• M5ilan

    Ahoj zajimalo by me jestli nekomu uz neodesly prevodniky na tyhle kliky a nepotreboval by je vymenit za nove.

    Pokud ano mel bych nabidku,ze koupime kliky a ja si necham kliky a prevodniky bych obetoval a na cene by jsme se domluvili…PS. urcite se to vyplati nez kupovat novy zvlast…

    popr muj mail je M5ilan@seznam.cz

    0 0
    • miki  

      Tak si XTR kliky kup rovnou .

      0 0
    • biker jura  

      jake převodníky neoriginalni se daji na xtr kliky pouzit? co treba gebhardt? diky

      0 0
      • biker jura  

        opravdu nikdo nic? nechci zakladat npve vlakno tak se ptam tady:)

        0 0
        • Vilém  

          Gebhard, midleburn, ta specialites. Urco toho bude vic.

          0 0
          • biker jura  

            aha a mužeš mi napsat třeba k tem midleburnum jake? nasel jsem na koloshopu ale ty jsou na 960 a tak nevím jestli by sedeli i na ty soucasne tedy 970. diky

            0 0
            • roud  

              neseděli…

              0 0
            • Vilém  

              970ky maji opet standartni roztec, takze muzes teoreticky pouzit jakekoli prevodniky pro roztec 104mm. Otazkou vsak je, jak by vypadal jinej 44z prevodnik na techto klikach. Original prevodnik pekne plynule navazuje na pavouka klik. Takze osobne bych asi daval na tyto kliky velkou pilu originalni a stredni a malou od nekoho jineho.

              0 0
              • biker jura  

                Ok no me jde hlavne o ten stredni prevodnik pac na ten se jezdi nejvic(aspon u me) takže tedy mohu pouzit třeba i ten midleburn z koloshopu?

                0 0
                • Vilém  

                  Pokud bude pro roztec, jakou maji tve kliky, tak ano. Co jsem kouk na koloshop, tak tam jsou prevodniky midleburn pro ty starsi kliky 960ky a ty maji jinou roztec, 102mm.

                  0 0
                  • biker jura  

                    aha diky to jsem si nevsiml…

                    0 0
                    • kubad  

                      970 ky maji prostredni placku titanovou tu tak lehce neznicis

                      jinak pokud jo idealni nahrada je z soucasnych XT klik :-)

                      0 0
                      • biker jura  

                        ok supr:-) a ta velka pila se tam da pripadne vymenit za jakou? taky jde xt?

                        0 0
                        • kubad  

                          Roztec je typizovana teoreticky tam jde cokoli co ma stejnou roztec

                          0 0
    • miki  

      Staré Xtr mají rozteč 102 tak snad u každého jiného snad taky bude napsaná rozteč.Ostatní shimano má rozteč 104 a i nové Xtr 2008 má 104.

      0 0
    • kali222  

      kdyz uz to tu je… lisi se misky s lozisky pro XT, ci XTR?

      nebo je jen jeden rozmer? nemam ted jak premerit. dik

      0 0
    • Jonáš1  

      No převodníky mi neodešly ale nějak náhle mi odešly ložiska po 2000 km tak zítra je ještě dorazím a půjde to do dílen.

      0 0
      • Ricci  

        Mne prava miska na Stingoch odisla uz po cca 1500km,shit..

        0 0
    • lidumil  

      Oživím tohle téma – potřebuju na XTR 960 kliky kupodivu malej převodník, má standardní rozměr 64 mm, tak přemýšlím, jestli Middleburn, nebo XTR 970. Ale předpokládám, že malej XTR není kombinace kompozit-ocel. Co byste brali vy?

      0 0
      • kubad  

        Z 970 tam pravdepodobne nebude pasovat. Je to tam trochu komplikovane s tloustkou.

        0 0
        • lidumil  

          Myslíš tlustší převodník u 970 než u 960? Že by nechodil dobře smyk?

          0 0
          • kubad  

            Bude jinak mezera mezi strednim a malim. Nevim jestli nebude padat retez mezi placky.

            0 0
            • lidumil  

              Aha, pavouk 970 má jinak osazení na malej převodník? No tak nezbývá jiná volba než Middleburn.

              0 0
              • kubad  

                Nevim jak je to s pavoukem u 970 ale mala placka na tyto kliky je vyrazne sirsi.

                0 0
                • lidumil  

                  Jasně – zuby stejný, ale tělo placky tlustší, takže bude padat řetěz. Díky.

                  0 0
                • CraObs  

                  jj kamoš tam chcel narvať malú placku z XT a nesedí, riešil to nejakými podložkami..

                  ešte je asi nejaký rozdiel AA a AB stredných prevodníkov, AA sú v kombinácií s 22z malou a AB s 24z malou, fyzický rozdiel ale netuším.. velká je vždy AA/AB

                  0 0
              • Tina  

                Specialites TA má v ponuke prevodníky pre XTR FC-M970 pod názvom SISMIC. http://www.specialites-ta.com/…SMIC-big.jpg Malý SISMIC stojí okolo 7 stoviek. Dá sa normálne použiť aj neoriginál s roztečou 64mm (napr. Chinook), ale musíte pod prevodník vložiť 1,5 – 2mm podložky. Vyjde to tak lacnejšie o viac ako 100Kč. Nebudem tu písať kto ich predáva, aby ma niekto neobvinil, že robím reklamu :)

                0 0
    • magadafagada  

      Nemáte někdo tip jak sundat levou kliku na těchto klikách(FC-M970)? Normálně je zapotřebí speciální stahovák TL-FC35, který samozřejmě nemám.

      0 0
      • Vilém  

        Pokud nechces shanet origo stahovak, tak flexou to jiste pujde.

        0 0
      • roud  

        Na počkání do cykloservisu na nasazení už pak nic extra není potřeba ;)

        0 0
        • magadafagada  

          ajem sorry hoši, ale to jsou rady jak noha…řezat to nemůžu, páč to není moje(a je to upravený na malý dítě) a do servisu tak nějak nechci, páč to mám daleko a projedu to co bych dal za novej stahovák. Ptám se na možnost sundání v domácích podmínkách třeba s možností výroby něčeho co pomůže sundat…

          0 0
          • yetti  

            Asi to nechceš slyšet, ale bez origo stahovaku ty kliky akorát poskodis

            0 0
          • kubad  

            Nejde origo stahovak.

            0 0
          • roud  

            Buď koupit nebo servis jiná varianta není :/

            0 0
            • magadafagada  

              Tak hoši, můž bejt blbej, ale když si umím poradit.....

              Trochu nahřát a stačí stahovák na kazety a praštit do něj gumovou palicí. Jako nic to šlo…

              1 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.