. AUTHOR , MERIDA a pod.) A k tomu carb. celopéru: než se objeví zákazník s takovým požadavkem, přijde dalších 10 000 řadových cyklistů pro kola v cenové kategorii 9000–25000,– Kč. MAXBIKE je pro mne konkurenční firma, nevidím však důvod, proč by se nemohla ucházet o reálně uvažujícího zákazníka, jež nepotřebuje kolo k extrémnímu využívání a jehož finanční možnosti mají nějaký strop.

        0 0
      • Patar  

        Bohužel celkové výsledky nejsou dané kvalitou, ale bombastickou reklamou (viz na českém trhu např. AUTHOR , MERIDA a pod.) A k tomu carb. celopéru: než se objeví zákazník s takovým požadavkem, přijde dalších 10 000 řadových cyklistů pro kola v cenové kategorii 9000–25000,– Kč. MAXBIKE je pro mne konkurenční firma, nevidím však důvod, proč by se nemohla ucházet o reálně uvažujícího zákazníka, jež nepotřebuje kolo k extrémnímu využívání a jehož finanční možnosti mají nějaký strop.

        0 0
      • olkyczase  

        Ne každý je milionářský synek .. :-) J.

        0 0
    • pitos  

      takové nějaké maxbiky si dáváme běžně k večeři:))

      0 0
    • pitos  

      takové nějaké maxbiky si dáváme běžně k večeři:))

      0 0
      • olkyczase  

        .. dokonce čerstvé zboží .. J.

        0 0
      • ota  

        jestli takto slavíte maxbika tak nechci vidět tu pařbu až ti přijde norco :)

        0 0
      • olkyczase  

        Jestli ho tam ještě máš a i váhu, nemohl bys ho na ni hodit? Díky. J.

        0 0
        • pitos  

          Váhu opravdu nevím,je to kolo kamarádky,stavěl jí ho její přítel.Je to její první MTB ,ona na biku teprve začíná a to se musí pořádně zapít a zajíst:)

          0 0
      • Peslezedirou  

        Fernet, víno, hm pán si umí vybrat drink k večeři :-).

        0 0
      • olkyczase  

        Nj, vánoce .. :-) J.

        0 0
    • olkyczase  

      Chtěl bych uvést, že do hodnocení by jste měli zohlednit i cenu .. Když půjdeme do extrémů (pro lepší názornost .. ;o)), tak kolik z vás by si koupilo to, co má, kdyby cena byla 2× tolik?? A KOLIK lidí BY DALO PŘEDNOST Maxbike za polovic?? Porovnávat vaše XTR na karbonu s Deore na Maxbike, to je unfair ..
      Anebo by se otázka mohla položit jinak .. ale to je na sólo diskusi .. a srovnávací test .. J.

      0 0
      • tri3lobit  

        mna na tejto znacke a jej podobnych odradza hlavne to ze je to mala a v sucastnosti este neznama znacka, aj ked niektore bajky moze mat slusne a hlavne by som sa bal reklamacie u nich keby sa nahodou nieco pokazilo coz sa moze aj na tom najlepsiom biku, predsa ked clovek ma bike od svetoznamej znacky s dobrym menom a este od nejkeho slusneho predajcu taktam je riziko mensie

        0 0
        • olkyczase  

          Maxbike vyřizují reklamace promptně a objektivně, spíš ve svůj neprospěch, je-li situace sporná .. J.

          0 0
          • tri3lobit  

            ako moze byt nemam s tou znackou skusenosti ale proste taky mam pocit z takychto znaciek

            0 0
    • prodi  

      copak, rozhod si se po Favoritu a Velamosu prodávat i Maxbike?

      0 0
      • Dvain  

        www.volny.cz/cyklosustik/

        Reklama je dobrá věc, ale pochybuju, že tady někoho Maxbikem oslní…

        0 0
        • olkyczase  

          @ Prodi, Dvain: Došly vám argumenty, tak jste se rozhodli k osobním útokúm a spojování identit .. i to svědčí o vašich omezených názorech .. Je spousta prodejců, kteří prodávají maxbike, tak proč máte bobky zmínit je?? Páč jste srabící a navážíte se jen do oběti, kterou si vaše stádo BF vyhlídlo .. Co řeknete na to, když Maxbike prodávají největší prodejci v Ov: YOGI .. a v podstatě téměř všichni .. Budete mít odvahu se navézt do nich ..? Vaše jednání je ubohé, charakterizující vaše nedospělé myšlení .. Pámbusvámi a zlý pryč .. :-) J.

          0 0
          • Dvain  

            Come on!

            Nikomu argumenty nedosly, ani na tebe nikdo neutoci. Jedinej kdo utoci jsi ty. Nic proti Maxbike nemam, jen jsem konstatoval, ze zdejsi stado BF temito koly neoslnis a odkazem jsem odpovedel na dotaz. Stydis se za svoje stranky?

            0 0
            • Gorgov  

              ja bych se styděl:) ale myslim, ze argumenty sou zbytecny, pan je blb a na ty argumenty neplati.

              0 0
              • olkyczase  

                Vypadá to, že blb jsi Ty a Dvain, kdž do hodnocení kol pletete jako argument něčí www, které rozhodně nejsou ke chválení, ale pro ostudu .. :-P ..Ale co to má co dělat s kvalitou Maxbike, to se vám nepodařilo, zatím, vysvětlit .. a zřejmě nikdy nepodaří .. jste jednoznačně jen hnidopiši, kteří argumentují nesmysly bez souvislosti .. J.

                0 0
                • Veeteck  

                  Proc se k tem strankam nehlasis?

                  0 0
                • Gorgov  

                  nesnazim se argumentnovat, taky pisu, ze je to zbytecny. Ale ze zapres vlastni stranky? To je skoro jako zaprit sveho otce, sve vlastni ja :D A to ze si jinej ja myslim kazdymu jasny.

                  0 0
                  • olkyczase  

                    Co bych zapíral vlastní stránky? Jen se bavím na úplně jiné téma, proto se k těm www nehodlám vyjadřovat .. ostatně slušnost je, nevnucovat někomu něco, co si nepřeje .. prostě slušnost, etika a charakter jsou pro Tebe cizí slova .. a jen to tu zasíráš flame warem .. Holt si založ vlastní téma a tam se bav o těch www a neotravuj tu .. nedochází ..?? :-)
                    Tohle. : ..//Dvain Muž (17.01.2008 10:18:45) 78.102.49.xxx 3×> Kola Maxbike – výhrady. (^ odpověď na 2× ^) www.volny.cz/cyklosustik/

                    Reklama je dobrá věc, ale pochybuju, že tady někoho Maxbikem oslní…// .. mi jako odpověď Prodimu nepřijde, jen jako čistý Flame war .. Takže platí: Založ si vlastní thread a nepruď tu .. J.

                    0 0
              • olkyczase  

                Jsi typický příklad absence argumentů: Když dojdou, řekneš „Pán je blb ..“ ..:-D .. Jenže to vypovídá jen o Tobě, jak říká jedno latinské přísloví .. Jaky je clovek sam, takova je i jeho rec. (Cicero)
                A že jsem to zkopčil? tO VA? pROČ? :-) .. J.

                0 0
            • olkyczase  

              Anbo, došly Ti argumenty, jinak bys tu neodkazoval na něčí www .. je to irelevantní, nic to na kvalitě kol nemění .. a že Ti došly argumenty dokazuje i to, že jsi neměl oidvahu poukázat na stránky velkých prodejců, jako YOGI, ale poukázal jsi na nějakého malého obchodníčka, který ví, co je dobré a vyzná se, na rozdíl od Tebe .. a dokáže objektivně věci posoudit .. A Ty?? Bohužel .. nic, jen plané plácání .. Páč jsem nikoho nechtěl maxbiky oslnit, jsen jsem chtěl objektivně poznat negativní názory na ně .. Bohužel vaše negativní názory jsou všechny tendenční a tedy zaujaté .. nedokážete vyvrátit mé argumenty o „čisté rase“ Maxbiků ..
              Vysvětli, co Tebou odkazované www mají společného s (ne)kvalitou Maxbike ..!! J.

              0 0
              • Dvain  

                What?

                Asi mas nejaky problem. Nevim proc mi tu porad pises o nejakem YOGI a o kvalite Maxbike. Me vubec tvuj Maxbike nezajima! Odpovidal jsem na dotaz od prodiho, ne na zakladajici. Uz mi nepis a pokud mozno NEPIS VUBEC!

                0 0
                • olkyczase  

                  Jsi v mém threadu a jako jeho admin Tě žádám, drž se tématu .. Uz mi nepis a pokud mozno NEPIS VUBEC! Díky.. :-) J.

                  0 0
                  • Evilcleaner  

                    tvém threadu:D:D tak to bychom ti na něj asi neměli nikdo šahat… ale abych se teda držel tématu… k maxbikům asi tolik: nevěřím jim, máš pravdu že dávají komplet sady shimano, což je podle mě chvályhodné, ale ostatní komponenty (zoom, velo) se mi ani trochu nelíbí. když skládáme tandemy a další speciálky tak je používáme ke snížení poměrně vysoké pořizovací částky a teda nemůžu říct že by to bylo něco zázračného, sám bych si to na kolo nikdy nedal. jinak občas stavíme kola i na rámech maxbike, nebývají s tím problémy ale obvykle to používají nenároční uživatelé. tolik můžu říct k kolům maxbike s čistým svědomím. ještě bych snad dodal že jsem žádný maxbike nikdy nejezdil, takže je tohle pouze subjektivní pocit

                    0 0
                    • olkyczase  

                      Ano, můj thread, páč já ho založil a mám za povinnost jej usměrňovat .. v rámci možností .. A že jsou tu i neuvědomělé a nekalé živly, to bohužel .. takže Tvá ironie není zcela All right .. Ovšem proti zlovůli nic nenadělám, je to dáno portálem, .. jeho systémem ..
                      No a co se týká ZOOM dílů .. A kdo je nepoužívá? Kola z násobně vyšší cenou ..? neobjektivní .. a pak i ZOOM má několik kategorií kvality .. A to se bavíme o střední třídě .. Od LX už je na kolech jen objímka ZOOM .. a na té se Ti nemá co nelíbit ..:-) .. A Velo jsou jen sedla (gripy jen u lowendů), která jsou lehká a parádní .. (tedy osobně jsem 1 zkoušel a už bych si ho nedal :-) ) ..
                      ale jak říkám, Velo a ZOOM používají skoro všichni výrobci kol této třídy .. čili to nepovažuji za argument .. Ale udělám anketu, jak jsem o ní uvažoval výše .. :-)
                      (A pozdravuj KL .. ;o)) J.

                      0 0
                      • Evilcleaner  

                        nemyslím si že zoom používá většina výrobců… ale to je jedno, uznávám že se můžu mýlit protože neznám lonskou ani letošní specifikaci maxbiků dopodrobna…jen mě shocklo že na kole za 30k (trekkingové-07) může být všechno značky zoom (byť LITE, nebo jak se to jmenuje), neměl bych k tomu prostě důvěru, je to čistě psychický blok nezaložený na ničem opodstaťneném, maximálně na pocitu při omaku dílů, navíc na komponentech zoom mě nehorázně štve jeden detail… k instalaci nestačí mnohdy imbusák 5, ale občas se musí použít 4 i 6, je to ********* ale otravná btw odkud znáš KL?:)

                        0 0
    • jarda  

      Přijde mi, že MAXBIKE není o nic levnější než ostatní „české značky“- viz obrázek.Jen je vidět, že každý výrobce klade důraz na něco jiného a kola staví pro určitou kategorii kupujících. To jestli je výhoda, že používá „čistou sadu“ bych netvrdil, protože zase výrazně ušetří jinde a to na rámu. Řekl bych totiž, že kolo „jede“ spíš podle toho jaký je rám, popřípadě vidlice. Pokud jedeš na „čisté sadě“ nebo ne asi rozdíl nebude. Ale určitě je to dobrý argument pro zákazníky, kteří se nechtějí pitvat v rozdílech mezi jednotlivými výrobci komponentů a prostě sází na jistotu a rám neřeší.

