• Hynas

    Jestli ano a jste ochotní mi poslat fota turistických rozcestníků (s jmenným místem a nadmořskou výškou, bílé tabulky) ze všech koutů republiky, tak vás všecky budu mít moc rád. Začal jsem sbírat na Moravě a mám jich už cca 500 a chci svou doživotní sbírku nadála rozšiřovat. :o) Prosím tak o foto všech tabulek na sloupku. Mejl...hynas@centrum.cz.

    0 0
    • Lance  

      musi byt na sloupku, nebo muze byt na strome?

      0 0
      • Luka  

        proc ty ses proboha samicka???

        0 0
        • chupas  

          tak na tuhle zahadu uz hledam odpoved delsi dobu. uz si nejsem vubec jistej jestli je to ten Lance nebo ta Lance. mateni nepritele

          0 0
        • mosquito  

          to je vysledek spatnyho sedla .. ceka to asi vetsinu z nas :(

          0 0
        • james11  

          babochlap :-)))

          0 0
        • Volf  

          Třaba to je vlivem špatně nastavenýho sedla:-))) Omlouvám se, ale toto jsem si neodpustil, když se tady řeší vlivy cyklistiky na kde co:-)))

          0 0
        • Sabbath  

          Jelikož Lanceho znám osobně, můžu jeho pohlaví přibližně odhadnout, ale mám přísně zakázáno tuto informaci předávat třetím osobám:)

          0 0
      • Hynas  

        Jej, omlouvám se, nemusí být přirozeně na sloupku, ale i na stromě, zábradlí, no prostě všude, kde bývají umístěné…a ještě, co možná nejčitelnější provedení a v případě, že se jsou šipky na různé strany, tak stačí i čelní pohled s místem umístění…rozho­dující je název a výška, boční pohledy už nee (ale pokud budou, tak tím líp)…nechci vás tímto zdržovat. Představte si skutečnost, že časem sesbírám všecky rozcestníky celé republiky…ty joo! :o)

        0 0
        • Hynas  

          Takže kdybyste někdy u něčeho takového někdy s bikem zastavili, tak si na mě vzpomeňte…ale vyhledávat je rozhodně nemusíte…:o)

          0 0
          • Lance  

            no nevim jestli sinedelas prdel,ale to by me mohlo bavit:) takze ti nejake vyfotim:)

            0 0
          • maxtor  

            Takové věci jsem už párkrát fotil. Mrknu doma a když něco objevím, pošlu ti to.

            0 0
        • balwan  

          To může být lepší než sbírka telegrafních sloupů 20 století :-)

          0 0
        • stan.zak  

          to si představuju, a jak to zatím vypadá Hynasi?

          0 0
          • Hynas  

            No vypadá to dobře…sice jsem teďka byl poněkud mimo…tak sháním nějaký server, kde to budu moct uložit…všude je omezení na fotky, tak poraďte :o)

            0 0
    • mab  

      pokud to bude k videni nekde na webu rad prispeju

      0 0
      • Hynas  

        Děcka, asi takhle…prdel si vážně nedělám, opravdu to sbírám. Když vyrážím do beskyd (nebo jen okolních lesíků kolevá ostravy), vždycky si beru do kapsy foťák…jak jsem psal, už jich mám přes pětset (a už poslané i takové kuriozitky jako Šukačka a podobně)…na vidění na webu zatím těžko, ovšem uvažuju, že k tomu pořídím jednoduché webovky s teritoriálním rozlišením. Takže zatím takhle. Popravdě by se to dalo sehnat někde skrz KČT, ale proč si to zbytečně zjednodušovat…na Pustevny se taky nevozím lanovkou! :o)

        0 0
    • Krys  

      Mne to pride ako fajn napad. Volakedy davno som mal podobny napad, ale nemal som vtedy fotak, digital uz vobec nie. Chcel som vyrobit taku virtualnu prehliadku turistickych tras na Slovensku. K realizacii nedoslo, tak aspon tebe zelam, nech je tvoja zbierka coskoro kompletna. Samozrejme, ked niekde uvidim rozchodnik, nafotim a poslem. Mohol by si ale zverejnit aspon zoznam, aby sme ti neposielali tie, ktore uz mas.

