Klidná vyjížďka přes Posázavskou Stezku 27.4

19 nepřečtených
  • StevensSFC

    Ahoj v neděli plánují udělat pohodovou vyjížďku.Nechcete se někdo přidat?Sraz bych udělal v Modřanech u kina.Pokud bude mít někdo jinej navrch srazu tak se dohodnem.Jelo by se Modřanskou roklý případně přes Točnou na Písnici.Pak Psáry směr Kamenej Přívoz tam by se nejelo na Posázavskou Stezku.Až na tu Posázavskou Stezku se jede přez polnačky a asfalt :-( bohužel po lepší cestě to tam neznám.Pokud budete někdo chtít cestu upravit na vetší terén bránit se nebudu :-) mělo by to bejt okolo 80km.

    0 0
    • cabbage  

      rád bych dal to co sem neobsalovoval minulou neděli – dojet od hostivařský přehrady po červěný a žlutý do V.Popovic, po modrý do Kamenice(docela dobrá hospoda s výhledem na kola), červená do horních požárů, Kamený Přívoz, a po červený z5 do Prahy(+ motání terénem kde to půjde)

      blbý je, že z průhonic až do popovic nevede rozumná cesta terénem, zbytek je naopak terénem překypuje..

      0 0
      • StevensSFC  

        Jak řikám zmeně se nebráním.No tak by jsem jely chvíly po asfaltu.Nedá se nic dělat :-)

        0 0
      • chodec  

        Z Průhonic se třeba dá jet dál po červené k Osnici, za ní se hodí klička po lesních cestách a napojíš se na žlutou (nebo pojedeš po trochu méně záživném úseku po červené až na tu žlutou narazíš stejně), která je zvlášť teď na jaře teréní až až (jsou tam úseky, kdy si jí kus odpustím a nablížím si to po sjízdnějších cestách), ale v principu není tak špatná (polňačky a lesňačky – singlů pravda jen minimum) a žlutá pak jede až do Popovic. Tam se dá napojit na modrou směr Dolní Lomice a dál po ní až do Mirošovic, kterými se člověk prosmýkne směrem na Hrusice, kam ale nedojede, protože se dá údolím Mnichovky (také nějaká turistická značka – tuším zelená) a dojede k Hlásce respektive „Baštírně“ u Sázavy. Mimo asfalt se to dá jet prakticky celé i když jak jsem psal, sám si na několika místech nechávám některé méně zábavné rozorané úseky ujít.

        Každopádně já tento víkend nemám na takhle dlouhou cestu čas, jinak bych klidně ukázal s tím, že pro ty co znají oblast se tam dá jet množství vylepšení, nábližek i prodlužek dle libosti. To nahoře je jen nejpřímější cesta mimo asfalt, kterou díky turistickým značkám udrží víceméně i ten, kdo jí ještě nejel.

        0 0
        • cabbage  

          Možná bych z průhonic zvolil variantu „úprk po asfaltu“  – ušetří to čas, čistotu kol a o terén přijdeme jen minimálně..

          0 0
          • StevensSFC  

            Klidně.Tak kde dáme sraz?

            0 0
          • McBlacky  

            se dá pěkně pojezdit v tý druhý části parku, ale je to spíš motačka, nic na rychlej přesun. Z Psáry se dá jet na Réné – pěknej místy technickej výšlap a pak žlutá a modrá a jsi v Kamenicic ani nevíš.

            na popovice bych sral co tam

            0 0
            • cabbage  

              jaký Psáry? to je naprosto mimo trasu..

              červená na rené je bahnisko. brtnice-všedobrovice-struhařov je aspoň po pevnym povrchu.

              0 0
              • StevensSFC  

                Psal jsem pohodovou vyjížďku tak to nepřehánějte :-) Dneska razim s Bajkrem tak abych to zítra dal.

                0 0
              • McBlacky  

                průhonice-popovice je o ničem, a jestli chceš z Průhonic do Kamenice tak je to na bajku lepší přes Psáry. Kvůli 2,5km modrý bych se do Popovic netáhnul.

                červená na Réné – jsou tam tak dvě tři místa s bahnem, ty se daj objet ale zadarmo to není. Jezdíme to a je to v klídku

                no nebudu ti to rozvracet :)

                0 0
                • cabbage  

                  vim už sem tam letos jel, ale chci se zase podívat nad struhařov.

                  btw: kvůli cca 3km červený se potáhnem do kamenýho přívozu.

                  0 0
                  • StevensSFC  

                    Musim razit.Tak snad tu večer budeš aby jsem se dohodli.Dáš mi na sebe mobil?

                    0 0
    • cabbage  

      sorry, rušim účast – jedu lost

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.