      0 0
      • jarda  

        To poslední kolo na obrázku je SUP XC870D … :-)

        0 0
      • Pebe  

        nevim, ale když budu hnidopich, tak ani jeden z těch Maxbiků nemá čistou sadu, Canlaon nemá XT pedály, Sumeru má XT smyk a přehazku oproti LX zbytku

        0 0
        • olkyczase  

          Šlo mi o to, že tam nejsou noname díly .. Maxbike u některých modelů kombinuje 2 řady vedle sebe, aby docílil nižší cenu .. ale já hovořil o noname dílech jiných výrobců ..Výš jsem je konkrétně uváděl ..J.

          0 0
      • olkyczase  

        To ne, rám pojede vždy, nikdy se nerozpadne, ani nezabrání v jízdě, což noname komponenty udělají snadno ..To je právě ten rozdíl, ve výbavě, komponentech, ne rámu .. J.

        0 0
        • Gorgov  

          ten ram se muze rozpadnout dost rychle :)

          0 0
          • olkyczase  

            ten ram se nemuze rozpadnout :) J.

            0 0
            • JSt  

              eeeee… muze ;-)

              0 0
              • olkyczase  

                Namůže!! Za víc jak 10 let existence neznám jediný případ prasklého rámu .. a to je důkaz .. ne sliby .. :-) J.

                0 0
                • tri3lobit  

                  nic v zlom ale to moze byt tym ze na maxbikoch jazdia len „amateri“, a ludia co dokazu zlomit ram si taky bike nekupia, a preto sa tie ramy nelamu ale to neznamena ze sa zlomit nemozu…

                  0 0
                  • olkyczase  

                    Hypotézy tu nemají co dělat .. Též netvrdím, že Tvůj rám je šmejd z papíru a drží jen proto, že neumíš pořádně zabrat .. Stejně bych mohl dedukovat, že za Tebe mluví opatrovník .. (nic v zlom ale, ale jen aby jsi pochopil .. :-) ) J.

                    0 0
                    • tri3lobit  

                      nie opatrovnik ale pekna sekretarka to za mna pise…;))) a hej moj terajsi ram nie je ziadna slava ale nepodarilo sa mi ho zlomit asi preto ze to je kvalitna ocel…;))0

                      0 0
                      • olkyczase  

                        Možno tak, alebo ináč .. ako si praje velkomožný náš pánko .. :-) J.

                        0 0
              • brantec  

                Jasny ze se nemuze rozpadnout..jak by mohl totiz prasknout 3kg tezkej HT ram? :-P

                0 0
                • olkyczase  

                  to nejspíš mluvíš o tom svém rámu .. Ani ten nejlevnější Maxbike neváží přes 2 kg .. :-) j.

                  0 0
                  • Vilém  

                    Tak to bych se divil. Neargumentuj ale prosim udajema vyrobce, sam jiste vis, jak v tomto smeru kecaji.

                    0 0
                    • olkyczase  

                      a lze považovat za objektivní vážení na váze výrobce? :-) (anebo byla váha zmanipulovaná .. :-)) J.

                      0 0
                      • Vilém  

                        Proste tomu neverim, ze i ten nejlevnejsi Maxbike ma ram pod 2 kg. Pokud by se ukazalo ze je tezsi, tak pak bychom se mohli dohadovat, ze nebyla stanovena velikost ramu, ze treba ty jsi myslel tu nejmensi a ja tu nejvetsi atd.

                        0 0
          • Veeteck  

            Se nesmej, tvoje kolo je taky sunt, naboje nemas Shimano, brzdy taky ne, proste hruza :)

            0 0
            • Gorgov  

              nj, ale uz mam i kola na nabach shimano! snazim se no…:)

              0 0
    • pajdulak11  

      ahoj.jezdím maxbiky už hodně dlouho a pravdou je že ty předchozí rámy za moc nestály.to ovšem vůbec neplatí o rámech 7005sl a se sadou shimano lx!odjel jsem na něm po beskydech loni 10 000km a letos na něm pojedu znova.myslím že více snad ani dodávat nemusím.za ty peníze nabízí dost.znám ovšem lidi co najedou ročně po hospodách 2000km ale znalosti a výbavou jejich kol se nemohu porovnávat!sou to prostě velcí profíci!

      0 0
      • Black knives  

        Pořád přemýšlím,o čem je vlastně tahle diskuse. Asi závěr-MB není pro „fajnšmekry“ dost „cool“,ale prý se správně říká „trendy“…Mám několik kol,a jedno z nich je MaxBike. Manželce jsem jej taky postavil,kluko­vi,i tchýni. Pro normální lidi jsou to vyhovující kola s vyváženou geometríí. O geometriích něco vím,zrovna jako to o mě ví majitel Velos.

        0 0
        • olkyczase  

          Výrobce maxbiků zaleží na tom, co prodává .. zabývá se každým detailem, každým vedením bowdenu .. důkazem je např. změna koncepce ve výrobě silniček: Dorazy řad. bowdenů se přestaly dělat na hlavovce a vrátily se na své pův. místo na spodní trubku .. Rovněž jsem s ním probíral vedení lanek u dámských kol, aby jejich funkčnost byla optimální .. Nelze tedy tvrdit, že Maxbiky se dováží bez ohledu na zákazníky .. je tu zpětná vazba na výrobce a kola se každým rokem vylepšují .. Důkazem je model (770) na XTR, který ještě předloni nebyl ..J.

          0 0
          • Vilém  

            No jo,ale co je za umeni udelat kolo na XTR, se solidni vidlici, zato vsak na stejnem ramu jako ma kolo tehoz vyrobce, stojici 15000,– ?

            0 0
            • tri3lobit  

              ono tie ramy su tak dokonale ze lepsie neexzistuju, dokonalost sama…:D:D:D

              0 0
          • mechanik  

            NÉÉ…opravdu to už se nedá číst…podléhám argumentům a přiznávám,že kola MAXBIKE jsou co do konstrukce,de­signu,použitých materiálu,život­nosti,užitných vlastnosti a všeho ostatního co obyčejný člověk i naprostý profík může od kola očekávat TO NEJDOKONALŠÍ CO NA SVĚTOVÝCH TRZÍCH EXISTUJE !!!!! HOWGH :- TO samé platí o Stvořiteli tohoto thredu-prostě komu čest tomu čest !!! Dávám do blokovaných.

            0 0
      • prodi  

        registrace vypovídá o všem…

        0 0
        • Vilém  

          Taky jsem na to koukal, je to zajimavy, ze se majitele techto kol, zacinaji ve vetsim registrovat zrovna v okamziku, kdy se tu probiraji kola Maxbike:)

          0 0
          • olkyczase  

            neargumentuj odezvou lidí, kteří se registrovali až tehdy, když viděli, že vy někteří nejste sto objektivně uznat kvality maxbike .. Prostě argumentovat tímhle mi přijde dost slabé (použiji-li velmi, velmi diplomatický výraz ..) .. Podívej i na lidi, co mají k Maxbike kladné stanovisko a jsou tu déle .. A nesnaž se prosadit za každou cenu svůj názor, který není vždy správný .. Já se svůj názor snažím zobjektivizovat právě touhle diskusí, .. Chápeš, co říkám, Viléme ..? Anebo se budeš dogmaticky držet svého konzervativního předsudku ..? J.

            0 0
            • Gorgov  

              ty si blbej az to boli, myslis ze tohle je dobra reklama? Vim i zaporna reklama je reklama, ale tohle nema cenu. Mam se registrovat pod nesmyslnym menem a vykladat tu svoje spatny zkusenosti s maxbike? jak mi prasknul druhej den a prodejce z ostravy se na me vykaslal? Nemam tolik casu…;)

              0 0
              • Black knives  

                to je škoda. zajímalo by mě,jaký typ rámu,a při jaké činnosti praskl,a ve kterém místě a nejraději foto. znám lidi,co jim praskne jakýkoliv rám,a to ještě nemzsí znamenat,že je špatný.

                0 0
                • Gorgov  

                  pochopils. Psal bych imaginarne, stejne jako pice olkyc pod vymyslenymi nicky.

                  0 0
                  • olkyczase  

                    Ty bys psal nesmysly, na rozdíl ode mne .. Já jsem olkyc a píši pod podobným nickem, aby každý věděl, že jsem to já .. Páč admin mi zablokoval přístup na pův nick .. Takže nehrej na city, ! Kdybych chtěl vystupovat pod falešným nickem, nedám si do něj původní nick .. Tohle Těš nenapadlo ..?? A přitom se to samo nabízí .. Máš nějakou školu ..? Jakou, sím Tě .. Ne, nemusíš odpovídat .. :-)
                    rÁM mAXBIKE NIKDY NIKOMU NEPRASKL, ..J.

                    0 0
                    • Gorgov  

                      ty si blbej jak daleko vidis, ani sis nevsim, ze sis zapnul caps :D A nedelej, ze nevis o jakych nickach tady mluvim, ze pajdulaku:)

                      0 0
            • Vilém  

              Ale ja nikde Maxbike neodsoudil. Jedine co jsem o techto kolech napsal bylo to, ze pokud se lidem libi, tak at si je klido koupi. Osobne se mi ty novejsi modely libni vic nez treba poutovej Kellys. Proste me jen zarazila ta zvlastni souhra okolnosti, ze se tu registruji lide jen proto, aby podporili tuto znacku. Me by to treba nestalo zato, jsem se svejma kolama spokojenej a nemam potrebu nekde obhajovat svoji volbu.

              0 0
              • olkyczase  

                Ano. Ale nepřímo svými výroky narážíš na určitou, pro mne nesmyslnou, možnost falešných, vzájemně se podporujících nicků .. čehož se hned někteří chytli .. Já Ti jen říkám, že je logické, že v diskusi o Maxbicích se musí ozvat jejich zastánci, zejména když vidí, že je někdo bezdůvodně haní .. J.

                0 0
          • olkyczase  

            Tobě nepřijde logické, že při probírání zn. Maxbike se ozývají jejich zastánci ..?? nejsi divný ..?? Jako že by se měli ozývat jen odpůrci?? Nebuď směšný .. O to mi šlo, aby se ozvali lidé s kladnými poznatky s Maxbiky, aby jste viděli i vy, pomlouvači, že jste jen zaujatí .. J.

            0 0
        • McBlacky  

          jj

          0 0
          • olkyczase  

            A jiný argument proti Maxbikům nemáš, než „jj“ ..? :-) J.

