HADACI THREAD - flame war forever

1024 nepřečtených
  • jecnak

    Jelikoz me uz pred delsi dobou napadlo, ze by se mohl zalozit hadaci thread a ted jsem k tomu byl dokonce vyzvan, tak tady je. Doporucena temata:

    Sram x Shimano Suntour x Reba atd Full x HT Chrti x silnicari x turisti Zdraveni x nezdraveni Tlumeni x pruzeni

    Anketa: Jedine:

    16x
    12%
    10x
    7%
    70x
    51%
    41x
    30%
    0 0
    • jecnak  

      Jedine reba.

      0 0
    • Tommik232  

      a co třeba téma Ječňák x angličtina?

      0 0
      • jecnak  

        Treba i cestina to vyjde nastejno ;-)

        0 0
      • mara53  

        vzhledem k nadpisu jsem taky pro tohle téma, :)) PS: angličtina mě živí (překladatel), takže jsem na tom moooooc zvědavej, chacháá

        0 0
        • Tommik232  

          no tak to jsi asi ocenil ten „páně Kaplanovský“ nadpis…pro konev…

          0 0
        • dieegoo  

          Hele když si ten překladatel… Jak bys přeložil I don´t hate you? :) Nedávno jsme to řešili a na nic nepřišli.

          0 0
          • orca.1  

            nesereš mně… :D

            0 0
            • var  

              To by mohlo být, kdybys překládal spíš něco jako… you don´t shit (for) me …

              ledaže bys myslel nesereš MĚ :)

              0 0
          • MlokCZ  

            Návidím tě :-)

            0 0
          • mara53  

            noo, Orca1 má asi pravdu – znamená to něco jako ..„neprotivíš se mi“ .. ale vytržený z kontextu se to vždy blbě překládá – nesereš mě je taky OK!!

            0 0
            • OCG  

              „necítím k tobě zášť,“ abychom to posunuli do vyšších jazykových úrovní, kolego :o) btw. nemáš náhodou loňský katalog specialized? Už se moc těším na letošní, jestli tam bude taky tolik chyb, ten letošní stál za to! :o)

              0 0
              • mara53  

                jojo, to je moc pěkný překlad, jen mi to dnes po ránu nějak nepálí a potřebuju se nastartovat.., katalog Specialized nemám žádný, takže o chybách nic nevím, dělám sice do technických překladů, ale kola jsem ještě něměl,škoda .. .to by byl mazec …

                0 0
          • Lucke  

            i like u..nebo i love u.......i dont hate u..je blbost..neni?

            0 0
            • hribik A1  

              co ine nez blbosti chces riesit V TOMTO THREADE????

              0 0
              • Lucke  

                jen kraviny?..a muzu sem dat nejaky odkaz?

                0 0
                • hribik A1  

                  jeeeezisi zase?

                  0 0
                • krhac1  

                  V 17 bys mohl v tom na krku nosi nejen kokotiny:-(

                  0 0
                  • Lucke  

                    co tim chtel basnik říci?:)

                    0 0
                    • krhac1  

                      Že máš hlavu a to co v ní normálně bějvá používat.Jseš od teď tady jak trubka a nikdo Tě nebude brát vážně.A neboj se že se schováš,tady jsou celkem koumáci co Tě najdou i když se přejmenuješ.

                      0 0
                      • hribik A1  

                        ja si myslim ze podobne trapasy tu maju za sebou viaceri, v tom neni sam, takze ked sa pozrem na ostatnych, ani sa on nema preco schovavat alebo premenovavat

                        0 0
                        • krhac1  

                          No Ty,aby Jsi nebyl v opozici;-) (a zase Jsi souhlasil,já Tě sleduju už delší dobu,Ty rosteš pro šibenici;o)

                          0 0
                          • hribik A1  

                            mozno by som radsej nez v opozicii bol vo vlade :) ale aspon som nesuhlasil s tebou! a to je dolezite! no a ta sibenica…sakra, to ma bude stat vela kaprikov. zajtra mi priplavaju, a potom hned aj odplavaju…

                            0 0
                      • Krys  

                        Ak som to správne pochopil, tak Lucke tu niekde zľahka naznačil, že ho to trošku mrzí. V 17-ich sa to rovná takmer verejnému ospravedlneniu v najčítanejších denníkoch. Takže až také špatné to s ním nebude. Ale zas, bol si iný v tom veku?

                        0 0
                        • Lucke  

                          krysi dekuji za podporu:)..udelal jsem chybu ano,ale za to nejsem debil,nebo vul.. to clovek nemuze rict o nikom, nebo ze clovek nema hlavu, nevim neznate me…ja toho lituji..ale byl to jen dred…:(

                          0 0
                        • krhac1  

                          Tady Ti na to nemůžu odpovědět,byl bych v trestu:-)

                          0 0
                          • Krys  

                            Jasné.

                            0 0
                          • Lucke  

                            nekdo se projevi hlasite, nekdo si to necha pro sebe…:)

                            0 0
                          • hribik A1  

                            co sa bojis, sak tu je justicia taka pomala ako keby to bolo naozaj. odfcera ziadny trest nepadol, tu to skor bude premlcane nez ti stihne sudca jecnak udelit trest :)

                            0 0
                            • krhac1  

                              ((-;!!udvarp šáM

                              0 0
                              • hribik A1  

                                :DDDDDDDD (dufam ze smiech tu neni zakazany, ale sak aj keby bol, tak nez ma za to potresta jecnakova justicia, premlci sa to :))

                                0 0
                              • Krys  

                                To budem za 4 roky tiež taký zbabelý? ;)

                                0 0
                      • Lucke  

                        ja se neschovam ani neprejmenuji:)­..toto nemam zapotrebi ve virtualnim svete bez emoci..:)

                        0 0
            • treatt  

              Pockej, ale to beres pouze pozitivni vyjadreni. Vzdyz to prece muze byt napriklad takto:

              A: „You hate me“

              B: „No, I don´t hate you!“

              B: „But I don´t love you“

              B: „Aaaaie even don´t like you“…

              B: „Well, I do not hate you, but now get the fuck out and gimme peace you *************“

              ;-)

              0 0
      • Krys  

        Podľa mňa to má dobre :)) // ewer – konev, hrnec na vodu, džber, konvice //

        0 0
    • jecnak  

      Kotouce x Vecka…

      0 0
    • Honza729  

      Bez plochych dratu ani ranu !!!! :-)

      0 0
    • Luka  

      NECHCI NECHCI NECHCI NECHCI!!!!!!!! ;)))))

      0 0
    • rarášek1  

      RR verzus zbytek světa :-)))

      0 0
    • McBlacky  

      bez EPO a vytuněnýho suntouru je 2008 ztracená sezóna…

      0 0
    • Jirik123  

      zapomnel si na:

      motorkari, ctyrkolkari x les asfalt x prirodni povrch cyklojizdy ano x ne …

      0 0
      • JIRA  

        „Čtyřkolka jako vhodný vývojový mezistupeň při přechodu z fulla k motorce“. :)

        Obecně:

        „Tenhle/Tahle značka/model/typ/rok/­díl/výrobce/do­davatel/prodej­ce/cyklista/.. je nejlepší/nejhor­ší/blbej'/dobrej'/chy­trej'/…“ ;)

        0 0
    • Smazaný účet  

      SRAM! Shimano sucks!

      0 0
    • Tommik232  

      jezdím Kelly´s na Authora bych nevlez ;-))))

      0 0
      • Nehas  

        Co jako máš proti Kellysu, prde? :-)

        0 0
        • Tommik232  

          proti Authoru…dyk řikám že taky sedlám Kelly´s

          0 0
          • Nehas  

            V tomhle threadu nikdy nevíš jak kdo co myslel :-) Nadpis to dává jasně najevo. :-)

            0 0
    • homat  

      zbytek světa x Canyon

      0 0
    • Krys  

      Alien vs Predator

      0 0
    • la-da  

      A co radar na Brdech!?

      0 0
    • přišlapávač  

      Donebevynášení RB

      0 0
    • nooski  

      Campagnolo X Shimano to je oblíbené

      0 0
    • Tommik232  

      to je zajímavý, že nejvíc se navrchu držej thready vo ptákovinách…pobavit se kvalitně to nám nejde, ale krafat kraviny.....tohle téma má budoucnost…

      0 0
      • Krys  

        Nesúhlasím.

        0 0
        • Smazaný účet  

          ty abys taky s něčim souhlasil!

          0 0
          • Krys  

            Nesúhlasím s tebou, ja totiž veľmi často súhlasím. A súhlasím aj s tým, že v hádacom threade je oveľa konštruktívnejšie nesúhlasiť.

            0 0
      • Luka  

        ale my se kvalitne bavime, ze jo, kluci??!!

        0 0
        • Smazaný účet  

          to řikáš nám, nebo těm klukum u tebe v práci?

          0 0
          • Luka  

            vyjimecne myslim vas. v praci mi v patek bylo receno ze se se mnou neda vyjit a ze mi prace vylozene nesvedci. takze s tema vobludama tady, se nebavim

            0 0
      • jecnak  

        Beru Czechtech frontalnim utokem…

        0 0
        • nooski  

          Kdybych nemusel čekat takovou dobu než se to načte, taky bych si početl co pěkného v tom bohatém threadu všechno je.

          0 0
    • rock  

      hliník vs karbon

      0 0
    • hribik A1  

      takych je tu este len 25 778 :-)

      0 0
    • šlapatko  

      Specialized vs zbytek světa

      0 0
    • Honza729  

      Z toho Krysem pastnuteho fora vam sem dam jeden odkaz:

      www.googlefight.com/index.php?…

      :-)

      0 0
    • cat  

      nazi bikeri v akci:)

      0 0
    • Lenka.05  

      To je hezkej thread! Tak můžu jo??

      1. mám na kole oboje…tak nefim
      2. Recon!!
      3. HT forever, full je slepá ulička!!
      4. Turisti!! Chrti patří do kotce a na dráhu za zajíce, na silnici auta
      5. Zcela vážně – zdravit. Je to fajn.
      6. Tlumení…pružení…a v tom je jako rozdíl, jo??

      OFF TOPIC

      Radar? USA go home, zalejeme vaše chřtány naší mírovou ocelí!

      No a ještě mě napadá – chobotnice patří do slaný vody, naše kyselý deště jí nemusej dělat dobře. A kromě toho – modrokroužková (nebo je to fialová?) chobotnice je smrtelně jedovatá. Tak bacha na to:-))

      Uffff:-)))

      0 0
    • Meesha  

      Shimano je nejvic! Samozrejme na karbonovym hardtailu (= kolo, ne desitky maskovacich centimetru a spousty cepu a inteligence) s Foxem, Sidem nebo R7 (= ne reba (reba=suntour)) a grafem na představci (5 cm dlouhej a –30 stupnu), abych věděl co mi to vlastne vezme a jestli je tlumeni dostatecne pruzene a progresivni… :-)

      0 0
    • KubaBajk  

      Tahle blbost se mi líbí,takže: 1-Shimano mně šlape superiusově,Sram bych zkusil ze zvědavosti 2-FOX! 3-V dnešní době HT?…no to snad ne.. 4-jsem turista,protože nemám čas na to,abych měl fyzičku chrta..ale stejně by mě chrcení už nebavilo,když jsem jezdil na Meridě,říkali mi ČéČé – Červená Čára :-)) 5-zdravím bikery,nezdravím krosaře a silničáře,protože mi nikdy žádný neodpověděl na pozdrav…na tyhle dvě skupiny jsem rezignoval 5-???…potřebuju přece obojí!!:-) p.s.(vzkaz pro BF): neserte mě s honěním gramů(kromě rotačních částí),když nemáte v nohách,tak jako výmluva to může posloužit,jinak to má podle mě minimální opodstatnění.

      0 0
    • rarášek1  

      Čak Norisů vs Hribik vs Biker Jako Pes vs Lance

      0 0
    • Krys  

      // „Při archeologickém průzkumu trosek předledových měst byly objeveny tuny poničených záznamových médií, a zaměstnancům Archeologického ústavu se je podařilo (a stále daří) zčásti rekonstruovat. Proto už dlouho známe filmová díla předledové doby jako Star Wars, Matrix, Tarzan & Jane, Killhead, Alien versus Predator, Spider-Man versus Predator, Ježíš versus Predator, Predator versus Godzilla, Ježíš versus Godzilla, Ježíš versus Adolf Hitler, Adolf vrací úder, Ježíš & Predator versus Waffen SS, Tarzan versus Jane… v archeologické nomenklatuře se tomuto období říká Pozdní kultura versus filmů.“ //

      Jiří Kulhánek: Stroncium

      0 0
      • KubaBajk  

        četl jsem od něj Cesty Krve(už nevím,kolik dílů) a žral jsem to…tak poutavě a akčně píše málokdo.

        0 0
      • Jirik123  

        to je dobra upoutavka, bych si to mohl konecne precist:-)

        0 0
      • soc  

        Stroncium je na hovno… To už Babička od Boženy Němcové je akčnější čtení!

        0 0
        • Krys  

          Nemôžem čítať veľmi akčné knižky. Zle potom v noci spím. Preto čítam len pohodové kľudné knižky, kde je na podlahe maximálne 5cm krvi.

          0 0
    • Splinter  

      Tohle má velkou budoucnost:-D

      0 0
      • Medunka  

        Nema, chces se hadat?

        0 0
        • Splinter  

          Ale má! Ty seš teda uhádanej typ!!

          0 0
          • Honza729  

            Presne ! :-)))

            0 0
            • Splinter  

              Ja vedel ze se chytnes…

              0 0
              • Honza729  

                Precti si nazev threadu :-)

                0 0
                • Splinter  

                  Nj jenže ty se nehádáš, ty souhlasíš…

                  0 0
                  • Honza729  

                    Za ucelem hadky preci… :-)

                    0 0
                    • Splinter  

                      S tebou se hádat nebudu, ty se hádáš fšude… Já se hádám jen tady…

                      0 0
                      • Honza729  

                        Nehadam se vsude, jen nejsem stado, co hyka s davem, to se tady v Cesku porad moc nenosi…za vlastni nazor se tu kamenuje, nesnazi se pochopit.

                        A nekaz mi tu slibnou hadku tady, jo ? :-)

                        0 0
                        • homat  

                          jen jestli si moc nefandíš

                          0 0
                        • Nehas  

                          Ale zase nemužeš mít vlastní názor za každou cenu. Prostě když je něco PY..VINA tak je sice hezký, že seš rebel s názorm, ale stádo má pravdu.

                          0 0
                          • Honza729  

                            A ted kdo urci co jeste je a co neni picovina…

                            To je to, oc tu beziiii :-)

                            A vubec, co se hadas ?? :-)))

                            0 0
                            • homat  

                              to přeci určuje stádo

                              0 0
                            • Krys  

                              Ale veď to je jednoduché. (a) Pravdy typu „Obloha je modrá, voda je mokrá“ sú platné bez ohľadu na kohokoľvek názor. Problém býva v terminológii a špecifikácii tvrdenia, ktorého pravdivosť sa posudzuje. (b) Potom sú pravdy, ktoré sú nezávislé na názore, napr. „Intervencie štátu do ekonomiky znižujú dynamiku rastu ekonomiky štátu.“, ale popisujú tak komplexný systém, že ich dokazovanie je problematické. Takže vlastne ani nevieme, či to vlastne pravdy sú. © Hm, ako to nazvať. Subjektívna pravda? Napríklad „Britney Spears je výborná speváčka.“ To už potom ani nie je pravda, ale názor, alebo vkus. Tu býva problém v tom, že mnoho ľudí si tieto pravdy mýli s pravdami typu (a) (d) Pravda typu „S mojou novou vidlicou RS Tora 319 Solo Air som nadmieru spokojný.“ Je to vlastne pravda typu (a), ale potenciálny oponent väčšinou ignoruje fakt, že je to vyjadrenie duševného stavu a nie objektívne hodnotenie vidlice. Ak navyše ako protiargument použije fakt, že Tora je 318 a nie 319 (čo nemá s pocitmi uživateľa vidlice nič spoločné a teda to nemá vplyv na pravdivosť tvrdenia), potom nemá zmysel v diskuzii pokračovať.

