• HAR-SEG

    Zdarec, tak, rád bych si koupil horské kolo do určené částky. Jezdím všechny druhy terénu (ze začátku sezony na rozjetí asfalt později pořád lesní cesty a hliněnokamenité krpály).

    Nechci celoodpružené, ale jen přední vidlici (100 mm). Určitě bych uvítal vyšší třídu shimano komponent než alivio. Průměr kola bych nechal na tradičních 26". Zkrátka kolo do hor, ale abych na něm svištěl i pěkně po cykloztezkách :)

    Budu moc rád za vaše tipy na dobrá horská kola!

    Díky

    0 0
    • Smazaný účet  

      Zlatkoooo?

      0 0
    • jirinek70  

      http://mrx.cz/…9q-deore1–75

      jen sem vyměnil vidlu za recon silver a jede supr

      0 0
      • HAR-SEG  

        Kolo výborné, akorát se mi zdá, že je 29" a to já nechci. Co jsme se tak bavil, tak v terénu jsou tyhle kola s větším průměrem taková neohrabanější..

        0 0
        • Biker jak Pes  

          „Co jsme se tak bavil“

          Tak to jo…

          0 0
          • Necris  

            Oba jsou registrovaní den po sobě. ;) Dost velká šance na to, že v tom divadle budou pokračovat a padne odkaz na reklamu. Nebo už padl ten správný odkaz, tvrzení o 29" je čistě provokativní a vyvrátit jej nechají na osazenstvu B-F ;)

            0 0
            • HAR-SEG  

              Takže už jsem pokládán za spamera? Reklamy nemám rád, nevím, proč bych je sem rval…No tak jsem se tady včera zaregistroval, páč mám pár otázek, na které bych rád věděl odpovědi od zkušených lidí…Toť vše

              0 0
              • jirinek70  

                mám stejnej pocit, na tom kole jezdím a mám ho už 2 roky a splNóvalo podmínky zadavatele. až na to že je to 29 ale osobně si myslím, že jak si na 29 zvykne, nebude už chtít jezdit na ničem jiném a spousta lidí mě dá za pravdu, tak nevím o co mu jde.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.