Kazeta Shimano XT CS-M771-10 Dyna-Sys

25 nepřečtených
  • LuckynPet

    Ahoj potřeboval bych poradit.

    1. mám v plánu měnit kola 26" jdu do Mavic SX a tak chci dát i novou

    kazetu. Nejraději bych šel do Kazeta Shimano XT CS-M771–10 Dyna-Sys a teď

    1. 11–36
    2. 11–34

    Jezdím teď na 36 a používám ji v kombinaci s prostřední převodníkem v plném rozsahu. Dotaz zní jít opět do 36 nebo 34?

    Problém je že nikde nemají skladem 36.

    1. Nevíte, kde by se dala 36 kazeta koupit? (Praha, nebo balíkem)

    Díky všem za radu.

    Lukas

    0 0
    • michalscupak  

      Podle mě jestli máš 3×10 tak úplně stačí 34z kazeta…

      Taky jsem měl na kole 36z a pak s koly tam dal 34z (a stejně skoro to nepoznáš)…

      0 0
    • kubad  

      nikdo ti neporadí jaké ty přesně potřebuješ převody!!!

      to si musíš vyzkoušet nebo spočítat sám :(

      a kde ji mají – e-mail, telefon zaleží jak moc spěcháš

      0 0
    • tonik666  

      Navíc doporučuju sehnat jiná kola než Crossmax SX, kvůli preloadu zadního náboje a ložiskům, která dost vaklají.

      0 0
    • LuckynPet  

      Teď mám na Giant Trance X2 2013 troj placku, do budoucna plánuji jít na XT dvoj placku. Proto bych raději zůstal u 36 kterou mám otestovanou a vyhovuje. Neumím si představit 34 měl jsem letos půjčené několik kol povětšinou dvojplacky v předu, ale pokaždé 36 vzadu. Mavic Crossmax SX, jsou již doma, tak snad budu spokojený. Šel jsem do SX záměrně, SLR jsem nemohl kvůli váze, ST zase hodně lidí psalo že jen 20 drátu na zadním kole je znát, tak už zbylo SX. Kola se mi líbí designově, tak snad budou OK a nebudou zlobit.. :(

      kontakt: Lukas.Vanek@outlook.com tel. 605 221 446 nejlépe bych dnes objednal abych příští týden přestavěl.

      0 0
      • Rubi  

        kubad tim emailem a telefonem myslel, ze si mas do tech eshopu napsat/zavolat sam a ne je nam tu psat :-)

        0 0
        • bimjeam  

          Včera som sa na tom tiež pekne zasmial.

          Ale nemal som to srdce mu to tu napísať :)

          0 0
          • jIrI___  

            Holt někteří stále žijí v omylu, že se svět točí kolem nich :)

            0 0
      • tonik666  

        Stejně bych šel do něčeho jiného. Když jsem crossmax kupoval, byly za 16. Dneska bych za 10–12 zapletl Hopen nebo DT, Sapim race, mosaz niple a I23, KOM, Flow nebo Flow Ex…

        0 0
    • Tina  

      Vezmi 11–36z. Prečo sa zbytočne zbavovať väčšieho rozsahu kazety? Časom možno pôjdeš do dvojplacky a potom ti môže tá 36ka chýbať.

      0 0
      • LuckynPet  

        Díky za názor, ale kde ji v ČR sehnat. Jakoby se všechny 11–36 propadly do země, nikdo nemá… :(

        0 0
        • tonik666  

          Zkus 7Art píšou že ji mají skladem

          0 0
        • Tina  

          To ti neporadím. Rovnaký problém mám s kazetami SLX pre svoje Colonel Werk kazety.

          Tento problém spôsobili super lacné e-shopy. Žiadny kameňák si túto kazetu ani iné drahšie Shimano/Sram komponenty nevezme na obchod a tak veľkosklady nedokážu odhadnúť dopyt a objednajú radšej menej. No a keď na e-shopoch kazeta nie je tak je problém ;)

          Slovenské Paul Lange má XT 11–36 skladom, ale tu v ČR ich vo veľkoskladoch nikde skladom nevidím.

          0 0
    • kali222  

      ja ji bral (11–36) min mesic z venku radeji+ za cenu nizsi nez vetsina shopu v CR. a super, podruhy v zivote kazeta v krabicce. ted pochopitelne nekdo vypluju s tim, ze JEHO sem se nezeptal na dostupnost a cenu. :D u Hanaka ji meli za 1090,– cely jaro, jenze ja byl linej objednat ji vcas. :)

      0 0
    • Heinrici  

      A co alternativa od SunRace? Váha stejná a cena nižší.

      http://www.sportkram.cz/…s-champagne/

      0 0
    • AussigBiker  

      Ja ted nakoupil nejaky klumpy na kolo na bike-discount.de. Cena postovnyho do CR 170,–, coz neni o moc vic, nez 120,– po Cechach :). Jestli ji tam maj nevim, zkus pohledat. Na http://www.velox-sport.cz/ jsem se ptal nedavno a XT kazetu 11–36 by byli schopny sehnat do par dni. Jsou na Strossu na Letny.

      0 0
    • Smazaný účet  
      0 0
    • LuckynPet  

      Vsem bych chtel podekovat, nakonec diky tonik666 jsem kazetu sehnal cca 3km od baraku, takze super.

      Jeste dotaz k dvojplacce vpredu.

      Ted jezdim na Giant Tranc X2 26" vzadu 11–36 v předu 24/32/42.

      Prevazne az na vyjimky skoro vsechno jezdim na prostredni prevodnik s kombinaci vseho vzadu. Kdybych sel do dvoj tacu jakych velikosti?

      Diky za pomoc.

      0 0
      • Tina  

        40/28z alebo ako jazdím ja 38/26z

        0 0
      • tonik666  

        Jezdil jsem 24/36. Podle mě pro hobíka v pohodě. Případně 24/38 pokud jezdí víc asfaltu nižšími frekvencemi.

        Teď už mám jednoplacky.

        0 0
      • libisenuj  

        Mam letosniho Trance a mam 38/24. Za me pohoda;-)

        0 0
      • Singlespeed  

        Pokud jezdíš v drtivé většině prostřední placku, není přechod na dvojplacku dobrý nápad, neboť právě o nejpoužívanější 32z převodník přijdeš. Na dvojpile tě čeká zbytečné šaltrování mezi větší a menší plackou. Ideálním řešením pro tebe by zřejmě byla jednoplacka kombinovaná s kazetou velkého rozsahu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.