            0 0
            • JSt  

              nn

              0 0
            • McBlacky  

              to bylo na Prodiho poznámku o registraci. Když už jsi si založil tread a jsi admin tak se nauč sledovat řazení příspěvků :)

              mimo to, chtěl jsi názory, tady je máš. Když si u tebe v prodejně někdo nevybere maxíka a půjde za roh pro třeba superior tak taky nevíš co se mu odehrává v hlavě. Tady jsi se to pokusil zjistit – ale nelíbí se ti to. To je jasný, protože kdyby tady byly napsaný líbívý věci, jezdíme všichni Maxbike. Mě osobně se při značce Maxbike do budoucna vybaví tento tread a je to další důvod důvod proč ne. Chci mít něco společnýho s lidma, kteří jsou v pohodě a bajkování je pro ně víc než je hádání za tu jejich pravdu, která z odstupem a nadhledem je vždycky směšná…

              0 0
              • olkyczase  

                Milý Černý příteli, nauč se sledovat reakce příspěvků, příp. myšlenkob´vé pochody přispívajících .. :-) .. Já Napsal Tobě, že provokativně přitakáš prodimu na jeho nesmyslný a rovněž provokativní post .. Mi též přijdeš podivný, že jsi najednou měl nutkání přispět mimo téma odpovědí na zjevný Flame War .. Též mi přijde podivné, že tohle děláš a mohl bych si myslet, že Ty jsi Prodi .. .-) .. Ale proč to tu budu ventilovat, když řeč je o něčem jiném ..? Měl jsi přinést argumenty pro, anebo proti Maxbikům a ne se tu bavit o tom, že Ti je něco podezřelé .. Stejně jako vy jste podezřelí mi a .. no nic ..
                To, co jsi napsal na téma Maxbike, to je směšné a jen Tvá dedukce, mylná, jen dohad, naprosto nepravdivý .. nejde mi o záporné názory, ale o fakta .. a to Ty stále nechceš pochopit .. A stavět svůj vztah ke kolům na základě threadu .. .-) .. No to jso tedy ustřelil .. Pak se na věci nedíváš moc objektivně a jednáš jen na základě poctů .. (?) .. Což ovšem pochybuji a tedy pochybuji i o Tvém tvrzení ..
                Na to, jaká tu o Tobě koluje fáma, jsi toho svým proslovem moc neukázal .. A já rozhodně na základě Tvého postu si neznechutím věci, na kterých bude nálepka Černý …-) .. Proč taky ..? :-) ..J.

                0 0
                • Jiri Sustik  

                  Jsi skvely! TEd si mu to vazne nandal! Quid enim deterret amantes? !

                  0 0
                • McBlacky  

                  já souhlasil s postem, který mě subjektivně přišel v pořádku a k věci, s velkou pravděpodobností se jedná o klasickou praktiku na diskuzích, kdy si diskutující, který je tlačen do kouta, založí alter ego, které podpoří jeho názor.

                  já neodsuzuji to co si myslíš/dedukuješ a píšeš, tak nevím proč to děláš ty – ano přesně tohle je flame, ovšem ted z tvojí strany.

                  vztah ke všemu at už k lidem/výrob­kům/službám, se tvoří na základě všech souvisejících skutečností. A zrovna tento tread se maxbiku velmi týká, takže je naprosto relevantní zvažovat informace zde napsané.

                  rozdíl je v tom, že já nehájím výrobek s nálepkou Černý, hájím svůj názor – a ten jsi si již znechutil, jak jsi dal výše najevo :)

                  myslím, že bude rozumnější toho nechat…

                  0 0
                  • olkyczase  

                    To vše vím a o tom mluvím .. Když už Prodi nevhodně reagoval, neměls přitakat ..
                    Za další, .. mluv za sebe, nehovoř jakoby za všechny, jako mluvčí světa .. Ty „vztah ke všemu at už k lidem/výrob­kům/službám, tvoříš na základě všech souvisejících skutečností.“ Jen a jen Ty a pak možná někdo a možná ještě nekdo, ale není to daný fakt .. třeba na mne to neplatí .. To, že nějaký pitomec na mne vyskakuje na nějaké prodejně, to mi nemůže zabránit v tom, abych se o věci neinformoval jinde, příp. věc jinde koupil .. Já se rozhoduji zásadně objektivně na základě faktů, ne nějakých pochybných pocitů .. Bylo by to neprofesionální .. Tř. něco nekoupit jen proto, že mne v daný okamžik rozbolel zub .. :-) .. J.

                    0 0
    • Gorgov  

      musim jit behat, budu se tesit na dalsi vyplody tve chore mysli:) Myslim ze trocha pohybu by ti taky prospela. Ikdyz ted me napadla takova teorie…Ze on ti nekdo zprelamal hnaty?(nedivil bych se) A ty ted nemuzes najizdet treti milion kilometru na svym maxbiku, nudis se a pises tady ty bludy? Ale jen pokracuj, je to smutny, ale je to dneska nejlepsi zabava…;)

      0 0
      • Medunka  

        utikat od debaty, to se nedela :) to ti jeste vyctou

        0 0
        • olkyczase  

          Kdepák .. jsem to čekal .. so též jiného, když dojdou argumenty ..? :-) j.

          0 0
          • Jiri Sustik  

            ano prziteli pod palbou tvich brilantnich arumentu nikdo neodola. divim se ze se tu s nimi vubec bavis? !-) j.

            0 0
          • Gorgov  

            holt nemuze kazdej celej den sedet u kompu:) ale uz sem zpet pripravenej se smat!

            0 0
      • olkyczase  

        Já už v 13 h měl 40 km za sebou .. zaspals, studente ..:-) J.

        0 0
      • olkyczase  

        Jo, mám obě ruce 3× zlomené, proto ani CapsLock extra neřeším .. a jestli Ty tvrdíš, že jsi zastáncem násilí, pak nemáme spolu co jednat .. Když neumíš čestně uznat porážku a přiznat pravdu, tak použiješ násilí .. No s takovámi názory běž mezi své BForisty.. chybí vám logika, slušnost a objektivní pohled na názory jiných .. a mnoho dalšího .. Umíte argumentovat jen jen silou, .. když rozum spí a intelekt chybí .. Zařadil ses mezi primitivy, co neuvažují hlavou, ale svALY .. bĚŽ RADĚJI ZVEDAT ČINKY A TRÉNOVAT KARATE .. :-) j.

        0 0
        • Jiri Sustik  

          SUper dalsi zarez!

          0 0
        • dieegoo  

          A opět tu pro tebe mám jednu nabídku, se kterou jsem přišel už několikrát. Když se ti mezi náma nelíbí, vypadni :) Není nic snažšího…

          0 0
        • Gorgov  

          netvdim nikde ze jsem zastancem nasili, to sis zas nejak zajimave vydedukoval. Kdyby sme si to prohodili, napsal bys, ze te osocuju z toho co si nikde nanapsa, at ti tu ukazu a ty to vyvratis, ze? :D napasl sem, jen, ze bych se nedivil, kdyby ti nekdo zprerazel hnaty, na ze to schvaluju, ikdyz…:)

          0 0
      • olkyczase  

        Jo .. a není zranění, které by mi mohlo zabránit v jízdě na kole .. I se zlomenou nohou jsem jezdil .. a bez rukou úplná sranda .. :-) J.

        0 0
    • Jiri Sustik  

      Podle me jsou maxbiky vysoce kvalitni kole, nekde na urovni Cannondále, Klien a podobne. Nechapu proc se do toho chudaka zaseolkycze porad tak navazite.

      0 0
      • olkyczase  

        :-DD ..J.

        0 0
      • olkyczase  

        Jinak tohle je hodně slabomyslné, vydávat se za někoho njiného .. Tommůže jen slabomyslný chudák, kterého rodiče nenaučili morálce, prostě slušnému vychování .. a nejspíš ani rodiče nemá .. Jiné vysvětlení nemám .. No, hošane, nevím, co tím chceš dosáhnout, ale určo jsi mimo .. Asi to bude tím, že za svou identitu se stydíš .. A neargumentuj tím, že já nic v profilu neuvedl .. Hlavně se nevydávám za nikoho, jako Ty .. No, jen pokračuj .. uvidíme .. J.

        0 0
        • Jiri Sustik  

          nevim kdo jsi a nevim proc si myslis ze se vidavam za nekho jineho??? J.

          0 0
          • JSt  

            ty nejsi ten, za koho se vydavas. to on by nikdy neudelal chybu v carce ve vete. na to ma uz dost zkusenosti.

            0 0
          • Patar  

            Pochybuji o tom , že by Jiří Sustík psal nepravopisně-HRUBKA!!!!!!!!!

            0 0
      • tri3lobit  

        lebo si o to koleduje, kazdy inaksi nazor nerespektuje ale hned ho musi zahudrat svoje…

        0 0
        • olkyczase  

          Ano? Tos řekl kravinu .. Názory se podporují argumenty .. Názor bez argumentů nelze respektovat .., Jinak je jako názor 5iletého děcka, které má též názor,.. bez argumentů .. Ukaž, Trilobyte, kde nerespektuji názor a já ho obratem vyvrátím .. Takže příště, když tu kecneš kravinu, tak to rovnou dokaž, aby to kravina nebyla .. Takže šup, šup, ven s tím mým nerespektováním názoru .. :-) J.

          0 0
          • tri3lobit  

            toto tu uz bolo len vo vedlajsiom vlakne a nemam chut hladat ZASA nieco co by to potvrdilo… a mna si tiez tymto vlaknom nepresvedcil, ze su to lepsie bicykle ako ine v pomere cena-vykon a ani si taky kupit nechcem len tak pre zaujimavost mam ponuknuty felt Q800S ktory asi s najvacsiou pravdepodobnos­tou kupim…

            0 0
            • Jiri Sustik  

              Messe tenus propria vive !

              0 0
              • tri3lobit  

                Žij z vlastní sklizně!(Persius)

                0 0
                • Jiri Sustik  

                  Coze?

                  0 0
                  • tri3lobit  

                    len preklad aby vedeli aj ostatny co pises…;)

                    0 0
                    • Jiri Sustik  

                      aha aha.

                      0 0
                    • olkyczase  

                      Prosím Tě, Trilobite, neměl by jsi se s ním vůbec bavit, on se vydává za úplně někoho jiného, než ve skutečnosti je .. a zjevně ani neví, co latinsky napsal .. což by se tomu na fotce nemohlo stát .. :-) J.

                      0 0
                      • tri3lobit  

                        a co to je tvoja fotka alebo ako??? a je mi to srdecne jedno ci je to ten za koho sa vydava…;)

                        0 0
                      • Jiri Sustik  

                        Aspon mam vyplneny profil narozdil od tebe!!! Ty jsi jen nejaky anonymni nick! Pulcra mulier nuda erit quam purpurata pulcrior !

                        0 0
            • olkyczase  

              .. stejně bys nic nenašel .. A že jsou Maxbiky lepší než jiné? Takže Ty chceš tvrdit, že Kellys, Author, Leader Fox, Rock Machine a další jsou lepší ..? Dokaž! Já dokázal, že ne a i zdůvodnil .. J.

              0 0
              • Jiri Sustik  

                Quaelibet vulpes caudam suam laudat !

                0 0
              • tri3lobit  

                ja ti vravim ze podla mna nie su lepsie a preto ani neuvazujem ze si taky kupim… a to podla mna znamena ze to je moj nazor a ten snad nemusim podporovat dokazmi ako v matematike, pravo nan je zakotveny v ustave ako na slovensku tak aj v cechach ak to u vas nezmenili co pochybujem…;)))

                0 0
              • omar  

                dokazal si uplny … nikdo netvrdi že ty ostatní sou lepší stejně tak neni lepší ta tvoje značka

                0 0
                • tri3lobit  

                  presne tak…

                  0 0
                • olkyczase  

                  Důkazem je komplet výbava Sh .. pokud to někdo přehlíží, je jeho věc, ale je to prostě fakt, který tu je .. A jestli někdo tvrdí, že Tektra brzdy a SunTour kliky jsou srovnatelné se SH, nevidí si na nos .. Já tu dal fakta, nikdo nevložil negativní důkaz o tom, že Maxbike jsou špatná kola .. A to úplně stačí .. Páč kde není žalobce, není viník .. A Maxbiky jsou bez poskvrny .. J.

                  0 0
                  • Jiri Sustik  

                    Ano je to hrozne vsichni tady uvadeji sve nzory a zadna fakta! Ze ty mas pravdu to je samozrejme fakt stejne tak s tim jiste souhlasi vsech 8 milionu obyvatel ceske republiky to je taky fakt!!!

