• bezda

    Zdravím. Máte někdo zkušenosti s tímhle bikem. Začaly výprodeje a je za slušnou cenu :-)

    0 0
    • visions  

      Mám EX9, nižší než EX8 bych nebral.

      0 0
    • kycis  

      No on to Vision nedopovedel do konce, i kdyz to tak asi myslel, jde o to ze ta 5.5 ma jeste stary typ ramu bez ABP. Ale jak moc velky rozdil v tech ramech je, to ti bohuzel nepovim, toho staryho jsem nejezdil tak nevim..

      0 0
      • Lenka.05  

        No já taky uvažovala o EX 5.5 2008 pro­tože měli pěkný kousek za 26tis v 15.5" (tedy přesně pro mě) a říkala jsem si, že na moje ježdění po cestičkách bude naprosto OK. Ale tady mě nějak přesvědčili na nový systém rámu :-) Mám EX8 2009 a doteď mě neopustilo nadšení:)) S 5.5 taky nemám zkušenost, ale nebála bych se ho, pokud je to kolo na pohodové ježdění. Nicméně nejlepší by bylo ho vyzkoušet. Nebo napiš přímo lidem, co ho tu mají, určitě ti rádi řeknou pro i proti.

        0 0
        • bezda  

          Heh to je hotová alchymie vybrat kolo :-). Když přišel na trh ex5,5 2008,tak za něj chtěli cca40 tis. ale podle ohlasu se dá říct že je to vlastně plečka :-). Teďka jsem ho našel za krásnou cenu 22,tak jsme si tak padli do oka. Každopádně díky za rady a prasátko rozbíjet ještě nebudu:-)

          0 0
          • Lenka.05  

            22? hmhm…to by se mi hodilo pro přítele…ten má strašlivou plečku…rozpada­jícího se krose…na pohodu ježdění by mu tenhle trek určitě stačil…teď jsem nalomená já :) Kde ho maj? :)

            0 0
            • bezda  

              No ale musím tě upozornit na to,že má starší rám a odpružení bude taky nic moc :-). Raději se nechej přemluvit :-)

              0 0
            • pete_ax  

              tak treba tady za 23 :o)

              0 0
              • bezda  

                No vida,tam taky :-)

                0 0
              • Tušnak  

                za ty prachy bych ho vzal, odpružení v rámci možností a ostatní komponenty může kdykoli vyměnit, buď až odejsou a nebo až budou prašule…

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.