jakou 29er full v karbonu do 70 000,-

60 nepřečtených
  • baldin

    vím, že se to tady řeší často a právě proto, jakou byste mi doporučili 29er full v karbonu, cena do 70000,–.

    Odpovím si sám : 29 nebrat

    0 0
    • marek_K2  

      http://www.ghost-bikes.cz/…or-2978–2013 za mna tento, ak by si mal zaujem viem ti poradit kde ho zohnat aj pod 70000.

      0 0
      • marek_K2  

        No a potom samozrejme spesliky…ci uz camber alebo SJ. podla toho aky zdvih preferujes.

        0 0
      • baldin  

        dík a pošli prosím nějaký link na to kde se dá sehnat v ceně pod 70000,– díky

        0 0
      • PatrikL  

        alebo aj toto by sa malo dať do 70 tisíc zohnať

        http://www.haibike.de/…,detail.html :)

        Ak sadne geo…

        0 0
        • jIrI___  

          Za 70k by to kolo mohlo být aspoň pěkné… :)

          0 0
        • Dejv94  

          Tak tento Haibike je libovej…

          0 0
          • roman 3D  

            konečně jedna pěkná 29

            0 0
            • Milvus888  

              ale taky se posrali s cenou

              0 0
              • roman 3D  

                kdyby tam byly lepší komponenty tak by to šlo, tohle je fakt předražený ale je to jedna z mála 29 co se mi líbí

                0 0
                • Milvus888  

                  a té váze neveřím, to by ten rám i kola museli vážit 0,0000

                  navíc jsem o monarchu neslyšel dobré věci..

                  0 0
              • PatrikL  

                Iní predajcovia dajú aj zľavu 20%, treba sa popýtať.

                0 0
              • Azmir  

                Stačí chvilku počkat nebo napsat prodejci a cena smyslím bez problému půjde někam k 60.

                0 0
              • michalscupak  

                neznáš haibike na konci sezóny bude za 2/3 původní ceny neli níže …

                0 0
                • Milvus888  

                  na konci sezóny je mi to k ničemu :) potřebuju to tak 5.-6. měsíc

                  0 0
                  • marek_K2  

                    No co som ja zhanal tak na haibiky 2013 som dostal ponuku –20% este minuly rok a vypredaju su za –30%.

                    0 0
                    • Milvus888  

                      prosimte muzes mi ukazat kde je vyprodej kol haibike 2013??!!

                      0 0
                      • marek_K2  

                        No na internete nikde:-) Musis ist do predajni a pytat sa, najlepsie priamo k predajcovi u ktoreho si uz nejaky bajk kupil. Potom nieje problem dostat aj 20% uz v decembri na novu kolekciu. Ja som sa aj napriek takej zlave rozhodol pre inu znacku, u predajcu kde som este nekupoval nic. A necakane zlava bola podobna ako na haibike taktiez na 2013 model. Proste treba obehat predajcov, hlavne v mensih mestach a dolezite – treba prist osobne. Lebo velke zlavy si nemozu dovolit davat po telefone alebo mailom. Takze moja skusenost je taka ze bajky sa daju kupit za vypredajove ceny este pred sezonou a nemusis vyberat len z toho co zostalo. Len sa treba zdvyhnut od PC.

                        0 0
    • Hynas  

      29 NEBRAT!

      0 0
    • b58  

      Jakej zdvih hledáš? Ten Ghost není špatnej, těším se až se ho zkusím na testfestu…

      0 0
    • Crusoer  

      proč chceš carbon?

      0 0
    • Crusoer  

      na dobrý hlíně není nic špatnýho …

      0 0
      • PatrikL  

        V tejto kategórii („lacných“ 29" fullov) sa pripájam k tomuto názoru :)

        0 0
        • raceman  

          70000 je lacny full? :D

          0 0
          • Kubiczech  

            Když má velká kola, tak ano. Šestadváca by za to byla pěkná.

            Ale mezi laickou veřejnost bych tenhle názor raději nešířil. (:

            0 0
            • PatrikL  

              Asi tak, v prípade 29" bicyklov je to ešte pomerne málo na to aby sa dal nájsť nejaký bicykel bez kompromisov.

              0 0
              • strtom  

                nezlobte se na mě, ale za 70 by melo byt kolo tip top. treba canyon al 29 je kolo kteremu nelze nic vytknout pok jsou v podobne vybave jine znacky za 100 a zbytek je jen nesmyslna cena ala image. o vykonu/cene nejde mluvit

                0 0
                • Milvus888  

                  Canyon neni ale carbon :)

                  0 0
                  • strtom  

                    to neni, ale celkova hmotnost kola je je proti srovnatelnym niž, i když s těma vahama to neni objektivni kazdy si to tam pise jak chce. asi navrhnu evropske komisi aby udelala nejakou normu na vazeni kol at je v tom poradek myslim ze se to chytne.

                    0 0
                    • hctr  

                      Za 70 teprv ty karbonove rady u lepsich znacek zacinaj, takze tip top kolo bych za ty prachy necekal, spis nejakou kombinaci slx, xt, popr. x7,x9.

                      0 0
                • ovčák  

                  nelze nic vytknout akorát ty crossridy nejsou zrovna nejlehčí… a jsou i u AL 9.9

                  0 0
            • raceman  

              tak zalezi od koho ze :D

              0 0
    • hctr  

      Vzal bych anthema nebo epica pokud chces xc kolo.

      0 0
      • Paua  

        Raději epica, mám ho v hlíně a jediná nevýhoda je že že svádí k rychlé jízdě zcela automaticky.

        0 0
        • Mr.Data  

          Radeji Anthem, pokud netrva na S, a to vypada, ze netrva. Lepsi pomer cena/vykon.

          0 0
    • scalar  

      Felt má novou zajímavou řadu Edict Nine:

      http://www.feltbicycles.com/…ct-Nine.aspx

      0 0
    • Crusoer  

      vzal bych hlínu, na karbon se … supr bike a na sedmdesat i mín to ukecas – cannondale scalpel 29er 3 2013

      0 0
      • saintjv  

        to fakt:)? ted jsem se byl na nej divat a proste mi to prijde nic moc az na tu leftynu…fuuuuj ja jsem uz zmlsanej:))))

        0 0
      • Milvus888  

        no je pekny ale dal bych za nej tak 60…

        0 0
      • Kisch  

        Nevidím jediný důvod, proč kupovat Cannondale za podobné peníze. Chvíli jsem se vozil na aktuálním Triggeru 29" a tolik nedomyšleností, které tě po čase bude jen štvát, jsem neviděl hodně dlouho. Zvlášť když za to dáš třeba sto papírů.

        0 0
        • Crusoer  

          jo to je možný, trigger pro mě není … scalpel29 je ale jiná …

          0 0
        • Dorsiflex  

          Ahoj, jaké nedomyšlenosti myslíš? Můžeš být trochu konkrétnější? Docela mě tenhle bike zajímá, ale nejel jsem na něm.

          0 0
          • Kisch  

            Měl jsem ho půjčený od švýcarského dovozce, údajně byl čerstvě po nějakém testovacím dnu, ale vypadal naprosto nově…

            Problémy jsme měl například s úchytem bowdenu na plastovém chrániči Lefty. Ten drží na dvou plastových pinech a při prvním pořádném projetí v terénu se pod zanořením vidlice utrhne. To samé se povedlo i s vlastním plastovým chráničem.

            Samotná Lefty Max mě dvakrát neuchvátila. Ve finále to uhrála na nekompromisní tuhost, ale třeba malé překážky často přehlížela.

            Dále třeba prohlubně u odskoků na tlumiči – první bahno a máš tam relativně hluboké rybníčky. Nevěřím, že to tlumiči svědčí. Ohledně nastavení bych uvítal sag-meter.

            Ohledně osazení – nejsem snob, ale zadní nábu na konusech v ceně pár stovek bych nečekal. Stejně tak jeden koutouč na šestidíru a druhý centrlock.

            A asi bych i postěžoval na zbytečné komplikace při údržbě, ale to už vem čert

            0 0
            • Dorsiflex  

              Super, díky. A jak jsi byl spokojený s funkcí a prací toho jejich speciálního zadního tlumiče? Hodně se mluví např. o změně geometrie po přepnutí na maximální zdvih. Myslíš, že je ta funkce (zdvih 70/130) dobře prakticky využitelná?

              0 0
    • Turbo  

      Nevím ale nad pade mi hlína přijde už hodně divný.

      0 0
      • Milvus888  

        Ale ty si divnej :)

        0 0
      • hctr  

        U HTcka urcite ;D

        0 0
      • marek_K2  

        Turbo – neviem kde zijes, 50 a hlina ako pise kolaga je divna len na HT, ale 50 su aj tak bezne ceny HT ohadzaneho z XT bez zlavy(A to si bud isty ze su ludia ktory sa v tom nevyznaju a kupia to aj bez zlavy alebo su spokojny ze dostali 5%). A za 65–70 kupis este len slusny ALU full bez zlavy.

        0 0
    • zbartos  

      Napiš mi e-mail na zdbartos@seznam.cz .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.