                    0 0
                  • tri3lobit  

                    tak si kup nejaky maxbike za 8000 a bud rad ze je na nom vsetko od shiimana… mne nedavno vravel jeden predavas v bikovom obchode ze tam mali zakaznika ktoreho jedina otazka na bike znela ci to ma nieco od shimana a ked mu povedali ze ano tak ho hned kupil, proste komu niet rady tomu niet pomoci…;)

                    0 0
          • Jiri Sustik  

            Opět mimo realitu naprosto nechápěs !

            0 0
    • metr-x  

      proti maxbike nemůžu říct ani slovo,dobré kolo za lidové peníze,na závody to asi nebude ale pro rekreační a sportovní jezdce jako dělané…

      0 0
      • McBlacky  

        jak jsem psal, design od Franty z horní Dolní.

        0 0
        • olkyczase  

          Design nejezdí .. Thread je o kvalitě .. J.

          0 0
          • Rakosnik  

            Design je součást kvality.

            0 0
            • olkyczase  

              Ano? :-) .. Kdysi jsem měl rám natřený šedou základovkou .. a jezdil jsem celkem obstojně .. a mnozí z těch, co měli Al rámy se nechytali ani do háku .. Design může být součástí kvality, zekména to platí u statických věcí, jako TV, lednice ap. ale kolo nemám na výstavu, ale na ježdění .. a k tomu mi slouží spolehlivé komponenty, z kterých kolo je složeno .. naopak, bude – li součástí designu super nerozbitný lak o 5i vrstvách, vykládaný diamanty a pozlacený, tak design bude zápornou vlastností kvality .. Jsem to pro názornost přehnal .. ale je to tak .. Já se u kola prioritnš dívám na hmotnost, pak na funkčnost a pokud z tohoto pohledu jsou věci rovnocenné, pak přichází design .. Já nemám kolo na parádu .. j.

              0 0
              • tri3lobit  

                ako ty vravis ze design = farba, tak to podla mna si dost vedla design je predovsetkym tvarovanie a nie farba a to podla mna dost zalezi aj na bicykli mat dobre tvarovany ram

                0 0
          • McBlacky  

            ne ne, tread je o výhradách – viz nadpis „Kola Maxbike – výhrady.“ a výhrada proti designu je výhrada. Představ si, že dost spotřebitelů se rozhoduje na základě designu. Překvapení? Pro lidi co se věnují marketingu ani ne…

            0 0
    • Opice  

      Maxbike moc dobrý být.., ale poslední dobou jim šplhá na paty idealbikes ! www.idealbikes.net/bike.php?… :)

      0 0
    • olkyczase  

      v Vilém, Prodi, McBlacky a další .. kritizujete, kolik se vynořilo nových nicků na obhajobu Maxbike .. ale na druhé straně je fakt, že se všichni vyjádřili, proč jsou zastánci maxbike .. A vy??
      Kolik z vás udělalo nový nick, n. jste alespoň požádali někoho neangažovaného do causy Maxbike, aby dal hlas na „fuj“??
      Ani neměli odvahu se vyjádřit a prostě hlasovali negativně .. Tomu neříkám hrdinství. Přijde mi to, jako že odpůrci dostali bobky, že Maxbike byjde cool a tak jste zaktivizovali všechny možné způsoby, aby jste zvrátoli převahu kladných hlasů .. !! Styďte se, „hrdinové“ .. :-) J.

      0 0
      • Jiri Sustik  

        Jo jsou opravdu hrozni! Maxbike je prece nejlepsi! Myslim ze je lepsi i nez ten Duratech! Numquam est fidelis cum potente societas !

        0 0
      • Vilém  

        Laskave me do toho netahej. Vyjadril jsem svuj nazor, tak jak jsi chtel, nikoho jsem nikam neangazoval a ani sam nehlasoval. Takze nez me zacnes brat do ust, tak si laskave over to co rikas. Stydet se nemam za co.

        0 0
        • olkyczase  

          Nu dobrá, Viléme, dejme tomu, že jsi se fakt jen, (bez vedlejšího záměru .. ) podivil nad kladnou odezvou nových nicků, resp. jejich registrací v tomto okamžiku .. v každém příp. považuji tento tvůj povzdech za nevhodný a nemístný .. a proto nepovažuji omluvu taktéž za na místě .:-) . J.,

          0 0
          • Vilém  

            Prislo mi to proste divny. Pozastavil jsem se nad vcerejsim prispevatelem i nad tim dnesnim. Zadne soudy jsem nedelal, ani tyto nicky nedaval do spojitosti s Tebou. Jak si to prebrali ostatni, to bohuzel neovlivnim. Mozna Ti muj povzdech prisel nemistny, ale pokud jsi zalozil tento thread, tak jsi snad nemoh cekat jen oslavne choraly.

            0 0
    • petebike  

      cuuuus Jiriku, ty jeste zijes ? byla tu nuda bez tebe :-DDD

      hehe ale k tematu – sem se uklik, ja to cetl jako KO – tak pardon :-(, design se mi ale nelibi, takze bych si podobny ram neporidil – snad to staci :-)

      hehe, jdu si to cely docist, stoji to za to…

      0 0
      • olkyczase  

        Stačí, ale je to irelevantní .. páč je to věc vkusu, který máme každý jiný .. a proto design nelze považovat za součást kvality .. jak nějaký Slovák výše tvrdil .. .-) J.

        0 0
        • petebike  

          jasne, ja si vybiram ramy na dalsi sezonu podle designu a referneci…vse je Irelevantni…takze pokud mi da MAXBIKE ram na rok zdarma a k tomu nejaky price money za reklamu neni problem …budu ho jezdit, ale za vlasni penize ne !

          0 0
          • McBlacky  

            hehe Pete, já o tom taky před chvíli přemejšlel, ale to by museli být fakt podmínky, abych začal jezdit za Maxíka :)

            0 0
            • petebike  

              pod : Multivan,2 hostezky a rozpocet milion bych do toho taky nesel :-)

              0 0
              • McBlacky  

                bysme to udělali klasicky – pořádnej rám bez polepek ta na to dát sámošky maxíka. Znáš to…

                0 0
                • petebike  

                  myslis jako

                  Rock MAchine verzus RB nebo Superior verzus Duratec :-DDD muhehe

                  0 0
        • prvniodkonce  

          Design JE součástí kvality. A kvalita je subjektivní.

          0 0
          • olkyczase  

            Design může být, ale nebývá, součástí kvality. A kvalita je objektivní. O rámu, který se ohne při prvním nasednutí, nelze říct, že je kvalitní, stejně jako nelze říct o rámu na základě polepu, že je nekvalitní .. Prostě kvalita je věc užitná, kdežto design je věc estetická, čili názorová a tedy subjektivní. Mám za to, že tato definice je dost jasná .. Design nejezdí .. stejně jako perská kočka nechytá myši .. Chápeš rozdíl?? J.

            0 0
            • tri3lobit  

              kvalita v tvojom ponati je tiez len subjektivna zalezitost, nemas podlklady(aspon ich tu neuvadzas) aby si jednoznacne mohol tvrdit ze je nieco kvalitnejsie… a design neznamena farba ale tvar coz tvar ramu je dost podstatny jebo to je v podstate geometria…

              0 0
        • prvniodkonce  

          Design JE součástí kvality. A kvalita je subjektivní.

          0 0
          • Jiri Sustik  

            kvalitu je objektivni ale muze ji posoudit jen ten nejlepsi z nejlepsih!

            0 0
            • prvniodkonce  

              a sice…

              0 0
            • tri3lobit  

              aj kvalita sa da posudzovat objektivne ale na to sluzi matematicka statiskika, ktora dokaze popisat ako proces vyroby tak aj vysledny produkt tak aby sa dali 2 rozne vyrobky navzajom porovnavat inak hovorit o kvalite je vzdy len subjektivny pocit kazdeho znas…

              0 0
              • prvniodkonce  

                ano.

                0 0
              • olkyczase  

                Takovou blbost jse už dlouzho neslyšel ..:-) .. Kvalita je dána danou úrovní, jejíž nižší hodnoty jsou šmejdy, vyšší jsou dobrá kvalita .. A kvalitní je to, co není nekvalitní, čili špatné, tj. to, co se dá použít bez jakýchkoli omezení, je kvalitní, pokud používání věci je omezeno nějakou vadou, nedostatkem, nelze hovořit o kvalitě. Kvalita není subjektivní, ale jasně měřitelná záležitost .. a pokud to nějaký jedinec nedokáže posoudit, je to záležitost jeho intelektu, vzdělání, nikoli náhledu. Kvalita je objhektivně určena a posouditelná, jen někteří lidé to nedokáží posoudit, omezení intelektem a vzděláním ..
                Ovšem Tvé rádoby vědecké kecy jsou k ničemu, byť jsou ptravdivé, ale netřeba to tak zamotat .. Kvalita je jasně oddělena od šmejdů. Nebavíme se obecně o kvalitě, ale o kolech, kde je kvalita dána zejména výbavou a jednoznačně noname Tektro nikdy nedosáhne kvality Shimana., j.

                0 0
                • tri3lobit  

                  ako asi ti taka vec ako manazerstvo kvality, inak by si nemohol porovnavat bez podkladov 2 veci roznych znaciek to ze nieco ma na sebe nalepku ze shimano neznamena nutne ze to je prvotriedna kvalita… a ked ti povie niekto ze noname alias maxbike je smajd tak zasa uz vyskakujes ze t nie je pravda ze to je kvalitka aj ked to je noname… a ked je kvalita jasne merana zalezitost a ty si tu z brucha hovoris ze cosi je kvalitnejsie ako to druje tak to si sa teda pri tom merani teda zapotil…

                  0 0
                  • olkyczase  

                    Už mne to ani nebaví, jak tu plantáš jablka s hruškama a máš v tom evidentně hokej .. Nepochopils a fakt jsi těch 1000× nic, co umořilo osla .. :-) čusík, Trilobite ..:-) J.

                    0 0
                    • tri3lobit  

                      no co dosli argumenty proste nemas to podlozene exaktne tak to je stale len subjektivne… a co sa tebe zda byt lepsie niekomu sa to zda byt horsie… ale vnucovat niekomu nazor ako sa to snazis ty to je hlupost…

                      0 0
                      • olkyczase  

                        Nedošly argumenty, jen mne nebaví odpovídat na Tvé bláboly .. Nikomu nic nevnucuji, vše podkládám fakty .. na rozdíl od Tvých chaoticko-splašených úvah .. :-) J.

                        0 0
                        • tri3lobit  

                          podkladas faktami ktore su len tvoje subjektivne domnenky, ako shimano je kvalita a ostatne su sracky nepouzitelne, nevravim ze nie je shimano dobre ale ani ostatne nemusia byt nutne zle… a btw ked sa ti to nelubi kritika(objektivna , subjektivna) tak naco zakladas taketo diskusie???

                          0 0
                          • olkyczase  

                            Plácáš .. noname je šmejd, s SH nekompatibilní .. vůbec jsi mimo .. Ano, souhlasím s Tebou, že Shahg Chei nemusí být nutně zlé .. :-DD J.

                            0 0
    • olkyczase  

      Já tu uvedl tuhle diskusi a jasně řekl, co je polusem u těchto kol. Nikdo z vás neřekl jedinou podstatnou výhradu, znamenající mínus ..
      Design je věc vkusu, čili irelevantní.
      To, že MrBlacky nemá rád Maxbiky jen proto, že tu mnozí z vás udělali z diskuse o maxbike guláš a chaos, to je opět věcí jeho ne/vkusu .. Navíc šlo o účelové znehodnocení této diskuse .. :-) ..
      A nezvratný důkaz, že Maxbike jsou dobrá kola, je jejich prodejnost a .. stačilo by statisticky porovnat prodejnost značek této třídy .. ale jsem jist, že nikdo takovou statistiku nepředloží i kdyby existovala .. V podstatě by stačila statistika několika větších obchodů, kde se vedle maxbiku prodávají i jiné zn. .. Takový Patar by mohl přispět .. ostatní prodejce, sledující toto vlákno, nebudu jmenovat, je na každém z nich, zda se prohlásí, anebo ne ..(nejsem jako tu mnozí, co se vrtají v soukromí jiných ..)ale jsou tu a sledují dění tu, já je znám, jako oni znají mne .. a jako nikdo z nich proti mne nevystoupil, tak ani já nebudu na ně prstem ukazovat .. bylo by to neetické ..J.