                              0 0
                              • Honza729  

                                Hele, tohle neni vysvetlovaci thread, to je hadaci thread. Koukej se hadat !

                                (tim vlastne popiram to, co jsem napsal, protoze se vlastne nechovas stadne......kua, jdu se hadat sam se sebou :-)))) )

                                0 0
                              • Smazaný účet  

                                Já myslim, že to až tak jednoduchý není. Někdy je to jak se Schrödingerovou kočkou. Protože velká část věcí zde na fóru se probírá z pozice pozorovatele, který ještě nenahlédl do krabice. Takže skutečnou pravdu se nikdy nedovíš. Např.: je tento výrobek xy kvalitní? Nikdo ho nikdy nejezdil, ale přesto se můžeš dozvědět, že je dobrý, nebo že je špatný. ;o)

                                0 0
                                • Krys  

                                  (e) Schrödingerova cica.

                                  ;)

                                  0 0
                                • Honza729  

                                  no, a pak se taky muzes dozvedet, ze vyrobek xy je skvely a ucinny, protoze majitele stal tolik penez, ze priznat, ze je vyhodil, by byla spolecenska sebevrazda :-))))

                                  0 0
        • hribik A1  

          a preco hadku navrhujes Splinterovi, ked od toho je tu Honza 729? :D

          0 0
    • orca.1  

      CHCI chobotnici-sliz z vesmíru na Letný, nebude kazit panorama víc než stadión Sparty tamtéž nebo raketa na žižkově, CHCI radar v brdech, CHCI zakáz kouření VŠUDE a CHCI umřít úplně zdravej ve 120ti letech.

      0 0
      • hribik A1  

        bys toho moc chcel

        0 0
        • hribik A1  

          ad posledne: to ako uchlastat sa v 120 rokoch pri praci v kamenolome, co?

          0 0
          • orca.1  

            to ne, v práci se nemá chlastat..

            0 0
            • hribik A1  

              na stavbe hovori majster chlapom: pocujte chlapi, nechlastajte mi tu na tom leseni, tam za rohom ma moj syn krcmu, tak chojte chlastat tam

              0 0
      • fousac  

        chtit muzes…

        0 0
      • Twister  

        Na radar ******. Už proto, že mi ho sem cpou přes moji vůli. Zákaz kouření všema deseti. Hlen rozhodně postavit. Model zajímavej, tak to chci vidět i ve skutečnosti. !

        0 0
        • krhac1  

          Když budeš zodpovědně kouřit(tak 80 denně)tak si můžeš doma postavit svůj model.Hlenu budeš mít dost a vlastního:o)

          0 0
        • BigDog  

          Už proto, že mi ho sem cpou přes moji vůli Proboha kam??

          0 0
      • brantec  

        Stadion Sparty by kazil panorama vsude..:-D

        0 0
    • Attila  

      bikeři X bikerky

      0 0
    • Honza729  

      Paroubek x Topolanek

      0 0
    • goofy  

      100! :-P

      0 0
    • fíha  

      Rozhodne nevynechat Milan1 a jeho diskusna druzina!

      0 0
    • pepino  

      Jsou tohle správné dveře pro argument? Už jsem Vám to jednou řekl. Ne, neřekl. Ano, řekl. Kdy? Pravě teď. Nr, neřekl. Ano, řekl. Neřekl jste to! Řekl. Ne, neřekl. Počkejte, zaplatil jste si 5minutový argument, nebo půlhodinový? Ah. Jistě. Jen 5 minut. …

      0 0
    • pepino  

      Kraťoučký

      0 0
    • Sinty  

      Co třeba USA, Izrael X arabské země, nebo ekologie X průmysl rozvojových zemí, celkem aktuální témata.

      0 0
      • roud  

        ja jen řeknu že se zastavam arabskej zemí spousta lidí je haní ale vůbec nevěděj jak to tam vypada co my vidíme jako teroristicky a extremisticky skupiny sou často jediny skupiny ktery pomahaj civilnímu obyvatelstvu…

        0 0
        • pepino  

          Pro mě je terorista ten, co se odpálí v autobuse. No pomáhá výrobcům autobusů.

          0 0
          • krhac1  

            To se pleteš.To je „Autobusista“;-)

            0 0
            • pepino  

              Kerej? :)

              0 0
              • krhac1  

                „je terorista ten, co se odpálí v autobuse. No pomáhá výrobcům autobusů.“

                0 0
                • hribik A1  

                  na druhej strane je treba si taktiez uvedomit, ze ked zasadnem na C-mol ozraty za volant camionu, nejde o ziadne ohrozovanie ostatnych ucastnikov cestnej premavky, ale iba o snahu o pomoc automobilovemu priemyslu

                  0 0
                  • pepino  

                    Přesně.

                    0 0
                    • hribik A1  

                      a preto je taktiez velmi dolezite (pre nas akozto krajinu s tak vyznamnou vyrobou aut) robit podobne akcie castejsie a cielene

                      0 0
                  • krhac1  

                    Ale zásadně auty domácích výrobců!Jinak podporuješ zahr.kapitál(no fůj)

                    0 0
                    • hribik A1  

                      to by mohlo byt kontraproduktivne. zestrelim s camionom staru skodovicu 120 a pozostali usetria na pohrebe (neboztik musi ist do jamy pesi) a za usetrene si kupia nie hatepecko, ale ba-worak

                      0 0
        • Sinty  

          V žádné z arabských zemí jsem nebyl, tak nemohu posuzovat „jak to tam chodí“ ale náboženství, které jednoznačně potlačuje základní lidská práva a svobodu, šíří rasovou a národnostní nesnášenlivost atd. je svým zbůsobem „nebezpečné.“ Toť můj názor. Abych řekl pravdu, tak nevidím budoucnost naší civilizace moc optimisticky (příliv emigrantů do Evropy, hlavně znečišťování živ. prostředí a s tím související budoucí neodostatek pitné vody, narušení rovnováhy v přírodě…)

          0 0
          • krhac1  

            To ale jsou skoro všechna náboženství,sekty atd.

            0 0
          • přišlapávač  

            …na zemi zaútočej maržani, roboti, nebo vybuchne supersopka, zemi pohltí černá díra, a nebo zmutujou šmoulové a sežerou všechny lidi :-)

            0 0
            • krhac1  

              co je to maržan?? :-)

              0 0
              • orca.1  

                zmutovanej marťan..

                0 0
                • přišlapávač  

                  jo

                  0 0
                  • krhac1  

                    co od Orky 1 potřebuješ??

                    0 0
                    • přišlapávač  

                      no jestli má podle toho jména něco společnýho s nějakým kosmickým výzkuem nebo stavbou vesmírných lodí, tak že by mě vzal ze Země pryč, až vás napadnou ty marťani :-)

                      0 0
                      • orca.1  

                        No jasně že mám. Budu ti držet fleka na sedačce, hned vedle Yštara, hele, férovej kluk, férovej…

                        0 0
                        • přišlapávač  

                          sebulba letí taky?

                          0 0
                          • orca.1  

                            Nene, zachráněný budou jenom ty hodný a věřící (a ty co mi pošlou drobný příspěvek na benzín..:)

                            0 0
                            • přišlapávač  

                              počkej, to jako máte lod na benzín?? to smrdí nějakým tunelem z těch příspěvků…přispěju max. na vodík nebo podobnej pohon, abychom tady nenapomáhali znečišťování těm číňanům…

                              0 0
                              • orca.1  

                                to né, benzín je jen v záloze, kdyby došlo dilithium, naše archa je maximálně zelená a „universe friendly“ :)

                                0 0
            • Sinty  

              Srandičky srandičky, ale např. co až bude chtít každý Číňan mít auto, lednici TV.. , naše Země uživí jen určitý počet obyvatel, ale co pak? Možná mě považujete za blázna že přemýšlím o takových věcec… Pro informaci, nejsem členem žádné sekty. Tak a teď se do mě pusťte.

              0 0
              • přišlapávač  

                že ty patříš k těm šmoulům?

                0 0
              • krhac1  

                Víš kam píšeš??Snad nečekáš seriozní rozbor Světové krize;-) Pokud ano tak „blázen“ Jsi.

                0 0
                • Sinty  

                  Je to přece hádací thread ne? No a vidíš, už se hádáme:) Ale chlapi, neberete mě snad vážně? Jen jsem reagoval na příspěvěk.

                  0 0
              • Twister  

                Tak tohle radši neřešim. Když si na to vzpomenu, tak rychle změnim téma myšlení.

                0 0
          • BigDog  

            Zásadní chybou je, že multikulti blbečkové dostávají prostor v médiích. Ti co „nemají tvář“ nás nepřijdou vybydlet z vlastního popudu. Přijdou sem až tehdy, co dostanou kladnou zpětnou vazbu od svých předchůdců, s podporou blbů jako je Petr Uhl a Markus Pappe. Evropané za posledních třicet let nechtějí dělat řadu zaměstnání, tak přišly na svět „pobídky“. Někdo jim ale musel napsat nebo zatelefonovat, že ty jahodové brigády v Itálii a rajčatové ve Špenělsku dobře sypou. Že si pak může Ibrahim přistěhovat i příbuzenstvo. Podobně jako Turci v Německu. Až pak teprve někdo zjistí, že je těch Turků (ve Francii musulmanů) už nějak moc.

            0 0
        • BigDog  

          Já se taky zastávám arabů kde můžu. Vždyť kam si jezdí zazobaní boháči užívat, kdo je lídr v produkci kalafuny a pistácií, kde je kolébka nanotechnologií a kardiostimulá­torů, he?

          0 0
          • Sinty  

            Kolébka nonotechnologií? Můžeš mi prosim uvést příklad?

            0 0
            • BigDog  

              Chápete pojem slov jako nadsázka a ironie?

              0 0
              • Sinty  

                Moc se omlouvám že jsem Vás nepochopil:-)

                0 0
                • BigDog  

                  To je všechno špatně :o) máme se hádat a držet flame v duchu názvu threadu :)

                  0 0
    • přišlapávač  

      Mozilla Firefox x Internet explorer x opera x safari??

      0 0
      • Jirik123  

        v tom pripade nesmime zapomenout na windows x linux

        0 0
        • Meesha  

          MS Windows x Apple OS

          0 0
        • fousac  

          oboji… ;)

          ale nejlepsi sou stejne visty.. a nejhezci…

          0 0
          • přišlapávač  

            visty jsou nejvíc na hovno :-)

            0 0
            • Honza729  

              Tak u toho se moc nepohadame, to vedi vsichni…

              0 0
              • Krys  

                Hlavne tí, ktorí ich ešte nemajú. ;)

                0 0
                • Honza729  

                  Ja je mam, protoze jsem koupil novy ntb a presto si to myslim. Aero a dalsi kraviny fakt nepotrebuju…

                  0 0
                  • Krys  

                    Čo je Aero?

                    0 0
                    • Krys  

                      Už som si vygúglil. Authentic, Energetic, Reflective and Open

                      0 0
                    • fousac  

                      opakovani je matkou modrosti, nebo jak se to tentononc…

                      youtube.com/wat­ch?v=xC5uEe5Oz­NQ

                      0 0
                      • assassin  

                        ty woe,lynuxaci uctivajici prikazovou radku padaji do mdlob… tohle fakt na kompu nepotrebuju… ani by mi to nemakalo:) ale jako hezky no:)

                        0 0
                        • fousac  

                          makalo… to kupodivu skoro nic nechce… jen 3D potvoru na grafice, takze cokoliv nad PCI… ;)

                          ale je teda desna pakarna to nastavit, aby to k necemu vypadalo…

                          0 0
                          • assassin  

                            mam celeron 466(coppermine) na 850ti, 256ramky a geforce 2 mx … :) tak nevim:) ale nijak vyrazne mi nevadi ze nemam visty:)

                            0 0
                            • fousac  

                              no zrovna ted sem se hadal o tech linuxech… ;)

                              na tom tvym musi bejt i XP za trest.. no ale sr*t se s 98kama je taky o nervy…

                              tak asi nejak stredni cesta.. 2000ky???

                              0 0
                              • assassin  

                                aha no linux na tom byl, ted sou tam xp… a nejak s nima ani nemam moc problem… vzhledem k tomu ze v praci cucim 8hodin do kompjutru… doma uz funguje pc jen na prehravani filmu a mp3…sem tam corel, autocad … a z her uz hraju jen bulanky,elastomanii a heroesy3 … takze jsem nenarocny uzivatel:)

                                0 0
                              • soc  

                                A co třeba Milenia :)) Nebo jak se ta sračka jmenovala…

                                0 0
                    • Smazaný účet  

                      Aero Vodochody, tam kde se dělaly letadla… :o)) ale že by dělali do softwaru, to nevim…

                      0 0
                    • Honza729  

                      Funkce Aero ve Vistach ? No vpodstate 3D zobrazeni oken. Hezky na pohled, narocny na system.....cili k nicemu.

                      0 0
                      • fousac  

                        ano je to hezky.. a proc to nemit, kdyz muzu, ze..

                        a narocny na system?? nevsim sem si… procesor se flaka a ramky vic to taky nezere…

                        trochu narocny je treba (Vista) Ultimate DreamScene, to jo… plocha co zere pul vykonu cpu, tam uz to uznam.. ;) ale zase to ma nulovou prioritu, takze to clovek na celkovym behu systemu skoro nepozna…

                        0 0
                  • fousac  

                    neplati nahodou „nenadavej na zrcadlo, kdyz mas krivou hubu“ ???

                    je fakt ze to sou neska schopny nacpat na 512MB ramky, a to fakt nema cenu..

                    no jestli to je predinstalovany (nedejboze od HP), tak to je jasny ze ten system bude v tragickym stavu..

                    0 0
            • fousac  

              muzes mi prosim rict proc???

              dekuji.. ;)

              0 0
              • Honza729  

                A uz to jede… :-))))

                0 0
                • fousac  

                  no me to fakt zajima.. ;)

                  nejaku dobu uz visty mam, a jako fakt nevim, v cem by mely bejt horsi nez XP…

                  jediny snad je nekdy hosri podpopra hardwaru, ale to je problem vyrobcu, ne systemu…

                  ostatne ani XP po x letech nejsou zdaleka dokonaly…

                  z myho hlediska sou visty hezci veselejsi barevnejsi, kupodivu slapou lip nez XP a hlavne furt netoci diskem do zblbnuti pri swapovani…

                  p.s. preventivne: narok na pamet neberu jako protiargument… v dnesni dobe giga ramky nepovazuju za nic nadstardniho…

                  0 0
                  • assassin  

                    no u me je chyba v tom ze nesplnuji min hardware naroky na chod toho systemu… a to ze neco co vlastne ani nic ndela – operacni system – a jejn rozhranim mezi „zelezem“ a aplikaci…sezere vsechen muj vypocetni vykon… no ubira se to zvlastnim smerem …ten vyvoj…

                    vzdycky kdyz si vzpomenu co dokazal frantisek fuka na 48kilobajtech na ZX.......

