• mischak007

    Mohu poprosit o vas nazor na toto kolo: http://www.bike-life.cz/…9-2017/d9991 ?

    Výbava vypadá solidně až na

    1. brzdy – netuším co od nich čekat.
    2. kola – jelikož není peněz nazbyt, mám v plánu nechat si originalni + koupit jiné pláště a predělat to na bezduše. Používá Ghost alespoň trochu kvalitní ráfky a náboje?

    Předem díky.

    0 0
    •  

      raději letošní lc 3, lepší vidlice, kliky, kazeta a řazení, když budeš smlouvat tak ho seženeš pod padesát, brzdy nechat s doplatkem +/- 1 tis kč vyměnit za xt a časem pořídit lepší kola

      0 0
    • mischak007  

      Jak velký rozdíl je v těch vidlicích co se funkčnosti týče? Ta silver je cca o 300g težší, jestli jsem našel správně.

      0 0
      • Čipera  

        recon gold má lepší povrch měla b lépe a plynuleji chodit…

        0 0
        • ALLforBIKE  

          z osobní zkušenosti ty vidlice chodí stejně, ale materiál vnitřních nohou u GOLD je jiný, takže tu je hlavně úspora hmotnosti.

          0 0
          •  

            Já mám zase poznatek že gold chodí stejně jako stará reba, ten lector si zaslouží lepší vidlici než silver

            0 0
            • nomecz  

              +1 Gold je chodem srovnatelnej s rebou ale tezsi. Sillver chodi hur a je jeste tezsi

              0 0
              • ALLforBIKE  

                už jen z principu věci… GOLD a SILVER mají naprosto stejné střeva a i technologii tlumení. Existuji verze GOLD TK a SILVER TK (TurnKey) a také GOLD RL (Motion Control) SILVER RL (MotionControl) – u Silveru to je od letošního roku.

                Jediný rozdíl je v materiálu vnitřních nohou u GOLD verzí – uprava ma určitě nějaký vliv na tření, ale že by to bylo poznat tak, abych mohl žíci, že Silver chodí huře než Gold, to si netroufnu říci. Samozřejmě, je to kus od kusu. Takže za hlavní rozdíl je hmotnost.

                0 0
                • scalar  

                  Hlavní rozdíl je v materiálku vnitřních nohou, a to dost zásadní, Gold je má hliníkové a Silver obyčejné ocelové jako levné vidlice. To má vliv i na chod.

                  0 0
                  • ALLforBIKE  

                    ano, však to píšu, že materiál je jiný, na chod ten materiál minimálně podle propagačních materiálu vliv má, v praxi si to až tak nemyslím. Ty ocelové nohy u Silveru jsou naopak tak blbuvzdorné na případné poničení, že v některých případech a pro některé jezdce to může být naopak i výhoda, že nejsou z hliníku.

                    0 0
                    • mischak007  

                      Díky všem za reakce, už jsem jásal jaká LC 1 2017 bude bomba, teď jste mě zase nahlodali spíš na LC3 2016. Mám možnost mít obě kola se slevou (vypočítáno z MOC), ale je to limitováno na jeden konkretní eshop, takže musím zjistit dostupnost LC3. Rozdíl zůstává cca 5000,–, tak jen řeším, jestli ten rozdíl jako hobbik a sporadický účastník KPŽ poznám.

                      0 0
                    • Čipera  

                      však recon gold by měl mít už povrch nohou teflonový ne?

                      0 0
      • ALLforBIKE  

        Souhlas s Romanem, 3LC je jen o 1tis dražší, ale o třídu lepší ve výbavě. Pokud seženeš velikost, jdi do letošní 3ky.

        0 0
    • Gustaf 81  

      za 53k ještě sezenes letošní lc5…a to je jiná muzika.

      0 0
    • tieffp  

      ahoj, muzu se prosim zeptat ten ram je identicky u cele serie (1 LC, 6 LC atd)?

      0 0
      • oldaka  

        Ano. Jen pak pro modely s označením UC je použit jiný karbon.

        0 0
      • nomecz  

        ano pokud je označen LC je rám stejný jenom osazení je jiné , top modely jsou značeny UC a jsou z „lepšího“ karbonu

        0 0
        • tieffp  

          Super, díky oběma za potvrzení. Sháním nové kolo pro ženu a viděl jsem docela levně 1 LC tak mi to přijde jako ideální základ s možností do budoucna vše upgradovat. Hlavní že má 2×11 se 42z což chce.

          0 0
    • lukasmcl  

      Zdravim, myslíte že lze do 27 tis. aktuálně koupit lepší hotovku 27,5" pro rekreačního jezdce? Děkuji.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.