• thomas007

    Prosím o doporučení horského kola v max hranici 10 000 Kč ve velikosti 20 palců. Moje váha je 70 kg.

    Předem děkuji za odkazy a pochopení situace, že 10 tis. Kč je můj strop.

    0 0
    • maajkee  

      Tak třeba tohle píšou u toho Horské kolo střední třídy určené zejména k vyšším sportovním výkonům, pro náročnější uživatele :)

      0 0
    • Madone 5.2  

      Podívej se na kolo Trek model 4300 na stránkáchd www.kitbike.cz jej nabízejí za 9.590Kč ve výprodeji

      0 0
    • Lišák  

      Bazar

      2 000 ti zbudou na případné nutné další investice. A budeš tam mít funkční vidlici.

      0 0
    • plastic boy  

      Mrknul bych se k bradskýmu, neříkám zrovna toto ale šlo by:

      http://www.bradsky.cz/…-p-1643.html

      bazar je taky možnost.

      0 0
    • Joseph de Sax  

      za to pořídíš už 500piv…není to škoda utratit za kolo, které ti stejně cigoši ukradou???

      0 0
    • shinook  

      zdravím.. nechci zakládat nové téma tak se přidávám tady..:-)

      taky sháním kolo a finančně jsem na tom asi podobně (a řek bych že bude víc takových).. poradil by někdo, třeba obecně, co člověk může v téhle cenové kategorii očekávat..?? po čem se dívat, na co si dát pozor.. kterým značkám se dá věřit apod..

      budu vděčný za jakékoli informace.. (ono totiž ani těch 10k neni tak málo, tak nechci koupit nějakou pitomost)

      0 0
      • Kosta  

        tady záleží hodně o štěstí, co se ti podaří sehnat :-), já bych si představoval totok:

        • rám aby ti seděla velikost a aby se ti líbil :-)
        • vidlice nejlevnější a v této cenové relaci nejlepší asi XCR?
        • brzdy nějaké V-čka
        • Alivio / SRAM X4
        • zbytek nějaké noname komponenty

        p.s. hlavně nic typu absolutně nefunkční vidlice, zato XT vzadu, jak bývá ve zvyku u těchto kol ;-)

        pokud máš v okolí někoho, kdo skládá kola ve větším, zkusil bych se poptat tam, nebo aspoň poradit se. Pokud by to skládal z přebytků nebo tak, do 10ti by ses vlezl ;-) Jedno pěkné funkční kolo skládané se stropem 10 000 mně tu okolo jezdí ;-)

        no a pro případ sériovky bych se porozhlédl po nějakém Pellsi, GT Avalanche apod.

        0 0
      • pepino  

        Už jsem to dával jinam, nedělam reklamu:), koupil si to kámoš a za tu cenu slušný http://www.cyklonemcik.cz/…robnosti.php?…

        Jediný, co mě překvapilo, že na kolech jsou nálepky Disc brake only, ale ráfky jsou normálně s plochama na špalky.

        0 0
      • t29  
        1. značkám se nedá věřit. Každý výrobce sestavu kola trochu šidí, aby

        byl co nejlevnější. Deset tisíc je na koupi dobrého kola málo.

        1. prohledej bazarové kola za 7–9 tisíc, s rezervou na případné

        výměny jetých dílů. A samozřejmě s někým, kdo kolům rozumí, aby tě upozornil na závady.

        1. prohledej výprodeje loňských a starších modelů, které původně

        stály 12–15 tisíc.

        1. kotoučovky v téhle cenové kategorii znamenají, že se

        šetřilo jinde.

        0 0
        • ulipik  

          Za ty prachy je to dobrý.

          PS jsou tam věčka,

          Na ty mechanický kotouče bych se v…l. Až budeš mít prachy, dáš tam hydry. Předpokládám, že kola jsou na to připravený, když je u nich napsáno DISC.

          Takhle jsme jezdil 7 let na Ravu s tím že tam dám hydry, a nikdy jsem je tam nedal:-) Už je pryč a nedočkal se.

          0 0
    • svobikk  

      Kamoš shání do 10tis kolo na polní cesty a silnice takže ht xc? S přední vidlici odpruženou nejlépe na vzduchu má 95kg a 177cm. Nějaký tipy? Nejlépe výprodeje

      0 0
      •  

        leda tak nějakej ojetej bazar

        0 0
      • palo7  

        určitě bazar a i tam slušný kolo s kotoučema a se vzduchovou vidlí asi nepořídí

        0 0
    • Floki  

      Chtěl bych po delší době začít jezdit a narazil jsem na tenhle inzerát. Myslíte že je to dobrý kolo za tu cenu?