                    0 0
                    • fousac  

                      no aspon uz se neska prodava zelezo, na kterym to bezi.. ;) (aktualne CPU bezi na 1–4% a vyuzito cca 550MB RAM)

                      kdyz vylezly XP, tak ani to zelezo jeste nebylo..

                      no a kdyz si vzpomenu, co se dalo delat s kalkulackou co mela 4kB pameti.. jeeje… nikoho z ucitelu nenapadlo, ze ma clovek narvanej ščot definicema a vzoreckama… akurat pri cestine se pouziti hur zduvodnovalo.. ;)

                      0 0
                      • assassin  

                        ja na seminari z linearni algebry naprogramoval na casio kalkulacce hada … celkem sem se tim mezi spoluzaky proslavil:) a pak me IT nejak prestalo zajimat a utekl jsem z FELu a konvertoval ke strojarine:)

                        0 0
                  • Radek Broz  

                    Jelikož dnes vychází Leopard, je vhodné zmínit, že všechno to „veselejší a barevnější“ je vykradeno z MAC OS Tyger;-) Jinak jsi konečně první, kdo Visty chválí, dosud jsem takového nepotkal. (Sám jsem nezkoušel)

                    0 0
                    • přišlapávač  

                      tak tak

                      0 0
                    • fousac  

                      chvali nechvali…

                      no sedm formatu, osma instalace uz docela slape.. ;)

                      ale at si lidi nadavaj, kdyz je to bavi.. dys si vzpomenu jak se nadavalo na XP… ale posad ted ty lidi k 98kam.. ;) by se vosypali.. (vim o cem mluvim, vidam je porad docela casto.. a rozchodit treba jen blbou flashku v usb, no to sou docela nadlidsky vykony..)

                      a na mac os chci taky nekdy mrknout.. coze je to za zazrak..

                      0 0
                      • fousac  

                        teda to sem chtel..

                        chvalim nechvalim, to ukaze cas..

                        zatim v mych ocich maj navrch nad XP.. no a TV tuner holt rozkousu a koupim jinej co ve vistach chodit bude.. :-P

                        zatim to valcim na vic frontach.. v ntb zaroven jedou XP (sichr je sichr, uz vime na cem sme), Visty (dys me se fakt ta Aero grafika libi, teda krome toho ruzovyho skinu.. jo a sidebar je taky paradni vecicka, widescreen ruleeez) a Suse (ten pocit bezepci, sucha a cistoty pri browseni na netu je nenahraditelny..)

                        ;)))))

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        no, mě stačilo rozchodit DVB-T kartu pod 2k/XP. pro XP64 nejsou drivery. s vistou to ani nebudu zkoušet. to mam asi za to, že nekupuju zboží co má oficielní posvěcení od maloměkkého.

                        0 0
                        • fousac  

                          no tak snad jen, ze trapim 32bit verzi..

                          na 64bit sem taky pohorel na ovladacich… a ne jen u tuneru, ale takovych beznejsich veci, jako treba chipset ci graf. karta..

                          asus na to s*re jak na placatej kamen a generic ovladace od nvidie taky nebyly uplne to pravy.. 64bit soft se da taky zatim spocitat na prstech… takze tyhle verzi davam jeste nejakej ten rok, nez se „masove“ rozsiri…

                          a ten tuner funguje perfektne do prvniho restartu.. ale pak uz naskoci namatkou.. ale spis to komplet vytuhne.. :( docela me to stve.. zrovna kdyz uz zacina bejt i na digitalu tu a tam na co koukat..

                          0 0
      • fousac  

        firefox je hnusneeeeeej a odporneeeeeeej… fuuuuujjj…

        maxthon ruleeeezzzzz!!!!!

        0 0
    • Blade  

      OLKYC vs. SUPERMAN

      0 0
      • orca.1  

        není to to samé?

        0 0
      • roud  

        mno ja když sem byl malej tak sem koukal na supermana ale dneska se děti dívaj na olkyče a smějou se supermanoj do xichtu :O(

        0 0
        • Krys  

          Tak znova. Olkyc, a nie Olkyč. Cyklo, a nie Čyklo.

          0 0
    • lusk  

      pivo x kofola

      0 0
    • Jaroslávek  

      Dozemě x žehem.

      0 0
    • hribik A1  

      a co tak importovat aj sem hlboke myslienky na tuho bikersku temu Narodni KniHovna???

      0 0
    • petebike  

      1 – shimano to je jasny 2 – ani jedno, i kdyz reba je levna, tak fox je fox 3 – jak na co, v cr na zavody staci HT 4 – krome turistiky beru (pac turistiku provozuju jinak nez na kole) 5 – zdraveni 6 – nic komplikovanyho takze pevna vidla :-)

      0 0
      • přišlapávač  

        takže až khs odejde, tak bude shimano, pevná vidle fox a bude to hardtail :-)

        0 0
        • petebike  

          az nebude Khs, tak bude neco jineho, to je jasny, shimano zustane, Fox – uvidi se podle aktualni nab. a pevnou vidlu uz mam objednanou i kdyz zustane Khs…

          0 0
    • hribik A1  

      zatial tu ma tento thread skoro 20 % dnesnych prispevkov a kniHovna sestinu… to nieco hovori o skutocnych prioritach tohto fora :-)

      0 0
      • roud  

        Ted de o to aby se celá aktivita komunity BF nepřesunula do tohohle threadu a nezačala uplně ignorovat normalní thready řešící vážné věci (jsou li tu náké takové) :o)

        0 0
        • hribik A1  

          myslis akoze aby nezacala ignorovat zvysnych 25782 threadov podobneho razenia ako tento?

          0 0
          • roud  

            jj přesně tak proč by se mělo hadat v ostatních threadech když maj tento ???

            0 0
    • JirkaD  

      Kdysi přispěl Petebike svojí troškou do mlýna, kterou si dovolím připomenout:

      bobr nebo čárka?

      0 0
    • Baracuda  

      Shimano, Reba, Zavodni HT, Carka, Svijansky maz, nohy holit, brunetky.

      0 0
    • raceman  

      Zelená x zbytek světa :-)

      0 0
    • Twiggy Ramirez  

      Milan1 x Burnout/Syndrome

      0 0
    • quiq  

      inspirace (nejen) pro tento thread: www.joemonster.org/…ternetowe%5C ;-)

      0 0
      • mastihuba  

        tento trejd má velkej potenciál :)

        Sram x Shimano – Banik pi.. Suntour x Reba atd – Banik pi.. Full x HT – Banik pi.. Chrti x silnicari x turisti – Banik pi.. Zdraveni x nezdraveni – Banik pi.. Tlumeni x pruzeni – Banik pi..

        Jedině BOBY

        0 0
      • assassin  

        to sedi:)

        0 0
    • delfyn  

      tak toto jsem nečekal:) je někdo co přečetl celej thread?:)))

      0 0
      • Jaroslávek  

        Neboj, navečer přitlačíme až se vrátíme z …

        0 0
      • Krys  

        Sledujem to od začiatku. Včera večer som si odskočil na hodinu a pol do Hypernovy a potom som musel dobiehať cca 100 nových príspevkov. :)

        0 0
    • Blade  

      s ABS nebo bez ABS ? :o)

      0 0
      • Honza729  

        S ASR ! :-)

        0 0
      • Attila  

        hlavně ať to brzdí

        0 0
      • Krys  

        Tak chlapi, cez vikend som získal novú skúsenosť s ABS. Dostal som na diaľnici durch defekt, ABS to vyhodnotilo ako zablokované koleso a odmietalo brzdiť. Pedál išiel prakticky bez odporu na podlahu. Brzdiť to začalo až keď som už išiel pomaly. Dobré, nie?

        0 0
        • Manas  

          Ty kraso, to bych mozna zkusil hnat na vyrobce za ohrozeni. Protoze kdyby se ti to stalo a pred tebou nekdo pribrzdil … nechci ani domyslet.

          0 0
        • Blade  

          Sem myslel, že ABS kontroluje každý kolo zvlášť? To ani ty 3 zbývající nebrzdily? Tož to je volaké čudné.

          0 0
          • Krys  

            Aby som pravdu povedal bol som v takom strese, že mám tak trochu problém spomenúť si ako to bolo úplne presne. Ešte stále sa pokúšam zrekonštruovať, čo sa vlastne stalo. Mám totiž podozrenie, že sa mi niekto na hraničnom prechode pokúsil vypustiť koleso kým som kupoval diaľničnú známku. Keď som totiž vymieňal koleso, zistil som, že mi chýba taška, myslím že mi ju niekto ukradol na hraničnom prechode. Je to na dlhšie rozprávanie. Keď sa mi to uleží v hlave skúsím to popísať presnejšie.

            Ešte je možné, že sa prehriala brzdová kvapalina a vytvorila sa tam bublina. To by mal síce vychytať druhý brzdový okruh, ale možno by som už mal ísť na kontrolu bàzd. Teraz to brzdí normálne.

            0 0
            • Misiak  

              na com jazdis prosim ta? btw gratulujem k druhemu narodeniu ;)

              0 0
              • Krys  

                Mazda Premacy. No, nebolo tam v podstate žiadne riziko. Bolo to zadné koleso, takže auto bolo ovládateľné a keďže som bol v podstate hneď na ráfiku, brzdy som ani moc nepotreboval.

                0 0
                • Misiak  

                  pred par dnami som zas ja testoval abs na pristavnom moste. uz som sa videl v prdeli filcky stojacej predo mnou a ten clovek v nej musel mat asi tiez plne gate. a to som si pred tym hovoril ze by som mal niekde skusit ci mi to funguje alebo uz lahlo (abs) a hned taky ostry test… k tomu aby mohli spravit na tom moste dalsi zarez (frag) mi teda chybali 2 metre :)

                  0 0
                  • treatt  

                    Hm, ja ted zase dostal na svoji Fabinku II zimaky a jsem nemile prekvapen. V zatackach i pri rozjezdu drzi, to ano, ale vubec to nebrzdi! Rekl bych, ze tak pulku hur, nez letnaky, co jsem mel predtim. Je to opravdu neprijemne, kola jdou i pres abs okamzite do „hrnuti“, je znat, jak strasne prokluzuji. Nedavno jsem mel opravdu strach, kdyz jsem o tom jeste nevedel a sjizdel prudkou ulici po kostkach s nerovnostmi, navic lehce mokro. Jel jsem pomalu, tak tricet a vubec to nechtelo zastavit, malem jsem vjel do zadku autu prede mnou. Tyden predtim ty same podminky na letnacich a zastavil jsem tam, kde jsem chtel…

                    Tak nevim, jestli to je smesi nebo co…ale prece by to melo byt naopak, ne?

                    0 0
                    • Luka  

                      je to hlavne druhem gum, mame tu na jednom krumplu polaris 1, a to bych ti prala tu srandu zazit, klouzou jako svine. 2 uz ujdou, ale oproti letakum se to v techhle podminkach (mokro a >+5stupnu) neda srovnavat…

                      0 0
                    • pepek  

                      Nový gumy jsou jakoby mastný, musíš najet tak 500 km katolicky, nebo 10 km „normálně“, aby se ta vrchní vrstva obrousila.

                      Pozn: „normálně“ je na hranici adheze-čili mírný smyk.

                       
                      0 0
    • cabbage  

      K čemu je flame v hádacim threadu, když můžu vést flame v jiném, mnohem vhodnějším, threadu? Tady to nemá smysl.

      0 0
      • homat  

        mizí ti pevná půda pod nohama? :)

        0 0
      • hribik A1  

        ale tiez to tu zacina vypadat tak ze pre udrziavanie flamu sa tu MUSI xkrat pripominat vsetkym, ze tento thread je hadaci. to jasne dokazuje, ze tu tak nejak chyba spontannost :-)

        0 0
      • jecnak  

        Dosli ti argumenty co Zeli?

        0 0
        • hribik A1  

          co na tom, horsie, ze tvojmu threadu toto poobedie akosi dochadza para…bolo by treba prilozit trochu uhlia do tohto kotla, a pomoct tak globalnemu oteplovaniu a boju proti spolocnemu nepriatelovi – zime

          0 0
        • cabbage  

          kde?

          0 0
          • krhac1  

            Inspiraci najdeš vedle v "Knihovně"Dobrý názory na přezouvání na zimní;oD

            0 0
            • cabbage  

              nějak sem nenašel spojitost mezi přezouvánim a mejma názorama na knihovnu..

              0 0
              • krhac1  

                to není o Tvejch názorech na kniHovnu,ale o ispiraci na hádání;-)

                0 0
        • McBlacky  

          a tobě řazení příspěvků :)

          0 0
    • Tomcat  

      Blabla bla blabla, blabla bla bla bla bla? Bla blabla, bla blabla. Blabla bla blablablabla bla. Bla bla bla? Bla blabla, bla bla. Bla bla blabla, blabla. Blablabla, bla blabla. Bla blabla? Bla blablabla, bla blabla bla!

      :o)

      0 0
      • hribik A1  

        plny suhlas :-)

        0 0
      • cabbage  

        Většinou to po tobě nakonec přečtu, ale jak mam pochopit tohle?:-P

        0 0
      • Honza729  

        No, tak to teda kecas. Blabla je lepsi. A blablabla je uz mrtvej smer..... :-)

        0 0
      • Krys  

        Ako áno, ale keď to vezmeš z druhej strany, tak zistíš, že by to po aplikácii iných foriem hodnotenia postupne mohlo prejsť do iných rovín, čo by zákonite vyvolalo aj po zafixovaní čo najväčšieho počtu parametrov zníženie kvality vlastností fázových snímkov súčasnej situácie. Samozrejme berieme do úvahy rôzne verzie subjektívneho modelovania (len tie s percentuálnou početnosťou vyššou ako 67). Nj, život je proste nelineárna funkcia nerovnomerného rozdelenia náhodných nespojitých udalostí.

        0 0
    • palkac  

      But it isn't just saying: „No it it isn't“

      0 0
    • Peslezedirou  

      Ještě bych doplnil

      Holit/neholit Elasťáky/volný kraťasy

      možná už to někdo psal, ale nechce se mi to celý číst----

      0 0
    • burnout/syndrome1  

      Davidoff x krátké startky

      0 0
      • Krys  

        Určite Startky, po Davidoffkách mi býva zle :/

        0 0
        • Honza729  

          Pitomost. Cervene Dunhill, to je kvalitka.

          0 0
          • burnout/syndrome1  

            Já bych byl pro ty krátké startky,nebo krátká červená máčka,ale ty mají jen v U.S. :-(

            0 0
            • Krys  

              V Bratislave občas mávali krátke Camelky bez filtra. Tie som mál rád.

              0 0
              • Twiggy Ramirez  

                Doutník pičo!!!

                0 0
                • Krys  

                  To sa nedá šlukovať :/

                  0 0
                  • KubaBajk  

                    Ale dá!!Doutníček s filtrem pěkně…třeba Moods(10ks/114 Kč,výrobce Dannemann,Holan­dsko) Ty jsou slušné,ty dávám.

                    0 0
                  • treatt  

                    No, daji se vsechny. Muj kamarad ma zvyk, kdyz si dava doutnik, tak prvni ochutnani da do plic, aby si ho opravdu prozkousel, jaky je. Kdyz jsem pred rokem privezl z Kuby takove neuhledne, ale uplne cerstve doutnicky, udelal to same, kdyz jsme si dali prvni…akorat potom asi 10 minut nemluvil a jen mu tekly slzy :-D

                    0 0
    • Krys  

      Serte už na to. Viac ako 100 online uživateľov. Odhláste sa niekto, veď je to strašne pomalé. :)

      0 0
    • krhac1  

      Je tady nějakej klid.Zase se hádáte jinde co?? Delfíni x Kapři ;-)

      0 0
    • Luka  

      dobre rano… tak otazka… spaní vs. čtení BF vs. práce? :)

      0 0
      • Krys  

        Spanie v práci.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Noční život.

          0 0
        • Manas  

          Spani pri cteni B-F v praci …

          0 0
          • Krys  

            Ano, to je ďalší level. Včera mi hrozilo, že budem robiť BF vykopávky do rána. Bol som totiž u zubára a nechal tam jednu osmičku zub. Moc som toho nenaspal.

            0 0
            • Luka  

              no… to ti nezavidim :)

              0 0
              • Krys  

                Uz je to v pohode. Trochu cítim vpich v podnebi po injekcii. A zatiaľ mi stačil jeden Ibáčik pred spanim. Skôr som mal problém, že som bol tak nabudeny z toho zážitku, že som nevedel zaspať.

                0 0
                • Luka  

                  nesnasim zubare! :D ale osmicky jsem si tehda nechala vyloupnout najednou v narkoze, a zaaaplatpanbuh

                  0 0
      • Pebe  

        protože nemáme moc dobrý křesla v práci, tak ze spaní bolí krk, i když jsme nafasovali cestovní polštářky, nejni to ono… takže čtení BF :-)

        0 0
    • Krys  

      Tak aby som nesklamal:

      500

      0 0
      • Smazaný účet  

        čim to že jsem přesně tohle a přesně od tebe čekal? :o)

        0 0
        • Krys  

          Pôvodne som ani nechcel, ale uvedomil som si, že sa to odo mňa očakáva. ;)

          0 0
      • hribik A1  

        500 a zopar k tomu

        0 0
        • hribik A1  

          (nechce sa mi pozerat sa, kolko)

          0 0
          • Smazaný účet  

            nuda. chce to hádku. přiznej, že do tolika počítat neumíš?

            0 0
            • hribik A1  

              ked ide o pocitanie penazi, tak viem :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                500 a jedna je tisíc… :o))

                0 0
                • hribik A1  

                  spravne! a vies kolko je dvakrat stefanik?

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    tak do tolika už neumim počítat já. :o)

                    0 0
                  • krhac1  

                    A mám Tě Tys souhlasil a to se povíííí;-)

                    0 0
                    • hribik A1  

                      to se poviiiii

                      si estebak, je videt ze si evidentne robil u psvb a s nadsenim aj dneska volis cervenych indianov :(((

                      0 0
                      • krhac1  

                        Hele prokurvisto,ne­zamlouvej to,mě jsi chtěl trestat.Teď ses chytil sám a Jecnak si to najde a trestu neujdeš.

                        0 0
                        • hribik A1  

                          kde je vlastne v tychto stanovach:

                          1×> HADACI THREAD – flame war for ewer Jelikoz me uz pred delsi dobou napadlo, ze by se mohl zalozit hadaci thread a ted jsem k tomu byl dokonce vyzvan, tak tady je. Doporucena temata:

                          Sram x Shimano Suntour x Reba atd Full x HT Chrti x silnicari x turisti Zdraveni x nezdraveni Tlumeni x pruzeni

                          Jedine: Reba (3) Suntour (4) Hardtail (31) Full (17)

                          uvedene, ze sa tu nesmie suhlasit? niekedy je suhlas v hadke s niekym tzv. takticka podpora (a fuj, podpora, to smrdi socialnymi davkami, cize lavicou a socanmi) spojencovi proti spolocnemu nepriatelovi

                          0 0
                          • krhac1  

                            To jsou ústně daná pravidla,ať Velký Zakladatel rohodne;-)

                            0 0
                            • hribik A1  

                              ustne dane pravidla? o tych nic neviem. tu je to fakt tajak u nasich posrancov. urobia si pravidla ake scu, a este aj tymi sa neriadia :)

                              0 0
                              • krhac1  

                                Terazky bych souhlasil;-)ale nebudu!!! ještě nemám odklepnutej 1.prohřešek:P

                                0 0
                          • Jigsaw  

                            hele nechces psat cesky? mas tu docela docela hodne prispevku a ja vzdycky nez rozlouskam ten tvuj hantec tak mi to zabere furu casu! jako kdyz slovensky mluvi nejaka pekna slecna tak mi to nevadi… spis naopak:)

                            0 0
                            • hribik A1  

                              toz ja kdybych chtel psat cesky, to by bylo desny pravopisny porno :D

                              0 0
                              • hribik A1  

                                a navyse si na svojej trenciansky modifikovanej stredozapadnej trnavactine docela zakladam :)

                                0 0
                              • Krys  

                                V apříli pújdeme přímo do Přahy. ;)

                                0 0
                              • Jigsaw  

                                no kdiz se podyvas kolem tak bi se mely asi vsichny stydet za svoji cestynu, ale copak sme nekde na ourade :)

                                0 0
                                • hribik A1  

                                  ouredni hodiny vod pulnoci do triadvaceti hodin devetapadesati minut, vod pondeli do nedele, nekdy mame na chvili zavrino, prestaffka na kafe, ouraduje se pomalu, ale jinak fajn, dobrej ourad :D

                                  0 0
                            • hribik A1  

                              no dobre, este ti odpoviem na tu otazku vazne: pisat tu cesky nechcem, pretoze jednak to neviem nejak extra dobre, prekladanie by mi trvalo dlho, a pripada mi dost zbytocne. nase dva narody su tak pribuzne, ze si myslim, ze by sme sa radsej mali snazit navzajom si rozumet lepsie, nez smerovat k tomu, aby sme si aj tieto jazyky museli prekladat. dalej som tu uz nejaku dobu, a za ten cas udrzujem isty styl, ktory ku mne proste patri, podobne ako si napr. obchodnu znacku nejakeho tovaru spajas s konkretnym tovarom a jeho vlastnostami. no a po posledne, hoci co do povodu mam cast svojich korenov aj na morave, cely zivot zijem na slovensku, coz znamena, ze mam aj urcite narodne citenie, a teda pisat inym jazykom tam kde to neni az tak potrebne mi pride neprirodzene

                              0 0
                              • enrico  

                                bez tých dåžnov a mäkčeňov som to mal po tebe pomaly aj ja problém prečítať :-)

                                inmo, chodil sem často jeden blavák „luboš“, už som ho tu dávno nevidel a jemu to písanie po česky šlo docela slušne

                                0 0
                                • enrico  

                                  inak som este zabudol, vista je super, xp je šmejd – kto nevyskúšal a nemal aspoň 2GB ramky alebo optimalne aj 4GB (ako mam ja) tak neuverí, čo to pár ludí skúšalo na tých jednojadrových plečkách s trapnými 1GB ramky tak sa ani nečudujem, že im to nechodilo

                                  0 0
                                  • Krys  

                                    A nie je tá 4GB RAMka moc ťažká? ;)

                                    0 0
                                    • enrico  

                                      tažká nie, chladiče sú z hliníku, karbonové som nesehnal :-))

                                      0 0
                                      • Krys  

                                        Takže žiadna meď ale ľahučký hliník. ;)

                                        0 0
                                • hribik A1  

                                  ksus, lebo sa naucim pisat takouto slovencinou:

                                  zlatyfond.sme­.sk/ludevit/pre­kladac-stranok.php?txt_ur­l=http://www.sme­.sk

                                  ludevit stur, ta tvoja slovencina zaspat neda mi ludevit stur, vymyslev si jazyk celkom neznamy bud si nebov fit, alebo si musev cosi pit

                                  0 0
                              • treatt  

                                Tak hele, v tomdle dredu s Tebou souhlasit nemuzu, to Ti je jasny, ze jo? :) A vubec, nestava se to obecne casto, ale jinak musim rict, i kdyz mi to taky trva dyl a nektery sroubovany dlouhy prispevky me demotivuji od cteni, je dobre, ze muzem mluvit kazdy svym jazykem. Kdyz vidim dnesni mladata, ze jim clovek rekne neco slovensky a oni nevi, ktera bije, prijde mi to smutne. Takze jsem za propagaci a sireni interkulturni a interlingvisticke podpory a tolerance :)

                                Amen

                                0 0
                            • Misiak  

                              pch, diskriminator. alebo diskriminant? ci snad diskreditant? a nebodaj diskretizator? :)

                              0 0
                              • hribik A1  

                                alebo determinant?

                                vybrane slova po d:

                                dyk, ******, dyskoteka, dyparpl, dyskryminacyja :-)

                                0 0
        • fousac  

          nekonecno tri…

          0 0
    • mastihuba  

      Praha vs.Brno :)

      0 0
    • MITY  

      Když kolo, tak epic nebo scale, když vidla tak mzch marathon nebo fox, REBA smrdí, Lucke smrdí, já vonim, a já vyhraju wc xcm TOHLE JSOU DOGMATA a jestli se vám to nelíbí, tak ***** flame! :-D

      0 0
    • Jaroslávek  

      Splinter versus Marťula. A nebojte se chlapi říct otevřeně svůj názor !-)

      0 0
      • Splinter  

        coto?:-D to nemožu vyhrát:-D

        0 0
      • mastihuba  

        dyť to je fuck, oba jsou z půlpánova. :)

        0 0
        • Jaroslávek  

          Tak to jsem čekal větší interes.-) Nahazuju další: Pepek versus fotbal. A nebojte se chlapi vyjádřit svůj vlastní názor !-)

          0 0
          • mastihuba  

            dyž má někdo levý nohy, ta se mu to snad ani nedá vyčítat ne?

            0 0
            • Jaroslávek  

              Se na tom kole musí setsakra otáčet.-) Rači toho nechám, nebo mi to zas někteří akční jedinci stokrát vrátí.-)

              0 0
            • pepek  

              Vy dva byste měli jezdit oblečení do vlajky, furt řvát: „Zbrojófka je lépší“ a vždycky někomu rozbít hubu, nebo aspoň převrátit auto. Ale protože nemáte s sebou to stádo stejných bezmozků, kde byste se schovali, tak jste navenek „slušní fotbalisti“ :-)

              0 0
    • krhac1  

      Porshe vs.most :-((

      0 0
    • krhac1  

      Hallowen vs. Dušičky !-)

      0 0
    • Honza729  

      Je Milan1 regulerni blazen nebo genius, ktereho pochopime az za cas ?

      0 0
    • Darkson  

      svobodní vs. ženatí!

      0 0
    • enrico  

      Sony Ericsson vs. Nokia

      www.se-tuning.cz forever!!!

      0 0
      • fousac  

        pockej pockej… snad nechces ty komediantsky chrastitka od SE radit mezi telefony…

        0 0
    • Jaroslávek  

      … se zelím x se šípkovou.

      0 0
      • krhac1  

        se zelím!!!;-)

        0 0
      • Blade  

        se šípkovou :-P

        0 0
        • krhac1  

          SE ZELÍÍÍM!!!

          0 0
          • Blade  

            Dej si se šípkovou a zelo si můžeš vyčoudit pak ;-)

            0 0
          • hribik A1  

            hehe, to mi pripomenulo, ako pred par tyzdnami nasa trieda organizovala stuzkovu…uz som to nenazyval inac nez „slavnosti snezenek“, tiez sa tak pekne dohadovali, ze som si z niektorych robil srandu…„sipkova – zeli – siipkovaaaa – zeliiii – SIPKOVAAAAA – ZELIIIII“ (a nakonci bola aj mastenica, zlomeny nos, sex v predsieni na parapetnej doske pod rozsvietenou lampou a rozvazanie niekolkych pripitych vselijako mozne :D). bolo neskutocne, kolko energie dokazu niektori jedinci vydat na to, aby sa hadali o presadzovani uplnych prkotin a hovadin, a to nejsme ani parlament

            0 0
      • Medunka  

        Zeli prudi a Sipkova je kost!

        0 0
    • krhac1  

      Odpružená x neodpružená sedlofka??

      0 0
    • Luka  

      strudl nebo kobliha?

      0 0
      • krhac1  

        Obojí mňam mňam;-)

        0 0
        • Luka  

          NEBO… takze bud jedno NEBO to druhy…

          osobne: dobrej studr je vzdycky pred koblizkem (at uz by byl treba s nugetou)

          0 0
          • krhac1  

            Tak štrudl,maso,ko­bliha,maso,ko­bliha,štrudl,ma­so.......;-)

            0 0
      • mastihuba  

        masooooo

        0 0
        • fousac  

          jen tak rizecek mezi dva rizky… mnam mnam…

          0 0
        • Luka  

          muhehe, to mi pripomina jednu domaci debatu… probihala behem jednoho jednodussiho filmu, kdy se dva meli vzit a ona mu utekla od oltare po vete „Vis ty vubec, co je muj oblibeny moucnik?“ A on na to odpovedel „Koblizek?“ (spatna odpoved). Ja na to na muze „A vis ty vubec, jaky je muj oblibeny moucnik???“ a k memu mega prekvapeni mi kouknul do oci a pomalu pronesl „Maso. Maso na jakykoli zpusob!“ :D pacholek… ma me prectenou ]:-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Rízečkem nikdy neurazíš !))

            0 0
            • Luka  

              ale jo, jednou jsem mela nedobrej „poctivej na masle delanej“ a to byl panove nejhorsi rizek jakej jsem kdy bastila… mastnota z toho tekla, brrr!!!!

              0 0
              • Jaroslávek  

                Aspoň jsi získala jistý „vztah“ k autorovi, pokud to nebyl nějaký anonym.-)

                0 0
      • Smazaný účet  

        kobliha… dopr, sem chtěl napsat „jedině s pudinkem“ a vzpomněl jsem si že jednu pudinkovou nosim odvčera v batohu… krize… štrůdl pouze od babičky.

        0 0
      • Peslezedirou  

        Štrůdl!

        0 0
    • krhac1  

      KOMOŇ vs Favorit. ;-)

      0 0
    • Misiak  

      spredu alebo zozadu?

      0 0
    • Krys  

      700

      0 0
    • krhac1  

      Zase se hádáte jinde CO?! Tady soudruh jecnak se vám s tím zakládal a vy si toho ale vůbec nevážíte;-))

      0 0
    • Lucke  

      dnes mam 18..mam se s kamarady v sobotu..

      opit vs neopit

      xD…nechci, aby mi bylo zle!

      0 0
      • Krys  

        Kľudne sa ožer ako prasa. Ale hlavne: Najedz sa pred tým. Ani moc, ani málo. Niečo jedz aj v priebehu oslavy (oriešky nie su jedlo). Nemiešaj rôzne druhy alkoholu, ak chceš prejsť na niečo iné daj si pauzu. Občas si daj niečo nealkoholicke. Stačí minerálka, alebo čaj, hoci aj ľadový. Džúsy moc nie. S energetickými nápojmi opatrne. Dva alebo tri dni pre tým si daj decentný „generálny nácvik“ s priateľkou a pár kamošmi.

        Ale hlavne, čím lepšiu budeš mať náladu, tým menej ti bude na druhý deň zle.

        K narodeninám ti prajem veľa kilometrov bez pádu a hlavne nech sa ti už nikdy viac nepostaví nikto do cesty. ;)

        0 0
        • Lucke  

          :D:D:Dhezky dekuji za prani:D......v 17 by mi jeste vynadali, ze nemam pit..a v 18 tu dostanu manual jak se ozrat jako prase:D.....vecer z kamosama..rano dojdu domu…a na obed prijdou babicky..asi jim nebude hej:D

          0 0
          • Krys  

            To nie je návod ako sa ožrať, ale ako minimalizovať nepríjemnosti. :)

            0 0
          • hribik A1  

            ja som v den kedy som mal 18 urobil 210 km na hajtre a vymietol tie najvacsie vidlakovce v celom sirokom okoli. 0,0 promile, na cestach sa neslope. myslim ze moja rodina by ovsem bola radsej aj tomu, keby som sa miesto toho jazdenia bol ozral… :-)

            0 0
        • Jaroslávek  

          Moc hezky řečeno.