      0 0
    • Frankie  

      No tak to sis u mne nabehl :)) Fotim kazdy vetsi rozcesti, jako dokumentaci, kudy ze jsme to tenkrat jeli :)) Az bude chvilka, tak neco poslu.

      FV

      0 0
    • mar_tin1  

      tak som ti jeden poslal… nie je sice uplne spredu, ale je to citatelne… :-)

      0 0
    • Martin  

      maj to bejt jenom rozcestníky turistických značek nebo to můžou být i žluté rozcestníky cyklostezek? mám jednu značku s Držkovou. jinak projdu archiv a něco ti pošlu – mám nějaké jeseníky, kosíř a nějakou hanou…

      0 0
    • Pekáček  

      turistika.cz zase nabírá brigádníky na focení? :o)))

      0 0
    • BiSon  

      Slo by i neco takovyho? je to z Liberce, ale kde presne nevim, ja jsem to nefotil.

      0 0
    • chupas  

      ti naky sezenu :) www.pem.cz/…100_3391.jpg www.pem.cz/…100_3448.jpg www.pem.cz/…100_3455.jpg www.pem.cz/…100_3460.jpg se ti budou urcite libit. same vetsi ulovky. z letosniho drtice. muz se doma jeste po nakych takovych podivat.

      0 0
    • ananas  

      máš nějaké na mejlu, jsou i z Beskyd takže je možná už máš

      0 0
    • CzMiras  

      Při jedný silniční vyjížďce mě GPSka protáhla lesem, narazil sem na pěknej rozcestník, viz příloha. Je to kousek od Prahy, ale přesně už si nevzpomenu. Nechalo by se to asi odhadnout z mapy podle vzdáleností k jednotlivejm bodům, ale jestli někdo ví a zná, doplňte mě prosím ;) Pak to pošlu mailem až identifikujem umístění.

      0 0
      • fousac  

        to bude nekde nad radotinem… ale presny misto ti nereknu…

        0 0
        • CzMiras  

          Koukal sem na mapu, nechá se to odhadnout docela slušně :)

          0 0
    • Meesha  

      jedna odemne :-) www.bike-forum.cz/…big/1751.jpg

      0 0
      • CzMiras  

        Taky dobrý. Takovej hodně „informativní“ rozcestník :-)

        0 0
    • easyrider  

      Došel ti mail ode mě? (novak.new.....)

      0 0
    • Blade  

      vzpomínka na zimu :)

      0 0
    • nadrazak 2  

      Čus Hynasu,takfotit rozcestníky je asi moje úchylka.Zrovna teď jsem přijel z Hostýnek,něco ti pošlu.

      0 0
    • grafik  

      cau, tady mam jednu. Cyklostezka z hrube vody do jivove – fotka rozcetniku do pohoran. Zde se jezdi i casovka do vrchu „strauzak“

      0 0
    • Tleskač  

      S foťákem jezdím, ale jen někdy. Váží to kolem 1kg (Nikon D80+objektiv 20mm) Posílám fotku z Ameriky, ale nefotil jsem to já.

      0 0
    • Krutor  

      Budu ti posílat. Ale tenhle rozcestník určitě nemáš

      0 0
    • kolobrnda  

      pohledam neco…myslim ze mam ze seraku v jesenikach…nejaky jsou poslu ........

      0 0
    • kubrts  

      Tak tady máš taky něco do sbírky

      0 0
    • bafuna  

      A nakonec proč vlastně ne.

      0 0
      • bafuna  

        A ještě jedna.

        0 0
        • kolobrnda  

          kamo…heled co jsem objevil…uz to asi znas .. www.interregion.cz/…rozcesti.htm jo, a poslal jsem ti jich na mail 14 svejch z jeseniku a nejakej tady u brna :-)) snad vyberes

          0 0
          • Hynas  

            Děcka díky…fotky typu nadrazaka2 jsou přesně to, co hledám. Nemusí být rozcestník včetně kusu krajiny, opravdu stačí jen ty příslušné tabulky tak, aby jich na jedné fotce bylo co nejvíc (jako výšková místní tabulka+směry dalších). Díky díky díky…ač netalentovaný webový tvůrce, časem se pokusím vytvořit nějaké maximálně jednoduché stránky rozlišené teritoriálně, kde budu rozlišovat ty rozcestníky, které jsem dostal od „vás“. Existuje spousta rozličných webovek bikových nadšenců, těm nemíním konkurovat, takže se „spokojím“ s tímto. Díky za váš čas a chuť udělat něco fajn. Máte u mě pivko…dneska 17,00 na Mexiku za Ostravou…:o))

            0 0
    • Volf  

      S foťákem jezdím taky. Sice to není značka, ale docela dobrý ne?????