      0 0
      • Jiri Sustik  

        bravo, bravo, bravo!!!

        0 0
      • dieegoo  

        Supermarketovejch fullů se taky prodaj mraky a neznamená to, že jsou to dobrý kola.. Čili vysoká prodejnost rozhodně neznamená vysokou kvalitu ;) trochu soudnost při těch argumentech.

        0 0
        • olkyczase  

          Soudnost by byla na místě u tebe .. Marketová kola nelze brát v potaz .. obecně vzato nejsou moc pojízdná a zejména u fullů je to jednoznačně nepoužitelné k danému ůčelu , tedy sjezdům v terénu .. rovněž je známo, že marketa mají 90%ní reklamace .. pracoval jsem tam přes 5 let, tak vím .. J.

          0 0
          • dieegoo  

            Ale ale.. když něco tvrdíš, mělo by to platit pro celý sortiment a ne jen pro určitou skupinu. Je jasný, že MaxBike u nás bude mít x násobně větší prodejnost než třeba Santa a podobný „luxusní“ značky. A proč, je to snad proto, že by santa nebyl kvalitní? Asi ne.. čili opět opakuji – prodejnost není měřítkem kvality.

            0 0
            • olkyczase  

              Máš lepší? Myslím, že prodejnost je měřítkem, alespoň orientačním a já osobně myslím, že i dost přesným .. Santa?? Santa Claus ..? :-) Můj vyhledávač nenašel žádná kola zn. Santa .. :-) .. Jasně, myslíš Sainty .. Já jsem jasně napsal porovnat „značky této třídy“!! A myslím tím střední třídu, páč s XTR Maxbike teprve začíná ..
              Ale dobrá, objektivní to je jen v podobné kategorii, tedy kellys, Leader Fox, Author, Merida, .. tedy značky zahrnující kola s výbavou od Tourney po XTR .. Jak říkám, navrhni lepší peorovnání .. J.

              0 0
              • Excel  

                Ne, myslel Santa Cruz.

                0 0
                • olkyczase  

                  Aha .. no, díky .. Já hovořil o srovnání kol pro širokou veřejnost a pro náročné uživatele .. Ale je spousta značek, které se zaměřují jen na nějakou kategorii, anebo jsou gerážovky a tudíž drahé ..Jasně jsem napsal o srovníní ve stejné třídě ..
                  Kritéria mohou být 2.
                  1) Srovnání kol ve stejné ceně.
                  2) Porovnání cen kol se stejnou vcýbavou.
                  Protože žádné kolo nemůže být se stejnou výbavou už jen proto, že by se lišilo min. ráme. proto by bylo objektivní srovnání kol při stejné ceně.
                  Proto: SROVNÁVEJTE KOLA VE STEJNÉ CENĚ A UKAŽTE MI KOLO V CENĚ MAXBIKE, ALE S LEPŠÍ VÝBAVOU ..!! j.

                  0 0
                  • olkyczase  

                    Oprava: V 1. větě mělo být písmeno i, místo a " .. I pro náročné .." J.

                    0 0
      • McBlacky  

        přestan mě tady tahat, od ostatních vyžaduješ slušnou diskuzi, a sám se chováš jak bulvár.

        můj argument: nelíbí se mi značky, které nakoupí nejlevnější šrot z katalogu taiwanu, olepí to návrhem Franty z Horní Dolní, který si stáhnul fotokrám z netu a osadí to tím co ostatní. Navíc o značkách, jejichž jediný plus je cena mám svý mínění, taky nekupuju nejlevnější hajzlpapír…

        stále platí. tvoje argumentace, že ho neosadí jako ostatní jsme zůžili na kliky, brzdy, náboje. U nábojů a brzd je kvalita s nižším shimano srovnatelná. U klik pokud jsou pily ocelové, opět výdrž srovnatelná.

        stačilo by ne.

        0 0
        • olkyczase  

          Naprosto stačí, je to jen Tvůj, ničím nepodložený názor. Já jasně napsal (a nejen já ..), proč nelze noname srovnávat s Sh .. A u klik ST nejde o výdrž, ale o kompatibilitu a tedy i funkčnost .. Já uvedl spoustu fakt, proč jsou nonane věci horší .. a Ty jse řekl jen: " .. je kvalita (noname) s nižším shimano srovnatelná." ..Já jsem jasně řekl, proč není .. a mám s tím ,mnohonásobně větší zkušenosti, než Ty ..
          Netvrď, že : „..značky, které nakoupí nejlevnější šrot z katalogu taiwanu ..“ .. Pokud vím, rámy jsou vyráběny na zákázku, čili objednávku, dle konkrétního návrhu a jsou neustále upravovány, jak jsem psal výše, dle odezvy zákazníků, čili nejde o oem výrobky ..
          Stejně tak Tvé označení " .. Franty z Horní Dolní .." není vhodné, vůbec nevíš, o kom mluvíš .. jde o člověka, který dokázal mnohem víc než Ty, jak v cyklistice (dlouhodobě patřil mezi top ten republiky), tak v podnikání, jeho charakter a inteligence je daleko před Tvými .. už jen proto, že on by se k Tvým výrokům nikdy nesnížil .. a neosobuje si právo vše vědět nejlépe a bezchybně, aniž by dal průchod protinázoru .. A on by mohl, má na to .. Ale krom toho má úroveň, o které se vám tu nesnilo .. a proto se nepovyšuje a nikým dopředu nepohrdá .. je to Člověk s velkým Č .. A proto by ses měl o něm vyjadřovatř s respektem a vůbec o neznámých lidech bys měl hovořit opatrněji, ne už dipředu s despektem, hodným pána světa .. Zamysli se nad svými slovy, nad svou povýšeností .. A nad mými slovy rovněž ..
          stejně tak (a to platí i pro Viléma) nemůžeš říct, že je podezřelé, když se někdo registruje a současně podpoří kladně maxbiky .. Stejně tak bych mohl tvrdit, že Ty a Prodi a Vilém jste se velmi podezřele shodli .. a rozvést to, že se to stává, že 1 osoba si vytvoří další nicky, aby posílyly proti názor, anebo vytvořily flame .. A líbilo by se Ti to?? Sotva .. Takže tak, .. já nejsem Tvůj fanda, co Ti tleská za každou bednu .. a unešeně na Tebe hledí, jak na modlu .. Já ne .. panáčku .. :-) J.

          0 0
          • McBlacky  

            s tebou to vážně nemá smysl

            jen malá poznámka – to že je někdo podnikatel a top ten v cyklistice neznamená že je dobrý grafik.

            mě to je jasný – můžu být až druhý kdo ví všechno nejlépe a bezchybně.

            taky nejsem tvůj fanoušek :) to je život…

            0 0
            • olkyczase  

              Hovořil jsem o tom, že bys neměl o neznámém člověku hovořit s despektem, jako o Frantovi z Horní Dolní .. což je skoro dtto, jako bys řekl nikdo .. a on je Někdo .. Někdo, koho si vážím .. a takových lidí není moc .. A Tvůj názor na toto je irelevantní, mám svá kritéria ..přísná ..a objektivní .. J.

              0 0
    • Kebo  

      právě sem dočetl celý tenhle thread a musim řictže sem se hoooodně pobavil:-)

      0 0
    • Hejdik  

      No tak hledím na to,co se zde všechno napsalo během jednoho dne ,co jsem tu nebyl. Pánové já vám tleskám:-) Je vidět ,že o samotné hodnocení značky Maxbike tady vlastně ani nejde. Myslím,že ani nemá moc smysl vyjadřovat se k některým příspěvkům. Díky za dodatečné hodnocení mého kola. Ale přece jen si neodpustím nějaké poznámky. 1.Pokud jde o používaní levných značek,u některých lidí jde jen o image a nic víc. já sám mám kamaráda,který celý svůj život věnoval jízdě na kole a který má s koly daleko více společného ,než kterýkoliv z vás a pánové tento člověk jezdí na kole Dominátor.Ročně najezdí hrubo přez 15 000km a ještě jsem ho neslyšl,že by byl nespokojen se svým kolem. 2,Už jsem se setkal s jedinci,kteří se odváží na rámech Maxbike jezdit FR a DH.Sebevrazi! Pak se nedivme že ty rámy pod někým praskají. Asi by se dalo napsat spousta dalších argumentů,ale asi by to ani nemělo smysl.

      0 0
      • olkyczase  

        No já zatím o žádných prasklých rámech neslyšel, ale zeptám se .. pokud to od Tebe nebylo jen teoretické připuštění této možnosti .. J.

        0 0
        • Hejdik  

          No já jsem zde na B-F slyšel několikrát argument,že tyto rámy praskají. Já znám teda v mém okolí 4 lidi co na rámech MB jezdí a zatím nikomu nepraskl. Ale už jsem se setkal s lidmi,kteří na těchto rámech jezdí FR.

          0 0
          • olkyczase  

            ještě, že jsem se Tě zeptal .. :-) .. Vyznělo to, jako by jsi o prasklých věděl .. :-) j.

            0 0
          • olkyczase  

            a TO, COS TU SLYŠEL O PRASKÁNÍ, BYLA JEN (doufám) TEORETICKÁ ÚVAHA Gorgova, že by to mohl říct účelově jako alter nick .. J.

            0 0
            • Hejdik  

              Já zastávám názor,že prasknout může jakýkoliv rám. A ovlivnit to sám můžu leda tak,že si pořídím takový jaký je svojí kvalitou odpovídající mým nárokům na ježdění a finanční únosnost. To je u každého naprosto individuální záležitost a to je to co mě tady trochu mrzí,když závodníci a lidé majetnější hodnotí výrobky,tak jako by to měly být závodní a drahé komponenty. Celá pointa se pak ztrácí kdesy v záplavě nesmyslných přízpěvků a imaginárních teoríí.

              0 0
              • olkyczase  

                Ano, každé kolo je výrobcem a výbavou určeno k něčemu jinému .. Přesto si myslím, že kvalitní rámy (vč. Maxbike) nebudou praskat ani při nevhodném a extrémním použití, spíš se jezdec díky nevhodnosti někde vymele .. a při šikovném pádu se může zničit vše .. Ale to už jsme v rovině úvah .. :-) J.

                0 0
              • olkyczase  

                " .. kdesy .." .. " ..přízpěvků .." .. Jaká je Tvá řeč, takový jsi Ty .. A to nemluvím o uvedených hrubkách .. :-) J.

                0 0
    • Neil100  

      Jsi blbeček většího kalibru než jsi se ukázal, nemluv do něčeho o čem nic nevíš…To že má někdo stejné příjmení nemusí nutně znamenat, že je pojí i příbuzenský vztah…přeber si to chytráku

      A to že reaguju je jen dusledek, toho jak tady prudíš a zasíráš olkyčforum, čekám kdy na mě zakřičíš z kola,nebo už nesplnuju tvuj pedofilni level na děti na který to praktikuješ?

      Ha?

      Nebo mi napiš něco latinsky, třeba něco z wikipedie :-*

      0 0
      • olkyczase  

        .To že má někdo stejné příjmení nemusí nutně znamenat, že je pojí i příbuzenský vztah..ale pokud se někdo chová stejně připitoměle, pak je to velice, velice pravděpodobné .. :-) …přeber si to, chytráku ..:-) J.

        0 0
    • Misiak  

      300

      0 0
    • pačes  

      Na Maxbiku mi přijde dost ujetý, krom toho že se mi nelíběj, že maj model za 14900,– a 75000,– postavenej ne stejným rámu. Alespoň podle katalogu to tak vypadá.

      0 0
      • Gorgov  

        ano, je to tak, ale na ramu vubec nezalezi, nikdy nepraskne, a hlavne j tam jen shimano a k tomu to XTR! a Ukaz mi jiny takovy kolo!

        0 0
        • roud  

          Přece jiný takový kolo neni aspoň si stejnou kvalitu můžou dovolit i méně majetní ;o] xD

          0 0
        • pačes  

          Jiný takový skutečně neexistuje:-)

          0 0
          • Airbag biker  

            :D:D:D to je dost psycho:) no ja mam s kolem MAXBIKE dobré zkušenosti,ikdyž rám může prasknout myslim fakt vždycky…akorat jsem viděl už dvakrat trochu zapučený rám SL. Ale jednou ne na něj spadla bedna z regálu a podruhé ráfek ze stropu:D…vždy to odneska horní trubka. Zůstala tam menší propuklina.

            0 0
    • Airbag biker  

      Jo o jednom SL ramu vim že byl prasknuty. Majitel měl okolo 100kg a kdví co s tim dělal:)

      0 0
      • Fantom  

        A kde byl prasklý? J.

        0 0
      • petebike  

        to neni mozne, a ja si ho chtel uz obednat :-(, je mi lito, maxik mi nesmi domu, praska :-(

        0 0
        • Airbag biker  

          No nebud zase takovy :D:D…Jo pry byl praskly ve svaru mezi řizenim a spodni ramovou trubkou.

          0 0
          • petebike  

            ja si delam srandu, ja mam 70 kg – no ted tedy 71 :-) ale podemnou uz taky par ramu zarvalo, ale ja jsem jinej pripad..ja na tech kolech jezdim trosicku vic :-)

            podle toho co pises tak ram nebyl dobre svaren…tudiz minus pro Maxiky…ale jinak jsou to super kolo :-D

            0 0
            • Fantom  

              Právě jsem to ověřéval: Reklamační technik si na to vzpoměl a říká, že byl bouraný a reklamace neuznána. :-) J.

              0 0
              • tri3lobit  

                no a mne jeden predajca vravel ze vyreklamoval aj bike co donho asi po 2 dni po kupe naburalo auto uplne deformovany ram ale reklamaciu uznali…

                0 0
                • Fantom  

                  To svědčí jen o solidnosti prodejce, potažmo dodavatele, ev. výrobce .. ale co to má s tématem?? J.

                  0 0
                  • tri3lobit  

                    ako nic konkretneho len ked si spominal ze bol burany a neuznali reklamaciu, tak ma to napadlo…

                    0 0
        • JSt  

          :DD

          0 0
          • Airbag biker  

            Ale jinak jsou fakt spolehlive ty ramy…to ti řekne hodně lidi…s tolika kolik se jich ruznych druhu prodalo tak fakt jsou kvalitni ty ramy

            0 0
            • Airbag biker  

              To jsem napsal trošku blbě…dvakrat za sebou prakticky to same…ovšem pravda to je:D

              0 0
              • Gorgov  

                dvojnasobna:) praskaj ale jinak sou dobry

                0 0
              • Fantom  

                Měl bys hlavně napsat, že reklamace nebyla uznán. :-) J.

                0 0
              • Fantom  

                Petře, pokud nevíš, proč ty rámy praskly, neměl bys to sem psát. Je to stejné, jako bychom se bavili o zlodějích a vrazích a já napsal, že jsem Tě viděl vést v náramcích, anebo v cele předběžného zadržení. A přitom mohlo dojít jen k policejnímu omylu, který se stává častěji, než praskání Maxbiků. Važ slova, Petře, anebo se poraď s tátou, který má větší přehled .. J.

                0 0
                • dieegoo  

                  Ale copak… někdo ti zbořil svět, už víš, že maxbike praská a tak zase překrucuješ a napadáš? tytyty …

                  0 0
                • Manas  

                  Nechapu. Ram praskl a protoze praskl pri „nevhodnem pouzivani“ tak se o tom nesmi nikde psat?

                  To je veru ale divna cenzura.

                  To „nevhodne pouzivani“ je v uvozovkach, protoze nevim pri cem praskl, ani jak na nem majitel jezdil.

                  0 0
                  • Fantom  

                    Nejde o cenzuru, ale objektivnost. Srtačí se podívat, kolik primitivních reakcí se na základě této informace vyrojilo. Proto, jestli nechápeš. Protože mohu stejně tak tvrdit, že praskají rámy, na kterých jezdíš Ty .. J.

                    0 0
                    • dieegoo  

                      Klide to tvrd, narozdil od tebe tady nikdo fanaticky nevykrikuje, ze jeho ram je neznicitelnej ;)

                      0 0
                      • Fantom  

                        Lžeš!!!!! To jsem nikdy neřekl!! Ale to je u Tebe normální .. :-) J.

                        0 0
                        • dieegoo  

                          Jj ;)

                          0 0
                        • Vilém  

                          Precteno olkyczase (17.01.2008 15:16:34) 89.24.54.xxx 5×> Kola Maxbike – výhrady. (^ odpověď na 4× ^) ten ram se nemuze rozpadnout :) J.

                          7×> Kola Maxbike – výhrady. (^ odpověď na 6× ^) Namůže!! Za víc jak 10 let existence neznám jediný případ prasklého rámu .. a to je důkaz .. ne sliby .. :-) J.

                          0 0
                          • Honza729  

                            Ted by me zajimalo, jak se z toho vykeca.....asi ze to psal nekdo jinej :-)

                            0 0
                          • Fantom  

                            Sprostá demagogie, Viléme a Ty to víš! Jasně, že každá věc se rozpadne, když do ní praštíš kladivem. Řeč je o poškození rámu, aby byla uznána reklamace ..
                            A pak, mé odpovědi jsi sprostě a demagogicky vytáhl z kontextu, šlo jen o slovní přestřelku, kdy „mechanik“ Gorkov tvrdil bláboly a lži a další přitakávači ho provokativně podporovali proti mne .. Takže Tvůj argument je naprosto nesmyslný ..:-) Cituji celou část v kontextu:
                            Gorgov (17.01.2008 14:59:06) 195.22.44.xxx 4×> Kola Maxbike – výhrady. (^ odpověď na 3× ^) ten ram se muze rozpadnout dost rychle :) [Odpovědět] [Odpovědět na zakládající příspěvek] [Zpět na obsah]
                            - Precteno olkyczase (17.01.2008 15:16:34) 89.24.54.xxx
                            5×> Kola Maxbike – výhrady. (^ odpověď na 4× ^)
                            ten ram se nemuze rozpadnout :) J.
                            [Odpovědět] [Odpovědět na zakládající příspěvek] [Zpět na obsah]
                            o
                            - Precteno JSt Muž (17.01.2008 15:22:42) 195.178.79.xxx
                            6×> Kola Maxbike – výhrady. (^ odpověď na 5× ^)
                            eeeee… muze ;-)
                            [Odpovědět] [Odpovědět na zakládající příspěvek] [Zpět na obsah]
                            +
                            - Precteno olkyczase (17.01.2008 15:53:55) 89.24.54.xxx
                            7×> Kola Maxbike – výhrady. (^ odpověď na 6× ^)
                            Namůže!! Za víc jak 10 let existence neznám jediný případ prasklého rámu .. a to je důkaz .. ne sliby .. :-) J.
                            Umíš Ty a ostatní argumentovat jinak, než demagogicky a invektivami?? Zjevně ne ..
                            PRO MNE JE UZNÁNÍ JEDINÉHO ODBORNÍKA VÍC, NEŽ PINDY VÁS VŠECH.
                            Chtěl jsem jen vysvětlit rozumným lidem (pokud tu jsou), že vaše negativní žvásty o Maxbike jsou skreslenými, ničím nepodloženými názory několika omezenců .. :-) J.

                            0 0
                            • dieegoo  

                              L O L :D Ty seš tragéd. Každej příspěvek, kde ti někdo dokáže, že prostě nemáš pravdu, tak je jen demagogie, urážka, výtah z kontextu (mimochodem tvoje specialita).

                              Utíkej diskutovat s odborníky a našich pindů si nevšimej, uvidíš, jak se ti hned bude snáz žít.

                              0 0
                            • wroum  

                              opet nemas pravdu! ram Maxbike se nemuze rozpadnout ani po nekolika ranach kladivem!!!

                              0 0
                            • Vilém  

                              No jak myslis, jen jsem Ti chtel ukazat, ze toto jsi napsal ty. Proto nechapu proc jsi nekoho oznacil za lhare. Za lhare jsi u me ty a ne dieegoo. Uz jednou jsem Ti takto nasel tve tvrzeni, ktere jsi udalne nerekl. Tenkrat jsi aspon uznal latinskym prislovim, ze mylit se je lidske, pote cos byl konfrontovan s vlastnim citatem. Ted uz jsem vsak demagog:) Jen se divim, ze jsi ve stylu detinskych odpovedi neprohlasil, zes to nikdy nerek, ale napsal.

                              0 0
                    • wroum  

                      ale oni praskaj vsechny ramy a nikdo netvrdi opak.

                      0 0
                    • Manas  

                      Jasne ze prasknul, dokonce pode mnou. Nikdy jsem ovsem netvrdil, ze prasknout nemuze a ani jsem dogmaticky nebranil tu znacku. To je zrejme ten rozdil.

                      Objektivne muzu rict, ze mi ram praskl. A to co napise nekdo jiny me nemusi vubec zajimat. Protoze moje kladne zkusenosti, ktery jsem tu napsal (samozrejme ne v tomto konkretnim threadu) prevazuji tuto negativni zkusenost. To same pise Airbag biker, a pise ze pujde znovu do Maxbiku. Nevidim tu problem.

                      0 0
                      • Fantom  

                        Ale mne tankují neobjektivní negativa. Já mám povinnost hájit značku, kterou doporučuji a servisuji. Jestli tohle nechápeš .. vlastně ani se Ti nedivím .. patříš mezi lidi, kteří nevědí, co je objektivnost, etika a další zásady slušného chování .. A Ty jsi ještě velmi umírněný, neagresívní exemplář této sorty, ale přesto patříš k nim .. J.

                        0 0
                        • Zerocool  

                          a hájíš tu značku teda přes mrtvoly, jak jsem si všiml v posledních tvých vláknech, je to fakt síla, jsi za to placený?? přikláněl bych se to dát do placené reklamy, je to na hraně.

                          0 0
                          • Fantom  

                            Přes mrtvoly? Určé nejsem zdaleka tak agresívní a vulgární, jako oponenti .. Též na ně by ses mohl podívat, nejen na mé posty .. J.

                            0 0
                            • Zerocool  

                              hájíš značku s červeným hadrem před očima, uvědom si, že to, že děláš pro nějakou značku neznamená, že ji musíš slepě propagovat a nevidět doleva doprava. řekněme si to objektivně Maxbike není zrovna kolo, pro které se zde bude přiklánět mnoho lidí. Ty to ale nechceš slyšet. Nikomu se to ani moc srovnávat nechce, radši si připlatí a koupí něco zaběhnutějšího s tradicí. Tvoje chyba je ale v tom, že pro tebe prostě nic jiného neexistuje a tak se i chováš a reaguješ. Jsem přesvědčen, že si to ani neuvědomuješ. Svět ale není jen černobílý. Maxbike prostě dle mého názoru kola kvalitní moc nejsou a osazením to nezachráníš.