          0 0
        • treatt  

          Ty vole, ten konec :-D

          0 0
    • hribik A1  

      ale fakt je tu poslednou dobou nejako mrtvo…

      tak ma napadlo par tem na kvalitny a plodny rozhovor:

      cesi x slovaci praha x zvysok cz bratislava x zvysok sk praviciari x socani chlast x mariska autoprasata x 411kari

      0 0
      • Luka  

        mrtvo tu je… napriklad tohle je muj prvni prispevek od 21.12. … ja vim, ze je okurkova sezona, ale to je tady v posledni dobe furt. zacinam mit stavy, kdy z nudy zacinam i radeji pracovat nez prohlizet BF. a to uz povazuju vaaazzne za krizi!

        0 0
      • jecnak  

        Na slovensku mate taky venkovskou averzi proti hlavnimu mestu?

        0 0
        • Krys  

          Na Slovensku existuje nespočetné množstvo averzií. Podľa západniarov sú východniari sedliaci, ktorí sa všade napchajú. Podľa východniarov sú západniari namyslení horenosi. Stredné Slovensko neznáša všetkých, čo nie sú zo Stredného Slovenska, teda nehovoria tou pravou slovenčinou. Sever neznáša maďarský juh. Všetci svorne neznášajú Bratislavu a preto sa tam všetci sťahujú. Existuje mnoho lokálnych averzii. Košice vs. Prešov. Zvolen vs Banská Bystrica. Šumiac vs. Pohorelá. A mnoho ďalších. Samozrejme na Slovensku žije taktiež množstvo fajn ľudí, ktorí takéto sprostosti neriešia.

          0 0
          • treatt  

            To je krasne shrnute :)

            0 0
          • hribik A1  

            nechcite vedet, ako tu u nas hovorime dubnicanom, ilavakom, a vobec vsetkym az tak po hranice ZANR (zilinskej autonomnej narodnej republiky) :-)))

            0 0
            • Krys  

              Si sa nejak zabýval (zabydlel). :)

              0 0
              • hribik A1  

                myslel som, ako im hovorime v trencine*. ci im tak hovoria aj v ZANR, to neviem, tam som to este nepocul :-)

                *nepoviem, pretoze ide o vojenske tajomstvo

                0 0
        • mastihuba  

          jéje. To sem měl možnost zažít na Malé Fatře a tam Bratislavu místní facht nemuseli. Uplně stejný jak když se objeví Pražák v Brně. Ale přijde mi že poslední dobou už to tak vyhrocený neni, protože už jsem dlouho neviděl u pražskejch SPZ dovětek SU Z BRNA. :)

          0 0
          • jecnak  

            Clovece doted jsem ten napoleonskej komplex nekterych brnaku nepochopil, ale mozna uz je to jen nejaky folklor.

            0 0
      • Misiak  

        a pozrime ho, dubaka. on uz je plnolety! tak vsetko najlepsie :)

        0 0
        • hribik A1  

          si si moc skoro vsimol, po 5 mesiacoch… si zas chcel zazit sokove stavy a kukal si mi na profil, ze :-D

          0 0
          • Misiak  

            no a? hlavne ze som si vsimol, ne? a jo, chcel som sa zasmiat na nejakej vylepsenej verzii tvojej fotky, ale ono nic-furt to iste :D

            0 0
    • jecnak  

      Nejlepsi je cerna, bila je na nic.

      0 0
    • raceman  

      Reba je mrtva, at zije novy SID :)

      0 0
    • raceman  

      Nové x Staré B-f

      0 0
      • roud  

        To nový je na pikaču leze mi jak dítě co nechce na svět :O(

        0 0
      • hribik A1  

        presne som vedel ze ked otvorim tento thread, najdem tam toto

        0 0
        • Luka  

          zakladat ci nezakladat nova a nova vlakna na tema zmeny bikefora?

          ps: pro Jecnaka: moje soukrome ranni dilema: zatroubit na troubu co jede z pocernic do prace na kole nebo nezatroubit na troubu? :) Potkavam te celkem pravidelne. ale dneska az v dolnich, to si do toho slapnul, nebo vyrazil driv :D

          0 0
          • jecnak  

            Klidne zatrub, ja jsem si nejak ty nakupni tasky nevsim ;-) Btw vyrazil jsem pozde a jeste se flakal…

            0 0
          • Smazaný účet  

            Jednoznačně zakládat. Vyžívám se na tom, že je hromadně zablokovávám. :oD

            0 0
    • Lucke  

      jako sám s tím nesouhlasím..s tím, co řeknu:D, ale chci udelat flame.....

      a beztak ti turci hráli lépe!

      0 0
      • hribik A1  

        jako sám s tím nesouhlasím..s tím, co řeknu:D

        ty sa daj do politiky, zakladny predpoklad na to mas, este sa naucit hovorit dlhsie

        0 0
      • dancing dog  

        Měl jsem tušení, a vsadil na ně.. žel jsem neměl tušení , že Portugalci postaví B team a vypustí to se Švýcarama.. za kilo mohlo bejt 800, a není, no žádná tragedie..

         

        ANKARA !!!!!!!!!!

        0 0
    • hribik A1  

      2 stihac + krys:

      slovensko sa konci na zlatych pieskoch. podme sa hadat, z ktorej strany

      0 0
      • stihac  

        neprovokuj.

        0 0
      • Krys  

        Ďakujem za nápad.

        Pre stihaca:

        Takže o čo mi šlo. Mierne ma rozladilo, ako si sa začal negatívne vyjadrovať o Bratislave. Usúdil som, že zrejme nie si z Bratislavy, ale nejaký čas si tam strávil, zrejme nie úplne dobrovoľne. Podobné pocity by mal asi každý, kto by musel tráviť nejaký čas mimo svoj rodný kraj, ktorý má rád a je na neho zvyknutý. Ale uznaj, stačí sa nad to trochu povzniesť a svet je hneď príjemnejšie miesto na pobyt.

        To že som sa narodil v Bratislave, nepovažujem za svoju smolu. Neviem z čoho si usúdil, že mi je ľúto, že som rodený Bratislavčan. Taktiež nepovažujem za smolu, že som veľkú časť mladosti strávil v malom mestečku na Východnom Slovensku. V Bratislave som žil viac ako 10 rokov, teraz žijem v Prahe a tiež to nepovažujem za svoju smolu. Naopak. Som rád, že sa na svet môžem pozrieť očami Blaváka, východniara, Pražáka :) atď.

        Nechcel som bryzgať, chcel som si vymyslieť nejaký negatívny slobodný názor na tvoj rodný kraj, len tak na ukážku. Neexistuje na Slovensku ani nikde inde miesto, ku ktorému by som skutočne mal negatívny vzťah. Aj keď viem, že v Prievidzi a okolí je zvýšená hustota arogantných ľudí, že na mojej ZVS boli všetci z Detvy skinheadi a mám ešte mnoho ďalších negatívnych dojmov zrôznych častí Slovenska. Ale nikdy som sa neznížil k tomu, aby som na základe mojej osobnej skúsenosti odsúdil generálne celé mesto, kraj alebo štát. Aj v tej Bratislave sa nájde mnoho vecí, ktoré sú úplne na prd, ale nedá sa to povedať o celej Bratislave.

        Nabudúce skús, prosím, radšej napísať, že sa ti Bratislava nepáči a žiť by si tam nechcel. Je to tvoj názor o tom sa s tebou nikto nebude hádať. Bol by som posledný, kto by ťa presviedčal o opaku. Ale keď napíšeš, že Bratislava je jedno veľké Zoo, to už nie je úplne korektná debata.

        Za pochopenie ďakujem.

        A prezraď už konečne odkiaľ si. Aspoň približne. Možno to bude miesto, ktoré mám extémne rád. ;)

        0 0
        • stihac  

          to co som napisal o BA si stale myslim, nie je to na zaklade sledovania tv ale osobnej skusenosti. Pozitivneho som tam mnoho nenasiel, a v tom co do BA dojde casto tamojsie prostredie to dobre tak nejak dokaze rozpustit alebo aspon zriedit. Hlavne vsak bolo ze BA podla mna nie je extra destinacia na pestovanie cyklistiky, to bola pointa temy. Ked som tam niekde zareagoval na prispevok kde spomenuli zoo a kde sa to vyslovene ponukalo ako prihravka na smec a ze si to nepochopil ako for to je dokaz ze ta tie rozne prostredia tak nejak poznacili… ze si asi trochu stratil nadhlad. Preto radsej ani nepisem konkretne odkial som, ale mame tu hory, rieky, luxusnu mtb trat, prijemnu klimu, prace ani vela ani malo, v noci sa nebojime kracat po ulici, na dosah kultura, solidne zasobovane obchody a dostatocna uroven sluzieb… Taky maly sukromny raj, ale chapes nemozem prezradit kde to je lebo by sa nam tu vsetci nasackovali. Musime si to tu trochu chranit pred votrelcami z vonkajsieho sve­ta.

          :))

          0 0
          • Krys  

            Dokonalé. A máš aj nejakú chybu? Napríklad prehnaná skromnosť, alebo niečo podobné :))

            0 0
            • stihac  

              prehnana skromnost, ano to by mohlo byt. Spytam sa na to svojho psychoterapeuta, mozno s tym nieco budeme vediet urobit – dik za tip. Boze co by som ja robil a kde bol bez BF :D

              0 0
              • nakata  

                Mas tam preklep, spravne to mal byt psychiater, nie psychoterapeut..

                0 0
              • Krys  

                Za málo, rád som pomohol. ;)

                0 0
                • minikin  

                  Si ma sklamal. Clovek, od ktoreho sa tu objavuju velmi casto promptne vyhladane udaje a tak rychlo sa vzda? Dobre, indicia pre temu stihac je: „Pocasie tymto jesennym vyjazdom tusim urobilo koniec…“   A netreba ani z b-f odchadzat.  (PS: sorry, stihac…)

                  0 0
                  • stihac  

                    to si to vyriesil, ja len ze v susednej teme uz som napisal skade som… ale neva. Teraz si ich asi zmiatol uz dokonale :D

                    0 0
                    • minikin  

                      A najlepsie urobis, ked si to napises do profilu. ;-)

                      0 0
                      • stihac  

                        ale prosimta, hadam by som niekoho dalsieho nepripravil o zabavne stravene dopoludnie ked sa mozes pohrat na detektiva Karola a citat desiatky nijako nesuvisiacich prispevkov s cielom najst odkial nejaka neznama osoba pise na net somariny :)))

                        0 0
                        • minikin  

                          netrvalo to az tak dlho (mozno 10 minut), len ma zaujal tvoj negativisticky pristup na vsetko, sama kritika ale ziadne ponuknute riesenie…  a zistil som z toho ze sa snazis vela hovorit aj ked nemas co povedat. Chyba. 

                          BTW utrace: neviem, preco ma dava do Surian, fakt zabavne…

                          0 0
                          • stihac  

                            no mas tam nejaky error. Ale Surany su tiez v poho. Tam ma to asi tahalo lebo sa tam bassa predavali ak si pamatam, tak to je nejaka forma telepatie. Prosto vsetko je vo Vsehomire zapisane. Aj po tych rokoch…

                            Inac chcem podotknut, ze negativisticke sa ti to len zda, ja som totiz vyznavac takzvaneho dvojmocneho negativizmu – to je taky duchovny smer ze vsetko je myslene tak hovadsky negativisticky ze je to az pozitivne. Chapes, akoze mas dve znamienka minus, no a to je v podstate plus lebo to sa akoze vykrati ci tak nejak.

                            Ale akoze hento co si napisal ze nemam co povedat a ze ziadne riesenia neponukam a ze vela hovorim, tak to si ma normalne nas.al. To akoze idem rovno predychat. Idem si dat nejake dychove cvicenia, meditaciu, tak tu chvilu nebudem. Shit. (x2)

                            0 0
          • Krys  

            No vidíš, ani to nebolelo. V Krupine som ešte nebol. Chodieval som ale svojho času ku kamošovi na „hajlok“ do Bátoviec, to je vo vedľajšej doline tuším. Na začiatku Štiavnických Vrchov.

            0 0
            • stihac  

              no tak co, mal som pravdu ze tuto to je inakuo nez Presporok?? A ktory z vas urazenych to chcel nakydat na moje rodisko, uz mi to splyva – ak ty tak mozes zacat.

              0 0
              • Krys  

                Nebudem nič kydať. To by som bol ako ty. ;)

                Je to iné ako Bratislava. Proste príjemný vidiek. Zvýšena hustota lokalpatriotov a alkoholikov (to tie vinice). Inak milí a srdeční ľudia. Rád som tam chodieval.

                0 0
                • stihac  

                  jasne, vsetci sme tu ciste duse a otvorene mysle. Prid medzi nas!

                  0 0
                • hribik A1  

                  ak je pricinna suvislost medzi vinicami a lokalpatriotmi + alkoholikmi, znamena to, ze v bratislave bude asi dost lokalpatriotov a alkoholikov, teda ked som tak videl tu krajinu okolo…

                  :-)

                  0 0
                • hribik A1  

                  na uzemi ZANR (zilinska autonomna narodna republika) neni prakticky ziadny vinohrad, preco je tu teda najvacsia koncentracia lokalpatriotov a alkoholikov na slovensku?

                  0 0
    • Krys  

      Keď v aute radím na nižšiu rýchlost, dávam tam medziplyn.

      Robím dobre?

      0 0
      • mr.antik  

        co to máš za auto? Já tam buď plyn nebo brzdu, nic mezi

        0 0
        • Krys  

          Medziplyn je terminus technikus. Ak ti to nič nehovorí, tak o tom asi nič nevieš a teda mi ani nebudeš vedieť poradiť. Ale hádať sa môžeš. Aj tak sa väčšinou sa najviac hádajú tí, čo o tom vedia najmenej. ;)

          0 0
        • Jogador  

          Ale při řazení nemusíš brzdit, tak jedna noha na plynu, druhá na spojce… Hele, ale to neřeš, slováci řídit auta prostě neumí, což se ví veřejne, proto nemaj ani řidičský průkazy, ale uplně něco jinýho:)

          0 0
          • Krys  

            No ty koky, teraz si tomu dal. Príď si niekedy zajazdiť do Bratislavy. Zistíš, že Praha ťa na jazdenie v meste vôbec nepripravila. ;)

            0 0
            • Martin  

              to můžu potvrdit – v blavě se jezdí skoro jak někde v řecku :-)

              0 0
      • Lukecz  

        Když už řadit, tak jedině pod plným plynem (hore aj dole) :)

        0 0
      • Luka  

        jestli jezdis agresivne a „na efekt“ tak proc ne, kdyz se to umi, setris si moturek :)

        0 0
      • Spirit  

        Rozhodně nerobíš špatně – možná jen zbytečně.

        0 0
      • jecnak  

        Meziplyn:

        a/rychlost,spojka, neutral, spojka, plyn, spojka, rychlost

        b/ rychlost, spojka + plyn, rychlost

        0 0
        • Luka  

          a/ se aplikovalo ovsem u starych kraxen, napriklad nakladaku, bo nemely synchronizaci

          b/ praktikovatelne i dnes

          0 0
          • jecnak  

            I a/ je praktikovatelne dnes, clovek jen zbytecne supluje praci za synchrony. Jen me zajimalo o cem konkretne se tu bavime…

            0 0
        • Spirit  

          No podle mě je to: rychlost, spojka, neutrál, plyn, spojka, rychlost.

