• Ladap

    Nemáte někdo typ na levné dobré kolo? Za ty peníze se mi líbí Scott scale 60, až na tu barvu.

    http://www.cykloexpert.cz/…cale-60-2008

    Priorita je dobře chodící vidlice a slušný rám. Kotoučovky by byly fajn, ale s nima se do ceny asi nevlezu. Začaly slevy tak snad někdo hodíte zajímavý tip. Díky

    0 0
    • dancing dog  

      jestli si ochotnej dát o litr víc, tak toto je můj horkej typ. za tu cenu bych řekl, že výborný. nevím ale, budou-li mít ještě tu 20.

      0 0
      • mr.antik  

        ale to není závoďák, spíš kolo takový to poježdění…

        0 0
      • Ladap  

        Vypadá fakt dobře, ale potřeboval bych spíš nějakej univerzál. Tora se mi líbí. Za tuhle cenu asi lepší vidle bejt nemůže.

        0 0
        • Featherbed  

          Může, máš-li zájem, piš mi mail…

          0 0
          • Ladap  

            Není to pro mě, ale kamarád mě požádal o pomoc s výběrem. Musí to být nové :)

            0 0
        • dancing dog  

          Ty jo, tak to pak nevim, co si představuješ pod pojmem universal…

          0 0
          • Ladap  

            No, blbě jsem to napsal. Myslel jsem kolo kde se dá založit a šlapat a ono to jede. Tohle kolo má duši a je fakt pěkný, protáh bych ho hned bahnem a šutrama.  Ale stejně je to moc velký, 17, nebo 18 " by bylo tak akorát.

            0 0
    • Featherbed  

      Jestli kolo nemusí být fungl nové, ozvi se mi na mail, myslím si že bych měl dost dobrou nabídku…

      0 0
    • kesu  

      scale ma dost dlouhou geosku zvazil bych na rekreacni jezdeni spise nejakýho treka 6000 radu treba

      0 0
      • Ladap  

        http://www.bike-arena.cz/trek-6500-09/

        Jo, Trek 6500 je horkej kandidát

        0 0
      • Ladap  

        http://www.bike-arena.cz/trek-6500-09/

        Jo, Trek 6500 je horkej kandidát

        0 0
        • dancing dog  

          ted byl loňskej skoro nejetej na Aukru, skončila aukce na 11ooo

          0 0
          • majtan.l  

            Ten trek se mi zdá trochu hůř osazenej shimano brzdy? Co to je? acera? deore? Nebo pružinová tora? to bych radej tu F1. XT Přehazka taky bude lepší než SLX…Za kolik by ten Trek byl?

             
            0 0
            • dancing dog  

              byl novej za 29, před 2 rokama, vidle teda axel, ale jinak slušný osazení. byl od koruny, skončilo to na 11ti…

              0 0
              • Ladap  

                Jo, kolo za 29 s Axelem jsem taky měl. Ještě že už je jiná doba. Axel je fakt hroznej.

                0 0
                • dancing dog  

                  jasně. Já to dražil, myslel jsem tak do 8ooo, to by se vyplatilo pak pořídit epicona od tuning test  a furt by to bylo slušný kolo za dobrý prachy, jakt o bylo nad 9, tak sem to pustil a objednal právě tu konu…jako variantu k AM fullu…za desítku jsem loni prodal svý HT, ale nějak mi chybělo, tak sem pořídil todle- je to sranda, jak ta doba postupuje. jen o 7 víc, kolo o dost lepší a úplně nový…

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.