Hodnota elektrokola Crussis 950km

24 nepřečtených
  • pavliczeck

    Dobrý den,

    mé známé umřel začátkem roku manžel, kterému před 2 lety pořídila elektrokolo:

    Crussis e-Gordo 3.1

    Jezdil na něm první rok, pak měl zdravotní problémy. Najeto je 945 km.

    Požádala mě, jestli bych ji nepomohl kolo prodat. Chtěl jsem se zeptat s jakou částkou reálně počítat? Nechci založit inzerát s přestřelenou nebo podhodnocenou­ cenou.

    Předem děkuji za nějaké názory zkušenějších.

    Děkuji

    0 0
    • Jáchym 1  

      Začít na 15ti ať je kam ubírat.Deset je reál.

      0 0
    • cadworker  

      Takové kolo nebude kupovat bajker a pro normální lidi je Crussis super značka, kterou propaguje Jarda Jágr. Bych to viděl, že 15 je reál.

      0 0
    • Tomcat  

      Supermarket sračka na městské né intenzivní použití. Než zakolik ta spíš komu . Tady bych se neptal , páč hodně lidí napíše opravdu.

      Váš zákazník není cyklista, ale neználek co neumí hledat ceny na internetu. Bude to chtít prodat na dobírku, neumi servisovat… … takže asi tak klidně zalovte v letáku prodejce zahradní techniky ve schránce. Za kolik se něco takové ho prodává nového, trochu sundat cenu, doplnit pohádkou a čekat na patřičného důchodce. Než v cykloinzerce spíš tradiční bazary

      Jinak 15–10 cyklista a nějakej i „plnou“ cenu

      0 0
    • Honza03  

      Dejte to na bazary, za 25 – 20 napište dohoda možná, pokud je kolo v pořádku lidi vám utrhají ruce. Pokud najdou problémy slevte jim, ale teď všichni blázní a myslím že to prodáte za vyšší cenu než před rokem. Dejte to na bazar co nejdříve tento týden je skvělá doba na prodej.

      0 0
      • kovar  

        V-brzdy na mopedu jsou fakt paráda, baterka těsně před smrtí, za 20 to koupí jen idiot, ale takových lidí jsou mraky, takže proč ne.

        0 0
        • Tomcat  

          +1

          0 0
        • kubad  

          +1

          0 0
        • xtonda  

          Proč by baterka na 2 roky starém kole, které najelo 1000 km měla být před smrtí?

          0 0
          • Esi  

            No pokud na tom kole rok nikdo nejel a ta baterka byla rok vybitá nejde v garáži, tak bude spíš po smrti než před smrtí. Pokud se o tu baterku někdo staral tak by mohla tak 5 let používání v klidu zvládnout, u notebooku taky baterka dá tak 500 cyklů, potom jde kapacita dost rapidně dolů.

            0 0
            • Tomcat  

              Nešířil bych pověry že nějakým extra staráním o baterií jaké jsou v nových telefonech, notebookach a ekolech nějak zásadně prodloužite její životnost.

              To není baterka v autě a ni do staré Nokie. Není důvod pro by zasedaně bez snížení kapacity měli vydržet tak dlouho.

              0 0
              • Esi  

                Tak u notebooku kolem 500 cyklů ta baterka je 70–80% kapacity a další používají je obtěžující, pokud nevydrží notebook na baterii alespoň 4 hodiny tak je to k ničemu. Nevím jestli nějakým staráním se můžeš baterii prodloužit životnost, ale pokud byla rok vybitá na nulu tak to její životnosti určitě zrovna neprospělo.

                Když to kolo používáš tak ta baterka může vydržet těch 5 let v pohodě, víc než 100 cyklů za rok asi drtivá většina lidí neudělá, pokud to není nějaký kurýr a podobně.

                0 0
                • jeniiiik  

                  Shimano baterie o ktere jsem se nestaral měly na kolech s nájezdem 4000km stále kapacitu 97% podle diagnostiky. A to se ta kola taky rok nehla. Tak tady nevymýšlej kraviny…

                  0 0
                  • jiboy  

                    a tady na tom kole z hračkárny je shimano baterie ??? Nikde jsem o tom v odkaze na kolo nečetl

                    Dle mě za něj 18 000 dostane. Kol je málo a lidi koupí všechno.

                    Ročně prodám tak 100 věcí a dá se prodat skoro vše. Každá věc má svého kupce

                    0 0
                    • jeniiiik  

                      Ne, jen jsem napsal jak je to s baterka se kterýma mám zkušenost narozdíl tady od těch teorií zase. Nemyslím si že bylo roce byla mrtvá i ta na tom crusiku…

                      0 0
                  • Esi  

                    Jo a proto všichni výrobci říkají skladovat baterie nabité 20–80% :-)

                    0 0
          • kovar  

            no protože to kolo je ročník 2016, ne?

            0 0
    • jiboy  

      Tak baterie se má skladovat nabitá.

      Pokud je rok vybitá tak dle mě bude také po smrti. Určitě nabít do plna a otestovat.

      Jinak kol je tuším nedostatek. Určitě bych dal vyšší cenu 20 000 a reálně se prodá třeba za 16 – 18 000 Kč

      0 0
      • BabbaJagga  

        Furt se omílá nedostatek kol, ale když na Heurece prosvištím 10 nejprodáva­nějších elektrokol, tak 70% je skladem.

        0 0
        • Tomcat  

          Jo jo protože on ten „nedostatek“ ne jen jen v nějaké třídě a kategorií výrobků.

          0 0
        • jeniiiik  

          Protože ty NE skladem se často nezobrazuj na eshopu a tím pádem nejsou na heurece…? A co si budeme, často to skladem vůbec neodpovídá, popřípadě je to skladem u dodavatele a to taky je často mimo.

          0 0
          • BabbaJagga  

            Tak jinak-pokud budu chtít novou obdobu zde diskutovaného e-přibližovadla, neměl by být problém, čili pro prestreleni ceny v bazaru kvůli nedostatku v tomto segmentu nevidím důvod.

            0 0
    • jiboy  

      Zakladatel se ptal na cenu. Myslím si, že když dá 20 000 – počká 1 – 2 týdny jestli se prodá. Když ne – zlevnil bych na 18 000 Kč.

      Dva roky staré kolo – třetina ceny dolů.

      Prodávat to za méně je úlet. kolo je ve stavu nového stroje.

      Ještě doporučím inzerovat na www.bazos.cz, kde chodí nejvíc lidí. Pěkné fotky kola a za 39 Kč topovat inzerát jednou týdně, aby byl někde v popředí a kolo určitě prodá.

      0 0
    • jiboy  

      Tak každá věc po roce ztrácí na hodnotě cca třetinu ceny. Takže nevidím důvod, když kolo stálo nové 31 000 kč – prodávat ho za méně než 20 000 Kč.

      Však on se kupec najde. Doporučuji inzerovat na více serverech.

      Inzeráty na tyto kola již jsou.

      Jeden je z února, ale začít inzerovat teď tak se snad prodá

      https://sport.bazos.cz/…do-13-18.php

      https://sport.bazos.cz/…to-59-km.php

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.