          0 0
      • pepek  

        Ano, robíš dobre. Moja tchyňa (= svokra) to taky dělávala .

        0 0
      • Smazaný účet  

        když dojíždím, vyřazovat nebo nechat zařazenou rychlost a jen pustit plyn?

        0 0
        • Krys  

          Nechať zaradenú rýchlosť.

          0 0
        • jIrI___  

          Nechat zařazenou rychlost – nic ti to nežere. Když vyřadíš, tak si motor trošku benzínu ucucáva.

          0 0
          • jecnak  

            Jesli jo a nebo ne zalezi na dost vecech ale jinak je to zajimave zobecneni.

            0 0
            • jIrI___  

              Ukazuje to palubní počítač (ověřeno ve více autech), takže já dojíždím se zařazenou rychlostí :-). Na čem to třeba záleží? Celkem by mě to zajímalo.

              0 0
              • mr.antik  

                když máš elektromobil nebo diesel tak ne

                0 0
              • jecnak  

                Jsou auta co nemaj ridici jednotku, jsou auta, ktera maj ridici jednotku starsi a ten setrici mod tam neni. Taky zalezi v jakych otackach motoru motorem brzdis, protoze v ruznych rezimech se do motoru pousti/nepousti palivo.

                0 0
                • teepeex  

                  no hlavne,

                  co se tedy spaluje pri chodu motoru jinyho nez palivo z nadrze? :)

                  a to jak v pripade zarazeny, tak vyrazeny rychlosti?

                   

                  ja se vam chlapi divim ;)

                   
                  0 0
                  • Luka  

                    minimalne by se tam mel spalovat i kyslik ne? bo bez vzduchu neni horeni… ? ;)

                    0 0
                    • Spirit  

                      Tak, tak, bez vzduchu není nic.......:-))

                      0 0
                      • Luka  

                        dekuji ti, nacelniku, ze ses me zastal! :)

                        0 0
                      • treatt  

                        Nesmysl, protirecis si i ve vlastni vete! Samozrejme, ze NIC vzduch neobsahuje, ba dokonce, pokud je v nic vzduch, prestava byti nicem!

                        0 0
                        • DaSnail  

                          a čo je nič?

                          keď tam je vákuum tak tam neje „nič“ ale vákuum

                          a keď tam je len tma tak tam zase nieje „nič“ ale tma…

                           
                          0 0
                          • hribik A1  

                            nic je kazdopadne rozkazovaci sposob a druha osoba jednotneho cisla od slova „nicit“

                            0 0
                            • DaSnail  

                              keď nepoužívaš znamienka, tak to nemá zmysel…

                              0 0
                              • hribik A1  

                                to ze ich tam nepisem (je to pre mna dvojnasobne rychlejsie) znamena, ze si ich tam nevies domyslet? tak teda „nič“, „ničiť“

                                zmysel to ma iba pri slovencine

                                0 0
                          • treatt  

                            „Nic“ je esencialni protiklad „něco“, „nic“ tedy ze sve podstaty neobsahuje absolutne zadnou latku, charakteristiku, nebo vlastnost. Dokazeme-li myslet „neco“, potom nutne musime myslet i „nic“ jakozto jeho primy protiklad. Ze zhmotnenou predstavu „nic“ nestaci nase silne omezene vnimani determinovane vyhradne zkusenosti s tim, s cim jsme prisli do styku, vubec neznamena, ze neni platne!

                            0 0
                        • Spirit  

                          Bez NIC není vzduch?

                           
                          0 0
                      • pepek  

                        Ale někdy ho stačí jenom  málo

                        0 0
          • pepek  

            Když vyřadíš včas, tak dojedeš dál setrvačností a ušetříš víc, než tím zavřeným volnoběhem, když už  teda .

            0 0
            • treatt  

              Kdyz uz teda, tak ne vzdy potrebujes dojet dal – pri kazdem dojizdeni, kdy zastavujes…

              0 0
              • Krys  

                Je tu ešte jedna vec, na ktorú mnohí zabúdajú. Keď máš vyradené, nemáš auto úplne pod kontrolou. Niekedy ten zlomok sekundy, kým zaradíš, môže byť rozhodujúci. Nie len brzdovým pedálom sa vyhýba kolízii.

                0 0
                • Spirit  

                  To je pravda, někdy je potřeba zatočit i volantem. :-)

                  0 0
                • treatt  

                  Svata pravda…

                  treba jako muj vcerejsi vecerni navrat z Litomysle do Prahy…do Hradce celkem dost snehu, ale krasne to drzelo, krom tech par okamziku, kdy jsem potreboval dobrzdit z male rychlosti na uplnou nulu a dotkl jsem se brzdy. Celou dobu predtim na motor naprosta pohoda. Vypravet by o tom mohli ridici tech asi 7mi aut, co jsem cestou potkal v prikopech :)

                  0 0
        • Lucke  

          urcite nechat rychlost, ale jeste zalezi jaky rocnik auticka mas:) a jak rychl odojizdas:-P a jakou rychlost:) 

          0 0
      • drtyc  

        A co nechani zarazene rychlosti a stani na spojce pri dojezdu k cervene a stani na spojce a brzde se zarazenou jednickou na krizovatce?

        Dela to autu dobre?

        0 0
        • Jogador  

          Až na spojku to ničemu moc nevadí:)

          0 0
          • drtyc  

            a cemu presne v te spojce to vadi, kdyz je to poradne vyslapnuto, tak je rozpojeno… chapu, kdyz trapis spojku napul a stojis zlehka na spojce v kopci a obcas jde do zaberu… ale takhle? proste jedna z pracovnich poloh bych rekl, ne?

            0 0
            • pepek  

              Vypínací ložisko? Tchyně ho takto oddělala takovým způsobem, že tam zbyly 3 (slovy tři) hrbatý kuličky. (Ale byla to Š 105)

              0 0
            • Honza729  

              Ne. Odchazi lozisko spojky a pritlacak.

              0 0
    • Luka  

      Jezisek nebo Santa?

      aneb www.zachrantejeziska.cz

      jak muze narod udelat tradici z rerklamniho spotu, aneb historie Santy je zde.

      0 0
    • hribik A1  

      pre slovensku tunajsiu slovensku mensinu:

      gasparovic x radicova :-D

      0 0
      • Spirit  

        Kdo to je? Nějací bikeři?

        0 0
        • hribik A1  

          no sak vravim ze to je len pre slovensku mensinu, ze to vy nebudete poznat…

          0 0
      • DaSnail  

        tak to je snáď  jasné, ne?

        0 0
      • yoggi  

        hribik: jasne ze ja :) inak radicova :)

        0 0
      • treatt  

        Co Kosice x Skalica?

        0 0
        • hribik A1  

          to uz je neaktualne…ale beztak hlasujem za skalicu, kosice..kde to je, na ukrajine? :-D

          0 0
          • treatt  

            Ze to je neaktualni, vim, ale ptam se proto, ze moje kamaradky z Kosic slavi, tak jak je to s podporou tady, protoze ve vlaknu o play off nasi ligy misty docela plaly vasne :)

            Ale jinak jo no, Kosice jsou nekde mezi Kyrgyzstánem a Madarskem :)))

            0 0
            • hribik A1  

              len by ma zaujimalo, preco do mesta medzi kirgizstanom a madarskom vypravuju vlaky slovenske zeleznice…furt sa stazuju, ze su v strate, ale furt posielaju vlaky kdesi prec zo slovenska :-D :-D

              „k nastupistu 2, kolaj 2, pride rychlik 603 cingov, z bratislavy hlavnej stanice do kosics pravidelnym prichodom 9 hodin, 40 minut, vlak pokracuje do stanic trencianska tepla, puchov, povazska bystrica, zilina, vrutky, kralovany, ruzomberok, liptovsky mikulas, strba, poprad tatry, spisska nova ves, krompachy, margecany, kysak a kosice. vo vlaku je radeny vozen na prepravu immobilnych cestujucich na voziku a pre matky s detmi ako treti od zaciatku vlaku, restauracny vozen je radeny ako druhy od zaciatku vlaku, vozen prvej triedy je na zaciatku vlaku…“

              0 0
    • mastihuba  

      B. vs Š :)

      0 0
    • Blade  

      Wojtek vs. Jarin

      0 0
    • yoggi  

      inak aby som nezabudol tak:

      superior

      R7

      sram

      hayes

      Skoda auto

      hardtail ( XC)

      uz ma nic nenapada co je najlepsie na svete :)))))))

      0 0
      • Blade  

        ..že prej Hajes :-D:-D To víš že jo ;-)

        0 0
      • raceman  

        ..že prej R7 :-D:-D To víš že jo ;-)

        0 0
      • Kubas.1  

        ..že prej škodárna :-D:-D To víš že jo ;-)

        0 0
      • Biker jak Pes  

        ..že prej sram :-D:-D To víš že jo ;-)

        0 0
      • Krocan  

        ..že prej superior :-D:-D To víš že jo ;-)

        0 0
      • hribik A1  

        a skodlivku, to myslis 100 alebo 120?

        0 0
        • Krocan  

          není ten znak náhodou z felicie?:-)

          0 0
          • hribik A1  

            nepatral som po tom, z akej skodlivky odpadol, ale na feliciach su taketo…proste lezal na ceste, a este som ho aj presiel, ale som sa pren vratil…

            felicie, no to je super kara, nejlepsi fara jsou felicie

            vyrabej se i dizly, kdyz potkas fizly, maj felicie,

            to je sedan ci kombi, obe jsou bomby ty felicie, felicie…

             
            0 0
      • DaSnail  

        tak ten hardtail, ten má volačo do seba

        zdravý, aspoň priemerne zdatný muž nepotrebuje žiadneho fúla

        kto už by len chcel péro pod prdelou…

        8o)

        0 0
    • Jaroslávek  

      Jsa inspirován:  VÝKON  X  RYCHLOST  ?

      0 0
      • Lucke  

        Ferrari f430 ♥ se jedna o rychlost nebo o vykon?? ☺

        0 0
      • Krys  

        Čárka

        0 0
      • Biker jak Pes  

        vyšší výkon = vyšší rychlost

         

        něco lepšího :)

        0 0
        • Krys  

          Čo ty o tom môžeš vedieť. Tuniť začneš až po tridsiatke. ;)

          Ale tá rovnica má niečo do seba. Keď sa partnerka bude stažovať, že si bol rýchly, tak jej vysvetlíš, že to je tým, že máš veľký výkon a keďže na nej nebolo zase až tak veľa práce, tak to bolo raz dva.

          0 0
        • jIrI___  

          vyšší výkon = vyšší rychlost nemusí vždycky platit ;-). Vem si třeba takové rally vozy – výkon 280 k a max rychlost většinou nepřesáhne 180 – 190 km/h. Oproti tomu třeba Audi A4 1.8 TFSI (papírově) – 88 kW (120 k) motor, max rychlost 208 km/

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Nj, ale to už do toho zavádíš aerodynamiku, celkovou stavbu vozidla, stav vozovky apod. To vůbec v původním dotazu nebylo zmíněno … :)

            0 0
            • jIrI___  

              Nene, beru v úvahu čistě motor a jeho nastavení, nic jiného. A pokud VÝKON x RYCHLOST , tak rychlost, v rámci možností, naženeš mnohem snadněji než výkon. Bavím se samozřejmě celou dobu o motorech, aby to někdo nepochopil nějak jinak :-))

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Tohle už ovšem přesahuje moje chápání. Jsem tak trochu anti-technik na cokoliv. Na kolo si taky radši moc nesahám, dokud jezdí, jezdím… :)

                K té rychlost, samozřejmě, že je líp dosažitelná, pokud pustíš auto z kopce, není třeba žádný výkon … :)

                0 0
              • pepek  

                Převodofku už vás asi neučili, že?

                0 0
          • Lukecz  

            To sice jo, ale s tím závoďákem letíš těch 190 třeba po polňačce mezi stromama, no a pak si to zkus s audinou :))))

            0 0
    • JARDA0011  

      nej pivo je Géčko a Starouš, pokud nejsou k dispozici tak pils bo budvar. ostatní sou hnusný slitky:)

      0 0
      • mitch  

        Svíječ foreva' :)!

        0 0
      • mastihuba  

        se chceš otrávit? :)

        0 0
        • JARDA0011  

          já?:D ne. proto piju to co je dobrý:) a navíc zdraví:):D ne žádný slitky…:D

          0 0
          • treatt  

            Co je dobry? Ale kdyz rikas gecko, tak to asi nemyslis pivo, ze ne? :)

            0 0
            • JARDA0011  

              no to by mě teda zajímalo co považuješ za dobrý pivo:D

               

              kam  ten svět spěje…:D

              0 0
              • treatt  

                No tak jestli povazujes Gecko za kvalitni pivo, tak si asi nemame co rict :)

                A ano, rikas to spravne, kam ten svet speje…kdyz ma nekdo nejrozsirenejsi vodenkovitej mocopud za kvalitu :-D

                BTW osobni volba – Pilsner Urquell foreva, Svijany, kdyz se podari, tak i Budvar, i kdyz je nekdy az prilis nasladly, uz jsem dlouho nepil dobry, nekolik malych pivovaru, mexicke El Pacifico a potom baterie belgickych piv (hlavne Chimey Bleu)…stouty a podobna specialni piva bych sem netahal..

                0 0
      • jIrI___  

        S Géčkem neblázni. Na mojem žebříčku je to druhé nejmíň chutné pivo hned po Srarobrnu. Pils mi taky nešmakuje, na mě moc hořký. U mě vede Kozel, Stella a momentálně je na absolutním prvním místě brněnský pšeničný Pegas… kdo ho neokusil, ten dělá velkou chybu :)

        0 0
        • JARDA0011  

          takový fujtajbly?:D

          0 0
          • jIrI___  

            Nevíš, co je dobré ;-))

            0 0
            • JARDA0011  

              no někdy pochybuju o tomtéž u ostatních:D nechápu jak někdo nemůže mít rád géčko… když mi někdo řekne že mu chutná třeba HOLBA a další. viz třeba stella…:D

              0 0
              • treatt  

                To Ti reknu jednoduse – gecko je malokde dobre natocene, respektive jsem ho uz par let nevidel. Slaboucka pena, nakysla chut, vodenkovitost, proste takove to jedno co piju, hlavne ze to do sebe liju…

                0 0
                • MlokCZ  

                  Já měl Gčko poměrně rád, dříve se v Plzni našla místa, kde ho měli dobře natočené. Ale poslední dobou (pár let) je čím dál horší, což už musí být dané výrobou.

                  A nejsem žádný pivní fajnšmekr, chutná mi většina značek, když jsou dobře natočené, ale zrovna Gčku už se poslední dobou vyhýbám a ani ta nová 11tka mi neoslovila (ta má tak akorát hodně alkoholu na 11tku a to je tak vše).

                  Prazdroj 12tku tu můžu, ta zatím pořád jde, když je dobře natočená, navíc ji mají v Plzni už ve více podnicích přímo z tanků a to je pak super.