      0 0
    • grafik  

      nad rusavou – klapinov

      0 0
    • Hynas  

      eŠTĚ, eště! :o)

      0 0
      • Meesha  

        si to chtel do mejlu ne? Myslim, ze Admin ma z tech desitek fotek radost… :-)

        0 0
        • Hynas  

          Tak chtěl jsem to do mejlu a stále chci, ale i tady to zase vidí i další lidi…tak proč se nepobavit? :o) A šukačka je zde!

          0 0
      • repa  

        Hoď sem tu šukačku :-)

        0 0
    • gargamel  

      Tady máš Kokotín:-). Když ještě něco vyštrachám, hodim ti to do mailu.

      0 0
    • Jirik123  

      tady mas vrbatovu boudu:-)

      0 0
    • zdenek  

      Mám těch rozcestníků spoustu. Fotím je při kažké túře, abych nezapomněl kam jdu a kudy jsem už jednou šel :-) Budeš to chtít poslat rozdělené podle pohoří?

      0 0
      • Hynas  

        Nee, pošli, jak máš…už si to roztřídím sám…:o)

        0 0
    • ju.mu  

      Kousek od rozhledny Babí lom v Lelekovicích.

      0 0
    • nobody  

      kde vozíte foťák, když si na kratší švih neberete batoh?

      0 0
      • Hynas  

        Já osobně do kapsy dresu bez pouzdra, mám voděodolný kovový olympus mjú a i přes pár pádů stále drží. :o)

        0 0
      • Meesha  

        maly cvakatko strkam do kapsy a na vetsi skorofotak beru batoh. „Dospelej“ fotak este neni a az bude tak urco odpovidajici batoh a nebo Boblika,ale nez tolik nasetrim, tak to asi bude chvili trvat :-)

        0 0
      • Krutor  

        Já foťák vozím častěji v malým batůžku, kterej má vpodstatě standartní vybavení (samozřejmě podle počasí) – vestu, návleky na ruce, peněženku s pár korunama, tyčinku, mobil, pár polštářkových náplastí a foták(nářadí vozím pod sedlem, pumpičku na kole). Ale když počítám s častějším focením, beru si – odpůrci taštiček odpustí :-) – rámovou menší taštičku, kam ten foťák dávám. S… mě totiž neustálý sundávání batohu a celej děj až do opětovnýho uložení :-(. V kapse dresu mi vadí, navíc není úplně z nejmenších – mám Canon Powershot A510.

        Tak takhle nějak no …

        0 0
        • Meesha  

          ramova taska je asi nejhorsi misto kam ho muzes dat…

          0 0
          • Krutor  

            O co je rámvá taška horší než kapsa dresu? Otřesy stejný, možnost poškození stejný – možná u dresu ještě větší.

            0 0
            • nOra  

              V brasne jsou to fakt docela rany. Ale je dost mensi riziko pri padu. Proste si musis pri ukladani fotaku vybrat, jestli pojedes rychle a nebo budes padat. :-)

              0 0
      • Rychlej turista  

        Foťák vozím v ledvině, protože do kapsy se mi nevejde. Už to mám vymakané tak, že ho za jízdy vyndám, pověsím na krk, fotím a pak ho zase do ledviny schovám. Zatím ale jen na silnici, v terénu mám zatím problémy sám se sebou.

        0 0
    • dancing dog  

      ne. , zatím ne až ho budu mít, tak budu..sem takovej kochač se krajinou…

      0 0
    • perry  

      Tak jsem ti na mejla poslal pár kousků z Jeseníků. Zítra ráno jedu na třídenní bajkování Brno – M. Třebová – Praděd a zpět, tak ti snad něco nafotím a pošlu.