                              0 0
                              • Fantom  

                                Vidíš, jsi úplně mimo! Slepě se chováš a Ty a vaše loby, doslova s červeným hadrem, jaks napsal ..Já jediný jsem založil pro objektivnost diskuse, abych posbíral fakta i negativní a páč žádná nemáte, fanaticky křičíte své omezené názory .. tř. rovnou Ty a Tvůj post, na který odpovídám .. Cos napsal: Cituji: „Maxbike prostě dle mého názoru kola kvalitní moc nejsou a osazením to nezachráníš.“ .. Ale já se neptal na názor, který může mít každý jiný, ale na fakta .. a ta jsi nepředložil, jen Tvůj zkreslený názor, s nulovou vypovídající hodnotou .. jako každý názzor .. Proti mým faktům stavíte vaše směšné názory, dohady a invektivy, často i vulgárnosti .. A to je ubohé .. J.

                                0 0
                                • Zerocool  

                                  proč si nepřiznáš, že ty tvoje maxbiky jsou úplně nahovno?? jsi prostě v koncích nikdo ti to tady nežere, ale hlavou zeď neprorazíš. To ti nestačí reakce tolika lidí, to jsi tak zabržděný. Uvědom si, že tady objednávky na ty tvé „vyjímečné“ velocipedy nezískáš.

                                  0 0
                                  • wroum  

                                    vsichni jsou blazeni, jenom on je letadlo.

                                    0 0
                                  • Fantom  

                                    Jsi pitomec. Já se snažil s vámi objektivně diskutovat .. bohužel, neznáte význam pojmu diskuse .. Umíte akorát překřikovat, jak jste zvyklí ze školy .. Tohle fórum má daleko do serióznosti .. J.

                                    0 0
                                    • Zerocool  

                                      vyprošoval bych si ty urážky, myslím si, že v pravidlech BF urážet dovoleno není. co si o sobě vůbec myslíš?? jsi ubohý.

                                      0 0
                                      • Gorgov  

                                        na druho stranu, ty urazis kola maxbike, coz nekdo muze brat skoro jako osobni urazku:)

                                        0 0
                                      • Fantom  

                                        Jsi fakt trouba .. :-) Pitomec je Tvá charakteristika, kdežto Tys napsal 1., že jsem zabržděný a to je snaha urazit mne .. :-) Rovněž používání vulgárních a sprostých slov je na štíru s pravidly .. a Ty to děláš furt .. Hele, jelimane, zklidni hormon a nedělej ze sebe pitomce většího, než jsi .. :-) J.

                                        0 0
                                        • Zerocool  

                                          no coment!

                                          0 0
                                        • tri3lobit  

                                          primitiv sa prejavil… Zerocool proste si starsi, skusenejsi tak musis byt v niecom „horsi“ ako olkic… ale myslim ze ani v tomto to nebude…:D:D:D

                                          0 0
                                  • Fantom  

                                    Mluv za sebe! Je tu dost rozumných lidí, co chápou nejen mne, ale i vás ..:-) Stačí se podívat, kdo jak hlasoval pro Maxíka .. :-) J.

                                    0 0
                                    • wroum  

                                      vyjmenuj alespon 5 lidi, co te chape.

                                      PS: s tim, kdo jak hlasoval to nema nic spolecnyho. PS2: tvoje dalsi nicky se nepocitaj.

                                      0 0
                                      • Fantom  

                                        Opět jsi out, jako obvykle .._:-) právě že s hlasováním to má co dělat .. a zejména pokud tam dá hlas kapacity Patara! I kdyby nikdo jiný nepodpořil Maxbiky, jeho hlas je nade všechny .. Jak bych to řekl .. Hmm .. Už to mám ..
                                        Když přijde zákazník do autoservisu, kde jsou na praxi učni .. i kdyby se všichni učni shodli na jednom řešení a mistr na jiném, komu dá zákazník za pravdu ..?? Toť odpověď na veškeré vaše štěbetání .. Je to přesné: Jste jen školáci, v kolech i životě .. a jen vykřikujete své rozumya v domnění, že víte vše .. Jak typické .. :-)
                                        a kdo mne chápe? Wroume, rozhodně více lidí, než 5 .. :-) J.

                                        0 0
                                        • prodi  

                                          tam u vás v léčebně? Možná i 6, 7…

                                          0 0
                                        • wroum  

                                          doufam, ze se dotycni ozvou, fakt neverim tomu ze jich bude vic nez pet (tvoje dalsi nicky se nepocitaj)

                                          a k te druhe casti. kdyz mistr prijde s resenim a ucni s jinym, tak to automaticky neznamena, ze mistr prisel se spravnym, ci lepsim. Vic hlav vic vi, mladej mozek neni zatizen komplexama a zafixovanejma postupama a tudiz je mozne ze nova krev prijde s resenim lepsim a efektivnejsim. Cemu da zakaznik prednost, je otazka na kterou nelze jednoznacne odpovedet. Pokud to bude hnup, kterej dogmaticky skatulkuje a nadrazuje podle veku nebo pozice (doufam ze ses poznal), tak si pravdepodobne vybere mistra a pokud je clovek normalni (ne jako ty) tak si vyslechne reseni obou stran a vybere si to vhodnejsi, levnejsi… proste takove reseni, ktere jemu bude nejvic vyhovovat.

                                          BTW: kdybych mel dojem ze vim vse a ze jsem nejlepsi, tak muj projev zde, bude veeeeelmi podobnej tomu tvemu.

                                          0 0
                                        • wroum  

                                          furt cekam na tech aspon pet lidi…

                                          0 0
                                • dieegoo  

                                  Hele můžeš nám teda ukázat některá ta tvá objektivní fakta, kterými se tady pořád oháníš? Já ještě neviděl ani jeden. Rámy očividně praskají, takže tvůj „fakt“ jaksi přestal býti faktem. Tak sem s tim…

                                  0 0
                                  • Fantom  

                                    Rámy nepraskají. To jen jeden 15letý kluk tu střelil, co zaslechl od svého otce .. ale já jasně řekl, že reklamace nebyly uznány .. tak netoč bludy, malý milý Diego .. :-D J.

                                    0 0
                                • petebike  

                                  Keci, fakta jsme ti dali a ty je neumis a nebo nechces si je precist ! jinak by si drzelel h… a krok !

                                  0 0
                                  • Fantom  

                                    Jaká fakta? Jen kecáš, páč žádná nebyla .. :-) Už Diego o post výše se ptá po faktech, tak je dolož! :-) J. J.

                                    0 0
                                  • dieegoo  

                                    Pete, kašli na toho troubu. Chci po něm fakta a čeho se dočkám? Přesně toho, co jsem očekával. Překroucení mé věty a použití jako protiútok.

                                    Olkyči, si fakt hňup nejhrubšího zrna. Ad diskuze s wroumem. Hlas jako hlas, nikdo tady není nadřazenej. Jen ty si opět vybíráš co se ti hodí. Typické. A o tom, že tě tady chápe víc jak 5 lidí… o tom si nech zdát.

                                    0 0
                            • Honza729  

                              No, i kdyz a priori proti Maxbike vubec nic nemam, urcite to ma sve zakazniky, tak ja, a nejsem jiste sam, si to kolo nekoupim uz jen pro to, ze jsi mu tady udelal antireklamu svym chovanim. Pro me je tedy jmeno Maxbike uz navzdy spojeno s jednim saskem s psych. poruchou. Fa Maxbike by ti mela zrusit smlouvu, vic ostudy jsi ji udelat uz asi nemohl . . . .

                              0 0
                          • Fantom  

                            Pokud jsi objektivní, tak jistě teď vyčteš Diegovi, že jde přes mrtvoly lhaním .. Anebo stáhneš půlky a budeš zticha, resp. se budeš navážet jen do mne, páč jsem snadný terč? hh, jsem zvědav .. :-) J.

                            0 0
                            • Zerocool  

                              Je snad něco divného, že rámy té či oné značky praskají???

                              0 0
                              • Fantom  

                                Divné je, že tu někdo napíše bez udání příčiny, že rám praskl a jiný napíše jako odpověď, že si rám proto nekoupí .. Škoda, že Ti to logicky nemyslí a kladeš primitivní otázky .. J.

                                0 0
                                • Zerocool  

                                  Ach jo, už mě to s tebou nebaví, jdu dělat něco užitečného.

                                  0 0
                                • tri3lobit  

                                  je to taky isty argument ako ked ty napises ze nepraskaju ani jeden ani druhy na 100% nemusi byt pravdivy… ale rozumny clovek to bere ako dodatkovu info a nie to hlavne pre alebo proti… ale vidim ze ty to nevies stravit a radsej ho spochybnujes…

                                  0 0
                          • Fantom  

                            Hájím svůj názor, trumbero .. :-) J.

                            0 0
                            • wroum  

                              a urazis koho muzes, makromolekular­nibiometalovej­mamrde.

                              0 0
                        • dieegoo  

                          Vzhledem k tomu, že ty za objektivní příspěvky považuješ pouze ty své a žádné jiné, tak tak nemá cenu cokoliv řešit. Nejsi schopný připustit, že by mohl mít pravdu někdo jiný. A když už, tak to radši přejdeš mlčením a nebo překroutíš. To ti jde skvěle.

                          Klidně si značku vychvaluj až do nebes, doporučuj.. ale dělej to tam, kde jsou na to zákazníci zvědaví. A malá nápověda – není to tady. Ale to si myslim poznal i ty sám. Teď už si to jen připustit.

                          0 0
                          • dieegoo  

                            Zameť si před vlastním prahem ;)

                            Zerocool: Pojď mi to vyčíst, olkycovi to udělá dobře…

                            0 0
                            • dieegoo  

                              E, sakra.. tohle mělo bejt tobě, Fantome…

                              0 0
                              • wroum  

                                vidis jakej ses ubozak? neplet se mezi dospele! nevis co je kolo a ani radit prispevky neumis! nicemu nerozumis! nemas zkusenosti! o tom nebyla rec! jedine shimano a maxbike co nikdy nepraskne a kdyz tak urcite nahodou…

                                PS: tento prispevek je zcela smysleny a jakakoliv podobnost s jakoukoliv zijici osobou je nahodna a vylozene neumyslna :-)

                                0 0
                                • Honza729  

                                  Pletes se Jahelkovi do remesla, ten taky zpival o absurditach, co slysel u soudu a v lecebnach v Bohnicich :-)

                                  0 0
                                • dieegoo  

                                  Beru na vědomí, odcházím :(

                                  0 0
                      • Fantom  

                        Vidíš! Já nemám potřebu házet špínu na rámy Tvé zn., jako to tu dělají ostatní s Maxbike.. A o tom tento thread je .. J.

                        0 0
                        • wroum  

                          ty ses jak nabozenskej fanatik, uz jen cekam kdy zacnes hrozit teroristickejma utokama na bikeobchody neprodavajici a nepodporujici tvuj skvelej Maxbike. proste ses takovej Hnusama Shim Olkyc

                          0 0
            • wartburg  

              A kolik se jich teda prodalo? Ja sem snad jeste zadnyho nevidel. I kdyz je fakt ze se po takovejch mrdkach moc nedivam, ale kdyz uz, tak to je samej author a merida.

              0 0
              • Fantom  

                Prodalo se jich přes 100000 .. J.

                0 0
                • wartburg  

                  Radsi to oprav, mas tam nejaky nuly navic.

                  0 0
                  • wroum  

                    asi 4 :P

                    0 0
                  • Fantom  

                    Jo? A to víš jak, když jsi jen vobyčejnmej W A R T B U R G .. PUF PUF (nomen omen :-)) .. :-) J.

                    0 0
                    • wroum  

                      ses jak malej harant.

