• matusD

    Vopred sa ospravedlnujem za zalozenie dalsej temy.

    otazka znie. po recitani fora aky je rozdiel medzi tymito dvoma rammy ci je to vazne iba v tej zadbej ose.

    po prestudovani geo je jasne ze hlavovy uhol je iny force 69° a sanction 66° a tak isto je ramova trubka u forca kratsia coz znamena ze viac predkopnutou vidlou zaroven aj vecsiou od tej co davaju na forca bude asi aj podstatne vecsi razvoru sanctionu cize pocitam ze bude troska stabilnejsi.

    Zadna stavba sa bude spravat asi narovnako.

    moj zaver asi taky: Force 150mm xc/trailbike a Sanction pravdepodobne bude inklinovat ku freeride biku.

    dalsia vec je ak by sa na forca hodila vidla 160mm 35/36mm nohy ci by sa „nezmencil“ hl uhol tym ze sa to trosilinku predkopnepredok coz by sa trosku zmenilo na sroj kt. bude v zjazdoch trochu istejs. ajked na druhu stranu ci by sa neznizil vecsiou vidlou aj stred biku coz by zas mohol byt pruser.

    cize otazka ci odhadnutie forca ako trail bike je spravny alebo ho mozem pasovat na plnokrvne enduro kt. Si momentalne vyberam alebo sa skor zacat pozerat po uz spominanom sanctione.

    ak ma niekto skusenosti ohladom tychto dvoch masiniek tak nech ma opravy ak som pisal nejake hluposti.

    momentalne z gtciek kt. ma zaujimaju su :

    gt force 1.0 2011

    gt force 2.0 2011

    gt force carbon sport 2011

    gt force sanction 2.0 2011/2012

    A potom je tu este jeden adept kt. som riesil v predchadzajucom prispevku a to specialized enduro comp 2011/2010

    styl jazdy by mal byt aby to bolo lahke si to predstavit nieco ako sa jazdi superenduro.

    este ma napadlo ze sa budu tie ramy lisit aj v ose sanction ma asi x12 a force neviem cize aj nato by som rad vedel odpoved

    dakujem

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.