      0 0
      •  

        by to chtělo viděl na živo ale peníze bych řekl dobrý

        0 0
      • nitraq  

        Bych řekl, že dobrý. Časem možná výměna předního pláště za něco víc držícího, ale jinak to nemá chybu, pokud při prohlídce nenajdeš nějakej problém.

        0 0
    • c4ud4n  

      Vložím sem.

      Hledáme kolo pro holku, nějakou 27,5 kolem 10000

      po dlouhém vybírání jsme skoncily u těchto 3 kandidátu "kolo 27,5"":https://jizdni-kola.heureka.cz/…-pegas-2015/?…

      Cena každého kde to budem brát je 10000, které vzít? Děkuji

      0 0
      • palo7  

        Doufám, že holka je silná a odolná. Jinak ji ježdění na kolech co budou mít v praxi okolo 15kg moc dlouho nebude bavit :-(

        0 0
      • michomin  

        Vem Authora 2016, je hezčí než ročník 2015.

        0 0
    • wego1991  

      oživuji –

      Známý shání horské kolo do 10k. Nebrání se ani bazaru (kola spíš 27.5 / 26 moc nechce jedině fakt dělo). Měří 173 cm / 95 kg. Bude jezdit jenom po asfaltu do práce, možná nějaká polňačka, takže žádná divočina.

      Máte někdo tip ať už na nové nebo bazar (nejlépe něco z okolí Ovy)? Dík.

      0 0
    • henri  

      https://www.cyklobazar.cz/…0-model-2016

      Tohle jestli ještě bude.. kámoš ho má a jelo se mi na něm supr na to že je tak levný a naživo vypadá super na to že jsem docela konzervativní tak ta zelená se mi fakt líbí kdybych vybíral kolo do 10 tak bych neváhal.

      0 0
      • wego1991  

        na to sem při projíždění CB taky narazil, dokonce tu prodejnu znám (kdysi dávno sem si tam nechával dvě kola skládat)

        Na nic zajímavého jetého sem na bazaru nenarazil. Otázka zní – je to CTM za ty prachy 10k (na heuréce nejlevněji za 13k) to nejlepší nové kolo nebo je i něco lepšího do 10k?

        0 0
        • Evilcleaner  

          Za ty penize lepsi hotovku asi nesezenes. Nicmene bude potreba byt smireny s tim ze treba vidlice ma velmi omezenou zivotnost.

          0 0
          • henri  

            Myslíš že ta olejová suntourka nevydrží? Vždyť je to ingot jako prase já sem si jí koupil na kolo na kterym jezdim do práce ale teď sem na něm musel jet i dva závody v dost těžkym terénu a zdá se že je dost bytelná. Ty ještě levnější suntourky bez tlumení nebo s elastomerem to bych fakt nechtěl ale tahle se mi zdá kromě toho že váží 2,6 docela dobrá ani nechodí tak špatně ( i když hitparáda to taky neni).

            0 0
            • Evilcleaner  

              xct je jedna z nejhorších možných. kromě mizerného chodu se vyvaklá hned, lepší je pevná. osobně používám jako nejlevnější vidlici xcr. ta už má 32mm a slušné pouzdra (horní kov, spodní poměrně masivní plasové)

              0 0
              • Petr L2  

                Ani XCR není bůhvíjaká výhra měl jsem jí a tedy hodně špatná a to mám 85 kg, takže by mohla zapružit, ale nic.....

                0 0
                • Evilcleaner  

                  xcr chodí hezky, montoval jsem jich desítky, občas je nějaká suchá a je ji třeba rozebrat a máznout (zejména gufera). vzduchová verze má stejné střeva jako opěvovaný raidon XC. nevím jakou jsi měl verzi, ale současná s 32 mm nohama se se starou (30 mm nohy) nedá srovnávat

                  0 0
                  • Petr L2  

                    Byla to XCR 29 coil spring standard 110mm travel a byl to děs :-)

                    0 0
    • THORX  

      http://www.bike-forum.cz/…lys-track-30 ber dokud je štěstí blbé :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.