                      0 0
                      • Airbag biker  

                        Mrzí mě kam až došla tato diskuze..jednak nesouhlasím s názory že je MAXBIKE shit ani nic podobného…take určitě tam není o 4 nuly navíc:D..a Olkyci o tom rámu mi řikal sam tatka. Mimochodem ja jsem na neutralni straně v tomto dohadování, ale jinak na straně MAXBIKE. A že už k němu mate všichni odpor mi taky neni zrovna milé ale už je to tak…

                        0 0
                        • Fantom  

                          Já vím, Petře a vím (a nepopřel jsem to), že s tím prasklým rámem je to pravda. Ale není vhodné tohle říkat bez dalších skutečností, mezi omezenci, kteří toho sprostě zneužijí a zneváží celo zn. No nic, časem poznáš sám, co jsou zač .. s kým se bavit, koho vynechat .. J.

                          0 0
                          • Airbag biker  

                            Jasně..prasknout ovšem muže opravdu všechno i ramy za desitky tisic..ale ja osobně vim(i z vlastni zkušenosti) že MAXBIKY jsou kvalitní a at si každý myslí co chce…

                            0 0
                          • wartburg  

                            Ted to skoro vypada jako, ze se znate. Jmeno Petr nikde u airbaga v profilu nevidim.

                            0 0
                        • petebike  

                          asi takhle cyklisto s airbagem… kdyby tady Olkyc a jeho XXX nicku netrval na svym „maxbike je nejvic“ tak by se ta diskuze v tohle nezvrhla, ale ten clovek je pravdepodobne dost nemocny a asi za to nemuze – proste se moc zamiloval do kol znacky MAXBIKE..z th plyne co tu vsechno pise…ja treba nikde nenapsal ze MAXBIKE je shit – kdyz mi to nekdo da budu na tom klidne jezdit, sam sem jezdil uz par znacek – momentalne mam AUTHOR na praci – uz 3 ram – vsechny praskly – a ja za to nemohl, no vlasne jo – jezdil sem na tom :-)… hehe, ale pak mam i jiny kola a kazdej rok se snazim mit novy kolo na zavody a i presto co tady Olkyc napsal za superlativa spojeny s touto znackou MAXBIKE bych do toho nesel ani se smlouvou a 2 blondynama… :-)

                          0 0
                          • Airbag biker  

                            Když maš k tomu svuj postoj tak proč si nechaš takhle vyvratit nazor ze bys MAXBIKE nebral ani s dvěma blondynama…

                            0 0
                            • petebike  

                              protoze se mi nelibi, vazi moc a geometrie mi nevyhovuje, radsi si priplatim za lehci ram :-)

                              0 0
                              • Airbag biker  

                                Tak jasne..libit se nemusi libit..(mi se libi),geometrie vyhovuje každemu jina,ale s tou vahou se mi to nějak nezda…OK je to tvuj nazor:)

                                0 0
                                • Gorgov  

                                  proste je to relativne dost tezke ram, co se ti na tom nezda?

                                  0 0
                        • tri3lobit  

                          pockaj ale my nikto nevravime ze su to zle biky, ja by som povedal ze keby napriklad author nemal take meno ako ma tak max je „lepsi“ ale proste ide o to ze si ho asi nikto z nas nekupi, lebo sa nelubi, malo exkluzivna znacka, adt ale fantom to nevie prezit ze sa nam nelubia tak je z toho navetvy a hlavne ze vymysla ze su to dokonale biky a lepsich niet…

                          0 0
                      • Fantom  

                        Kdepák, Tebe jsem už dávno překonal, tak nemohu být, jako Ty .. :-) j.

                        0 0
                        • wartburg  

                          Takhle se ale fakt bavej maly deti.

                          0 0
                        • wroum  

                          ses vetsi vul nez ja, s tim holt nic neudelam. proste si me prekonal. Ses fakt dobrej!

                          0 0
                      • Fantom  

                        ses jak malej Trabant. :-) J.

                        0 0
                    • wartburg  

                      .. PUF PUF (nomen omen :-)) .. :-) W.

                      0 0
    • coper  

      Ahoj všem,

      to, co napíši, je můj SUBJEKTIVNÍ názor pro přečtení několika threadů na téma MaxBike i ostatních – protože se často zvrhnou na debatu OLKYC+jiné alternativy versus zbytek. Věnoval jsem tomu čtení pár hodin. Celkový dojem shrnu: A. Místo abych se dozvěděl, jak třeba někomu funguje vidle SR Raidon – tedy informace typu – mám ji dlouho, najel jsem na ní xxx km, nemusí/musí se jí věnovat hodně údržby, atd. čtu různé přestřelky mezi výše uvedenými skupinami. B. Co se týče tohoto boje – můj dojem je, že OLKYC&spol odmítne přijmout jakýkoli jiný názor, než ten jeho a použije k tomu jakýkoli argument. To mi připomíná jednoho mého bývalého kolegu, který před holkami tvrdil, že nejí maso. Následně pak v jídelně, kde na výběr bylo vždy nějaké bezmasé jídlo, našel pokaždé argument, proč zrovna teď si musí dát jídlo masité. :-) C. Buď je OLKYC:

      1. Geniální člověk, kterému jde 100% o zjištění objektivní pravdy, který i při vědomí toho, že nemůže nikdy vyhrát, pořád se snaží zlepšit svět a přivést lidi k pravdě.
      2. Jde o člověka s poruchou osobnosti.

      Já se, za současného stavu poznání, přikláním k variantě 2. Opakuji, že je to můj a jen můj osobní názor, který jsem vyslovil a nikomu ho nevnucuji, nebudu o něm nikoho přesvědčovat – tedy nebudu reagovat na ničí reakci na tento můj příspěvek, ať kdo chce napíše co chce. :-)

      A teď k hlavnímu důvodu, proč jsem si dal tu námahu se zaregistrovat a obtěžovat mým názorem. NEDALO mi nerýpnout si. :-)))) Cituji „Hlavně ve výbavě, kdy už od Altusu je výbava komplet Sh, bez taiwan dílů a tedy plně kompatibilní ......“ Na stránkách www.maxbike.cz jsem v katalogu kol našel kolo COCA za 16500, které má v detailu uvedeno kliky TRUVATIV BLAZE, osu TRUVATIV, cenu 33500 ;-) CO S TÍM ??

      P.S. Mám rám MERIDA MATTS900V, osazený kombinací SH a SRAM, manželka má Author Enigma, osazený kombinací SH a SRAM a nevidím v tom vůbec žádný problém proti druhým našim kolům, kde je pouze SH nebo kombinace SH/SR. A také se stotožňuji s názorem, že rám většinou nevyměníš, cokoliv z výbavy ano. Tož tak ! :-)

      0 0
      • Fantom  
        1. Souhlas, vždy na mne útočí, naprosto mimo téma a jen kvůli útokům samotným. a já se nedám. :-)
          1. Dobrý dojem. Argumenty neberu. Jen fakta! :-)
          2. 1. je Ok. :-)

            Coca je loňský model, tj. teď pasé. Ale kdybych se měl k tomu vyjádřit, tak jde o atyp, jde o dirt, či něco takového, kolo určené ne na běžnou jízdu, ale na triky .. Ale jak říkám, je to minulost, kterou nemá smysl hodnotit .. A pokud se Ti jedná o rozpor v ceně, pak nevím, zřejmá chyba, kterou již nemá cenu řešit.

          Meridu Mattse jsem tu řešil v jiném threadu s názvem Meridy v titulu, mrkni tam. A kdyby byla možnost poměřit tvůj rám, asi by ses sakra divil, na čem jezdíš. To, že kolo funguje zdánlivě OK, neznamená, že OK je. Dá se jezdit i na jOKÁCH ..:-) A SHODNEME SE VŠICHNI, ŽE TO KOLA MOC NEJSOU .. :-)

          A na Tvůj dovětek: U Maxe není důvod měnit ani rám, ani díly .. J.

        0 0
        • petebike  

          presne tak, jak pises v posledni vete, sakra ja si to kolo snad poridim taky, vydrzi prehazovacka bez vaklu i dele jak 40 tisc km ???? neverim, treba na kole znacky MAxbike jo ? dneska sem menil prehazku mela tak 3 sezony – cca 45 tis…totalne v tahu, a reknu ti bylo to shimano, ale nemam tedy MAxika, takze v tom bude asi problem :-)

          0 0
          • prodi  

            přesně, až budeš mít maxíka, všechno se celkově zlepší, začneš vyhrávat, nic se ti nepokazí, nezlomí, ty voe, proč já ještě váhám?

            0 0
            • petebike  

              jdi do toho, az ho budes mit – pujcis mi ho ? nic se ti s nim nestane, neboj ! :-)

              0 0
              • roud  

                Asi do něj pudu taky :O)

                0 0
                • petebike  

                  JAsne, zalozime si vlasni klub, budem jezdit na vejlety a na zavody a vsichni budem jezdit na Maxikolech :-DDD muhehe…

                  a jeste – Olkyc bude nas uctivany Cyklobuh, udelame mu pomnik, a budem se spolecne na nasich maxikolech jezdit modlit a uctivat naseho Cykloboha :-DDDD ty voe…to je dobry…tohleto

                  0 0
                  • dieegoo  

                    Kde se můžu zapsat? Trance už sem hodil k popelnici a vybírám něco z nižších maxů.. když jsou ty nejvýš v nabídce na stejným rámu, nemá cenu utrácet. Co na tom, že nedělaj fully, o tom tahle diskuze přece není.

                    0 0
                    • petebike  

                      hele ja se v tom taky nevyznam :-) vem to podle barvy a musi to mit shimano – jinak nebrat !

                      0 0
                  • roud  

                    A necháme si udělat vlastní dresy s maxema a olkyčem :O)

                    0 0
                    • petebike  

                      tak to je jasny !

                      0 0
                    • dieegoo  

                      myslim, že to neklapne.. dělali bychom mu ostudu. My, mladí, nevzdělaný, životem nepoznamenaný, neprofesionální servismani… Ne,to nemůže vyjít.

                      0 0
              • prodi  

                zbláznil si se? Nepučim:)

                0 0
                • petebike  

                  Skrte ! :-/

                  0 0
                  • prodi  

                    zítra řeknu Michalovi, že u něj končím a jedu do Ostravy škemrat o přijetí do Maxbike-Cyklošustík, nebo ať mi alespoň dovolí se na to kolo z dálky podívat…:)

                    0 0
                    • tri3lobit  

                      lol tak tychto zopar poslednych prispevkov ma fakt dostalo kde na to chodite…:D:D:D a mozem sa pridat aj ked som az z bratislavi???…:D:D:D

                      0 0
                      • prodi  

                        ještě to tak, to bys machroval na Slovensku s maxíkem a rázem by se z něj stala tuctovka…:)

                        0 0
                      • roud  

                        síla tě provázej…

                        0 0
    • Lukasmtb  

      Mám 35Mb 3roky,najeto cca 20000km,při váze 70kg a vcelku brutálnim zacházení rám v pořádku,kom­ponenty jsem postupně vloni dle peněz různě obměnil.Každý jezdí podle kapsy,já jsem spokojen

      0 0
    • Airbag biker  

      Jak se zpívá v moji oblíbené písničce…„Is everybody going crazy??…“

      0 0
    • onuce  

      A heleme :). Ze zoufalství jsem si vzpoměl na svoje jediné absolutně bezproblémové kolo v životě – Maxbike. Jestlipak se ještě vyrábí, říkal jsem si. Google mě pak zavál opět sem. Po přečtení vlákna je mi jasné, proč jsem byl z tohoto fora vypoklonkován. Vůbec tu bohužel nejde o podstatu věci, ale jen… Velká škoda. Ach jo.

      0 0
      • t29  

        nevím, kdo jsi, ale tvůj styl humoru rozhodně nepatří mezi mainstream :)

        btw… staré Olprany byly taky dobré ;)

        0 0
      • soc  

        Dík. Tohle vlákno se přesně hodí na páteční večer k lahvince dobrého vína :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.