      0 0
    • Vymi  

      fotak mam na mobilu to mi staci… jinak si nekdy pujcim z prace… vlastni no cekam ze jezisek mi letos nadeli… :-)

      0 0
    • Krys  

      Tak som vyhrabal zopar zo Sumavy

      0 0
    • Smazaný účet  

      A taky nechces?

      0 0
    • pegas  

      ..neco pro tebe..

      0 0
    • pegas  

      .a vejsku

      0 0
    • Hynas  

      Paráda! Průběžně všem děkuju! :o) Popravdě většinu míst neznám, ani netuším, kde jsou…ale přesto díky! :o)

      0 0
    • komx  

      Uz ne, jednou jsem si vzal fotak na vyjizdku na Cerchov a pri prvnim foceni jsem jej odlozil a ponechal osudu :-o))). Dalsi fotak takhle ztratit neminim.

      0 0
    • bang-up  

      Mas-li stale zajem – tady mas odkaz: snaps.wz.cz/roz­c01.jpg Pokud budes zvysovat to cislo za slovem rozc, tak tam budou dalsi. Zatim jich je 7… nebo 8 ted nevim.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Hehe, jeste sem s fotakem nebyl, myslel sem, ze ho nemam kde vozit. Ale pokud si vzpomenu a jeste se letos nekam budu chtit vydat, tak neco nafotim. A i kdyz neco nafotim, tak pak budu nejspis marne vzpominat na to, komu sem ty fotky slibil. A pokud ty fotky nebudou natolik uchvatny, abych si je nechal, tak je nejspis smazu :D

      0 0
      • Hynas  

        Nojo, přesto díky…kdybys nebyl medvědem, nestal by ses xtra01…:o)))

        0 0
    • djano  

      Povodne som k teme nechcel pisat nic, ale ked som videl vsetky obrazky, dosli mi ze v CR turisti chodia do lesa na vylety. U nas zial vyvijaju aj ine aktivity…

      0 0
    • kankrlicek  

      Džbánov u Vysokého Mýta

      0 0
    • Rychlej turista  

      Mám jich hromadu, ale přestal jsem je fotit, protože jsem nevěděl, co s nimi. Tak zase začnu a ty co mám ti pošlu, až je dám na jednu hromadu. Zatím ti posílám Pindulu, ale tu určitě máš.

      0 0
    • stan.zak  

      Ahoj pane, nějaký jsem ti poslal, snad toho nebylo moc.? Jeden taky přikládám, i když to není zrovna rozcestník. Foťák mám snad skoro vždycky, stejně jako GPS. Pravda, jezdím jen rekre.

      0 0
    • gargamel  

      Neni to zrovna rozcestník, ale je to pěkný. Vyfotil to kámoš v Polsku:)

      0 0
    • Dijck  

      Kvasna voda:)

      0 0
    • Dijck  

      Tiez kvasna..

      0 0
    • Krys  

      Tento je celkom pestrý.

      0 0
    • Genarito  

      slušná sbírka :o) nemáš je někde ke stažení? :oP alespoň nějaký vzorek… jinak sorry, 150 přízpěvků jsem nečetl, tak nevím jestli tu nějaký odkaz už neni

      0 0
    • reset  

      Mam ich odfotenych kopu…ale len na slovenskych. Moze byt?

      0 0
    • karel*2  

      travný

      0 0
    • karel*2  

      mimo sbírku ale pěkné – na travném zabloudil nějaký biker

      0 0
    • karel*2  

      vrátná

      0 0
    • karel*2  

      beskydy smrk

      0 0
    • karel*2  

      smrk

      0 0
    • karel*2  

      ostatní pošlu třeba přes icq

      0 0
    • kankrlicek  

      Tady máš zase jednu :). Je to v Pardubicích.

      0 0
    • Hell_A  

      Dycky, občas však zapomenu fotit:-D

      0 0
    • Dumbo  

      jasneze jazdim, fotodokumentujem vsetky skody co pachame my bikery dam to na net aby to proti nam mohol niekto zneuzit, ze Chodec ? ;-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse