J&L Superlight HYDRAULIC Disc brake 204g !!!

61 nepřečtených
  • JaMull

    Zkoušel někdo někdy tyhle brzdy? Nebo nikdo neměl ještě odvahu? :D Až na ten jinjang je luxusní cena, váha a ty frézované páky – červené.

    http://www.ebay.com/…291085572493?…

    0 0
    • Smazaný účet  

      zpracovani je pekne a vypada to ze trmen je z jednoho kusu. No zajimalo by me jestli se tu najde nejakej sebevrah co je otestuje :]

      0 0
    • jIrI___  

      Přeju hodně štěstí při shánění destiček. Pokud tam teda nešoupli nějaký rozšířený tvar známého výrobce :)

      0 0
    • Vilém  

      Co ti na tom prijde jako luxusni cena?

      Pro jiriho: Desky na prvni podled vypadaji jako Avid.

      0 0
      • JaMull  

        chceš říct že za dvaapul jsou drahý? za takovou cenu seženeš tak možná deore, dvakrát tak těžší a škaredší :)

        0 0
        • alinceb  

          Ale funkční a blbuvzdorný…;)

          0 0
        • nitraq  

          Deore máš za 2100 i s dopravu až před tvoje dveře, tyhle jingjangy stojí 2500 a k tomu pravděpodobně ještě připočítej dph (20 %, takže cca 500) a stovku český poště za zastupování, to máš celkem 3100 před tvoje dveře. Váha 2×204 je pěkná, Deore jsou 2×285, to je rozdíl 160 g na celku. Zas ale Deore jsou ověřený, odvzdušní je i cvičená opice, výkon dostatečnej snad pro každýho… suma sumárum, já bych se na jingjangy vybodnul a šel prověřenou cestou Deore.

          0 0
          • JaMull  

            pořád jsou ale Deo škaredý jak noc :). to je ten problém. Frézovaný vzhled ti nabídnou až ty drahší firmy, Hope, atd. Celková cena před dveře je taková jaká je napsaná na tom ebay, nic navíc neplatíš, ani dph ani čp.

            0 0
            • nitraq  

              Tím DPH a ČP jsi si jistý? Tak jako tak, já bych neexperimentoval a vzal Deore.

              0 0
              • JaMull  

                jj oni na balík napíšou cenu/hodnotu tak abys dph neplatil. to je nepsané pravidlo prodejců z Honkogu :D . a pošta do ceny nemůže přece zasahovat když to zaplatíš předem na Paypalu přímo prodejci a za 14 dní to máš bez řečí ve schránce. … experiment by to byl, to zas jo …

                0 0
                • nitraq  

                  To jsi četl na internetu, nebo to už máš vyzkoušené? Já jen že tohle si myslelo dost lidí a někomu pak díky tomu vzrostla cena třeba světla na 1,5-násobek.

                  0 0
                  • JaMull  

                    ověřené jen jedou. a mám to vyčtené ze zkušeností jiných. clo se platí nějak od 500,– nahoru a od 3700,– se platí clo i daň. já před dvěma týdny z Ebaye koupil řiditka za 600,– tak jsem zvědavý jeslti tam bude nějaký příplatek. tobě se to stalo už?

                    0 0
                    • JaMull  

                      oprava: dph se platí od 500,– nahoru

                      0 0
                    • nitraq  

                      Já ze zemí mimo EU zatím objednával jen pod 22E, takže ještě nestalo, větší objednávky jen z unie. Že se to povedlo jednou ještě neznamená, že se to povede i podruhé.

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      me ted 2 baliky za 600 prosly ale asi stesti zacatecnika :D

                      0 0
                • kubad  

                  dovoz podléha celním předpisům, takže DPH + Clo + poplatek poště za zastupování v celním řízení + dobírkovné)

                  může se podařit že se tomu vyhneš, ale spíš ne

                  0 0
                • Dejv94  

                  Nepsané pravidlo to je, ale když ti to celnice zabaví a ty budeš muset doložit cenu, bude větší a budeš doplácet. Záleží na tom jak se celník vyspí. Ale třeba náby za 3 tis prošli vpoho, světlo SolarStorm za 600 jsem musel doplácet.

                  0 0
            • Vilém  

              Tak to zkus, kdyz po nich tak touzis.

              Osobne se mi nelibi hodne uzavreny trmen = horsi chlazeni a temer zadna expanzka v pace = mala odolnost vuci prehrati.

              Proste bych do toto nesel a vzal treba ty hnusny deore, nebo SLX, u kterych bych aspon vedel, ze budou brzdit, ze je mam kde pripadne vyreklamovat a ze se uchladi.

              S tou cenou je to blbost, nezalezi na tom co je psano na ebay, ale zda ti to zastavi celnici, jako ze pravdepodobne ano, takze + 25%.

              0 0
              • JaMull  

                Koupil jsem na ebay GSM repeater za 1000,– přišel mi a žádný doplatek nebyl. Musím se doma podívat co bylo napsané na balíku. Jak celník pozná, že to má hodnotu která se už clí nebo daní? Na tom baliku musí být udaná cena ne?

