• mr.nikdo

    Ahoj,

    budu brzo (hned) potrebovat nejaky iontovy napoj. Doted jsem mel Nutrend, ale jak vime, ma v sobe nejake ne moc pekne veci :-).

    Takze – co mate a o cem vite, ze je dobre? Zajimaji me hlavne informace o slozeni a cene. Nutrend vychazel cenove hodne dobre.

    Jasne, pokud jezdis na vodu, stavu, beru to. Ja jezdim na iontak + vodu, tudiz prosim hlavne informace o iontacich. A vim, ze tech temat tu bude bambilion, ale mohlo se neco zmenit (novy vyrobce, nove vyrobky).

    Diky.

    0 0
    • jIrI___  

      Mrkni na Herbalife. Neberu od nich sice přímo ionťák, ale v hodně věcech nemají konkurenci. Kdysi se tu řešil i ionťák domácí výroby.

      0 0
      • mr.nikdo  

        Herbalife jsem videl nejake ty obedy v prasku :-D.

        Nemel z toho majitel dobry pocit…

        0 0
    • MichaelSimek  

      co ma v sobe nutrend tak spatneho?

      0 0
      • Delkim  

        asi cukr? :)))))))))

        0 0
      • mr.nikdo  

        Uz se to tady resilo. Jsou tam snad nejaka barviva, ktera nejsou moc prijemna.

        0 0
      • vsn  

        třeba karmíny… u unisportu ale ne u všech,… grep, citron a tropic je v pohodě taky pak úplně nesmyslně někde třeba Aspartam … Nechápu proč to barví/sladí aspartamem … na kole je mi přeci úplně jedno jestli to je bilý, růžový nebo černý … to samý je mi jedno jak to chutná když se to dá vypít… takže zbytečně moc příchutí.

        0 0
    • Delkim  

      v německých testech byl jako jeden z nejlepších hodnocen ionťák z DM drogerie

      na jejich kartu sbíráš body a pak si vybereš slevovou knížku kde je vždy i nějaký poukaz na slevu min. 15% na celý nákup

      0 0
      • blaf  

        kdyz ono v NEMECKYCH testech vyhravaji NEMECKE firmy celkem casto, nebude tam nejaka souvislost? :)

        0 0
        • Delkim  

          tam byly ale všechny německé… osobně můžu ale potvrdit, že zatím cokoliv z DM drogerie pod jejich privátní značkou bylo super a převyšovalo kvalitou jiné značky

          0 0
          • blaf  

            taky v dm nakupujem a maji tam dobre veci

            ale obecne nemecke testy maji tendence protezovat nemecke firmy a je potreba ty testy brat s rezervou, kdyz testovali jen nemecke vyrobky tak to je pak asi jina

            0 0
        • jIrI___  

          U všech testů je to stejně, proto jim ani za mák nevěřím.

          0 0
          • Delkim  

            tak ony jsou testy a testy

            jedny jsou založeny třeba na subjektivních pocitech testujících a jiné jsou založeny zase třeba na laboratorních rozborech

            takže bych se asi vyvaroval nějakých dogmatických výkřiků do tmy, jak je tady zvykem :)

            0 0
            • blaf  

              tak ono i vysledky laboratornich testu se daji interpretovat ruzne nebo zamlcet ruzny drobnosti, ktery maji vyznam a tim uskodit jednomu a pridat druhymu…

              ale zase si nemyslim, ze vsechny testy jsou ovlivneny, jiste bude par (malo :)) vyjimek

              0 0
        • ememem1  

          zeby to ze 95% vyrobkov akehokolvek druhu ktore vobec mozes kupis su nemecke?

          0 0
      • mr.nikdo  

        Kolik to stoji a kolik se z toho asi udela l piti?

        0 0
        • Soreno  

          stojí asi 110 a na kolik litrů vystačí přesně nevím, míchám to dvě-tři odměrky na kejml (cca 1,5–2 litry) jinka já ho mám na 1/2 sezony, ale najezdím hovno 2–3 tis km.

          0 0
      • Mark-H14  

        Právě ten kupuji manželce (já jezdím na tu vodu) a za ty peníze je myslím super.

        0 0
      • Soreno  

        Tak tenhle už kupuji čtvrtým rokem a za tu cenu nemá konkurenci.

