• Mictian

    hoja, chci prodat GF Paragon, tak bych potreboval poradit, kolik si za to tak rict. Ram: ZR9000Al. 17,5 Vidle : Marzocchi ETA Comp 2003 80mm riditka Kore predstavec bontrager race rohy Shaman gripy ritchey Brzdy Avid mech kotouce retez XT prehazovacka XT presmykac LX packy : LX kazeta : LX kliky : bontrager race hlavove slozeni: bontrager sedlovka Kore pedaly author (zakladni cerny :) ) sedlo fizik plateau titan nebo fizik nisene rafky bontrager race stredy bontrager race jsou tam fungl novy kotouce + desticky, repasovana vidlice, udrzovane kolo, par skrabanecku, pravidelny servis videl jsem to tak 20tisic, ale asi ne,co?? fotku dodam snad zitra

    0 0
    • Smazaný účet  

      no kdyby to byla 19'' a jeste ta verze s navarky na vecka, tak bych mel zajem, ale takhle muzu jen poprat uspesny lov na kupce :)

      0 0
    • poiko  

      možná jsem vedle, ale fakt se mi to líbí a chtěl bych klidně i víc. záleželo by mi teda ale dost na vzhledu. to taky hraje roli

      0 0
      • Mictian  

        jak rikam, zitra to nafotim a hodim to sem

        0 0
        • Mictian  

          tak u me na profilu jsou fotky, kolo po jizde neumyte, nenacechrane :D mj. ten detail ramu je nejvetsi skrabanec, ma asi 1,5 × 2 cm, jinak je ram prakticky nedotcen diky me velmi pozorne jizde :D

          0 0
          • Smazaný účet  

            jak ti jezdily irc mythosy xc? nejak nemuzu na 29'' furt sehnat nic idealniho. ted jsem si psal s ceskym dovozcem kedny (nevegal 29×2.2), ale pry mu neposlou mensi baleni nez 50ks :/

            0 0
            • sorak  

              cau, ja vozim tedka Bontrager Jones XR s aramidovou patkou – 2,25" vepredu a 2,2" vzadu a zdaji se mi lepsi nez IRC Mythos XC II 29×2,1" ktery jsem predtim jezdil taky (pomalejsi na pevnem povrchu, obcas bez varovani ustrelily), i kdyz maji nizsi vzorek… dal jsem na nich ale cca 150km v lehce podmacenym terenu a celkem v pohode, ale na mokrych korenech taky celkem ustreluji, i kdyz se mi zda ze min nez nektery jiny co vozili kolegove…

              0 0
              • Smazaný účet  

                bontragery jsem zkousel, ale na prasne ceste jezdily jak blazen. v soucasne dobe vozim black jacky 1.9. jezdi super, ale holt tech 1.9 tolik nepobira male nerovnosti

                premyslim o schwalbe little albert, ale obavam se presne zminovaneho, tedy neskutecneho valiveho odporu.

                to me prave prijemne prekvapilo u plastu kenda nevegal – drapaky jaxvina, ale diky tem nabeznym hranam na stredovych vystupcich maji minimalni valivy odpor. co jsem koukal na maxxis ignitor, tak ty maj tu zkosenou nabeznou hranu taky, ale plast za 999kc mi prijde uz trochu jako silenost

                0 0
                • Smazaný účet  

                  „bontragery na prasne ceste jezdily“ – je mysleno strilely na strany jak se jim zachtelo

                  0 0
            • sorak  

              jo a sehnal jsem je v kitbike.cz

              0 0
              • Mictian  

                tak jeste jezdej, ale jak kdy, nekdy mam pocit, ze to jede samo, ale treba na asfaltu to tak strasne brzi, ze hruza, a to i kdyz to mam poradne nafoukly. Naopak kdyz na tom asfaltu udrzis rychlost,tak ok,ale jak se spomali,tak uz se to nerozslapne. Me se v terenu docela libej, ale jak pise sorak, tak obcas ustrelej a vetsinou na tom nejblbejsim miste. Jestli byste mohl nekdo hodit predstavu o ty cene, byl bych vdecen.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  rad bych ti pomohl, ale nemam predstavu :/ rek bych, ze pokud je o.k. tak je 20 adekvatni cena

                  0 0
                  • Mictian  

                    jj, je v naprostym poradku, nikde zadny praskani, nic, vse funguje jak má a jedinej skrabanec celyho kola je na tamty fotce.

                    0 0
    • Hawkins  

      Nechci zakládat nové vlákno, tak se optam zde..

      Zvažuji koupi kola Gary Fisher Paragon 2010

      Technické parametry: Sram X9 – řazení 3×9 , přehazovačka, přesmykač.

      Kliky: Sram stylo 175mm.

      Vidlice: Fox F80 RL 29, 80mm, custom G2 Geometry 51mm offset crown, Open Bath Damper.

      Kola: (jsou bezdušové) Bontrager Rhythm 29er Disc, 28mm wide tubeless ready.

      Pláště: Hutchinson Python 29" tubeles ready 29×2.10.

      Brzdy: Avid Elixir 5 Hydraulic Disc, 185mm front / 160mm rear rotors.

      Záruka 1 rok.

      Cena 23 000Kč, myslíte, že je cena odpovídající?

      0 0
      • Pac029  

        Tezko radit ;o), pokud je jezdenej hobikem tak do 10 000 Km, tak bych rekl, ze jo, cena je proti puvodni polovicni. Zaruku bych si pohlidal, modely 2008–10 rady praskaly v sedlovy trubce. Jinak je to IMHO moc fajn a krasnej bike :o).

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.