• Lišák

    Tak jsem na SL koukal na nové fuly od Pellse. V jejich katalogu je psáno:

    „Nová modelová řada celoodpružených kol, která je výsledkem vlastního dlouhodobého vývoje a testování. … “

    0 0
    • Lišák  

      Nicméně mám pocit, že takový systém už jsem někde viděl…

      0 0
    • MITY  

      Mě se to moc nelíbí… :-(

      0 0
      • Lišák  

        Tady je celek.

        0 0
        • Pijer  

          A proč maj na stánku vystavenýho černýho Bibenduma od Michelinu? :-) Jinak je to teda dost hrůza a ani ta FOXka to nezachrání.

          0 0
        • Twister  

          Vypadá to jak když ohýbali plech ve svěráku. Takovejhle design bych skous tak na kole za 15.

          0 0
      • Lišák  

        A ještě.

        0 0
    • Haryk  

      Tak dlouhodobý vývoj, hmmm… Jen nevím, proč mně to tolik připomíná Shon od Děla. Voni toho v Pell'su asi dooost nakecaj…

      0 0
    • flex  

      no ked pozries na stareho Santu Superlight, tak asi tam

      0 0
    • Vilém  

      Klasicky Pells kecy.Otestujou na lidech a kdyz se nezadari,tak bude ticho po pesine a pro pristi rok nebude ani vidu ani slechu.Jinak pri pohledu na fotku mi to prijde dost poddimenzovany.

      0 0
    • JSt  

      na ksefte v majlontu uz to nejakou chvilu meli vystaveny…

      0 0
    • Pavel100  

      dneska jsem to viděl na SportL v Brně, vypadá to jako kdyby to dělal nějaký „František Dobrota“ v garáži :-))))

      0 0
    • palkac  

      tak z detailu to vypadalo celkem hezky, a z dálky to vypadá celkem hnusně. Vlastní vývoj je dobrá věc, aspoň víš, komu to pak hodit na hlavu :-D

      0 0
      • Schrama  

        Vlastní vývoj měli i na pumpičku, která pumpovala.., ale vzduch ven z duše. Reklamoval jsem ju hodinu a bylo to peklo,....... nakonec výměna kus za kus. Kdybych to věděl, jak to bude trapný, tak tam vůbec nepojedu a koupím ju v jiným Výzkumáku.

        0 0
    • Mamut  

      To iste malo Haro uz pred 5 rokmi.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.