Garmin Forerunner 35 - dotaz na majitele

5 nepřečtených
 • DTJ1960

  Omlouvám se, že na takovou blbost zakládám nové téma, ale nic jsem nevygůglil a v návodu o tom též není zmínka.. Potřeboval bych od majitelů výše uvedeného zařízení vědět, jak se jim při nabíjení chová indikační ikona na displeji. Mám totiž pocit, že když jsem hodinky koupil, při nabíjení se indikace „posunovala! a s postupem nabíjení se "rozsvěcovalo“ stále více dílků, až při nabití „svítily“ všechny 4. Nyní se to chová tak, že při nabíjení (ve stavu jeden dílek před vybitím) se okamžitě zobrazí všechny čtyři (plně nabito) a nic se nehýbe. Hodinky se po několika hodinách nabijí (zda se mi, že to dříve netrvalo tak dlouho), ale indikace o nabití žádná. Prosím o sdělení, jak se to chová u vás (a přibližnou dobu nabíjení). Nabíjím z nabíječky na mobil, vyzkoušel jsem 2 a je to stejné.

  • Roura74  

   Sice jsem je tento týden prodal, ale celou dobu se chovaly při nabíjení normálně. Nabité byly za chvilku a postupně naskakovaly dílky baterky. Měl jsem FW 2.9.

   Jediný co občas baterka udělala, tak hned po plném nabití a nadazení na ruku ubyl jeden dílek na baterce.

   • Phantasma  

    Presne tak.

    • DTJ1960  

     Děkuji oběma – takže se mi to nezdálo. Budu s tím ještě chvíli laborovat. Snad se to nějak srovná, už jsem si na ně tak zvykl, že se mi to fakt nechce posílat do reklamace. Jo s tím jedním dílkem co hned ubyde mi to dělá taky.

     Nabíjeli jste to z PC nebo z adaptéru (třeba od mobilu)?

  • Phantasma  

   Co zkusit pouzit jiny USB port pripadne pri nabijeni otevrit aplikaci Garmin na pocitaci. Zkusil bych take zapnout/vypnout – nevim co pouzivas – rezim velkokapacitniho zarizeni na hodinkach.

   • DTJ1960  

    Já to nabíjím z nabíječek od mobilu. Zkusím to ještě v PC, až budu doma, tady nemám ten kabel.

  • DTJ1960  

   Tak to uzavírán – pro správnou indikaci se musí nabíjet z PC – ověřeno. Děkuji za příspěvky

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse