EPICON 2010 RLD - výměna origo. stíracích kroužků za pěnové

11 nepřečtených
  • RadikM

    Dobrý den, chci se zeptat, zda jste někdo zkoušeli vymenít origo stírací kroužky, které jsou vyrobeny nejspíše z nějaké gumy za lepší pěnové. Pokud ano, vyrobili jste si vlastní a nebo jste použili nějaké origo pro jiné značky? Zajímá mne, zda když bych použil třeba ty co se dávají do RS Recon, REBA atd, by pásli I do EPICONA, viz. http://www.kupkolo.cz/…-air_z92109/

    Z té sady bych prakticky použil pouze ty pěnové stírací kroužky.

    0 0
    • MirosPikos  

      Pokud jsou rozměrově stejné nebo podobné, neviděl bych v tom žádný problém.

      0 0
      • RadikM  

        no to právě nevím zda jsou rozměrově stejné, co se průměru týče, tak tam stejné určitě boudou, spíše můžou být širší (nevejdou se do té mezery v prachovém těsnění) a nebo mohou být hrubší. Proto se ptám zda to už třeba někdo nenahrazoval.

        0 0
        • MirosPikos  

          Zkus pohledat v odpovídajícím tématu. Třeba jí někdo bude mít rozebranou a změří to. Já to měl nedávno venku, příště to změřím ;)

          0 0
        • Sup7  

          Spíš ti asi jde o mazací, než o stírací kroužky.

          Ty nízké, co jsou v Epiconu, jdou v pohodě nahradit vysokými kroužky z RS i Fox pro nohy 32mm. Měním to při prvním servisu.

          0 0
          • RadikM  

            supr, tohle jsem potřeboval vědět. Díky

            0 0
            • Georrge  

              jak pise sup, vlezou se tam… gufera ale uz ne, ty se musi upravit (obrousit na prumeru) a pak se tam vlezou, nejlepsi jsou SKF Fox.

              0 0
    • NeoMike1  

      Když jsem předělával Raidona 2009 na olej, tak jsem použil stírací kroužky i ty molitany z FOXu na 32mm nohy. Oproti originálům od Suntoura nebe a dudy. Jen bylo potřeba obrousit trošku gumy ze stíráků, aby šly narazit do spodních noh vidlice.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.