• shurty

    Favorit se vrací?

    0 0
    • Vilém  

      Nerikaji ti Blesku?

      0 0
    • Rygor mortys  

      Sice se vrací, ale ta cena a design?

      Nevyjde levněji a lépe si pořídit starší kus a opravit si ho?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Kupovat stary obyc favo a renovovat jej je blbost uz z principu:)

        0 0
        • Rygor mortys  

          Proč?

          Vždyť to bude mít pořád hodnotu značky, designu a navíc si to člověk může upravit dle sebe…a to vše v pohodě do ceny prodeje nových favoritů (ty budou stát kolem 50–80tisíci).

          0 0
          • Smazaný účet  

            Pokud je nekdo fanda a sezene nejakou F1 tak mu to udela asi radost a i nejakou sluzbu. Shanet a veset na obyc favo nejake lepsi komponenty je uplna blbost, porad to bude mizerne kolo (bo mizerny ram)…na kouzlo znacky bych nevsazel:)

            0 0
            • Rygor mortys  

              Nejde o nové komponenty (možná jen ty hrozné páčky a přehazku…když si někdo udělá patku, tak by to mělo fungovat), jde o to, že se někdo snaží využít design kol, které stále jezdí a jsou teda asi retro…já jen říkám, že když si opravím staršího favorita, tak pojede celkem normálně a člověk co pojede na tom novém bude prakticky za vola…jelikož se (bohužel pro něj) srovnává s mojím kolem, ne já s jeho…

              Když si koupíte originál nebo „novou retro“…co má větší hodnotu vůči značce?

              0 0
              • Vilém  

                Z tveho pohledu bude mozna za vola, ale rozhodne se mu pojede mnohem lip, nez na tvem znackovem veteranu.

                Ono, ten tvuj nick napovida mnohe o tvem pristupu:)

                0 0
              • Fran-tic  

                cože? opravdu si myslíš, že ty kola za 80 litrů se snaží srovnávat s tou hromadou šrotu, kterou fávo je? :)

                0 0
                • Rygor mortys  

                  No když to vezmu takhle tak máte pravdu.

                  Mě jde spíše o to využívání značky…někdo má rád kola nějaké značky, tak se snaží asi udělat je znova a pro lepší jezdce.

                  Ale co lamy a študáci? Na čem budeme jezdit?

                  A co je blbě s nickem, který používám?

                  0 0
                  • Barak  

                    Lamy a študáci můžou jezdit na jakékoliv jiné značce, na kterou finančně lépe dosáhnou. V čem je problém?

                    0 0
                    • Rygor mortys  

                      Protože teď můžeme jezdit na značce, kterou si jen tak někdo nemůže dovolit?…FAVORIT…

                      0 0
        • VladexAndroid  

          není to pravda! kvalitní rám se vyplatí osadit novými komponenty

          0 0
          • Fran-tic  

            to je pravda, ale není to tenhle případ :)

            0 0
          • Smazaný účet  

            obyc stary favo…

            0 0
          • Vilém  

            Kvalitni ram mozna, ale to klasicka Fava nikdy nebyly.

            0 0
            • learita  

              Tak i dnes vyrobci delaji treba silnicni kola v cenovem rozpeti napr. 20–100t korun. Klasicky Fava byli nejspis odpovidajici sve hodnote a svemu urceni.

              0 0
              • Vilém  

                Tj, ale v soucasnosti to odpovida tak nejakym supermarketovym strojum.

                0 0
                • learita  

                  No a tenkrat zase nebyli supermarkety. Rovnat tyto stary kola se soucasnymi nejde. Jako by jsi rekl, Skoda 100 odpovida kvalitou dnesni Skode Fabia III.

                  0 0
                  • Fran-tic  

                    nikdo to nerovná se současnými. tohle hraní si na pseudosuper kolo, kterým favorit prostě nebyl.. jezdilo se na tom, co bylo. ale kvalita to rozhodně nebyla. stejně jako sovětské auta, které byly oproti produkci ze západu výsměchem.

                    0 0
                    • bochov  

                      Maš pravdu ta kola patřila sve době jezdíl jsem na něm žaden zazrak to nebyl,ale bohatě to stačilo dnes bych na to sedl tak ,akorát z nostalgie.Podle mne to je tunel na eurodotace par zakazniku si to najde a potom zkrachuje.

                      0 0
                      • learita  

                        Mám pocit, že se snažíme říct to samé, jen používáme rozdílná slova…:-)

                        0 0
      • Vilém  

        Neni. Podobnost je ciste nahodna a s puvodnim nema nastesti naprosto nic spolecneho.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.