        0 0
    • Raada  

      Nutrend jsem pouzival dost dlouho, nez jsem si poradne zjistil, co jejich vyrobky obsahuji. Vetsinou tam davaji umela sladidla Acesulfam K (potencionalne karcinogenni), pak v nekterych prichutich opet potencionalne karcinogenni barviva. Takova perlicka – pouzivam sacharidak Mass gain a ten ma v sobe acesulfam K! To jako fakt nechapu, proc se sacharidak tvari, ze je sladsi nez je ve skutecnosti. Vzdyt principem sacharidaku je preci dodani cukru, ne? Barviva jsou treba v gelech Carbosnack, Endurosnack. Obzvlast vypecene jsou treba prichut citronova nebo zelene jablko. Tomu fakt nerozumim – ma to byt specialni strava pro sportovce a davaji tam tyhle sracky. Pro vice informaci se mrknete na slozeni vyrobku na www.nutrend.cz a pak na vysvetlivky na www.emulgatory.cz. Kazdy at si pak udela obrazek sam…

      0 0
      • mr.nikdo  

        Diky za shrnuti. To je to, proc hledam neco jineho :)

        0 0
        • mrozu  

          Já teď zkoušel klasickou G30 a Enervit G sport. Co se týče složení, tak si myslím, že je to srovnatelné, ale zatímco G30 je pěknej hnus, Enervit mi moc chutná, takže mám nového favorita. A oproti levné G30 vychází Enervit (v sáčku) jen o cca polovinu dráž.

          0 0
      • MichaelSimek  

        nejaka rozumna studie ze Acesulfam K je karcinogeni?

        0 0
      • jeffino  

        gely nejsou strava, jsou pouze k tomu aby ti pomohly v závodě a potencionálně zachránily od hlaďáku, používám GU a ionták od cytomaxu, ať si dá každej co chce a co mu funguje.

        0 0
      • mrozu  

        Jj, sportovní výživu s umělými sladidly a barvivy naprosto ignoruju, cpát například syntetická barviva do gelů, které jdou z neprůhledné tuby přímo do pusy, to je vrchol demence.

        0 0
        • jeffino  

          když třeba běžíš 100mil a jsi v půlce, tak ti taková sračka docela zvedne náladu:-)

          0 0
          • Raada  

            No to zvedne jakykoliv gel a nemusi v nem byt umela barviva… Jak uz to taky nekdo psal-jde to z tuby rovnou do me, takze nechapu pridani hezkych barvicek.

            0 0
    • Mikikuba  

      zkus Cytomax nic lepšího podle mne není.

      0 0
      • Delkim  

        dneska jsi v příloze Lidových novin, dokonce na titulní straně plus uvnitř :)

        0 0
      • jecnak  

        +1

        0 0
      • jecnak  

        +1

        0 0
      • kupi  

        Dá se u nás sehnat od tohoto výrobce i něco jiného než ten ioňták? Díval jsem se na složení a to mne mile překvapilo a cena mě překvapila ještě mileji :-D Ale nic jiného než tenhle jeden produkt jsem bohužel nenašel. Díky za odpověď.

        0 0
        • Mikikuba  

          Pokud mám být upřímná tak nevím:) Sama používám jen ionťák a ostatní věci které jím mám vyzobaný od x různejch firem:)Je pravda že ionťák není nejlevnější ale já mám vyzkoušeno, že se ho dá vypít 8 l/den bez zažívacích problémů a hlavně skvěle funguje. Neznám jiný, který bz toto dokázal – myslím především ty zažívací problémy:DD

          0 0
          • kupi  

            Cena se mi právě že moc vysoká nezdá. Vychází mi to lépe než Nutrend G sport, který jsem používal minulou sezónu. Asi nejlevnější je ten unisport od Nutrendu. Ředí se ale 1:50, takže tam toho moc po naředění nezůstane :-D Na delší pohodové tréninky si peču vlastní sušenky, na závody jsem používal gely od Nutrendu, ale po pořádném přezkoumání složení začínám hledat něco jiného :-D

            0 0
            • Mikikuba  

              Upřímně nic od Nutrendu vlastně není ionťák a to nemluvím o barvivech a dalších látkách co se do toho asi -+ po 4 letech od začátku nutrendu začly dávat:(složení cytomaxu je fakt unikátní a kvalita taky)

              jinak já pro zajímavost do dvou h tréninku voda a nula jídlo. Nad 3 už vše poctivě řeším. Nicméně je pravda že mám najeto docela dost:) a taky umím jet 5 hodin bez jídla bez problému.Jiná věc je pokud trénuju nad AP pak dodržuji striktně vše třeba i včetně gelů na tréninku.

              0 0
              • mr.nikdo  

                Ty jo, 5 h bez jidla. Ja mam problemy uz po 2 h, kdyz si nevezmu jidlo…

                0 0
                • Mikikuba  

                  Jezdím docela dlouho a tělo umí jít na tuky:)

                  0 0
                  • mr.nikdo  

                    Jo to vim, ze davas poradne davky :).

                    Ale na tech 5 h fakt cucim. To je dobry mazec. To dam leda ve spanku 5 h bez jidla :)).

                    0 0
                    • Mikikuba  

                      Neboj taky to není běžný a průměr mám -+ 26–27 na 100km s převýšením 1000m.Čili objem sólo. Pokud jedu intenzity dojde dřív.A taky mám z čeho brát nevážím 50kg:)

                      0 0
                      • mr.nikdo  

                        Sakra :-D. Takove prumery mam na silnici taky :-D.

