Garmin Edge705 - aktualizace firmware

5 nepřečtených
  • artoo

Nemáte někdo větší zkušennosti z nahráváním firmwaru do Edge705?

Mám verzi firmwaru 3.0 a marně se pokouším přes WebUpdater dostat do přístroje aktuální verzi. Aktualizace proběhne, ale po odpojení přístroje se nezobrazí žádná hláška na přístroji o její instalaci. Reset také nepomáhá. Po spuštění přístroje se zobrazuje stále původní verze.

Na technické podpoře mi poradili zkopírovat obsah přístroje do počítače, přístroj zformátovat a posléze opět nahrát zálohovaný obsah zpět.

Upřimně mám docela obavy do toho jít, bojím se o následnou funkčnost.

Předem díky za rady, guglil jsem už celkem hodně, ale marně.

• Beeda  

googlil jsi velky gugl… je tu vlakno a docela aktivni na tema 705…

• Frostty  

Technická podpora?

Tohle dělám občas u autonavigaček :-).

• BB  

zkus to udělat ručně. Na Garmin foru najdeš url odkaz na soubor s novou verzí. Stáhni to. Starou verzi si ulož někam na disk pro případ návratu zpět a nový soubor zkopíruj do Garmina. Pak odpoj od PC a zapni. Měla by se spustit instalace.

• artoo  

tak nova verze nalezena, stazena a nahrana do pristroje. po odpojeni a zapnuti pristroje se nespustilo nic. zacinam bejt v koncich. do formatovani se vazne nechce, tam se bojim, ze uz to nerozchodim do puvodniho stavu a jina varianta me zatim nenapada. zkusim jeste znova prolezt internet a asi to vypada na navstevu garmina na evropsky v praze. no nic moc :-( kazdopadne zatim moc diky za tip.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.