Hanácká křeč - neděle 16.12.

22 nepřečtených
  • vladaza

    pár zoufalců má chuť vyjet na hanácké Mont Blank / tady skutečně řídne vzduch, lehce přes 400 m.n.m./ , topograficky a kartograficky nezáživný , nudný vršek lokálního významu Kosíř / u obce Slatinice/, sjedeme se / zhulíme, setkáme apod./ na vrcholu /termín viz. nadpis/ v 10:30 SEČ . Probereme kdejakou ptákovinu, zanadáváme si na režim, pomluvíme nepřítomné… Dále kopneme „jedno“ / někteří zůstanou u kofoly/ a pojedeme směr domov na obligátní, nedělní husičku se zelím.Jestli chcete taky příjemně vytrávit na nedělní oběd, tak se stavte. Kolu a lidské síle zdar!

    0 0
    • Martin  

      hihi, to zní dobře. pokud bude pěkně, tak se na vás přijedu podívat

      0 0
      • vladaza  

        pěkně, ve smyslu běžného chápání, teda určitě nebude, právě proto pojedeme v určitý křeči a budem nadávat na nepříznivé klima – nšjaký důvod pro blbou náladu si člověk prostě najít musí, to je v dnešní době slušnost

        0 0
        • Martin  

          pro mě pěkně znamená, že nebudou mokrý cesty, nerad bych jel s mokrym zadkem :-) zima nevadí, zataženo nevadí, sníh nevadí, mokro vadí :-)

          0 0
    • Hejdik  

      Zúčastnil bych se,ale moje kolo je právě v Lutíně na rekondiční dovolené :-( A vrátí se až po vánocích. Tak snad třeba na jaře,nebo tak…

      0 0
    • Hell_A  

      Mno téda, nebéct tou dobou zrovna v Praze (haňba mi), tak bech si nechala řéct:-) Sice ten kopec vůbec neznám, ale právě proto bych ho ráda pokořila:-D.. Ale kluci, přeju vám, ať vám to šlape.. Bajku a pořádné žranici ZDAR!!!

      0 0
      • vladaza  

        Na takovó krpo seš děvčico ještě móc mladá, taky bes mosela mět pořádný lejtka…

        0 0
        • Hejdik  

          Ale hóby!Dyť to néni žádné krpál. Když ho v pohodě vybéčí moje 10-ti letá véhledová švagrová. Řek bech,že pro dcérky je to ideální vélet.

          0 0
          • vladaza  

            to sem ju chtěl jenom postrašit,aby pak bela příjemně překvapená, jak to snadno zmákne…

            0 0
      • vladaza  

        třeba se někdy z té Prahy vrátíš…

        0 0
    • mosquito  

      obligatni kacenku a pivecko bych si dal :) .. zbytek musim hlavne z casovych duvodu omezit :(

      0 0
    • vladaza  

      Kosíř je mírně zasněžen, přístupové cesty mírně klouzají, jo a na vrcholu mírně profukuje – stručná aktualita s dnešního rodinného pěšího výletu Slatinice – Kosíř – Slatinice / drobná zajímavost – lázeňská restaurace nabízí na poutači z pivovaru Litovel Šeráka 11 za 20, tím je opět rozhodnuto o návštěve Drahanské klasiky v podobě točeného Bernardýna/.

      0 0
    • Martin  

      jak moc je to drsny s klóháním se? cesty, kde to klóhá nemám moc rád?

      0 0
      • vladaza  

        jak už to bejvá – kde je to ujetý, tak je to kluzký – prostředkem cesty jedeš, popsaná situace se týká samotného Kosíře a přilehlých přístupových cest, jak sjedeš např. do Slatinek, tak není po sněhu ni památky.

        0 0
    • Martin  

      tak co, jak jste si to užili? já ve slatinkách „vyměkl“ a kluzká cesta mě odradila – můj slick na zadním kole by asi nezvládl výstup a sjezd… tak jsem si aspon zajel do Vápenice a do lomu. fotky u mě na blogu (doom-cz.spaces.live.om)

      0 0
      • vladaza  

        sešli jsme se nakonec tři, výjezd nebyl až tak náročný, hůře bylo při cestě dolů, vzali jsme to přes les, kde nebylo kluzko. v Drahanovicích proběhlo pár pivisek / tmavá jedenáctka Bernard mě , tentokrát, zklamala, ani jsem ji nedopil a přešel raději na světlou desítku/, zpáteční cesta byla ve znamení poměrně silného protivětru – celkově vládla spokojenost.

        0 0
        • Martin  

          no tak to bych asi sjezd nedal :-)

          funělo solidně, to je pravda. já měl nakonec průměr 16,5 k/h na 40 km, ale po Vápenici jsem toho dost nachodil při focení.

          0 0
    • Hejdik  

      No doufám,že až budu mít bika opět v kupě,tak to po Novým roce,nebo nějak z kraje jara budete chtít zopakovat.

      0 0
      • vladaza  

        vše závisí na počasí, lépe mrazík než kolem nuly se silným protivítrem, jezdíme furt pryč.

        0 0
        • Hejdik  

          ba ba…

          0 0
          • Martin  

            no zrovna včera teda funělo hustě… cesta zpět do Ol. byla lahůdková

            0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce