Knog Blinder 400 přední světlo

18 nepřečtených
  • Gustaf 81

    Zdravím, koupil jsem tohle světlo a zajímají mě vaše zkušenosti s výdrží. Na full mode a dvě lampy mě světlo vydrží v nynějším počasí a teplotách cca 40 min, pak se rozsvítí červená kontrolka pro upozornění na nízkou energii. Zkusil jsem tedy jeden švih jet na prostřední (světle-modrý mode) a pouze na jednu lampu. Situce byla podobná. Po 45min opět červená dioda, tak jsem přepnul do economy zeleného režimu na jednu lampu, abych dojel.

    Dále mě zajíma, zda toto světlo lze připojit za provozu na powerbanku a dobíjet. Doma jsem to zkusil, zapnul jsem světo, připojil powerbanku nebo kabel z nabíječky ze sítě a světlo zhaslo. Tak nevím, zda to prostě u tohoto světla nejde nebo mám vadný kus. Díky

    0 0
    • roud  

      https://www.knog.com.au/…runtimes.jpg podle výrobce má svítit na full max hodinu je to prostě drahej šmejd:(

      0 0
      • Dejv94  

        Tyjo, k čemu je dobrý mít 11 režimů svícení?

        0 0
      • Gustaf 81  

        Jj, to vim…ale překvapila mě i ta druhá situace. Na jednu lampu má svítit 3hodky na střední mode. A stejně to nevydrzi…vozil bych tu powerbanku, ale když světlo po připojení zhasne…

        0 0
      • Breakpain  

        Mají tam napsané při jaké okolní teplotě? To bohužel hraje také znatelnou roli při výdrži baterky ;-)

        0 0
        • Ricci  

          +1000

          0 0
        • Gustaf 81  

          Napsaný to tam není, ale ovlivňuje to docela dost. Zkusil jsem ji otestovat v bytě a na full mode jela přes 1,15hod a ještě ani nesvitila cervena dioda…je to k posrani. Asi ji budu balit do nějakého polystyrenu…

          0 0
          •  

            Já mám SolarStorm X3 a po úplném nabití jsem vyjel na výlet (bylo okolo 0°C) a akupack jsem měl normálně přichycen na rámu. Když jsem po delší zastávce chtěl odjet, tak mi blikala kontrolka úplného vybití. Tak mě napadlo, že problém bude asi v teplotě, akupack jsem odpojil, sevřel v dlani, dal do kapsy a za zhruba 45 minut jsem ho připojil zpátky a hle, indikátor mi ukazoval úplně nabito a mohl jsem vyrazit :) Cesta domu trvala zhruba hodinku na druhý mód a vše O.K.

            0 0
            • Gustaf 81  

              No, nejhorší je, že k tomuto svetlu nic nepripojim…po připojení powerbsnky zhasne

              0 0
            • Ricci  

              tak to je dost divne,skor zblbla indikacia,keby ukazovala pravdu tak by si na tom este hodinu nikdy nedal,obcas to robia aj moje dve X2, staci rozpojit a znovu spojit a uz ukazuje spravne.

              0 0
              • Vilém  

                Proc zblbla? V mrazu se proste zmeni vybijeci charakteristika aku, klesne jim napeti.

                0 0
                • Ricci  

                  pri 0C by to az take tragicke nemalo byt,jazdim castov vecer v takych teplotach…

                  aj ked ho mal 45min v teple tak potom musel byt pri pouziti ak tak hned vychladnuty a aby vydrzal hodinu je dost zvlastne…

                  0 0
    • itvostro  

      Taky jsem po tom svetle trosku pokukoval, ale nakonec jsem ho zavrhnul prave z duvodu vydrze. Samozrejme ze zima ma a vzdycky bude mit vliv na vydrz baterie. Ja kdyz jezdim na kole tak acupack vzdycky obalim izofolii a nejakou hunatou latkou a dam do obalu aby vydrzel co nejvic v nejake rozumne teplote a netrpel :-))

      0 0
      • Gustaf 81  

        njn…v teple vydrží…:-)

        1 0
      • roud  

        osobně jsem ke svému více jak 5let starému světlu z číny s t6 ledkou pořídil před dvěma lety tenhle acu pack http://www.magicshine.cz/…attery-pack/ (ten samý kupován na dx asi za 900) a jezdím s tím pravidelně několikrát týdně venku v mínusu 3 hodiny a furt svítí zeleně a světlo neustále naplno :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.