                        Mel bych zacit neco delat (vice).

                        To ja taky nevazim 50 kg :-D.

                        0 0
                        • Mikikuba  

                          Žádnej velkej rychlík nejsem – spíš umím je t furt:)) i když dneska se docela v Jabkenicích na časovce zadařilo:)

                          0 0
                          • mr.nikdo  

                            No jako 27 davam asi bezne (nejsem rychlik, chlap a ne moc natrenovany). To s tim chlapem je mysleno, ze vetsinou mivaji damy mensi vykonnost.

                            Jeste mozna zalezi i na kopcich. Ja startuji prakticky porad do kopce :-D.

                            Ale fakt klobouk dolu, ty udaje jsou drsne, ze mi vyschlo v puse, jak moc je otevrena :).

                            0 0
              • mrozu  

                Tak zrovna u Cytomaxu, kterej je plnej karmínu (všechny asi 4 příchutě, který jsem měl na výběr), bych o barvivách pomlčel :D

                0 0
    • pepek  

      zkus pivo (vyškovský nee!)

      0 0
      • mr.nikdo  

        To jo, ale kdyz jedu, jedu – nerad zastavuji.

        A neco proti Vyskovskemu? Si polepsil, co je tam novy majitel.

        0 0
      • jeffino  

        tak pivo je spíš kategorie recovery drinků, pro ježdění jako takový to přínos nemá:-)

        0 0
    • Canyon325  

      ja plánujem odtestovať tento 1kg za 13€ a mimo iného sú tam aj BCAA a iné vitamíny :)… v pomere cena/zloženie som nič lepšieho nenašiel tak uvidím, čo to bude… známi, čo používajú gainer, príp. protein od tejto firmy si pochvaľujú…

      0 0
      • mrozu  

        Hmm, to vypadá až podezřele dobře, taky to testnu :)

        0 0
    • česílko  

      Vozím MD od Penca,beru hýr:http://www.ptservis.cz/…napoje/str3/

      0 0
      • mr.nikdo  

        Taky je barveny broucky :-( (tresen).

        0 0
        • česílko  

          Broučči?Kde?Vydím jen citrus,grep a pomeranč.Nebo asi nechápu.(

          0 0
          • mr.nikdo  

            Slozeni u Tresne je E120 (přírodní barvivo).

            Což je Karmin , ktery se vyrabi z tohoto.

            Kdyz mrknes na odkaz Karminu, je tam i o nem neco malo napsane.

            0 0
            • česílko  

              Odkazuješ na příchuť třeseň,kterou nikdo nenabízí,chápu to správně?V nabídce je grep,citron a pomeranč,kde brouci nejsou.Je tak?

              0 0
              • mr.nikdo  

                Nekdo stale nabizi :). Ale nezkousel jsem, zda se opravdu da objednat.

                Odkazoval jsem se hlavne na oficialni popisek. Dalsi jsem nehledal. To E120 je dost zname :-(.

                0 0
            • jIrI___  

              Když se z toho posereš, aspoň to můžeš svézt na broučky. Jinak teď jsem tak na rychlo proletěl svůj šuplík sladkostí a ti brouci jsou snad všude. A jak dobře chutnají! :-)

              0 0
        • blaf  

          uz jsem se v tom tady ztratil, je teda nejakej iontak, kterej je ok?

          0 0
    • krab007  

      Zkus X-Iont Speed – můžu doporučit. Vyrábí je přímo v ČR, distributor je v Hradci Králové. Brácha dělá velkoobchod, do SZ můžu zaslat kontakt kdyby byl zájem. Dá se udělat ochutnávka, zaslat vzorek.. při větším odběru dokáže vykouzlit zajímavý ceny. Oproti reklamě na dresu by byli schopni dodat i něco zdarma (záleží na tom, na jakých závodech se objevuješ). Jinak ten ionťák z DMka jsem měl taky a není to nic proti ničemu. Žádný účinek jsem nepocítil, ale pije se mi to líp než obyč voda. Žádné zažívací potíže nevyvolává ;-)

      0 0
      • Raada  

        K tomu X-Iont Speed: slozeni je aspartam, acesulfam… No diky, to fakt ne. Temhle umelym sladidlum se snazim velkym obloukem vyhnout.

        0 0
      • mr.nikdo  

        Diky, cece, mi strasne primona Nutrend :D.

        0 0
    • pocestny  

      Nedávno se tu ve vláknu ‚Regenerace‘ řešily jonťáky a mluvilo se i o vlastní výrobě. Většina z doporučených složek není moc drahá, i příchuť i množství složek můžete zvolit zcela podle sebe (na kratší / delší výkon / po výkonu).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.