Garmin Edge 520 - chabé upevnění.

29 nepřečtených
  • xaver

    mám takovou tu placku na přestavci a tam to zasadím a pootočím

    A drží. Tedy – moc ne. Moc to nedrží.

    Bez nějakého zajištění mi to přijde , že to ztratím, už několikrát jsem to viděl pootočené.

    Takže jsem očkem, co to má, jsem provlékl vlasec a ten upevnil na gumičku na představci. Ale je to nepraktické.

    Máte nějaké lepší řešení, jak ošetřit, abyste to třeba v zápalu akce na kole nepootočili a neztratili to?

    Dík.

    0 0
    • sharkeeCZ  

      620? Sporttestery? Nebo Garmin Edge 520?

      0 0
    • xaver  

      Sorry, Garmin Edge 520, překlep neze opravit :(

      0 0
    • MaPa  

      A seš si jistej že je to originál držák pro garmin? protože nějaký jiný výrobci používají na pohled velmi podobný systém bajonetu, ale není to 100% kompatibilní (třeba wahoo). Takže pokud je to nějaká druhovýroba (ali nejčastěji) mohlo dojít k záměně (nebo moc velký tolerance). Jinak reklamace nebo nový držák (ideálně zajít na prodejnu garminu a zkusit jestli není žvejklý ten kus v zádech edge), protože třeba mě se to ani nehne.

      0 0
    • xaver  

      v krabici byly ty držáky tři, dva na představec, jen na gumičky a jeden takovej větší, přišroubovat takový nosník, od pohledu tvrdší materiál v něm drží garmin líp, ale pak přístroj trčí před kolo, tento držák jsem zavrh hned.

      0 0
      • jecnak  

        Ten originalni predstazeny drzak je mozne i otocit a pouzit stejne jako jsem linkoval ten BarFly nize. Casto to sedi bez problemu.

        Nazev vlakna jsem ti opravil.

        0 0
    • jecnak  

      Tenhle BarFly drzi vyrazne lip. K originalum na gumicky doporucim pouzit oboustranku a co nejkratsi gumicky a dat na predstavec.

      0 0
      • xaver  

        ještě foto: mám to takto, a to rozhodně není ono

        0 0
        • jecnak  

          Ty gumicky se maji krizit.

          0 0
        • Lada,s  

          origo držák, zkus dát gumičky do kříže

          0 0
        • DADMTB  

          Dej gumičky do kříže a v balení bývají tři délky, tak prostě kratší a ještě pod držák patří taková tvarovaná guma, jsem tam dal kousek pěnové samolepky (gumové) nebo kousek duše.

          0 0
    • madik  

      Mám edge 520 v drzaku Barfly a taky to není úplně ono. Se mi olamují rohy jedné packy na spodní straně garmina. Nevím čím to může být. Možná má barfly moc silný plast co se zasunuje pod ty packy.

      0 0
    • Kouba_2005  

      Jak je na displeji zobrazeno aktuální tepové pásmo? Našel jsem akorát vykreslený pásma s uvedeným časem v nich. Mohl by to někdo blejsknout případně odkaz? Děkuji.

      0 0
      • MaPa  

        Strana 15, obrázek vlevo. Sry, jednotlivé obrázky už jsem vymazal z disku.

        0 0
        • Kouba_2005  

          Super, díky. Na displeji je zobrazena zóna 6.3, ale zón je jen 5, jak to mám chápat?

          0 0
          • MaPa  

            Snímek je bez konfigurace. Na něm zóny neodpovídají tepu. V connectu si ale můžeš zóny přidat a uživatelsky editovat, nemusí jich být striktně pět.

            0 0
    • xaver  

      předsazený držák Garmin stojí přes 1000 – bestiální, jaké jsou ty BarFly popřípadě jiné náhrady?

      Jak tady naznačuje madik – je možná, že mu to Garmin ožvejkalo?

      0 0
      • Lada,s  

        Bar Fly 2.0 je prý nejlepší „neoriginál“ ale nemám ho tak jen z doslechu :-)

        stojí cca 550 kč

        0 0
        • Breakpain  

          Ale dotahovat echt s citem, stačí trošku a rupne to v místě šroubku ;-) … A nebo ten plast křehne … ruplo mi to po 2–3 letech …

          0 0
        • mr.ricardo  

          nejdostupnejsi neorigo je drzak od Sramu, stoji pulku Barfly a rekl bych, ze je robustnejsi

          0 0
          • madik  

            Ale garmina pak máš nad řidítky což se mi nelíbí. Výhoda Barfly, nebo K_Edge je že máš garmina na úrovni řidítek a díky tomu i elegantně zapuštěný.

            0 0
            • easton  

              Je to tak no. Taky se mi to moc nelíbí. I ten origo předsazenej k 520tce je nad řídítkama, takže jsem taky pořídil navíc Bar-Fly.

              0 0
      • blaf  

        pouzivam BarFly 2 s Edge 800 a zadne ozvykani ani olamovani nepozoruju, ten plast drzaku mi prijde spis mekci, jak je na tom Edge 520 ale nevim

        0 0
      • FeriP  

        Používám barfly 2 od začátku co 520 mám a v podstatě bez známek opotřebení. Mám obojí cca 6 měsíců, 4.000 Km…

        A o chabém uchycení se určitě mluvit nedá, drží perfektně. Jednou jsem sebou i praštil a darmin držel, kde má. ;)

        0 0
        • madik  

          To máš super. Já měl asi smůlu s tím Barfly, že se mi ta packa olamovala. Vzal jsem to pak šmirglem a Barfly trochu z vrchni strany obrousil a od té doby se už olamování nerozšiřuje. Bud z výroby měla 520 tu škvírku menší, nebo barfly naopak zase tlustší vrchní lem. Jiný důvod vzniku olamování jedné z těch pacek si nedovedu vysvlětlit, nikde mi to neupadlo..

          0 0
          • FeriP  

            Možná ten barfly je trošku tlustší. Mám takový pocit, že jsem ze začátku musel trochu víc zatlačit při otočení oproti originálu…

            Takže teoreticky pokud by se víc zabralo bez zatlačení, dokážu si představit, že by se ty packy mohly poškodit – ale očekával bych, že tohle bude celýho garminu nejbytelnější část… ;)

            0 0
    • Delkim  

      pokud se někomu na Edge 500/520 a pod. ulomí packa, tak nezoufat, lze koupit kovovou náhradu a ta je naprosto fantastická a nezničitelná, sám jsem to použil pro svůj Edge 500

      Aluminum mounting plate to replace your broken Garmin mounting tabs

      0 0
      • madik  

        Super. Jsem si říkal že s uložením packy se bude muset edge přesunout do kremikoveho nebe :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.