                  0 0
            • drtyc  

              no ja nevim… v cechach mely piva donedavna univerzalni chut, ktera mela jen minimalni rozptyl… posledni desetileti se to zaclo trochu vic rozchazet a prukopnici zacali delat konecne i neco jinyho nez sedy prumer, ale do poradnyho „vyberu“ to ma jeste daleko…

              http://www.carolinabrewery.com/housebrews.html

              0 0
        • treatt  

          Stella? STELLA? CHjo…ja nikdy nepochopim, jak se muze nekdo zproneverit vlastnimu pivovarstvi a chlemtat nejaky dovazeny Euroslivky :-(((((

          0 0
    • michal xtr  

      co třeba:

      DIVNĚ OTOČENÝ ŘIDÍTKA vs NORMÁLNĚ OTOČENÝ :D :D

      0 0
      • Krocan  

        to by se dalo taky vyjádřit jako michal xtr vs zbytek světa:-D

        0 0
      • roud  

        Myslíš že se tu najde víc lidí který je vozej stejně jako ty ? ? ?

        0 0
      • baboon  

        No vypadá to jak kdybys skočil větší skok a krapet je ohnul..:D A nebo jak když jezdíš na oslíkovi a drzíš ho za uši..:))) Nezkoušels je otočit jinak?:)

        0 0
        • jecnak  

          Nejlepsi je mit je uriznuty u prdstavce jen aby se na ne vesly ruce.

          0 0
          • karliner  

            Podle mne mu v Praze dali omylem přečíst místo jeho připraveného projevu, řeč na volné téma nějaké kandidátky na miss toho největšího zapadákova někde v Montaně o tom, jak by chtěla svět beze zbraní, kde by se měli všichni rádi no a masmédia se toho chytla a pak už to jelo samospádem.

            0 0
            • jecnak  

              Ha ha, s tim opravovanim textu v casovem limitu to je jak blaboleni blbcu :-D

              PS: Ptal jsem se za co dostal Obama Novelovku, ale pak jsem si vsimnul, ze odpovidam ne na root ale na baboona, takze jsem to uplne prepsal a toto je vysledek…

              0 0
              • treatt  

                No a za co ji teda Obama dostal? :)

                0 0
                • jecnak  

                  To prave nikdo nevi. Ale o to vetsi sance pro me, taky nic pro mir nedelam ;-)

                  0 0
                  • karliner  

                    Já ti nevim, podle mne nedělat nic pro mír je dobrý, ale pro udělení Nobelovy ceny míru jsi moc bílej a dokonce jsi ani v mládí nikam neházel žádný bomby…

                    0 0
                    • treatt  

                      Nazor politologa – nechteli prosadit nikoho kontroverzniho, tak dali neutralni vanek, ktery sice nenadchne, ale vlastne proti tomu nemuze nikdo moc co vytknout proti…

                      Proste nekonecnej alibismus

                      0 0
          • DaSnail  

            8o)

            0 0
    • krhac1  

      Koukám že tohle byli krásný časy…zlatej olkyc a spol…

      0 0
    • hribik A1  

      v tomto 100ročnom threade uznávam – áno, ste lepší: náš borec mal len 7,3 promile, váš v 8 promile ešte v pohode šoféroval vejtřasku hovnocuc http://korzar.sme.sk/…lkoholu.html

      0 0
    • Necris  

      Naprosto otevřeně přiznávám, že Suntour nikdy.

      Jen si to vyslovte. Suntour … zní to jako nějaké posraná cestovka :D

      Nehledě na to, že skoro na všech kolech do 10k je tahle cestovka napsaná … vím že je to nízké, podlé a diskriminační, ale nemůžu jinak. Nemůžu vždycky brát věci logicky.

      0 0
    • Smazaný účet  

      to jenom kdyby se to nekomu hodilo…

      0 0
    • Martin  

      metal smrdí!!!!

      0 0
      •  

        přesně, ať žije Mńága, jinak nejhrorší vidlice celého světa a vesmíru je Epicon TT – je to prostě jednou pro vždy houpací kůň

        0 0
        • Martin  

          a může za to Čemba

          0 0
          •  

            tak určitě

            0 0
          • Petr L2  

            Prdlajs, AutoMat může za všechno!

            0 0
            • Martin  

              auto*mat jsou kokoti, psal jsem jim, jestli neplánují udělat nějakou kampaň pro osvětu nesvítících cyklistů, protože jsem málem dva srazil autem, a neodpověděli

              0 0
            • Smazaný účet  

              Auta můžou za všechno!

              0 0
              • Martin  

                a komunisti můžou všechno!

                0 0
                • Petr L2  

                  V posledním století ano…

                  0 0
                • jIrI___  

                  Ano. Za všechno dobré, co bylo.

                  0 0
                  • Petr L2  

                    Tak to my to dobré vyjmenuj, nějak jsem si nestačil všimnout a ani u nás v rodině o ničem takovém nikdo nic neví.

                    0 0
                    • jIrI___  

                      Znám to bohužel jen z vyprávění o několik desítek let staršího okolí – takřka všichni měli práci, nepřežívalo se na hranici chudoby, sociální systém byl úplně někde jinde, lidé si vážili svých blízkých, žádní nebezpeční imigranti, tráva byla zelenější, nebe modřejší a tak, prostě život byl daleko příjemnější. Bohužel po aktuálních volbách to vypadá, že většina lidí se stále snadno nechá nalákat na koblihu a párek :(

                      0 0
                      • Petr L2  

                        Práci u nás má stále takřka každý a i za socíku bylo hodně lidí na hranici chudoby, sociální systém dokázal zajistit všem úplně stejné prd a co si kdo nesehnal pomocí známých, tak neměl, mezilidské vztahy a obecně chování mezi lidmi, které tu ještě po válce bylo, postupně ustoupilo buranství a naprosté lhostejnosti, ještě dnes se s tím potýkáme a to v čem žijeme je přímý důsledek devastace kultury a hodnot za ty léta vlády komunistů, imigranti nebyli, to jistě ne, dováželi jsme si je sami a rádi, Vietnamce jako levnou pracovní sílu, Araby, co tady policajti trénovali, třeba v Jílovém u Prahy, teroristy, co sem jezdili na zaslouženou dovolenou a vůbec všechnu možnou verbež co se dala schovat pod Mezinárodní organizaci novinářů, tráva byla zelenější hlavně v kasárnách, tam jí natírali před každou přehlídkou a mnoho dnes zelených míst bylo tenkrát takový chlív, že tam ani plevel nerostl, nebe bylo modré, pokud ovšem nebyla mlha, která byla tak nějak ve městech podezřele často, příjemný život to tenkrát určitě byl, mnoho soudruhů si žilo jako prase v žitě to jo, úplný ráj to byl fakt . Moc dobře si na to pamatuji.

                        Volby snad ani komentovat nebudu, blbců je v přírodě vždy víc než chytrých, pouze příroda nikdy nepočítala s tím, že by ta většina o něčem důležitém mohla rozhodovat. No a tak si to teď užijeme na plné pecky. Připravuji opatrně děti na to, že bude potřeba se poohlédnout po jiném koutu světa, jestli chtějí žít v místě kde nevládne lůza.

                        0 0
                        • tromboonen  

                          Hezky napsáno, akorát ti mladí salónní teoretický komouši tohle nikdy nezpracujou, musí se jim to tlouct do hlavy, nejlépe doslovně :)

                          0 0
                      • Stingray  

                        Meleš dobrý srance

                        0 0
                      •  

                        nechlastej tolik, blbne ti po tom hlava

                        0 0
                      • Morchella  

                        To s tou zelenější travou mě trochu znejistělo, zda to myslíš vážně. Jestli ano, tak prosím neposlouchej senilní dementy a neroztrubuj ty kraviny do světa. Práce a žvanec není všechno. Moc dobře si pamatuji, jak jsem měl každý den divný pocit kolem žaludku, jako v čekárně u zubaře. Dělat co chci jsem nemohl, říkat svůj názor také ne. A jít na svou oblíbenou kapelu a vědět, že nejspíš skončím na fízlárně také nepřidá. Morální bahno všude kolem tebe, prostě hnusná doba. A na to v dobrém vzpomínají pouze ovce (většina), o které se dříve stát „výborně“ postaral.

                        0 0
                        • jIrI___  

                          Senilními dementy si nazývej své přátele, díky. Nicméně už touto druhou větou ses krásně uvedl… ;)

                          0 0
                      • Smazaný účet  

                        +1, konečně k tématu.

                        0 0
                      • Pedro404  

                        Je to tak, ale snad se blejská na lepší časy a podaří se tu zlatou dobu zase vrátit. Fakt mě mrzí, že sem to nezažil a narodil se až do tý debilní demokracie:(

                        0 0
                        • Petr L2  

                          děláš si prdel, jsi tak blbej, nebo jsi vyrostl v rudý rodině?

                          0 0
                          • Pedro404  

                            V naší rodině ne, ale máma mojí holky dělá na finančáku a často mi vypráví, jak stát dneska na malý lidi absolutně sere a ruinuje je, zatimco za komunismu se všichni měli relativně dobře a nikdy jí nic špatnýho neudělali, nemám důvod jí nevěřit.

                            0 0
                            • Stingray  

                              Hele to mi neříkej, že tu máme dalšího takovýho trola jako Jiri. Za komára by jsi jezdil nanejvejš na Fjedničce, kdybys pár let sušil hubu a šetřil a ještě by jsi musel podmáznout někoho v krámě.

                              0 0
                            • Petr L2  

                              Aha a čím je ten stát ruinuje? a co mladým chybí? Hele já začal chodit do práce v roce 1984, tak moc dobře vím, jak to tenkrát bylo, prosím zkus si nejdřív o tom něco zjistit.

                              0 0
                            • tromboonen  

                              No TVL, Ty seš dobrej lumen.. a až Ti máma holky řekne skoč z okna, taky to udfěláš? Asi jo..

                              Jestli dělá na finančáku, tak pochop, že nemluví o tom, že by stát sral na malý lidi, on sere na a vydírá malý živnostníky, protože živnostníci jsou co? Pijavice, jak by Ti vysvětlil soudruh Škromach, kterej sice oportunisticky vlezl do nový partaje, ale jinak je to ruďas jak vyšitej…

                              Tenkrát na takový lidi nesral, to je pravda, tvrdě je potíral, bral jim majetek a zavíral je, takže má mamka vlastně pravdu. Míru zdar, akorát bys měl odevzdat nějaký kola, máš jich v profilu podezřele moc a podezřele drahejch, to se nestydíš, si přečti Jiřího, kolik lidí dneska trpí chudobou… ani to přerozdělování co ti naši soudruzi ve vládě tak dobře zvládaj evidentně nestačí a jak by Ti vysvětlil další z místních rudých bratří, kterej musel dneska někde na kruháči v protisměru nabourat, jinak už by tu s vámi ta moudra blil taky, tak drahý věci by se zbohatlíkům měly zabavovat aby nikdo nevyčuhoval a všechno bylo spravedlivý…

                              0 0
                              • Pedro404  

                                Žádný z mejch kol nestálo přes dvacku… A stejně tak, jak ve vedlejšim vlákně o tichý domácnosti týpek psal, že když si koupí kolo, tak stejnou částku pošle manželce na účet, já při koupi kola posílám stejnou částku jako příspěvek KSČM, takže až se soudruzi zaslouženě dostanou znovu k moci, snad mi ty bajky nechaj.

                                0 0
                                • tromboonen  

                                  Houby, pudeš jako první, vzpomeň na Slásnkýho, teda pardon, o tom Ti mamka z finančáku asi neříkala, o tom se tenkrát nemluvilo.. ale komik seš dobrej, to musím uznat..

                                  0 0
                                  • Martin  

                                    nemůžu se zbavit dojmu, že trolluje :)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      nemuzes se ho zbavit spravne :)

                                      proste vyuziva potencialu nazvu tohoto threadu

                                      0 0
                                    • Stingray  

                                      Já tomu taky nemůžu uvěřit, Pedro kterej se jinak chová jako inteligentní člověk uvěří takovejm dementním kecům :-/

                                      0 0
                                      • Pedro404  

                                        Já nejsem v tomhle vlákně ten, kdo věří dementním kecům:)

                                        0 0
                                      • -b-n-x-  

                                        Me by treba zajimalo jestli vubec muze existovat nejaky DH/FR/EN jezdec, ktery by byl zaroven komunista :-)

                                        Nevim proc, ale nejak se mi to nezda. Mozna by mohl byt rastafarian, ale to asi neni totez :-)

                                        0 0
                                        • tromboonen  

                                          Jako ze DH/FR/EN jezdci jsou vzorem tolerance a inteligence? Moc tu scenu nesleduju, ale zas tak stopro to nebude ne? Jako malinko rebelstvi tam je (za coz ale dneska mladosi povazujou i to levicactvi), asi i dost prachu za ty stroje, ale s tim kdyz tak pomuze tatinek, ne? Dost hodne tehle salonnich komousu teoretiku to maj jako vzdor proti bohatymu hajzlovi fotrovi :)

                                          My to resili tak, ze jsme jim od mimina rikali, ze komousi zerou deti, kupodivu to funguje (zatim) i v sedmnacti (ne ze by tomu veril, ale nekde tam tu informaci ma)

                                          0 0
                                          • Petr L2  

                                            Tak nějak jednou nohou u komančů nebo anarchistů je skoro každý kdo studoval ve Francii, nebo Itálii, univerzity tam jsou prolezlé levičáctvím od nepaměti

                                            0 0
                                            • tromboonen  

                                              Jenze tuhle zlatou mladez to pak rychle prejde :) A kdyby je brali na ty exkurze, tak by je to mozna ani nechytlo, blbi nejsou a nemaj tu masirku jako tady soudruzi..

                                              0 0
                                              • Petr L2  

                                                No ne všichni se z toho proberou, jak už tu padlo, stačí problém s fotrem co se zdá jako zpátečnický kapitalista a je vymalováno!

                                                0 0
                                          • -b-n-x-  

                                            Vzorem tolerance a inteligence urcite ne :-). Ale myslim, ze maji radi svobodu, coz prave ten realny socik/komunismus tak nejak nesplnoval.

                                            Ale jinak mmozna to tak dneska muze byt ze nekteri ve svem rebelstvi muzou hajit neco co je uplne mimo (viz. Che). To zase asi jo.

                                            0 0
                                            • Petr L2  

                                              Přesně, napříč světem je u mnoha a nejen mladých vzorem svobody a nespoutanosti zcela nepochopitelně revolucionář a zakladatel popravčích čet Che Guevara, který se vzdal postu ministra ve Fidelově vládě a šel dělat další revoluce do jižní Ameriky, stačilo, že ho dostali agenti CIA a je z něj mučedník, takže člověk nikdy neví…

                                              0 0
                                              • tromboonen  

                                                Zas do toho netahejte filozofii, historii a nuance, kluci, ti zdejsi soudruzi se zatim nenaucili ani rozdil mezi Stalinem a Leninem a i Ransdorf jim pripada jako revolucionar :)

                                                0 0
                                                • Petr L2  

                                                  Jenže narozdíl od mnoha jiných ten pošahanej Ransdorf alespoň o té historii a filosofii dost věděl, což mu dávalo velkou výhodu, nic naplat študovanej syčák je vždy daleko větší nebezpečí…

                                                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    ANO za to taky může!

                    0 0
                    • Martin  

                      ano bude líp, neasi? nečteč propagandu?

                      0 0
                  • tromboonen  

                    Ty seš ale *******… sorry, ale jinak se to říct nedá.. nepamatuješ to, ale od nějakých rudých horníků a žen za pultem (a možná i z těch retro pitchovin v TV) víš určitě, že všechno bylo perfektní a vše se dařilo a všichni byli šťastní a rozhlašuješ to do světa.. stačí si přečíst jak to bylo ve skutečnosti, ale čtení Ti asi nejde, co? Odstěhuj se do Severní Koreje když Ti to tady nevyhovuje a neotravuj lidi svým pomateným názorem, nějakej ještě mladší a ještě naivnější de.ilek by Ti to moh věřit a šířit to dál..

