Garmin Oregon 600t - Problem: Odometer

4 nepřečtené
  • kralovek

    Zdar,

    Mam problem s mojim 600t. Je to uz muj 4 garmin (Map 60, Colorado, Oregon 450t) a zadny z predchozich tento problem nemel.

    PROBLEM: hodnota Odometru trasy (a celkoveho odometru pristroje taky) se zmeni pri vypnuti/zapnuti.

    Priklad:

    smazu aktualni trasu, vynuluju pocitadla a vyrazim na vylet.

    ujedu rekneme 90km (odometr trasy ukazuje 90km), baterky chcipaj, zastavim, vypnu, vemenim baterky, zapnu.

    Logicky odometer trasy by mel ukazovat porad tech 90km jako pred vypnutim, ale PROBLEM je ten ze vzdycky po tom znovu zapnuti ukazuje vic, napr 135km misto tech 90km.

    Nekdy je ta odchylka treba jen 3km, nekdy treba (a to je muj „rekord“) i 110km.

    Je uplne jedno jestli se ten garmin vypne sam, pac zdechly baterky, nebo ho vypnu explicitne ja at uz jsou baterky cerstvy nebo skoro vybity … problem je porad stejny. Vypozoroval jsem ze ta odchylka trochu zavisi na ujetyvzdalenosti od POSLEDNIHO ZAPNUTI.

    Tj. vypnu/zapnu po 6km rozdil je treba 2km – i kdyz nedavno jsem mel pri odo=5km odchylku 95km !!!

    Kdyz pak hned znovu vypnu/zapnu, tak je odchylka 0 … tj za pravdepodobna zavyslost na ujety vzdalenosti (od posledniho zapnuti 0, pac jsem se nehnul z mista),

    Pak ujedu dalsich Xkm znovu vypnu/zapnu a zase je to posunuty.

    Ma nekdo stejny problem?

    Volal jsem na reklamacni (francie … bydlim tu) ti kokoti nejsou schopny to pochopit, porad mi melou o vecech co s tim vubec nesouvisi, ale rekli ze jim to muzu poslat a oni to zanalyzujou … akorat ze nasimulavat tyhle podminky to budou muset zvednout prdel a jit to testnout ven … a to pochybuju ze se stane, takze mi jisto jiste odpovedej nic tomu neni a at jdu do ******. ach jo

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.