• Smazaný účet

    Zdravím mám Fox 36 Grip 2. Vydáva divný zvuk. Neviem odkiaľ to ide. Ak ju niekto vlastný a má rovnaký problém budem rád keď mi pomôže.

    Posielam video.

    https://youtu.be/sBhoc8MwVmM

    0 0
    • Smazaný účet  

      Vie niekto čo to môže byť???

      0 0
    • embi  

      Ja na tom videu nic zvlastniho neslysim.

      0 0
    • TJK  

      myslis to cvakani/cinkani ? nekde je tak uvnitr neco povoleneho a to by povolene byt nemelo, nebo praskle ale ve finale je to jedno… ocividne nevis o co jde a ani nevis co s tim delat (to nemyslim nijak spatne, ja take ne) takze sundej a posli do servisu… imho to tyhle zvuky delat nema

      0 0
    • wilda81  

      Cinkne to vždy na konci zdvihu? Pokud ano, tak možná jen ucpaný preposuteci kanálek a nemáš vzduch v negativce.

      0 0
    • Smazaný účet  

      A ešte keď som zmerali zdvih vidlice tak je okolo 186mm a má byť 180mm. Prečo???

      0 0
      • wilda81  

        Česky nám to moc nejde, tak zkusím slovensky…

        Lebo si to na 99% meral zle. Na presné meranie je potrebné vypustiť vzduch.

        0 0
      • AleZ80  

        To je v pořádku. Doraz neznamená, že se spodní nohy zastaví o korunku.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Čo znamená keď udávajú v tabuľkách 10cc alebo 40cc ???

      0 0
      • kali222  

        v jakých tabulkách? :) ale asi jde o množství oleje, ne? CubicCentimeter

        0 0
      • PENE  

        Jsou to centimetry krychlove, neboli ccm a cm2.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Je to to isté ako ml ze.. pozeral som Fox stránku. A tam v tabuľke oil volume píšu všade napr. 40cc, 15cc, 10cc atď…tak že čo to znamená. Či je to rovnaké ako 40ml alebo tak podobne.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Môže ísť ten zvuk od niečoho iného???

      0 0
    • Smazaný účet  

      Ahojte. Dneska keď som skákal počul som ako niečo píska z vidlice. Robí to väčšinou keď skočím alebo urobím bunny hop. A ďalej mám pocit že nefunguje rebound mám tam LSC a HSC rebound a ide len rýchlo keď ho dám do slow tak nemám pocit že by šiel pomaly a keď dám len 5 klikov do – od + tak už kope až moc . Čo to môže byť. Nemá niekto rovnaký problém ? Čím to môže byť spôsobené? Ďakujem

      0 0
    • Smazaný účet  

      Servisoval som to pred mesiacom výmena olejov. Proste ide rýchlo rebound. Keď ho dám do slow tak ide dosť rýchlo. A píska vidlica. A potom keď ho len pár klikov dám do fast tak to ide rýchlo už dosť

      0 0
      • mirorek2  

        tys repasoval patronu? měnil jsi i těsnění v ní? co jsi použil za olej do patrony?

        0 0
      • Mr.Duck  

        A zacalo to delat hned po tom servisu, nebo az pozdeji? Zkus ty spodni nohy zas shodit, nech tam tesneni jen zkontroluj ze je vsechno jak ma, neni tam nic divne volny nebo tak.

        Kdyz by to opravdu byl problem s negativkou, chova se to trochu podobne jako kdyz nefunguje rebound takze to neni vyloucene, ale i kdyz uz jsem se s tim u foxu setkal, nedokazu si predstavit ze by to z niceho nic zacalo zlobit aniz bys rozebiral vzduchovou komoru.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Môže to spôsobiť aj to že je vidlica zavzdusnena? A potom nejde pomaly odskok iba rýchly.

      A začalo to robiť až neskôr servis som robil v januári. Už je apríl a predvčerom to začalo robiť @Mr.Duck

      0 0
      • Smazaný účet  

        Kdyz jsi vidlici slozil a znovu ji foukal, propruzil jsi ji nekolikrat behem nafukovani?

        0 0
        • mirorek2  

          co to má společného s reboundem?

          0 0
          • Smazaný účet  

            s reboundem to nema spolecnho nic, ale kdyz vidlici pri foukani nepropruzi, tak se mu nevyrovnaji tlaky a vidlice se nechova, tak jak by mela, nez ji bude znovu rozdelavat nebo posilat na servis, tak bych zkusil i toto

            0 0
          • Baba-Ji  

            s rebound-okruhem v patrone, jako takovym. nic. V chovani se to ale, mimo jine, vetsinou projevuje i zrychlenym odskokem ( ⇒ negativka je off, tudiz pozitivka tlaci celou svou „silou“ proti zdvihu)

            0 0
            • Smazaný účet  

              včera som vidlicu odmontoval a nechal som ju hore nohami, potom som odtial sfúkol všetok vzduch úplne celý, vyskúšal som či odskok funguje bez odporu vzduchu a fungoval už normalne. ešte som potom pomocou eska pásky vypustil vzduch z gufier.

              0 0
    • Smazaný účet  

      Tu je video https://youtu.be/sas6U36I40k

      Je pekne počuť ako píska vidlica pri skoku

      0 0
      • goofy  

        Je to divné. Syčet mi syčí, ale nepíská. Poslal bych to na servis. Stejně to nevyřešíš…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.