Ghosst lector HT vs Specialized Epic 2018

12 nepřečtených
  • Dudys27

    Ahoj všem… Temat podobných hodne nicméně i tak bych se rád zeptal.. Mam Lectora v peknem stavu na karbonovem LC ramu z roku 2019 osazeni Gx plus vidlice Sid.. Mam peknou nabidku na koupi tohoto kola a zároveň jelikož jsem z beskyd pořád pokoukavam po Full.. Mel jsem jiz 2 traill bike. Ale to neni nic pro me proto se ptam zda stoji prodehj HT a vymena ze Epica z 2018.Stav kola je paradni brain je oservisovany a funkčně vse slape jak ma.. Epic byl vzdy takovy muj sen o kole protoze xc full na me jezdeni plus kombinaci Beskyd mi prijde znacka ideal.. Vim co se vse pise o Brain servisu atd.. I tak bycbh chtel znat nazory zda by jste do teto vymeny/ koupi sli zda to stoji za to.. Dekuji predem

    0 0
    • novas752  

      Epicu 2018–2020 bych se kvůli značně nespolehlivému brainu vyhnul velkým obloukem.

      2 0
    • Lachtis  

      Viz prispevek o brainu a jeho nespolehlivosti. Temat tu je kvanta a tusim, ze jeden uzivatel uz resil snad treti reklamaci brainu po par desitek hodin….

      Pises, ze jsi z Beskyd, tedy okoli hor… vem fulla s klasickym pruzenim a kdyz chces zamykani, tak kup neco s dalkovymi locky v jedne pacce. Jako brain mi prijde dobry kolo vyhradne a predevsim na zavody, kde proste nechces nic resit, jen dupat a dupat a cvakat rychlosti… Ted to schytam, ale je to muj subjektivni nazor na brain, ktery mi nesedi, a ano, jezdil jsem jej. Ja zastavam klasiku.

      1 0
    • tomxxx  

      Určitě bych šel do fulla. V zimě jezdím HT, v sezoně epica a vždycky je ten přechod na jaře hrozně znát. Full je prostě pohodlný a vůbec už nechápu, že se někdo trápí v terénu na HT, pokud má prachy koupit fulla. Jen nevím, jestli by se mi chtělo do epica 2017.

      1 0
    • Velomiwookie  

      Za me je to jednoduchy, jestli to byl vzdy Tvuj sen, tak nevahej a kup si to. Pises, ze mas dobrou cenu, kdyz Ti to nebude vyhovovat, prodat ho muzes za stejny prachy vzdycky. Kamos na tom jezdi, jen sworks 2017 a je s tim brainem maximalne spokojenej. Prechod na fulla z HT je pecka

      0 0
    • Tomcat  
      • Specialized Brain je pro mnoho technicky neznalých a na objednávání dílů ze zahraničí komplikovaný tlumič
      • pokud na Beskydy je ideální 100mm full, tak to chce jezdit i mimo silnici… a umět si s pružením pohrát.
      0 1
      • tomxxx  

        Tak servis na brainu si doma pořádně neuděláš, nemá cenu nad tím špekulovat a počítat s tím, že to budeš nosit za čtyřku do conceptstoru.

        2 0
        • Tomcat  

          Ano hodně lidí ho neudělá a stále se opakuje že nejsou schopný objednat náhradu nebo servis mimo ČR.

          0 0
          • novas752  

            Což o to, objednat neni problém. Akorát ta realizace nárazově sem tam drhne. :-) Ale to je tak všude, na jaře si všichni vzpomenou že maj kolo a že by asi potřebovalo servis. A pak všichni udivení.

            1 0
          • tomxxx  

            Nosím tlumič na servis v březnu, není to moc brzo kvůli záruce 90dni, ale ještě ne tak pozdě, aby servisy padaly na hubu.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.