                    0 0
                    • jIrI___  

                      A to bych tipoval, že by ti ten režim vyhovoval, když zcela zřejmě neumíš přijmou odlišný názor než je tvůj vlastní.

                      0 0
                      •  

                        už to nepij

                        0 0
                      • tromboonen  

                        To není můj názor, to je názor všech co ten cirkus zažili, kromě komoušů samotných, StBáků a pár zmatených dělníků a rolníků, co jim nestačil rozhled na to, aby zjistili, jaký svinstvo to bylo.. ta skvělá sociální jistota spočívala v tom, že sis nemoh nic koupit a nikam jet, takže jsi seděl na prdeli, většinou v bytě rodičů, žral svinstva a namlouval sis, jak je Ti fajn (teda pokud jsi byl jedním z těch pomatenců, co si to mysleli)..

                        Copak, dneska nehákuješ, rýmička?

                        0 0
                        • jIrI___  

                          „…že sis nemoh nic koupit a nikam jet, takže jsi seděl na prdeli, většinou v bytě rodičů, žral svinstva…“

                          Když otevřeš oči, tak zjistíš, že toto u většiny populace platí i dnes. Ale mediální masírka je mocná čarodějka, podle ní se máme všichni moc fajn :D.

                          A firmu na nemocenské bohužel podojit nemůžu, protože rýmičku jsem už několik let neměl, dneska jen netrpělivě čekám na noční šichtu.

                          0 0
                          • Petr L2  

                            Ty jsem fakt magor, nikdy jsme se neměli tak dobře, jako teď, sice to s námi jde díky těm komoušům ve vládě opět z kopce, ale i tak se máme pořád dobře. Ty opravdu znáš někoho, kdo umírá hlady? Já mám opačný problém, nejsou lidi co by byli ochotní opravdu pracovat. Oči otevři ty a nevěř všemu co píšou soudruzi v Ruďasovi.

                            0 0
                          • tromboonen  

                            Ale ho.no, soudruhu, dneska takhle většina lidí nežije, a ti co jo, tak si za to ve velké většině z podstatné části můžou sami..

                            Škoda že není stroj času, bych takové teoretiky jako jsi Ty posílal povinně na školní výlety do té jejich spravedlivé společnosti… ono by stačilo do toho muzea pracovních lágrů co tu kousek máme, vypadá to tam nápadně podobně jako v Auschwitzu, plus občas něco přečíst, poslechnout a shlédnout, jenže tihle obhajovači komoušů se většinou ve škole moc neohřejou.

                            Dojit firmu bohužel nemůžeš, koukám že máš ten správnej socíkovskej přístup, ještě kdo nekrade okrádá rodinu a už tam skoro jsi. Pěknou šichtu přeju, a až tam pojedeš tou svou Fóbií na operák, tak popřemýšlej, čím by ses dopravoval v té Tvé vysněné době, kdybys uplatil soudruha z Mototechny (a měl čím), možná by sis po 20 letech šetření mohl koupit nějakou tu stopětku nebo podobnej šunt…

                            0 0
                            • jIrI___  

                              Fóbie na operák už není. Po vypršení jsem uznal, že „živení“ auta je moc velká finanční zátěž a vrátil jsem se zpět k osvědčenému vlaku, kterému cesta sice trvá o necelou hodinu déle, ale tu hodinu můžu využít k spánku :). V té minulé době bych se tedy dopravoval úplně stejně, protože našetření na Škodu 105 (střední třída v té době) by mi při tehdejší mzdě trvalo zhruba stejně jako v současné době našetření na auto střední třídy, tzn. nějakých 10 let.

                              0 0
                              • tromboonen  

                                Jak říkám, většina těch lidí si za to může sama..

                                A ty vlaky tenkrát, to byla krása, všechno čistý, jezdilo to na čas, příjemný personál, skvělé prostředí na nádražích… to je škoda, žes to nezažil, to bys byl teprve přesvědčenej soudruh :)

                                A taky jsme v tom vlaku seděli s přenosným mobilním zařízením o výkonu sálového počítače a psali na mobilním připojení po Internetu, jak je to skvělý v tom komunismu, no prostě všechno bylo lepší než dneska a stát se o nás staral, jak říká mamča mladý z Finančáku..

                                0 0
                                • jIrI___  

                                  Prostě je to něco za něco. Osobně bych se bez výdobytků moderní doby obešel. Je to ostatně jeden z důvodů, proč jsem začal nějaký ten pátek zpět začal pracovat na začlenění se do české komunity v rumunském Banátu, která svým způsobem zaspala dobu a vládne tam nezkažená těžká (doslova) pohoda.

                                  0 0
                                  • tromboonen  

                                    No jen aby Ti to vydrželo, až se do té těžké pohody dostaneš… Kolo máš moderní, auto jsi měl moderní… kdybys byl takovej tvrďák a staromil, tak jezdíš na Ukrajině, místo auta si koupíš nějakej 40 let starej vrak, ani ten vlak nebudeš potřebovat..

                                    A v tý S. Koreji taky moc výdobytků není a kromě toho je tam to správné zřízení, zkusil bych to tam, v Banátu to zachvíli bude samej znuděnej ex-korporátní hipík pěstující lanýže, s těma se neshodneš :)

                                    0 0
                                    • Petr L2  

                                      Nemusíš jezdit do Banátu, klidné kouty se dají najít všude a lidí, co žijí tak, aby je civilizace neobtěžovala je dost a dost. Nevím co si slibuješ od života v Banátu, ale civilizaci neunikneš, pouze si prodloužíš dojezdový čas do nejbližší slušné Nemocnice. Pro všechno budeš jezdit autem do města a za pár let budeš poslouchat stesky starých, že mladí utíkají za prací a už se nevrací, velmi pravděpodobně tě budou mít a blázna, že si odešel z lepšího :-)

                                      0 0
                          • -b-n-x-  

                            Řekni: „komunisti jsou svině“ :-)

                            0 0
                        • Smazaný účet  

                          s tim žraní svinstev to je sporný. tehdy bylo jídlo poctivý, ve vepřovce bylo maso a rohlíky byly křupavý.

                          0 0
                          • Stingray  

                            Máš na mysli smradlavé mlíko v pytlíku, gothaj a jednou za rok banány nebo plesnivý pomeranče od kubánskech spolusoudruhů? To jen Jiriho rodina nakupovala v Tuzexu a měla se jak prase v žitě..

                            0 0
                            • Petr L2  

                              V tuzexu si rohlíky, chleba, maso a mlíko nekoupil, tom měli takové luxusní věcičky jako čokošku s kravičkou, nebo Necscafe či Nesquick a pokud soudruzi nejezdili služebně alespoň do Ruska, tak s Tuzexem to měli stejně blbý, jako ostatní, pěkně za bůra od veksláků, nebo od jiných soudruhů co jezdili po světě. A bacha aby se to neprovalilo, nebo by také mohl soudruh dojezdit .-)

                              0 0
                          • tromboonen  

                            Jasněěě, a dávali do toho samý zdravý věci, a koupit se to dalo vždycky a všude :) Mě šlo hlavně o výběr, jasně že dneska je v obchodech taky svinstvo, ale kdo nemá hlavu vepřovou, tak jej nekupuje a nemusí, a normální potraviny nemusí být nutně drahé, jen nesmí člověk bejt omezenec co žere jen uzeniny a polotovary..

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              A k čemu ten výběr je? Většinu lidí stejně zajímá jenom kolik to stojí, protože na nějaký rozhazování nemaj. Tak kupujou obyčejný potraviny a ty byly tehdy prostě lepší. Protože na to byly normy a nebyl důvod je šidit, nikdo na tom nevydělal ani neprodělal.

                              0 0
                              • tromboonen  

                                Hele nemyslim, ze by byly o tolik lepsi, vubec jsme vetsinou netusili, ze neco lepsiho vubec existuje… OK, rohliky byly mozna malinko lepsi, zato pecivo jako kategorie nic moc – samozrejme dneska je sracek, co jsou z mrazenyho polotovaru (nic spatnyho pokud snis rychle, nahovno pokud chces aby to chvili vydrzelo) a barveny kdovi cim, ale tak kdo to kupuje jeho chyba, ja kupuju rohliky jenom pro psa a uz po hmatu se mi eklujou.. a ze v cinsky konzerve s veprovym bylo veprovy?? No kdovi co to bylo, dneska bych to nezral… a ty kecy ze „lansmit“ byl lepsi, furt to byla poloumela sracka..

                                A dneska? Neverim, ze rozumne kvalitni potraviny jsou drahe.. nemam rad bio a organic co stoji xkrat tolik a stejne je to podvod, ale pecivo a zakladni ingredience se v rozumne kvalite koupit daj a nejsou nijak drahy kdyz ma nekdo hluboko do kapsy, pokud nekdo kupuje kurata od Babise a podobny, jeho problem, uzeniny to samy, ale neni moc problem tyhle sracky nezrat, nebo si vybirat jen ty co nejsou uplne z umele hmoty, akorat ta kurata aby za neco stala jsou drahy.. ale zas nikdo nerika, ze je musime zrat. uz mlcim, nezx se do me pusti Yura z Holomoce.

                                Znal jsem jednu rodinu, co kvuli cene a dioetetickym zvbyklostrem jedla ve velkym levny obycejny kurata, jejich dcera mela v asi ctvrty tride kozy jak pornoherecka (v pomeru k telu), proc asi… nastestyi casem dorostlo telo a snad to i prestali zrat a srovnalo se to..

                                Ona ta kurata z Xaverova tenkrat taky nebyla o moc lepsi, ja to nezral, babicka mela vlastni, az do doby kdy cela rodina dostala salmonelu z nejakyho dortu v jehoz kremu byl syrovy zloputek.

                                Nemyslim, ze by to tenkrat bylo o tolik lepsi, a i kdyby, v obchodech bylo uplny hovno, nekdy ani to ne, co Ti pomohlo, ze byl obcas rohlik nebo nejaka konzerva lepsi, kdyz jsi nemoh jist skoro nic jinyho.. dneska jsou vsude levny nekvalitni sracky, ale to, ze je lidi kupujou je ciste nevzdelanost, a ta je dusledkem toho „blahobytu“ co jsme tu meli, trvam na tom, ze pri trose snahy nestoji normalni kvalitni ingredience o moc vic, jen si je clovek musi byt ochotnej pripravit.

                                0 0
                                • Pedro404  

                                  No počkej ty vole, já vim že sme v hádacim threadu, ale tvrdit, že ňáký holce narostly kozy z levnejch kuřat, to je celkem hustej trolling :)

                                  0 0
                                  • tromboonen  

                                    Videl jsi nekdy za jak dlouho vyroste ve velklochovu kure do jatecni velikosti a cim je krmej? V extremu nicim, jenom je postrikujou hormonama, a vyrostou do folie za par tydnu… zkus zrat prevazne kurata a ty kozy vyrostou i Tobe

                                    0 0
                                    • Pedro404  

                                      Sem to právě jednu dobu dělal, nevyrostly:(

                                      0 0
                                    • Pedro404  

                                      Jinak samozřejmě mi můžeš říct, že sem naivka a ve skutečnosti o tom lžou, ale ta rychlost růstu by měla bejt v důsledku vyšlechtění a na antibiotika snad potravinářská inspekce dělá testy.

                                      0 0
                                      • tromboonen  

                                        TVL antibiotika do nich samozrejme perou taky, z tech se neroste, ty jen branej nemocem a zpusobujou imunitu bakterii, ja mluvim o hormonech, neznam podrobnosti, ale asi jsou ucinejsi na zensky telo, kazdopadne zrat to ve velkym fakt neni koser…

                                        0 0
                                        • Pedro404  

                                          Ty antibiotika sem tam jenom tak přihodil, to bejvá takovej druhej argument proti kuřatům…

                                          Každopádně co teď koukám na googl, tak přidávat do kuřat hormony je zakázaný…

                                          0 0
                                    • jIrI___  

                                      Doma jsme odnepaměti jedli jen levná kuřata z hypermarketů a že by mi narostly kozy jsem si nevšiml. Asi jsem vůři těmto uměle vyvolaným novodobým hrozbám imunní nebo to bude tím, že po odstěhování v osmnácti jsem místo kuřat přešel na kvalitní vlašák a rohlíky :D

                                      0 0
                                      • tromboonen  

                                        Tak u Tebe se to projevilo tou slámou, co máš v hlavě… je to evidentně individuální..

                                        0 0
                                        • jIrI___  

                                          Solidní pokus o remízu. Nicméně ten nesmysl o tak obrovském vlivu drůbežích hormonů na tělo člověka budeš těžko vyvracet :)

                                          0 0
                                          • tromboonen  

                                            Tak jak rikam, u Tebe se to evidentne taky nejak projevilo..

                                            Hele byl jsem jednou nedopatrenim ve velkochovu a bylo to fakt nechutny, kurata v klecich bez peri, protoze si je navzajem vyklovavaj, skoro zeleny, krmeni probiha tak, ze nad nimi prejede sprcha s koktejlem tech hormonu, proste hydroponie.. ze ma to maso v sobe totalni svinstva je znama vec, a pak uz zalezi jenom na tom, kolik toho sezeres v pomeru k ostatnim vecem, jak je na to telo citlive, v jakem jsi vyvojovem stadiu a predpokladam i zenska-chlap je rozdil.. kazdej at si udela obrazek, me staci, jak hnusne to maso vypada a jak (ne)chutna, ani nemusim mit rozbory..

                                            Kdyz jsi proletar tak si to klidne zer, do zdravotniho systemu moc neprispejes, tak treba umres brzo abys jej nezatezoval..

                                            0 0
                                            • jIrI___  

                                              Na té poslední větě se shodneme. Nevidím nic dobrého se dožít vysokého věku a pak být přítěží pro sebe samého a zejména pro okolí. Takže fajront nejpozději kolem šedesáti a je klid :)

                                              0 0
                                            • Smazaný účet  

                                              Já to hned věděl. Ty prostě nežereš maso!

                                              0 0
                                • Petr L2  

                                  Vždy, když jsme přijeli do NDR, kde soukromníci byli a hodně, hlavně pekaři a tak, tak jsme čuměli, jak krásné věci pečou, to se s tím, co tady bylo na pultech srovnat nedalo. Jo jistě i tady pár takových bylo, k nám vozili do kantýny v nemocnici rohlíky z Berouna a ty byly úžasné, ale to byla výjimka, jinak běžně vše včerejší a gumové, v sobotu před polednem došly a další zase až v pondělí ráno, kupodivu opět gumový.

                                  0 0
                              • Petr L2  

                                Můžeš si vybrat k tomu to je a že lidi nemaj? kdo to tedy v těch nákupkách na okraji Prahy nakupuje? Pražáci? prdlajs, celý venkov co to má hodinu na dojezd. Všichni ti „chudáci co dělají za pár korun“, jak tady čtu, tam celý den trestají regály a na chudobu to fakt nevypadá :-)

                                0 0
                                • jIrI___  

                                  Doporučuju exkurzi třeba do Ostravy. Plné koše relativně kvalitních potravin mívají jen cigoši :D. Zas na druhou cenu, kde by třeba oblečení měli kupovat lidi z nižších příjmových skupin, než v nákupních centrech, kde jsou z velké části ty nejlevnější obchody (doteď vzpomínám na svůj kapitální úlovek polokošile + triko za 250 Kč, to nenajdeš ani u vietcongu)…

                                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.