                0 0
                • TJK  

                  kdyz neni.. balok stopi a musis to deklarovat.. zalezi jak se celnikovi chce.. driv bejvavali benevolentnejsi.. ted se jim chce az moc casto… jinak maji i svoje tabulky takze kdyz se jim nebude zdat deklarovana cena.. muzou dat tabulkovou :-D

                  0 0
                  • nitraq  

                    A taková frézovaná lightweight hydraulická kotoučová brzda.. to bude mastný:D

                    0 0
                  • JaMull  

                    jako že mi napíšou a já jim pošlu nějaký platební doklad? nebo si pro mě přijede SWAT? :D

                    0 0
    • TJK  

      hnusne jak prdel.. riziko ze nebudou slapat dobre tam je velky… servis jsem zvedav jak sezenes… o odvzdusneni neni ani zminka.. a k clu.. je sice hezke ze ti to poslou bez udani ceny… ale balik ti na 90 procent celnice stopi a budes muset deklarovat co to je a kolik to stalo… pak uz zalezi jen na tobe kolik te to bude stat navic.. se stestim nic moc.. se smulou raketu… a kupovat to je dle meho nazoru za ty penize blbost… a verim uprime ze az je koupis tak ti ta radost vydrzi tak mesic nez se zacnou sypat…

      0 0
      • Smazaný účet  

        jak pises…hnusne, bez zaruky kvality, vykonu a predelych zkusenosti…vzal bych deorecka nebo proste posetril..kdo chce opici, musi mit na banany…

        0 0
        • TJK  

          jenze tahle opice za to podle me nestoji :-) a vsechno ostatni jak rikas +1

          0 0
    • Jenda  

      z nahledu miniaturni expanzka, bude se to blbe chovat pri zahrati a jeste blbejs ve chvili kdy sjedes desticky. Paka bud nema rozeviraci objimku a nebo kloub je tam tak titernej ze bych tomu dlouhou zivotnost nedaval. Uzavrenej trmen kde veskerej bordel kterej ti do nej vleti jim musi projit, srovnej jak jsou delany treba shimano brzdy. Obvzdusnovaci sroub ze pri servisu nutne musis sundat paku a i tak budes mit mozna problem se k nemu rozumne dostat.

      Ale co, kdo chce kam…

      0 0
      • TJK  

        Mala espanzka + 1klouba a titerna osicka na pistek.. to ma i Hope Race paka a zase takovy problem to neni… uzavreny trmen mi ale jako rozumna vec nepripada.. uz jen z pohledu udrzby a cisteni… a celkove to na me pusobi extra levnym a ne moc kvalitnim dojmem.. ten jing jang to jen a a jen potvrzuje…

        0 0
        • Jenda  

          nejsem Hope znalec ale vidim na Race pakach dva srouby a ne nejakou osicku a expanzka bych rekl je tak dvojnasobna jak na tech cinanech

          0 0
          • TJK  

            paka ma 1 cep a zavitovej valecek do kteryho jde tycka M3 ktera tlaci na pistek.. alespon u me to tak je.. a myslim ze novy race paky to maji stejne… funguje to dobre.. ale musi to taky bejt dobre udelany :-)

            0 0
            • Jenda  

              aha, ja o voze ty o koze, ja myslel ten cep v objimce paky. Protoze v dnesni dobe si koupit paku bez deleny objimky, nebo aspon castecne deleny jako maj shimana mi prijde velkej krok zpet

              0 0
              • TJK  

                jo tak.. myslis nastrkavacku co ti krasne orve cely riditka kdyz to dostatocne neroztahnes:-D jojo :-)

                0 0
                • Jenda  

                  tak od toho jsou tam frezovany hrany ne? Musi to byt poradne ostry at to bere rodla rovnomerne :-D

                  0 0
                • JaMull  

                  na tehle čínách je objímka rozeváratelná, není nastrkávací..

                  0 0
                  • TJK  

                    jj uz ro vidim.. malej cep naproti pace a sroub jde do tela paky…

                    0 0
    • Vilém  

      Jeste me tak napada.

      Nechces to nahodou na toho tandema?

      0 0
      • alinceb  

        Dvojitá sebevražda…:)

        0 0
      • JaMull  

        nee :D nejsem sebevrah. tam mám nějaké shimana navíc mechanické. jen jsem si jich při ranní serfovačce na Ebay včiml a zaujaly mě, pač se mi hodně líbí frézované komponenty.

        0 0
    • JaMull  

      asi si našetřim na větší kvalitku: http://www.ebay.com/…370530338086?…

      0 0
      • TJK  

        zrovna KCNC je stejnej shit :-DD ride once… servis twice :-DD

        ***** nevymejslej blbosti a jestli chces frezovany vem Hope :-DD

        0 0
        • JaMull  

          počkej počkej, vždyt tím KCNC máš ověšané celé kolo :D toho treka nebo co to je. a Proč je to drahé jak prase když je to šit? :)

          0 0
          • alinceb  

            KCNC je fajn na doplňky, ale speciálně tyhle brzdy jsou poruchovej shit. Kdybys od nich chtěl rohy, objímku sedlovky, sedlovku, kladky, upínáky atp., tak ok, ale brzdy fakt ne-e…

            0 0
          • TJK  

            na trubce se 2ma sroubama a objimce sedlovky neni co *******…

            0 0
      • Vilém  

        Clovece kup si nejaky normalni brzdy. Za tyto prachy by byly Hope a ne nejaka cinska poutova atrapa.

        0 0
      • Kubiczech  

        Někde vyštrachej RB Design. Ty aspoň brzdily.

        0 0
    • JaMull  

      když už jsme u té číny, co říkáte na tyto?

      http://www.ebay.com/…151265063610?…

      0 0
      • TJK  

        aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaa­aaaa… komu neni rady

        0 0
    • jIrI___  

      Vezmi rovnou Ashimy, ať už tu konečně někdo napíše praktické zkušenosti s netuctovými brzdami :)

      http://www.bikerumor.com/…and-weighed/

      0 0
    • TJK  

      kup si todle.. a muzes tim smele lamat vidlice :-D

      http://www.cyklobazar.cz/…ope-tech-v2/

      0 0
      • JaMull  

        … ty by se i barvou hodily k mojemu brutal finish vzhledu na RB

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.